/polska/

edycja nie dadzo

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=7x7M5Hz2qVA
twitter.com/SFWRedditGifs

sląski to niezależny język czy dialekt?

>ta sama nitka od 2 minut
ja pierdole

halo halo gdzie poznać podwieczne loszki?
gadu gadu? tinder wiek """18"""? stać pod liceum i robić ankiety?

dialekt

gwara

to język którym się posługują psy

morda tam

>nie dadzo

są ludzi które spiewają z mazureniem

o tych juz znam
youtube.com/watch?v=7x7M5Hz2qVA

zostań korepetytorem dla gimnazjum liceum

o o tym też myślałem

W zależności od miasta, ale te większe licea robią przed rozpoczęciem roku szkolnego takiego otwartego integrala

gwara

>jedna locha na rok
nie żartuj sobie

Wiesz zależy jak to rozegrasz

ty kurwa też zobaczyłeś ostatni Family Guy?

uważaj bo user da to rade rozegrac jakos inaczej niż chujowo

mogą mi dać kartę Polaka gdy moje przodki to emigranty-komunistycznie i nie mieszkali w II RP

>wiecej jak jedna loszka na zycie
no debil

>jedna loszka na zycie

jak cos zle

rodzina to najważniejsze

a te przodki to jest kto? dziadki?
jak ci to sprawdzą, że byli emigrantami politycznymi i komunistami

naucz sie czytac

Nie dajcie się złapać na mem zwany Ukrainkami.
>na studiach poznałem loche z Ukrainy
>10/10, blondynka, dojce i generalnie thicc
>stara się mówić po Polsku ale jej nie wychodzi + nieśmiała wiec praktycznie 0 przyjaciół
>dobrze tak kurwie, pewnie jeszcze HIV ma i tylko czeka żeby Polakom gardło poderżnąć + Ukrainki to kurwy które chcą obywatelstwo żeby Hansowi palę ssać
>przez projekt który musieliśmy razem zrobić zostałem przypisany do niej
>po otrzymaniu oceny mówi że świetnie się ze mną pracowało i czy nie chcę gdzieś wyjść czasami bo ona samotna jest i nie ma z kim pogadać ani Polskiego poćwiczyć
>zgadzam się ale czujny bo wiem że pewnie chce mnie wyjebać w dupsko i uciec z moim portfelem
>po pewnym czasie pyta czy nie chciałbym spróbować związku bo wg niej jestem 10/10 ale ona jest nie śmiała i bała się podjeść
>mówię że tylko z dziewicą mogę wstąpić w związek bo sam jestem prawiczkiem a kobiecie której oddam dziewictwo mam zamiar się oświadczyć
>ona się czerwieni jak burak i mówi że też czeka na dobrego męża i mówi że go własnie znalazła
>kurwa kolesia chciała zdradzić ze mną
>mówi jednak że to ja jestem tym gościem
>ta lmao chcesz moje obywatelstwo i potem na zachód co głupia kurwo?
>po tej nocy standardowo zostałem czujny żeby nie dać się wyjebać, niby mówiła cały czas że mnie kocha itd ale Ukrainki kłamią na potęgę powiedziały mi farbowane koleżanki z Polski jak wychodziły do klubu z Mekembe
>po partu latach wypełnionego "miłością" (lmao) związku standardowo, ślub, dom, auto i trójka dzieci (prosi o 4)
>już razem 10 lat jesteśmy ale pewnie lada moment spierdoli na zachód do Hansa
>codzienny seks, domowe obiadki i dalej 10/10 ciało mimo bycia w ciąży 3 razy, mówi że mnie kocha i zawsze się do mnie klei ale to tylko przykrywka bo pewnie już ma bilet do Niemiec
Nie dajcie się nabrać jak ja, Polki są 10000 razy lepsze od u*rainek.

>on wsadził penisa do burej suki bez rasowej

tam wszystko jest trudnie

>dojce i generalnie thicc
a są też takie flat chest, 160cm max? Jak tak to bym poprosił

malusie petitki najlepsze

>10/10
>thicc
wybierz jedno spaslaku

ej a gdyby loszka z pracy albo uczelni powiedziała że zwali wam kutasa cipkąto byście się zgodzili czy nie?

nie

Ale tak bez ślubu?

nie. jestem już zbyt spierdolony na jakikolwiek bliski kontakt z femką

no bez ślubu podchodzi do ciebie i ci mówi że jej się podobasz i ci zwali konia cipką jeśli tylko jej na to pozwolisz (bez gwałcenia)

Zależy jak dobrze się znamy.

a potem mnie poda za gwalt

Jak dziewica i potem związek, oraz ślub to spoko. Jak nie dziewica to mówię żeby spierdalała i mówię żeby innego frajera do zarażenia hiv szukała.

