/polska/

Edycja sobotnia

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=HoUXt6pVeQ8
youtube.com/watch?v=hGKK8eGQQEk
wmeritum.pl/ostatni-weekend-zimy-przyszlym-tygodniu-nawet-20-stopni/176630
twitter.com/SFWRedditVideos

>legion orła białego
czyli Ślązaki robaki pierdolone

what does PIDF stand for?

>Polish Internet Defence Forces
How new are you nippon-kun?

>Polish Internet Defence Forces
aka butthurt polaks

dawajcie postujemy

dubelki mają racje

echhh śniło mi się że pies mi zachorował i musiałem do weterynarza z nim jechać. później w drodze powrotnej zepsuł mi sięsamochód i dziewczyna dzwoniła że mieszkanie zalało. ja pierdole czemu takie rzeczy mi się śnią? neet tutaj. nie mam pracy, psa, ani tym bardziej dziewczyny nie mam ehhhh nie dadzo

samonienawisc. twoja podswiadomosc nawet cie nienawidzi

od plebopatriotyzmu to aż mi śniadanie staje bokiem

na wszystkim kurwa musi być flaga husaria żołnierze wyklęci i jakieś drętwe cytaty z ludzi znanych z tego że podczas drugiej wojny światowej dostali kulkę

ostatnio jadę warszawą a tu koło ronda czterdziestolatka dupny billboard ogłaszający nowy serial DZIEWCZYNY WOJENNE no oczywiście na nim trzy pindy w stylówie późny hitler/wczesny stalin

ja pierdolę ile można

polska martyrologia to rak

no ale co miałoby być alternatywą dla tego

który to ^_^
youtube.com/watch?v=HoUXt6pVeQ8

wszystko ja. piękny pan Votek

pierwszy komentarz

A ja lubię naszą historię, martynologię i mesjanizm. To jest coś pięknego, coś niesamowitego i jednocześnie unikalnego w naszej kulturze. Zastanówcie się przez chwilę jak bardzo nierealnie brzmi "Polska Chrystusem narodów", albo to, że podczas potopu szwedzkiego jeden malutki klasztor przeciwstawił się tysiącom regularnych żołnierzy, a król widząc w tym znak od Boga koronował Maryję na wieczną królową Polski. No przecież to jest inba większa niż z amerykańskiego filmu. Nawet Turek, który jest moim współlokatorem w akademiku, mówi że:
>Your country was so innocent, that it was almost like saint, but innocent ones always get fucked by others, because they would never even think about that someone can do evil things
Naprawdę Anoni, nawet nie wiecie jak mi ciepło się robi na serduszku, gdy Turas chwali i podziwia nasz kraj i naród. A jeśli chodzi o "patriotyzm" to ostatnio jeden polski "jutuber", co to nim gardzę i sam jego ryj mnie już wkurwia(coaching osobisty), co się nazywa Łukasz Jakóbiak odjebał taką manianę, że go wyśmiewali jacyś amerykańce. I powiem wam, że jak typa mam na co dzień za kompletne dno i śmiecia, to nie mogłem zdzierżyć jak go te amerifaty szkalowały. Czułem się jakby mi brata ktoś obrażał, bo jednak mimo iż pojebany, to jednak swój i nikt po za swoimi nie powinien móc go obrażać.

czerwoni mieli dobry pomysł do górników do trzeba od czasu do czasu strzelać

Kordecki poddał ten klasztor Szwedom debilu

Sienkiewicz = książka historyczna

>dosłownie dindu nuffin
>coś pożądanego

a ja bym wolał naród zawadiakę co wszystkim może wpierdolić niż płaczliwą pizdeczkę co łolabege nigdy nikomu nie robi nic źle tylko ci źli ludzie ją tak bez litości biją

>polskie scierwa
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

>wvt
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

>a ja bym wolał naród zawadiakę co wszystkim może wpierdolić niż płaczliwą pizdeczkę co łolabege nigdy nikomu nie robi nic źle tylko ci źli ludzie ją tak bez litości biją
Aż tak bardzo Ci w szkole żyć nie dawali.Przykro mi user, naprawdę mi przykro, ale zemsta i nienawiść do niczego dobrego Cię nie doprowadzą.

You there!

