/ex-yu/

fedore raus

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=EbwggC8tdhU
informer.rs/vesti/izbori/123714/BELI-MILOSTI-KOMISIJE-RIK-Preletacevicu-potvrdio-kandidaturu
steamcommunity.com/profiles/76561198079816788/
youtube.com/watch?v=vipIQ2BkKNA
youtube.com/watch?v=_FrOQC-zEog
youtube.com/watch?v=SsOXUYS_xUs
youtube.com/watch?v=9tmPBuSpmfA
twitter.com/SFWRedditImages

prvi za epsku memu

prvi za taksi driver man

jala brat

nemas prijatelja? Nabavi kera!

USN

Još jedan entry tier chart za crnjak.

ovo nije bilo lepo
evo onda i mog doprinosa
youtube.com/watch?v=EbwggC8tdhU
>beth hart najanderrejted umetnik danasnjice

nisam igrao 2 godine, krenuo opet od skoro, samo pub failovanje

Nemaš kera ? Nabavi prijatelja!

kako bi on napravio ljudine od svih nas ovde za mesec dana

direktno iz srca tame, potvrdjena kandidatura belog

informer.rs/vesti/izbori/123714/BELI-MILOSTI-KOMISIJE-RIK-Preletacevicu-potvrdio-kandidaturu

CIM SAM JE SKINO
AJFONOM SAM SNIMO

JEBI PICKOUSTOG SAMO JAKO HEHE

Priznajem, nedostaje mi Frederik Frize

...

idi slušaj from the nursery i kaži mi sa ima nešto bolje na pink flag

na visoke pete ta je guza parkirana

>loziti se na Belog

Krešimir Frizer...

ko je krešimir?

Jedino za vikend. Evo ti moj plebejski profil:

steamcommunity.com/profiles/76561198079816788/

SVI PUTEVI VODE U ZAGREB

SVI PUTEVI VODE U ZAGREB

DEBELASVINJ

iskreno pitanje za neetare
od cega vi zivite? socijalna ne daje puno a znam da ste previse lenji da budete sendvicari/botovi

OK CECNUO

SVAPARAMUODENASTEAM

krpeljisu jadne roditelje
sta bi drugo?

Jel aktivan narkogorac?

zivimo kao sefovi

samo studentska nadrasa

otišao ;_;

youtube.com/watch?v=vipIQ2BkKNA

MALO SLAĐA MALO ZORKA
MALO TRUPCI I MOTORKA
POPIJE SE VIŠE KOJA
ETO ĐE JE SNAGA MOJA

kad se ceć pomenuo post punk, evo moja kolekcija
znam da nije sve što je nick cave napravio post-punk
neki tip mi nudi da kupim Disciplina kičme - Volim da ti ne bude prijatno od njega za 50€, nisam siguran da li trebam da budem tolki retard

mislim da još dolazi, samo anonimno

ovo je Sup Forumszika bajo moj

Gdje uzimaš obskurna Sup Forumstier sranja? Preferiram fizičke kopije Bandcampu.

ja zivim sa babom

>kupovati muziku

Međutim, kako stvari stoje, Beli može Jankoviću da preuzme značajnu grupu neozbiljnih glasača u prvom krugu. Bio bi zaista fazon da Beli osvoji više glasova od Jeremića ili Jankovića.

Pa čak i da dođe do drugog kruga, pored opozicionog cirkusa na čelu sa Belim, Jankovićem, Jeremićem i Radulovićem, bez obzira na to se plasira u drugi krug, Vučić će osvojiti ubedljivu pobedu.