Nie, pewnie bym się wystraszył żbsz.

>i ci zwali konia cipką jeśli tylko jej na to pozwolisz (bez gwałcenia)
A co jakbym chciał żeby mnie troszkę pogwałciła?

Poza tym, czy ona jest świadoma że jestem czarodziejem spierdonem?

ehh anoni

Gdzie są te słynne "yandere"? Wiecie takie loszki które swój sok z pusi do ciasteczek dodają i potem mają orgazmy jak widzą że jeszcze te ciasteczka? Te loszki które złamią ci rękę jeśli zobaczą że rozmawiasz z inna dziewczyna? Te loszki które są z tobą przez 3/4 dnia a pozostałe 1/4 piszą lub dzwonią do ciebie? Bardzo chciałbym wiedzieć gdzie są te loszki.

takie jandere to guwno
najlepsze som takie ktore zachowuja sie normalnie kochajom cie mocno calym serduszkiem ale gdyby cos mialoby ci sie stac to by zrobily wszystko zeby cie uratowac wlacznie z zabijaniem

hmm nootka

Choć brzmi to kusząco, to po pewnym czasie życia z taką loszką, by się odjebała taka inba że klękajcie narody. Dajmy na to, że twoja siostra zostawiła u Ciebie podpaski/tampony, bo by po prostu zapomniała zabrać ich ze sobą. Twoja Yandere loszka black-outuje logikę z głowy i wpada w amok w chuj ze zazdrości. Ty jej się tłumaczysz że to siory, że nie żadnej innej panny, a ona zaczynać pałać nienawiścią do twojej siostry, bo jest zazdrosna w chuj o Ciebie i nie wierzy w "dobre" intencje twojej siostry (w jej głowie jesteś niemal Bogiem, więc nie odrzuca ona nawet opcji, że spokrewnione z tobą femki chciałyby się z Tobą parzyć). Straszne, ale z drugiej strony niesamowicie pociągające...

ale wy wiecie ze zycie to nie anime

jak to

>pozwalanie aby inna kobieta była w tym samym mieszkaniu co Yandere
Twój błąd.

To wytłumacz jak jakieśnerdy grubasy z szyjobrosą mogąmieć ładne gfy.

Nie możesz.

hajs/nie sa spierdonami spolecznymi/duzy chuj

chuj mnie to

Poproszę tatar z serem w bułce z paluszkami ziemniaczanymi.

>zycie to nie anime
oj ździwiłbyś się

sie robi mordo

cos do picia?

napuj ze stonki ziemniaczanej duzy z lodem

pewnie, prosze

to bedzie 55 złotych 66 groszy

Nie warto.
Wyobraź sobie że wpadniesz i twoje dzieci będą miały taką matkę.

>zamow zestaw matka polka
>nie dostan chrzanu do paluszkow ziemniaczanych
ostatni raz jem w tatar kingu

parzyste ide pocwiczyc nieparzyste robie to

Czy to kula była Synku, czy to serce pękło?

>kobieta która kocha swojego męża ponad wszystko i zrobi cokolwiek aby go uszczęśliwić
>nie dobra matka

jak jest ostro popierdolona i bedzie myslec ze dzieci tylko odciagna uwage od niej to nie

albo będzie myśleć że mężu jej ufa bo jest gotowy zacząć z nią rodzinę.

to wtedy nie jest taka popierdolona
yandere to spektrum a nie konkretny punkt

kiedyś to były seriale nie to co teraz

kiedys to byly seriale nie to co teraz

to raczej nie yandere tylko psychiczna kobieta, pamiętam kiedyś post na /d/ który opisywał różnicę pomiędzy yandere a zwyczajnym zaburzeniem psychicznym. Yandere to rodzaj zachowania w którym metody mogą się różnić ale kobieta nigdy nie będzie chciała wyrządzić prawdziwej szkodzie swojemu mężczyźnie, to prawda że jest ostro zazdrosna ale raczej skupia się na kobietach które próbują odpić jej mężusia niż na mężu. Mogą też pokazywać to że jesteś ich np ładując ci język do ust na środku sklepu kiedy zobaczy że jakaś inna kobieta się na ciebie patrzy, + yandere nigdy nie skrzywdzi swoich dzieci bo zawsze będzie widziała w nich swojego męża bo w końcu razem sobie dzieci zrobili. Yandere też wie że kontakt z rodziną nie powinien być zabroniony, siostra, matka, czy babcia nie stanowią dla niej żadnej konkurencji więc często chcę mieć z nimi dobre kontakty podczas gdy zwykła psychiczna kobieta nie będzie miała problemu z wyrządzeniem tobie prawdziwej krzywdy z jakiegoś błahego powodu jak gadanie z własną matką czy babuszkom, będzie traktowało chłodno wasze dzieci bo uwazą je za kogos kto zabiera jej czas z tobą, nie widzi nic w złego w zadawniu tobie bólu oraz nie okazuje swojej "miłosci" to jest po prostu jest chłodna dla ciebie podczas gdy Yandere dała by ci gwiazdkę z nieba gdyby mogła i jedyne czego by oczekiwała to tulenie i całusek w czółko. Generalnie Yandere kocha do upadłego a psychiczna po prostu zrobiła sobie z ciebie zabawkę

