/polska/

Edycja jagiellonska

Other urls found in this thread:

karolinaponzo.com/pl/2014/12/dlaczego-polki-kochaja-obcokrajowcow/
youtube.com/watch?v=hCL-fKQfGlg
twitter.com/SFWRedditGifs

włoski

>matki polki

>72368583
>co masz do naszych aktorów?

chujowi są, jak przypadkiem widzę jakis fragment polskiego serialu to chce mi się rzygać, wszystko teatralnie przesadzone i zmanierowane, i widać że wszyscy oszczędzają na powtarzaniu źle zagranych ujęć

Co ty pierdolisz? Twój Klan czy Swiat Według Kiepskich nie reprezentuje wszystkich polskich aktorów ale czemu miałbym sie spodziewać po polackim untermenschu docenienia sztuki.

>implikacje że GoT nie jest na dosłownie tym samym poziomie co Kiepscy
Fanboje Martina gorsi od Harry Potterowych.

...

opowiedz mi więcej o tych współczesnych polskich serialach z Wilhelmim, znawco

>ablublu chce się zabić

XD bk

>polki chcą zalegalizować aborcję
>ale nie chcą zalegalizować asystowanego samobójstwa

Chodzi mi o tych popularnych. Nawet jakby dobrze zagrali to jednak pamiętasz ich mordy z innych filmów i to wszystko psuje. No nie będziesz przecież dawać nieudolnego komika do poważnej roli

Lubie to że lochy używają ''nie wiem'' jako faktycznej linii obrony.

*

>mamełe cię ni abortowała
eh

No nie wiem, nie przekonuje mnie to

>po dwóch tygodniach
Kobiety to jednak kurwy.

Ej no, dziewczyny muszą się wyszaleć. To, że jesteś prawiczkiem nie oznacza, że każdy boi się ruchać. Seks jest całkowicie normalny

>tug kiedy ktoś zapisał twój ocet

dobra anony wyruchałem wczoraj lochę 4/10 na jedno nocny stojak. napisac jej jakiegos smsa ze bylo super czy cos trochę tak głupio bez słowa

>urodź się owinięty w pępowinę
>lekarz zdążył odwinąć
CHUJU
I PO CO

Animemy?

bądz dzentelmenem i napisz

>Lepiej się bawiłem z ręką i doujinami, sory ale 2D > 3D

wyobrazam sobie jak noworodek to mówi do lekarza

Debilu tnij kontakt.

kto /komfi/ tutaj?

...

Hej chłopacy ~~ Nie wchodzę na Sup Forums często, a jeszcze rzadziej tu, ale kogo innego się nie zapytam. Problem jest taki - czy agencja nieruchomosci zgodzi się na posredniczenie w sprzedaży mieszkania z lokatorami? Teoretycznie jest to dozwolone, a lokatorzy kooperatywni (wyprowadzą się dopiero 1 stycznia 2018), tylko nie wiem czy agencje podejmują się szukania kupców na takie mieszkania?

PS Zapytałbym na forum prawnym, ale nie mam czasu na rejestracje

>mtg widzę gejmpleje z Ass Effect Androgynous

oczywiscie, ze sie zgodzi. kasa nie smierdzi. problem jest inny - to strasznie trudno sprzedac. podpiszesz lojalke z biuerem, oni nie sprzedadza i utkniesz na kilka miesiecy

>Hej chłopacy ~~
Postuj cłopcopusi

ale w sumie nie było źle bardzo się starała a ja i tak zwykle wale w skarpetę, tylko jest problem taki ze za bardzo nie chce miec dziewczyny bo mam lepsze rzeczy do roboty niz codziennie sluchac czyjegos pierdolenia na fejsbukowym czacie

> To, że jesteś prawiczkiem nie oznacza, że każdy boi się ruchać.
Ale tu kurwa nie ma żadnej korelacji.

Mój brat kupował ostatnio mieszkanie przez agencję i gość który sprzedawał wyprowadził się chyba dopiero po miesiącu, więc raczej nie ma problemu.