>ne podržavati bendove/osobe koje voliš

jel puno 220kn za plocu?
ni nemam gramofon al toliko kosta burzumov s/t

>bendove boli kurac za moju podrsku

nek zaradjuju na koncertima to je jedino merilo

>obscure Sup Forumstier
ove albume sve možeš da nađeš u bilo koji evropski recordshop
ja koristim uglavnom discogs ali nekad pokupim nešto kad putujem

koga boli kurac
Vucic pobedjuje ubedljivo na kraju i to je to
ovi ostali se samo igraju izbora

a kad umre? ne verujem da si jedini naslednik pa da ti je obezbedjen "zivot"

U Maldororu misliš uzeti? Brijem da su ti to standardne cijene. Ja planiram uzeti na ploči Batlordov Povratak i Hvis.

Hvala.

Uživo se trebaju iskazati, no nema ništa loše u kupovanju cdea, ploča i kazeta.

ne, dancing bear u splitu

Srbijanski Srbi su na putu da postanu najveci Rusofobi... Uzasno

Nisu vam Rusi krivi sto jos od vremena Jugoslavije i dan danas zelite da sedite na dve stolice... a uvek sednete na nesto trece na kraju, pa se zalite.

Vi volite da vam Rusija sa Kinom drze veto po pitanju Kosova, dok se vi polako dogovarate sa Kosovom o potpisujete sve sto vam oni traze. Prodajete polako ono sto jos moze da se proda na Kosovu. Vi bih da Rusi kupuju vasi sir, jabuke i ostale proizvode, dok se vi spremate da postanete clanica EU. Mnogi ljudi u Srbiji i dan danas imaju obraza da goovore o tome kakvi su Srbi evropljani, a kakvi su Rusi azijati.

Ja vama zelim da vec postanete deo EU, NATO-a, da priznate Kosovo i sve sto treba. Naravno podrazumevam otpatke sa velikog evropskog stola :D

da ali sva muzika treba biti besplatna, ako nije onda je to licemerstvo autora, jesi li trgovac ili muzicar? ko hoce da casti nek casti, kao i u kafani

ja obično plaćam 16-24€ to mi zvuči preskupo osim ako je dupli album
kupi unutrašnje i spoljašnje omote da ga čuvaš, nemoj sa budu pvc
nemoj da kupiš posrani gramofon koji će da ti sjebe ploče

...

potoci ruske sperme

admin ku je

kush eshte /yuchan/ ketu

iku /yuchan/ :'(

Zašto bi itko dao svoj rad za besplatno? Imaš razne streaming aplikacije i druga sranja gdje možeš slušati za besplatno, ali ne kužim što imaš protiv kupovanja tuđeg rada.

Ja ću isto tamo, samo u Zagrebu.

ne znam kaj slusate toliko taj black metal kad je opste poznato da je sve to bullshit necromancy & fake occultism

ne brini, SNS ne predstavlja narod
izjebali su nas do kostiju ali ljudi glasaju za njih jer zele da ostanu zaposleni preko stranke ili zato sto su umisljeni evropejci i rade sve po ceni da udju u uniju

sva je danas efektivno besplatna. mnoge indie grupe stavljaju opciju da se plaća po izboru na bandcamp, a svaki mainstream muzičar može se nalazi na torentima

bitno je samo da bude drugog kruga sa jednim opozicionim kandidatom, nebitno kojim
ako se budu probudili apstinenti a bude se lagano zbog belog, i ako svi glasaci jankovica jeremica i belog stanu iz tog jednog kandidata opozicije u drugom krugu vucic nema sanse, ni seselj ni beba popovic mu nece pomoci

jedini nacin da dobije drugi krug je da masovno pokrade izbore a onda je najebo

samo metalcore dbpisvb (da budem potpuno iskren s vama braco)

Estetika, sama atmosfera i vokali su ono što me privuklo. Većina bandova se baca u okultizam imiđa radi, no boli me kurac za njihova osobna uvjerenja dok god rade dobra glazbu.

i zaboravio sam numetal
najjaci zanr ikada

black metal je za edgy dugokose djevce i narkomane

Bice kao i sa Tadicem ako cemo realno
Prvi krug ce imati nesto vecu podrsku dok u drugom(ako bude bilo) da pobedi opozicija

zar nije numetal pežorativ za edgy metal muziku (npr. godsmack ili disturbed)

zidovi i srbi nas opet tuze za lolokaust ovaj puta na sudu u chicagu c e c

vec ste izgubili 50 puta, koj vam je kurac

mirise na 2012 i to opasno

To je utjelovljenje tinejđerskog angsta, da.