Do NOT come to my country!

bo rozkładanie nóg do czegokolwiek prowadzi

zresztą komu ja to mówię przecież p*lacy własną ojczyznę sprzedali zaborcom bardzo entuzjastycznie

Hey to the dudes. I haven't posted here in a while. Did I miss any funny memes or cuties girls haha?

jak ktoś jest głupi to piszesz do niego "hiviarzu" on ci nie daje (You) tylko zasrywa nitkę gównoopiniami

Dont listen to @72438387. I am a very generous giver of (You)s

to.

tylko wykopki, których sebixy męczyły w gimnazjum nie qmają

nie zrozumiałeś mnie w ogóle

yeah not gonna lie, I am struggling

ZCEBULONA'D

hehe polaku rodaku zalatw mi cos plizz

dzisiaj musze isc na 18 znajomej lochy ale mi sie nie chce :l

elo wstalam zaraz sie myje i ide na marsz kobiet walczyc o swoje prawa

DAJCIE MI FUCHEEEEEE po znajomosci w firmie ojca NIE WYTRZYMAM ROZPIERDOLE TĘ KRAINĘ

Bić kurwy i złodziei

>chęć pracowania

>"Rzeczpospolita": nowe barwy narodowe na stulecie niepodległości
>Setna rocznica odzyskania niepodległości ma być okazją do rewolucji w polskich symbolach narodowych. Należy spodziewać się zmian barw na fladze i poprawionego wizerunku orła w naszym herbie. Resort kultury i Komisja Heraldyczna zapowiadają także poważne zmiany wyglądu korony orła - informuje "Rzeczpospolita".
>Obowiązujące kolory flagi, które są określone w tzw. przestrzeni barw CIELUV, okazują się nie bielą i czerwienią, a kolorem jasnoszarym i buraczkowym. - Dzieje się tak, bo barwy dobierano do bandery na płótnie wełnianym. Te same wartości na innej tkaninie przyniosą odrębny efekt - mówił "Rzeczpospolitej" grafik Andrzej Ludwik Włoszczyński. Dlatego barwy narodowe mają być określone na nowo, tym razem za pomocą współczesnych palet kolorów. Jaki zatem odcień czerwonego pojawi się na dolnym pasie flagi? Pod uwagę bierze się używane w okresie międzywojennym: karmazyn i cynober.
>Zmiany nie ominą również wizerunku orła w koronie. Nasze godło straci cieniowanie, które jest niezgodne z zasadami heraldyki i zostanie przerysowane za pomocą grafiki wektorowej - ma to wzmocnić jego kontury. Przerysowana zostanie również korona, która zyska prześwity między kwiatonami. - Kwestią otwartą jest dodanie do korony krzyża. Byłoby to silnie umotywowane heraldycznie, jednak obawiamy się, że sprawa nabrałaby kontekstu politycznego - mówił "Rzeczpospolitej" jeden z urzędników.

chuj mnie jakies orly i flagi, ten kraj sie rozpadnie za 20 lat

Kurwa ile ja bym dał, żeby znowuż pochodzić sobie na 18-nastki. Potańczyć z loszkami, pogadać z wiarą na fajce i wypić zdrowie solenizanta/ki. Osiemnastka to najlepsza impreza taneczna jaka istnieje, bo na weselu to masz rodzinę: ciotki, kuzynki i obcych to tylko z tej nie twojej strony. A na 18-nastcę to jest zawsze kilkanaście loszek w twoim wieku, w żaden sposób z tobą niespokrewnionych. Szeptają do uszka, gdy z nimi tańczycie i to uczucie gdy prowadzisz taniec, a loszka za tobą podąża trzymając Cię swoimi delikatnymi, drobnymi rączkami, albo za barki jak jest wolny i uśmiecha się do Ciebie za każdym razem, gdy spotykają się wasze spojrzenia. Ehh, jak chcę znów do liceum...

youtube.com/watch?v=hGKK8eGQQEk

>nasze godło straci cieniowanie, które jest niezgodne z zasadami heraldyki
>a kolorem jasnoszarym i buraczkowym
no kurwa nareszcie

czuje dobrze PiSior

>polska
>nawet flaga jest buraczana
kek

nieironicznie nie wiem co to jest cieniowanie

te wszystkie elementy na godle, które widzisz są cieniowane. co

Czy ich kurwa pojebało? Przecież powinni wziąć ten wzór co był w godle Rzczpspltj Obojga Narodów i żaden kurwa inny.

ok. no ale inaczej nie mozna zrobic nakladajacych sie pior

ale. wiesz ten krzyz w koronie

zuszki brakuje mi 5k do 180k

co zrobić z forsą jak już dobiję do bazy?