...

i tak ci zadnej nie dadza

a co jak mam kobiety na studiach czy w pracy, mnie nie potrzebne one i rownie dobrze mogloby ich tam nie byc jak dla mnie ale nic z tym nie zrobie wiec musze miec z nimi kontakt no wiec jak mozna byc o to zazdrosnym halo

najlepszy dzis

Nie było większego przed nim i już większego po nim nie będzie. Wyśmiany od prostaków i innych przygłupów, w myśl manipulacją trudniących się medii. A był Ci on, tak naprawdę, wzorem polityka, do którego każdy winien dążyć.
Człowiek szczery i skromny. Zwykły rolnik, który poprowadził i zjednoczył rolników polskich, który ramię w ramię, szedł z ludźmi których reprezentował. Nigdy nie odmówił swojego czasu nikomu, kto chciał go o coś zapytać. Nieważnym było czy to starsza kobieta, czy młody mężczyzna z koneksjami. Wszystkich traktował jednakowo, bo każdy był jego rodakiem, bo porówno o dobro każdego z nich walczył.
Człowiek który otwarcie mówił o machlojkach w polityce. O tym, jak wiele Polska musiała poświęcić, aby dostać się do unii, a i tak była postrzegana jako "Kraj II-ego świata, kraj gorszej kategorii".
Nie był to typ człowieka który mógłby się poddać. Jego nieskończone umiłowanie do sprawiedliwości, takiej zwykłej, ludzkiej, oraz jej silne poczucie, dawały mu siłę i wiarę, że się uda, że jeśli w zgodzie z własnym sumieniem będzie o coś walczył, to nawet ponosząc klęskę, zwyciężył drogę, którą przekroczył brnąc do celu.
To, co najbardziej w nim było dostrzegalnym, to ta skromność i szczerość, które słychać było w jego głosie, które czuć było w jego przemówieniach. To, ten może trochę naiwny, może trochę dziecinny, ale nieustający, niczemu nie ustępujący płomień nadzieji. Nieskazitelny blask ciepła, bystra myśl Ku pokrzepieniu serc zmierzająca.

To będzie wydzwanianie na każdej przerwie i pisanie sms żebyś wracał jak najszybciej, będzie wpadanie znienacka do pracy żeby ci dać cieplutki domowy obiadek, wszystkie metody byle tylko mężuś był bezpieczny. Marzenie yandere to aby mąż pracował z domu.

co tak zdech

zdeh jak lepper

bilet hg z mokotowa bram

nie wiem

Chciałbym dziewczynę przy której mógłbym się poczuć bezpieczny.

Chciałbym na widok policjanta odetchnąć z ulgą i pomyśleć że jestem bezpieczny

swoj chlopak zary
nigdy nie sam

>pik relatywny
zostań paulinem = profit

gówno

>matki polki

byscie pozyczyli dobremu ziomeczkowi 3 dychy?

>lewaka
to by się zgadzało czarni i pół czarni zazwyczaj są lewakami

a-ale muh czyste blondyneczki

no pronto

gdzie się spotkamy

nie chce twoich pieniedzy

>polki
>blondynki
?????????

no ta co trzymie transparent to chyba blondi nie??

W skali wszechświata jesteśmy pojedynczym oddechem. Stwierdzenie że nasze istnienie nie ma znaczenia, to dla nas komplement

farbowana albo nie jest polka

polki nie moga byc blond wlosow bo sa bialymi murzynkami

>ablu ablu nasze istnienie nie ma znaczenia
XD

>ablu ablu nie moge jesc tatara w piatek bo pojde do piekla
XD

KURWAAAAAAAAAA JUTRO PONIEDZIAŁEK

nie strasz mnie

czy anony boją się o swoje pieniążki?

Oglądaliście już Samuraja Janka?
Bo ja oglądałem.

Więc po co to wszystko, skoro jestem jedynie nic nie znaczącym pyłem we Wszechświecie?

>polki nie moga byc blond wlosow
sam podawałes źródła, że jest 4% blondynek w polsce
czyli jakies są dziecinko

>ablu ablu jestem jedynie nic nie znaczącym pyłem we Wszechświecie
XD