Vucic dobija, opozicija je provaljena i previse je ista.

ne znate vi sta je prava muzika

youtube.com/watch?v=_FrOQC-zEog

al ja ne kapiram celu mertal estetiku in general
s pankom se uvek znalo na cemu si, cak i kad je muzika jako losa, retko kad su tripovali da su nesto posebno
metalci uvek imaju neke tripove da su virtuozi i ne znam ti ni ja sta

da, srednjoškolsko edgy buntovništvo: slipknot, linkin park, system of a down
al nije tolko edgy ko death/black metal. Ne mogu uživat u toj deračini i satanism forsu
jedini dobar bend tog stila mi je behemoth

o
v
o

tupani nikako da shvate da Hrvatska nema veze s NDH

jedva cekam guzobol kad opet izgube tuzbu

e da mi je 50 evra u dzep majko mila, cini mi se ponovo bi se rodio

da mi je 50 evra pa da sjednem u poslasticarnicu, pojedem burek s mesom pa onda jednu krempitu uz casu boze. Pa onda odem u trafiku i uzmem lizalicu pa je lizem lizem lizem sve do kuce. E sta ti je zivot, koliko malo treba da budes srecan

to je zato sto si glup

>biti moj otac

sve sto sam rekao ovde samo zameni metal sa prog

pink floyd je dbi jedna od najprecenjenijih pojava ikada, izuzev mozda zeppelina

hvata me krindj kad se setim da sam bio u tom fazonu kao klinac dbi

dbi prvi album slipknota mi je neironicno 10/10

dbi seselj je vucic koji nece EU
Jankovic pokusava nemoguce
Jeremic je Jankovic samo mladji
Radule je klovn
Beli je sve iznad, samo sto on nema motive da sjebe drzavu
Ostali su nebitni

Slažem se. rock>metal
slušam oboje

to je zato sto si primitivan

INSIDE MY SHELL I WAIT AND BLEED ! \m/

>Jeremic je Jankovic samo mladji
aj i da je sve ostalo tacno ovo je jako glupo
poredis potomka muslimanskih komunista koji je ceo zivot proveo van srbije sa likom koji se 10+
godina cimao da pomogne narodu

>al nije tolko edgy ko death/black metal. Ne mogu uživat u toj deračini i satanism forsu
jedini dobar bend tog stila mi je behemoth
Poslušaj neki lakši album, tipa Ulverovog Bergatta gdje kombiniraju folk elemente s crnjakom i jebeno im je pošlo za ruku. Kako je Dan Lilker, basist S.O.D-a, Nuclear Assaulta i Brutal Trutha jednom rekao, samo zato što ne vidiš privlačnost u nečemu, ne znači da je de facto sranje. Recimo, poslušaj Atheistov Unquestonable Pressence ili Soulside Journey, predivni death metal albumi.

Najviše što bih mu dao je 6, ali sam se ložio na njega prije 10 godina. Jako komičan album.