Bioware nie zrobil dobrej gry od nwn więc nie wiem skąd zdziwienie

Dzięki, własnie o to mi chodziło, czy po prostu przyjmą. Zakładam, że nie podpisanie umowy na wyłącznosc chroni mnie przed utknięciem, nie? A wtedy muszę już zbić z ceny o 15%-20% wartosci nieruchomosci.

karolinaponzo.com/pl/2014/12/dlaczego-polki-kochaja-obcokrajowcow/


HAHA

HAHA

>bądź polakiem
>KWIII bende broniu chonoru naszych kobit -.- KWIIII
>Maryna woli Mokebe Mobembe od ciebie

HAHA

POLAK ZNACZY ROGACZ

HAHA

CHODŹCIE POSMIEJMY SIE Z POLAKÓW JEBANYCH

Jaka różnica między "dobre/dobry" i "dobrze"?

Jak między horoszyj a horoszo

Twoja mama jest dobra w łóżku.

Twoja mama robi dobrze murzynom.

tnij i nie pierdol, ale rób to delikatnie, stopniowo, bo będzie smrut wsród znajomych

Dobre/dobry stosujemy aby okreslić jakosć czegos np ''dobry samochód'' czy ''dobre cyce'' dobrze stosujemy natomiast by okreslić czyjes działanie albo jako synonim dla ''tak jest'' na przykład ''dobrze mu powiedziałes, dobrze to pomalowałes'' albo
>Heniek skocz po piwo
>Dobrze

xiaomi piston iron dual
nie dziekuj

>Zakładam, że nie podpisanie umowy na wyłącznosc chroni mnie przed utknięciem, nie?
nie podpiszesz innej
>A wtedy muszę już zbić z ceny o 15%-20% wartosci nieruchomosci.
nie wiem o co chodzi

nom wez wypierdalaj z tym chinskim gownem

Jakiego albumu będziecie słuchać kiedy bohatyrniecie? Pulse Demon tutaj

>hurr durr hinskie guwno dajcie mi bitsy baj doktor dre chce przeplacac za znaczek

kom eens met uw leuke accenten :33

ile ci chinczyk placi za szilowanie swoich gowno produktow na /polska/? wez mi jeszcze napisz zebym xiaomi redmi note 3 pro kupil

ale piecze alanka
telefonik obowiazkowo z jabuszkiem a kawa tylko ze starbunia cnie

Dziękuję. Teraz rozumiałem.

>nie podpiszesz innej

Możliwe, ogólnie jestem swieży jeżeli chodzi o tematy związane z nieruchomosciami, ale czytałem na kilku serwisach, że jest możliwosc umowy otwartej z agencją, a nie tylko umowy na wyłącznosc.

>nie wiem o co chodzi

Również z rzeczy wyczytanych online (nie wiem ile mają wspólnego z prawdą) dowiedziałem się, że jeżeli sprzedaje się mieszkanie z lokatorami to zbicie z ceny o 15%-20% sprawi, że będzie na nie równy popyt co na "normalne" mieszkania. Szczerze mówiąc sam nie mam pojęcia więc się pytam.

>jest możliwosc umowy otwartej z agencją, a nie tylko umowy na wyłącznosc.
jak masz wyjebaną nieruchomosc za kilka baniek albo zaplacis im za ich czynnosci
>15%-20%
możliwe, ale to w chuj dużo. poza tym nie wiem co rozumiesz pod pojeciem 'z lokatorami'. Jezeli ze służebnoscią to nikt tego nie kupi i 20% nie pomoże

hehe po co przeplacac mati kupuj chinskie ups popsulo sie czekaj jest na gwarancji wiec odesle moze za 2 miesiace przyjdzie naprawione

>sennheiser
>wtyczka jak od chińskiego gówna i za 2 lata połamie się kabel
>60zł

Polish (Russia)

youtube.com/watch?v=hCL-fKQfGlg

ale jest logo producenta renowomanego mati kupuj smialo pszynajmniej nie hinskie guwno cnie

>dokanałowe
>100zł
Ubij się.

Też mam je, lecz moje są czarne

mniej niż 50 to debilizm i dzwiek w jakosci sraczki
wiecej niz 150 to snobizm i spierdolenie w postaci placenia za znaczek

>sennheiser

czy to karachan?

a co ty oczekujesz ze sluchawki za 60 zl ci wytrzymaja 2 lata ja pierdole co 2 lata kupowac nowe za 60 zl no kurwa majatek

Słuchawki za 35zł które miałem wytrzymały mi 4 lata. I pewnie miały lepszy dźwięk niż te gówna.
Także chuj ci w dupę.

