/ex-yu/

AVE BELI! AVE AVE BELI!
youtube.com/watch?v=oFbCkwUUOHI
youtube.com/watch?v=oFbCkwUUOHI
youtube.com/watch?v=oFbCkwUUOHI

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=r5GCn1BKkxg
youtube.com/watch?v=yaAT-qKjpT8&t=0s
youtube.com/watch?v=tLOwALyzKg4
youtube.com/watch?v=TgQM1n6UipI
kurir.rs/zabava/zena/ispovest-prostitutke-iz-zagreba-uzmem-kokain-i-imam-odnos-sa-desetoricom-za-vece-zaradim-bogatstvo-clanak-2739189
youtube.com/watch?v=yqqsFXWInu8
youtube.com/watch?v=qXnT3LFTc-s
twitter.com/NSFWRedditVideo

youtube.com/watch?v=r5GCn1BKkxg

Jebenica, stari moj.

BELI BELI BELI woooop

dominik

t. dominik

N O V O
youtube.com/watch?v=yaAT-qKjpT8&t=0s
youtube.com/watch?v=yaAT-qKjpT8&t=0s

>t. dominik

AVE BELI

AVE SRBIJA

OVO
V
O

Bazirani Milan Tarot.

t. dominik

dominik prestani vise

>ook kad Beli ima 24 godine
>ook kad dize svoju zemlju na noge
>ook mi smo smi jazavci

Ma ne, problem je što recimo ako si kontra sviju feget poput mene kod odredenih tema, tamo bi te najvjerojatnije downvoteali i rijetko tko bi vidio tvoj post.

Layout je napravljen za krugodrk, a moderacija je govno i ne možeš nikada upotpunosti kazati svoje mišljenje.

youtube.com/watch?v=tLOwALyzKg4

Koja butra, e.

baca me u depru dbi

CMPT ПEДEPИMA, УCTAШAMA, КOMУHИCTИMA! CЛOБOДA CPБИMA, И CЛOБOДA OCTAЛИMA КOJИ CУ CE OДPEКЛИ OД БЛУДHOCTИ! OBИ ЛИКOBИ HИCУ ЉУДИ, HEГO ДEMOHИ, И ДEMOHE TPEБA УHИШTABATИ! CEКC JE ЗЛO! OДPEКHИTE CE ПOPHOГPAФИJE, MACTУPБAЦИJE И OCTAЛИХ БЛУДHOCTИ И MOЛИTE CE БOГУ И ХPИCTУ! AК TO HE УPAДИTE, ПOД MAЧ, БATO MOJ! ПPECTAHИTE ДA CЛУШATE OBE ЗAПAДЊAЧКE CEКTAШКE ПECME, ДA ГЛEДATE ФИЛMOBE, ДA ИГPATE ИГPИЦE И ПOЧHИTE ДA ЂЖИBИTE КAКO БИБЛИJA КAЖE! УHИШTИTE CBУ CATAHИCTИЧКУ TEХHOЛOГИJУ КOJУ ИMATE И TPAЖИTE OД БOГA ПOMOЋИ! CTAPИ ГPЦИ, EГИПЋAHИ CУ ПAГAHИ, A И ДEMOHИ, И ХBAЛA БOГУ ШTO CУ УБИJEHИ, И HEКИ ПOКPШTABAHИ! ПPECTAHИTE ДA BEPУJETE У CEБE, BEЋ У БOГA! CПAЛИTE CBE HEХPИШЋAHCКE КЊИГE! ЖИBEЛA BEЛИКA УЛTPAЋPИЋAHCКA CPБИJA!
AMИH!

to mozda ti

ovo mi je omiljena njihova stvar dbi
podseca me na jarboe

>t. dominik

Meni jedna od omiljenih, ženska ima solidan glas i cijela pjesma odiše melankoholijom.

>t.beli

Vlado Georgijev bio je gost danas kod Teše Tešanovića.

youtube.com/watch?v=TgQM1n6UipI
youtube.com/watch?v=TgQM1n6UipI

dominik

t. leo

Došel bum doma sel si bum pod brajde.

Idem van na košarku, ko vas jebe.

uhhh kako baziran grb

>t. dominik

KRV LIJE SVAKOGA DANA
DRZAVA DRHTI OD KLANA

WOOP

dominik samoubij se ili ne dolazi vise vec si svima dozlagrdio

s kolko godina ste imali prvu curu?

jel to dominik na slici ?

ne ovo je dominik

ovo je dominik
nije dominik
moguci dominik
definitivno dominik

kek koja krindz slika

23

ja sam imao šanse da bi imao cure pa sam ih odbio jer nisam nikada imao želje da bi imao curu, vidim ljudi kako se svadjaju s curama i neki su bukvalno robovi svojim curama. Možda sam malo čudan zbog toga ali ja volim slobodu i ako bi imao curu bi ova sloboda nestala, barem u mojim očima. Cure stalno nešto hoću i to mi ide na kurac

t.dominik

tko je dominik?

reportan si za maloljetništvo
trebaš bit +18 da bi tu bio lima

ovo je tačno žabac
samo se u probleme uvališ i na kraju ti se smuči sve

>manlet
>mrsav

dva samara i patos

>ona
>slomice kicmu samo da bi joj dupe izaslo jos vise

MA HRVATSKI NACIONALISTI SU

t. djevci

pisam po guzobolniku HAHAHHAHAHAHAHHA t. > dominik ubij se HAHHAHAHAHAHAH dominik

kurir.rs/zabava/zena/ispovest-prostitutke-iz-zagreba-uzmem-kokain-i-imam-odnos-sa-desetoricom-za-vece-zaradim-bogatstvo-clanak-2739189

dominik

Prestani debilcino retardirana umobolna

...

