/ex-yu/

pravi kmica sati

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=0X6lqD5gZdg
youtube.com/watch?v=vBrYeFmJwgo&feature=youtu.be&t=170
youtube.com/watch?v=xqZRXE7K028&feature=youtu.be&t=120
youtube.com/watch?v=TqnmC4kjDjE
youtube.com/watch?v=WRTHBrcpZaM
youtube.com/watch?v=BQ6Smz5jCgc&t=70
youtube.com/watch?v=WmllfenyflY
sr.wikipedia.org/sr-el/Bassivity
youtube.com/watch?v=_ilkY9VFrgc
youtube.com/watch?v=VMwVW4ZG_Vw
youtube.com/watch?v=1OgmNGyb8lw
youtube.com/watch?v=MhqY_BAAC8A
twitter.com/AnonBabble

Ook nemaš crnkinju kuju sa strane.

rusofilija je mentalna bolest

rusofobija ftfy

rusofobija je uzviseno stanje duha i svesti

Hi ex-yugobros,what happened to the croat who was tryung to migrate to Chile? Did he just gave up? Or did he found the happyness in the land of la wea fome?

rusofilija ftfy

Čitajte INFORMER! Jedini NEZAVISNI list u zemlji.

why would anyone want to migrate to chile? he probably went to visit his family or as a tourist

youtube.com/watch?v=0X6lqD5gZdg

Samo brazilke bajo moj

Can any Croatbros redpill me on the best coastal towns to visit? And also which ones are best avoided, if any.

yes of course my friend here's what you have to avoid

Trovach

JUTRO PEDERI

Avoid Split, visit Dubrovnik or Šibenik.

Bolje da se nisam ni probudio

E napusis mi se kurca.....Gubio sam prvi cas.

>taj naslov

Mogu reci da i dalje plakem a karapostera nema :((((

Idem već četvrti dan u Zagreb u potragu za kolima sa srpskom registracijom da skončam sve jednim frontalnim sudarom , poželite mi sreću

Opet sam se probudio

KADA SAM PRIMIO PISMO S KRALJEVIM PECATOM I NALOGOM DA SASTAVIM ZITIJE OCA NASEG SAVE ZNAO SAM DA JE VLADAR IZABRAO MENE A DA JE BOF ODABRAO DA RAXUMEM ZIVOT DAVIN

Koljem s makazama

Ja bih se selio odma, sto da ne? Jedino zato sto sam prevelika lencuga da uradim ista po tom pitanju.

>makaze

>ted kruz
>ugledan

placem

OVO zemlja izgleda veoma comfy
V
O

jebote imaju i ljame cile je stvarno raj na zemlji, vec se mogu zamisliti kako uzgajam ljame na rancu zajedno sa svojim cileanskim andjelom i nase petero hilo latino djecice

KADA SAM PRIMIO PISMO S KRALJEVIM PECATOM I NALOGOM DA SASTAVIM ZITIJE OCA NASEG SAVE ZNAO SAM DA JE VLADAR IZABRAO MENE A DA JE BOF ODABRAO DA RAXUMEM ZIVOT DAVINKADA SAM PRIMIO PISMO S KRALJEVIM PECATOM I NALOGOM DA SASTAVIM ZITIJE OCA NASEG SAVE ZNAO SAM DA JE VLADAR IZABRAO MENE A DA JE BOF ODABRAO DA RAXUMEM ZIVOT DAVIN

Znam da su tamo uvek predavaci Engleskog u potraznji. Al dal se ljudi kojima to nije maternji jezik mogu zaposlit kao predavaci Eng, vec ne znam

nekako slabo zazive sve ove fedora grupe, to sam primetio

>ljame
>ljame

ELLE FANNING DBI

evo za sve moje fedora kmice koje interesuje scena
malo domaceg post-rok/shugazija

youtube.com/watch?v=vBrYeFmJwgo&feature=youtu.be&t=170

uh koji smallskull, upropastila bi mi djecu svojim recesivnim genima.

>ook nemam devojku iz Francuske

lol zvuči jadno

Ima li iko ovdje djevojku?

Sumnjam.

dali tebe austroanci merze
sto si disaspora

...

to je zato sto si jazavac

youtube.com/watch?v=xqZRXE7K028&feature=youtu.be&t=120

tijana drobac 10/10

Nemoj biti takav.

ook u linux sobi na slsk-u bleji lik koji se zove Torvalds i ima finsku zastavu kek

ok izvni

Jel pokusao neko nekad od vas da muva kineskinje sto zive kod nas? Stro drze radnje ili sljakaju u njihovim restoranima. Video sam jednu Qt3.14 u jednoj od radnjih, al mean pojma kako njima prici uopste. Kapiram da se oni drze svojih samo i razmnozavaju medjusobno. Nisam video nikad neku od njih van radnje, buvljaka ili restorana zapravo.

To i mene interesuje.
Kineskinje su bas top tier djevojke.

Pocele su poneke da se pojavljuju ovako u osnovnim i srednjim skolama. Odumiru oni iz prve generacije sto su dosli ovde, i neki od njihovih su odlucili da nece da salju decu nazad u Kinu za skolovanje.