>polaka nie stać na 15euro co dwa lata
bk z rbka

35 czy 60 w przeciagu kilku lat to jest doslownie zero roznicy wiec w czym ty masz problem
ja bym wolal zaplacic 60 niz 35 jezeli tylko by mi sie bardziej ich kolor podobal a graly tak samo

jaka to model?

ten model
*jaki to model

MX 365 chyba.

>35 czy 60 w przeciagu kilku lat to jest doslownie zero roznicy
>35/4
>60/2
>zero różnicy
Znajdź debila z matmą na 30%

o chuj ale żeżu z tego posta

100% podstawa 96% rozszerzenie
jezeli dla ciebie zlotowka miesiecznie to jest zauwazalna ilosc pieniedzy to nie zazdroszcze

po tym poznasz normika

Po prostu młode małżeństwo, któremu się umowa o wynajem ze mną kończy w 1 stycznia 2018 roku. Teoretycznie 20% to sporo, ale otrzymana w spadku, a ja wyjeżdżam na trochę, więc musze dopiąć interes w 2-3 miechy. No, dzięki za rady.

Czemu niektórzy Polacy wyglądają jak ludzie a inni wyglądają jak Polacy?

też same słuchawki tylko czarne + kolejny proof że nie jestem trollem z wykopu

sasza zaspiewaj cos na vocaroo

no, bo tylko ruscy i polacy nabierają się na chińskiego żyda

CIEKAWE CZEMU :)

a chuj tobie kurwa matole x4

naprawdę nie mogę w ten moment to robić

ale zdeh

>user kim jest ta dziewczyna z którą gadałeś na przerwie?
>myślisz że tego nie widziałam?
>mam ci obciąć fiuta?
>myślisz że możesz tak swoją dziewczynę zdradzać?
>zresztą nieważne tobą zajmę się potem, na razie muszę iść powiedzieć tej dziewczynie że już jesteś zajęty

sama se utnij fiuta idiotko

używaliscie kiedys Tindera?

>na przerwie
Kurwa podwieku spierdalaj na viczan.

Na chuj. To jak polowac w pokoju z wypchanymi zwierzętami. Ani to zwierzeta ani nic nie upolujesz

Kopernik był Niemcem.

Wszytko dobrze napisałem? Bez słowniku

Wypiedalaj stąd kacapie, kocham Rosję, lecz naprawdę już mam dość z takich bzdur.

Chopin i Curie byli Francuzami.

>Wypiedalaj stąd kacapie, kocham Rosję, lecz naprawdę już mam dość z takich bzdur.
Wypiedalaj stąd kacapie. Kocham Rosję, lecz naprawdę już mam dość takich bzdur.
9/10

Chopin był Polakiem. Skłodowska była żydówką

>on ma dziewczyne p*lke
nawet mi was nie zal

Mi jedna nawet nie dała żadną odpowiedzi a drugą ja się boję pisać, lecz mam ją w przyjacielach VK.

Miał czat z niemką 17latką z Syberii lecz już nie pisałem ją kilka dni

Loszki kurwy się puszczają a ten jeszcze pochwala

What do you guys think of Lech Wałęsa? I'm talking to a polish girl on Skype and she doesn't like him.

kto /depresja/ tutaj? dziewczyna mnie zdradziła i kazała mi siedzieć w kącie na to patrzeć. nie mogę się pozbierać. jestem załamany. warto iść do psychiatry?

cwel śmieć i komuch

Well she's a woman so obviously she's an idiot with no historical knowledge or even basic understanding of politics. Tell her she's a nigger. Also
>hitting on slav girls

dumb race mixer

>dumb race mixer
She doesn't look to polish, no one will notice

Wierzę.. w nieczysty układ przy okrągłem stole
Wierzę ..że Lech Wałęsa to jest TW Bolek
Wierzę ..że nie raspadł się sam tupolew
Wierzę ..że to nie są teorii spiskowe

I wrote this by memory))

Kill yourself.

You can't be aryan if you don't speak a roman language.