nisam maloljetan ali već sam kazao da moj pogled na situaciju zvuči malo čudan ali tako se ja osječam oko toga i to nemogu promjenit. dbi nisam ni ikada imao želju da bi imao djecu i obitelj jer je moja obitelj posvađana i govno od govna i zbog toga me nikako ne vuće da bi bio u ikakvoj vezi. Meni su obitelj prijatelji dbi

Prestani dominik retardirana dominik

3 2 1 4

>volim slobodu i ako bi imao curu bi ova sloboda nestala, barem u mojim očima. Cure stalno nešto hoću i to mi ide na kurac
Ja i moja ekipa smo zakođe tako mislili kad smo bili maloljetnici od 12-13 godina.

Mislim da je problem u tome što ljudi često ne izaberu osobu s kojom su kompatabilni. Znaš one parove gdje momak i dijevojka imaju totalno različini sklop ličnosti i skoro nemaju nikakva zajednička interesovajna i onda dolazi do usrane veze.

voleo bih da bodem ove bliznakinje u pakšu dbi

>sve su ruzne

jebao bi ih samo zato sto su hrvatice inace paljba, isto vazi i za onog vepra iz osijeka

hvala ti anone za ovo
volim ti

>Znaš one parove gdje momak i dijevojka imaju totalno različini sklop ličnosti i skoro nemaju nikakva zajednička interesovajna i onda dolazi do usrane veze.

ovo se meni događa dbi

>nisam ni ikada imao želju da bi imao djecu i obitelj
nije jedina svrha veze propagiranje ljudske rase kroz reprodukciju dbi. Ne znam za vas ali su meni veze samo prijateljstvo + jebanje, ništa više.

@72488928
dominik ako neces ti prestat necu ni ja

Prekini da pokušavaš da skvasiš kurac i pričaj sa dijevojkama kao da su osobe. Znam da zvuči ko neka glupa feministička retorika ali ako ovo budeš radio bićeš mnogo više zadovoljan dbi.

dominik

NOVI VIDEO NOVO NOBO NOVO

youtube.com/watch?v=yqqsFXWInu8

youtube.com/watch?v=yqqsFXWInu8

youtube.com/watch?v=yqqsFXWInu8

>t. dominik
>isto >t.dominik
>takodje >t.dominik

D R O L J I L A

>droljila

top cec

Prekini da pokušavaš da skvasiš kurac i pričaj sa dijevojkama kao da su osobe. Znam da zvuči ko neka glupa feministička retorika ali ako ovo budeš radio bićeš mnogo više zadovoljan dbi.

Imam 26 god i nisam se nikad poljubio

droljlila okida i razljucuje fedore

ma boli te kurac

>t.dominik

>kažem nešto što nije uopšte karakteristično za neckbeard fedore
>kači sliku neckbeard fedore
mogao si bar da okačiš nekakav white knight meme ili da kažeš da sam cuck ili nešto

Možete pričati šta hoćete, ali Dalila ima svoje ja i dostojanstveno se brani od napada smrdljivih kurvi koje su ostavile decu kući da bi se jebale po vili.

kako?

Ovo me već plaši koliko je istina
Odjebao sam mnoge prilike jer su mi se ženske zgadile ili sam ih se zasrao kad sam im se približio ili nisam prepoznao znakove
Pc gaming fte

>29
>isto

molim te, ubij se. ne mislim ovo maliciozno, ja imam 18 i stalno kontempliram samoubistvo. Za tebe je prekasno, prekini da čekaš da se trajektorija tvog života promijeni i ubij se.

21 tad sam i jebo prvi put

ubijte se mu-ovci
i svi usrani hipsteri koji misle da su ded grips dobri

ok, uvjerio si me

"Od 22 viziranih studenata, 3 studenta nisu dobila vizu. Od ta tri studenta, jedan je bio neredovan student a dvoje redovnih. Razlog odbijanja nije najjasniji. Svo troje studenata je bilo zenskog pola."

majmunko malo ima 17 malo 18 malo 20
haha a kakav guzobolnik

Ubij se budaletino, ove smrdogorcine u koncu niti ih znam niti me zanimaju da se pitam svi bi pod mac isli

youtube.com/watch?v=qXnT3LFTc-s

brao brate
rijetko da neko stavi nesto dobro
jah bless wha gwan

hvl tbr puno, hvala jos jednom

ostavite domagoja meni

SVET JE VAMPIIIIIIR

nis brt dbr bio

spasi nas bogdane

1991.

POSLAN DA IIISCJEDIIIII

domagoj

fredi deki dante domgaj dominik filip bogdan nebojsa toni damir

sve dede

SVE DEDE!

skrt skrt

dominik
filip
nebojsa
domagoj

cuvajte se trovacha trovach ubija

Sere govna ne vjeruj mu
frend sam s likom koji je prvi put išta radio sa ženskom u 30ima
I šta sad

>t.rovach

HAHAHHHHHHHAHAAHAHAHAHAHAAHAAA PLAKEEEEM AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA CECECECECECECECECECECE EKEKEKEKEEKEKEKEKEKEKEKEKEKEKEEKEK

ovo su dominik i domagoj