>które jest niezgodne z zasadami heraldyki
jebie mnie ich autyzm i ich "muh zasady", co kogo kurwa obchodzą zasady heraldyki, wymyślone przez jakichś pojebów co to chcą wszystko "normalizować" i etykietować. Jak będziemy chcieli to możemy kurwa nawet zrobić se godło z Orzełkiem ze styropianu żeby było w 3D i nikomu nic do tego

jebnąc się z mostu

przelać ją mnie i zacząć od nowa

Giełda

Wyremontuj jakiś dom dziecka. Pokażą Cię w TV i może dzięki tym pięciu minutom sławy znajdziesz loszkę.

jak dostać pieniążki żeby nie można było refundacji na paypalu zrobić?

>180k
>remont

wyczyscic konto

>On chodził na osiemnastki zamiast grać w WoW'a
Kompletna kompromitacja skompromitowanego cwela

No amerykański hedonizm i gołe dupy oraz geje wszędzie

>wmeritum.pl/ostatni-weekend-zimy-przyszlym-tygodniu-nawet-20-stopni/176630
stanoł mi

>tug ostatnie 15zł na koncie
jutro dzień sznura oficjalnie

kurwa czego ja dozylem

eh kurwa normiki powyłażą z domków

>nie wie co to jest cieniowanie
sztuki w podstawówce nie miałeś czy co?

strimuj na tłyczu

Dam ci stówę jak mi obciagniesz przebrany za konate

Nie jestem spierdoliną z depresją jakich tu wiele. Jestem autystycznym Anonem, który lubi oglądać animu i nie ma problemów z relacjami międzyludzkimi. Ja nie spotykam się z ludźmi i nie chodzę już teraz na "muh imprezki" nie dlatego, że jestem ludzkim śmieciem z depresją, ale po prostu mi się nie chce. Powiedziałbym nawet, że jestem szczęśliwym człowiekiem, bo ja po prostu lubię pobyć sobie sam, pooglądać bajeczki, poczytać coś na necie i pogównopostować na szambie. Nie chciałbym już umrzeć, jak tu niektórzy sugerują, że niby by chcieli. Nie jestem spierdonem, ja jestem po prostu pojebany.

spoko po maturze ci się zmieni

czemu nie zaczniesz zarabiać online????

ojebany kup mi zapiekanke online

>spoko po maturze ci się zmieni
jestem na IV roku "studiów"...

>

Przetsań mnie podniecać debilu

150? drogo się cenisz jak na spierdona pod sznurem

>zrób wczoraj 10 niepełnych pompek
>miej zakwasy

pompki sa bardzo obciazajace.

Ktos pamięta jak się nazywają te sarmackie (?) znaki na polskich herbach?

>podnieś 150kg w martwym ciagu
>umieraj
nigdy sie nie rozjebie

mongolskie*

polska szlachta wywodzi się od mongołów którzy podbili ten wypizdów i przynieśli swój stepobełkot rdzennych wschodnim Germanom (Wendom)

to jest karmnik akurat

Chuj mnie to pytam jak się to nazywało bo zapomniałem

ajwar

kiedyś to było

tamgi (poj. tamga), kurwa przecież to można wyczytać w artykule na wikipedii

kurwaa kiedyś to było kurwa kiedyś to było

ale kiedyś to było

ale pa jak zara bedzie

ile mieliście z podstawowej matmy? ja 70% matura 2012

99%

nie pierdol się człowieku

88 iirc

100% ten sam rocznik

Równo 30%.

To kurwa
Biały i karmazynowy oraz historyczny orzeł z koroną bolesława chrobrego

A nie ta kurwa międzywojenna karykatura

haha debil

nie powinna mieć Polska w ogóle żadnej korony w herbie bo prawowitym sukcesorem polskiego tronu był car Mikołaj II

poza tym klejnoty koronne zostały rozkradzione więc o co chodzi

2 nukes weren't enough

...

Carowie to byli uzurpatorzy

A że niemiec=zlodziej wiadomo nie od dziś

Zdałem, o chuj wam chodzi?