>likom koji se 10+ godina cimao da pomogne narodu

top lel

Mnogo slicna politicka kampanja se vodi, sad da li su mu Ameri organizovali kampanju, videcemo. CIA se bukvalno bavila meme warfareom, moguce da je Beli ili njihov projekat, sad da li pravi kandidat za rusenje Vucica ili razdvajanje opozicije, videcemo. Ili Trampov kandidat, jer verujem da ce i on da radi po istom receptu kao i CIA, tj da postavlja svoje kandidate. Kampanja i od Trampa i od Belog su dosta slicne, obe se baziraju na internetu, memovima, dosta staromodnim, narodnim sloganom, doduse beli ne sme da kritikuje Albance kao u sto je Tram u njegovom slucaju krtikovao Meksikance i ostale ilegalce, ali Beli svojim "bahatim" ponasanjem kao sto se stereotip jednog politicara ponasa, opet budi slicnu emociju u narodu kao i Tramp. Amerima izbeglice uzimaju posao, nama politicari unistavaju firme, u sustini svi bi mi bili srecni kada bi imali dobar posao i obezbedjenu buducnost. E sad, jasno mi je sto su Amerikanci videli spas u Trampu, obecao je poslove, dosta stvari, ali Beli realno ne obecava nista, tako da za sada ne mogu da procenim da li je lik 1. Kompletan politicki idijot koji pojma nema sta stvarno radi, 2. Agent cie koji je poslat da nas totalno dokrajci ili da jednostavno razdeli opoziciju jos malo, da svi mladi koji ceo dan vise na netu padnu na meme i daju svoj glas njemu i tako i dodatno obezbede Vucicu pobedu u prvom krugu ili pod 3. agent neke trece struje, mozda u vezi sa Trampom, koji ce nas povesti u taj neki, navodni novi svetski poredak koji se ocigledno pravi.
Moje ime je Tesa Tesanovic, vi citate Sup Forums zavere u produkciji kanala Balkan Shitposting Info

krinđ
youtube.com/watch?v=SsOXUYS_xUs

tenks
upravo slušam neki folk (death) metal album
poprilično dobar žanr dbi

niko s mozgom nema razloga da glasa za picoustog, ama bas nikakvog, samo stranacke poltroncine imaju nesto od njega

i ljudima u javnom sektoru je vise preko kurca bednih plata i da ih jebu sefovi iz stranke, znam masu ljudi iz te fele koji jedva cekaju da ludak ode

da se ne lazemo nema sanse ako se pokrenu apstinenti, ljudi koji sede kuci su njegovo najjace oruzje, pa jebote prosle godine je jedva izvukao 48% od sta, 54% izaslih biraca?

to je beda, to nije ni 20% stvarne podrske

u politickom smislu, pogledi

>Hrvatska nema veze s NDH
>Hrvatska nema veze sa (Nezavisnom Drzavom) Hrvatskom
top cec

ma beli je pickica politicki korektna i zato ga forsiraju b92, blic, kurir i svi prozapadni mediji, srbi su progutali udicu opet kao mladi majmuni i to je to, ono sto glupa opozicija ne moze da ukapira je da ce im taj beli otkinuti glasove i da ce apstinenti uvek biti apstinenti, dakle vise od 55 posto izlaznosti nece biti u zivotu

lik se sastajao sa Srdjom
nuff said

ovo je jedini "metal" bend koji sam neironicno slusao dbi youtube.com/watch?v=9tmPBuSpmfA

ako se moze uopste nazvati metalom, jako se oseca shoegaze, cak i trip hop na momente

dobar triplet stari

Samo naprijed, anone. Ako voliš do jaja riffove, Bolt Thrower je kul.

>ma beli je pickica politicki korektna i zato ga forsiraju b92, blic, kurir i svi prozapadni mediji
mozda je to i deo kampanje, da ga svi mediji guraju, da deluje bezazleno, a mozda je i samo lik koji se zajebava, ako radi samo to, onda bolje da odustane, mada stvarno nemam ideju kako bi izgledala drzava kada bi on stvarno pobedio

vucic ima vecu podrsku od sns + spsovci ce da glasaju za njega

>folk (death) metal album
koji?

Moguće da Ensiferum.

>spsovci ce da glasaju za njega
jako ih je malo, svi su pobegli iz spsa, sps ide u istoriju posle ovih izbora

ne verujem, mislim da ce poziveti jos par godina
ja se samo nadam da ce se konacno urusiti ovaj LDP-LSV blok degenerika