Retke su, doduse.

Najlakse ces da ih sretnes na nekom fakultetu, filoloski i filozofski u Beogradu.

A te u radnje, bolje ni ne misli na to, te ne mrdaju nigde van kuce sa nasima.

>virvel

Da kapiram to za radnje, bolje da odustanem. Zaboravih na to da ih salju(su ih slali?) na skolovanje u maticu.

zar ima toliko mnogo kineza u srbiji?
hvala bogu pa ih janezi odbiše.

>bolje da odustanem
A kao da one nisu zeljne kurca?

Bye-bye, medvescak :(

Uh ne znam, relativno je. Um mom gradu ih samo povremeno vidjam na ulici, al imaju pun kurac nihovih radnji po gradu. Znam da su neke kacile oglase nudeci 10k evra onome ko ih ozeni, zbog drzavljanstva.

Vratio si mi zelju haha, a moraju bit. Samo dal naseg il kineskoga? Roditelji sigurno imaju veliki uticaj na njih i kako zive, na punoletne kineskate mislim.

Salju ih i dalje, samo sto malo po malo, nece ove mladje generacije da salju svoju decu tamo. Kosta to puno para i deru ih.

Imaj u vidu da ti sto odrastu ovde nece biti protiv mesanja sa nasima, jer su vec odjebali vecinu tih tradicija sto imaju prosecne kineske porodice.

Pazi, nije da ove sto rade u radnjama i slicno ne bi htele da probaju nesto novo, ali kod njih je to strogo kontrolisano i nemaju nikakvu slobodu kretanja.

večinom njih dovedu ko robove da rade po tim robnim kučama, restoranima etc.

ne pada jim ni na pamet kurvanje posle 12 sati plačorogovanja.

Zvanicno kazu da ima samo par hiljada.

A to ti je debela laz, kad samo na Novom Beogradu ih ima bar 2000-3000. U celom Beogradu ih ima garant bar 10 000 hiljada, a onda imas i Novi Sad i druge gradove gde ih isto mozes naci u prilicno velikim brojevima.

ma mozes da ih nadjes svuda
video sam ih cak i jebenom Prokuplju, imaju 2-3 radnje tamo kek

>drkanje po sintesajzeru
>drkanje 2-3 note na gitari
>a bubnjar je tu da i on ima po cemu drkat, ako se vec svi drugi zajebavaju zasto ne bi i on
>zenski vokali su mumljanje u mikrofon i la la la lalala hu hu
TOP CEC koja hrpa drkadzija, jebo me pas ako cu ikad razumit shoegaze/dreampop muziku to mi se bukvalno cini kao zanr sa netalentovane studente filozofskog sa 0 muzicke naobrazbe koji hoce da se prave da su veliki umjetnici

jeste, ne treba neka velika virtuoznost za vecinu shoegaze traka, ali je zato to najbolja feels muzika dbi

a zanr je prilicno nepretenciozan, retko ko tu tripuje neku umetnost

>dream pop
youtube.com/watch?v=TqnmC4kjDjE

ovo je katastrofa dbi, ne zbog nacijonalističkih stavova, kinezi su jak narod, nego zbog toga što toliku masu ljudi više nemožeš izseliti. A takve mikro etničke grupacije uvjek vode u getoizaciju, primjer:turci, alžirci, marokanci po evropi pa i šiptari u srbiji. Jednom se ugnjezde, nikad više ih se rješit.

a šta samo čine kinezi u africi sa onim kolonijama, bolje ne pričati. Stjeli su da kupe čitav bankovni sektor u Sloveniji, pa i da izgrade drugi šin za voz iz luke Koper, pa da dovedu nekih 15-25k kineza u Ljubljanu. Slovenački premijer se umalo šlogiro kad je čuo brojku od Kineza a ovaj zakrindža pa ga upita "a šta je to, to nije ništa, neka sitnica!?" Sitnica kinezu od milijardu i kusur ljudi jebote, zamisli samo tu masu ljudi da preplavi Ljubljanu, pa nismo im ni selo.

Razumem te skroz. Ne smeta meni da bude nesto stranaca u zemlji, nego kad dodju, ne mozes da ih iskorenis. A opet oni problemi, mi nemamo toliko ljudi i parovi nemaju puno dece po proseku, dok kinezi i siptari se mnoze kao pacovi.

redpilujte me o marchelu
youtube.com/watch?v=WRTHBrcpZaM

Projekat Marčelo (ital. Marchelo) je počeo dogovorom Berluskonija i Đinđića 2002. godine. Naime, ideja je bila da se kroz rep muziku, koja je "bliska mladima", pasivizira javnost i stabilizuje posleratna situacija na Balkanu. Krajnji cilj ovakve politike je bio reformisanje Jugoslavije, čime bi jako ojačao srpski uticaj u regionu. Italija bi, kako je kasnije otkriveno, za svoje učešće u ovome dobila Istru nakon ujedinjenja Jugoslavije.

Dogovor je propao nakon ubistva Zorana Đinđića, a aferu je par godina kasnije raskrinkao nezavisni novinar Milomir Marić, otkrivši italijansko finansiranje izdavačke kuće Basiviti. Do tada se Basiviti već ugasio, a njegov osnivač, agent SISMI-a, Vanja Ulepić tom prilikom beži za Ameriku.

jutarnji exyu najgori exyu dbi cak su mi i drazi popodnevni tredovi sa maloletnim fedora smaracima jer barem ima koga podjebavat

sta bio ovo trebo bit srpski eminem

Poziv koji je spasao Srbiju

upravo pijem mokato kaficu i slušam draška i mlađu na radiu

Sta kazu?

samo jednog eminema smo mi imali, a to nije marčelo

youtube.com/watch?v=BQ6Smz5jCgc&t=70

mozes ako znas cileanski

ali to su dva lika

a sad jedna kafica pa 2 sata spavanja

pa sta cekas jebote? pozovi je na pecenog psa

pa jedan od njih je srpski eminem, drugi je celavi majmun heh

youtube.com/watch?v=WmllfenyflY
15. godina kasnije i dalje niko nema bolji flow
koja tuga i zalost ova domaca scena

sto svi pominju taj bassivity

sr.wikipedia.org/sr-el/Bassivity

tl;dr: probili su mnogo do tada anonimnih likova, ukljucujuci VIP i Marchela, jos im je lik radio produkciju svega za dz, nije zaradio dinara od cele price a stvorio je maltene ni iz cega celu rep scenu

Ludi konj je bio brutal, covek snimio jedan album, pokenjao se po svima i nestao

youtube.com/watch?v=_ilkY9VFrgc

youtube.com/watch?v=VMwVW4ZG_Vw

znaju ga neki ortaci, lik je koliko sam skapirao klinac iz neke umetnicke skole
doduse dobar pun sa imenom albuma

ex-yugobros, can I get a source on this webm?

sta se ovaj iskenjao? jel bassivity lik stvarno "pobego" u ameriku

>klinac

on sad koliko znam ima 30+

album mu je mnogo liricki dobar, neko da bi smislio sve ono mora da bude jako inteligentan

vudu popaj je mozda jos i bolji ali dzaba kad su mu bitovi kao kurac, jedino prvi album vuduepopeja koji je klasik

jeste, vanja je sad u americi

mislim, jel istina ostatak post-a?

ma gde istina lol, jesi li normalan

>marchelo italijanski spijun
>milomir maric nezavisni novinar
>BERLUSKONI I DJINDJIC
ma ovo je tvrd larp, ali da, lik je sad u americi,
ozenio nekog crnog andjela, producira rastu odatle i ovaj noviji rep
a tamo je radio nesto za Rick Rossa i Frencha Montanu, uzima solidne pare ja mislim

jebeni rasta... ALI JEBENO SE ZOVE RASTA
pa kako je dotle sve stiglo jbmt zemlju

ima jako dobre igre recima vudu popaj
dobar je taj album, imam to na kompu
samo sto je sad malo to zastarelo, mislim jeste klasik, ali kad poredis cak i sa ovim stvarima iz 2002/3-e bude smesno

Don't understand a single word in this thread. Fucking weird cunts haha.

jbg, on je to izbacio mislim 1997 (mozda 1995?), u mom kraju nema osobe koja nije imala njegovu kasetu, covek napravio revoluciju

sledeca revolucija je bio basiviti, produkcija za to vreme bila ispred svog vremena

iskreno najvise se smorim kad mi neko kaze da prti bg ima dobru liriku, likovi 20 godina seru o drogi i ni o cemu drugome

youtube.com/watch?v=1OgmNGyb8lw
ovo je izaslo 1995? wtf

pricam za popaja

škarice ?

>produkcija za to vreme bila ispred svog vremena
ovo, najveca imena u srpskom repu su zapravo Vanja i Cobi

>popaj
ja od tih old-skul stvari volim WITB, oni su mi bili zabavni, ovo je neki remiks gde gostuje i Popaj
narocito mi je dobar Drej (1:45)
youtube.com/watch?v=MhqY_BAAC8A

>prti
ne znam, nisu oni nikad bili nesto tehnicki potkovani
u principu Moskri >>> ostala dvojica
delovalo je sve kao proseravanje dok lik nije zapravo overio od dopa, njegov zivot je bio punchline kek
Moskri je srpski Ijan Kurtis, dobar ali precenjen

sta je fora sa popajem? jel on narkoman? sta je poenta njegovih pesama, jel sprdanje ko bad copy i prti ili ima kao neku le dubinu?

jeste videli u novinama onog apsolutnog ludaka sto je ucenjiveo 20th century fox da mu uplate par bitkoina da ne bi objavio jos neobjavljeni film

Covek je bio totalno protiv droge

covek umetnik, pisac, odlucio jedan dan da se sprda i napravi rep album i kaze par pametnih stvari kroz sprdnju

poslusaj voodoo epopeye album, videces da nije totalna sprdnja

>witb

dobri su bili ali uvek nekako underground, jedino ona pesma otvori nebo za mene sto je bila ultra hit (zasluzeno)