/tr/

...

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=5ndRRj8r66Q
youtube.com/watch?v=3bkehZexu2I
sichan.ch
mobil.hurriyet.com.tr/turkiyeden-almanyaya-cifte-sok-40405922
youtube.com/watch?v=SIvQ1aZpr38
youtube.com/watch?v=7XTUQwr80kM
twitter.com/AnonBabble

/balt/

...

Toru ket, neresi var şimdi?

firsatim yoktu, imkanim da yoktu, 3 yil ugrastim savas verdim almanyaya tasindim (frontend developer olarak), arkama bakmadan siktir olup gittim.. 900 liraya calisirken 3000 euro nete calisiyorum (brutto degil net) benim babam samanist annem de agnostik beni de herhangi bi din baskisi olmadan yetistirdiler. ben de din baskisi pardon egitimi gormemis her insan gibi ateist büyüdüm. akp ilk baslarda sevimli takilirken, simdiki akp dusmani liberaller ya dur ehonomi gücleniiyy derken (cola turca zamanlari daha ilk yillar) ben biraz da olsa bunun cok buyuk boka saracagini bi cogu gibi biliyodum ergen halimle. ha simdi bak 9 yasinda cocugu siken adam salinmis ya? ya da bilmemkimi öldüren polis serbest. e bundan normal ve dogal ne olabilir ki? baska ne bekleniyor? ben sasirmiyorum artik. daha ekstremi gelince haberlerin, hmm, evet normal diyorum. ha simdi kizim okulda, düsünmüyorum acaba din hocasi kizin neresini elliyo diye.. su an kiza yeni cikan Css Frameworklerini ogretiyolar.. bisikletle okuldan gelirken arabalar 2 metreden fazla yanasamiyor kizima yolun ortasinda olsa bile. esim is yerinde mobbinge maruz kalmiyor cunku ben türkiyede calisirkenki gibi akpli ya da gülen cemaati üyesi patronlari yok.. daha gelir gelmez calismaya basladim,

Ölücekse açmayın şu tiradı amına koyduklarım.
/Tr/ ölücekse bari kalan 2 damla onuruyla ölsün

bende bunu sormaya geldim, yıllardır Sup Forumsi ilk kez açıyorum ak47

En iyi seçenek Şüşgo'nun tahtası gibi. Hacer ve Krotos son derece otistik ve Tunai'ı gözüm tutmadı açıkçası.

/tr/ ölmeyecek, kimse postlamasa bile ANASI DA SİKİLMİŞ bir vaziyette var olmaya devam edecek :DDD
Şüşgonun yerine gidin bence

are you guys ready to impregnate some russian girls on your beaches this summer?

we russians need your glorious Turkish Semen inside of "'our"' women

hiçbiri axmıyooo

Akıtmak bizim elimizde user.

t*rkLerden nefret ediyorum

hello friends

dewlenin bitmesi götümü yakıyor qnqlar ;_;

musul'u aldıklarından beri günlük her çatışmalarını takip ettiğim dewle su'yum benim de götümü yakıyor user, ama tahmin ediyorumki asıl dewle fiziksel olarak bittiğinde ortam ALEV ALEV olacak :DDDD

Kurdolar rakkayi kesin alir mi

keşke KÜRDolar TCyi alsa anasını siktimin t*Rk köpeklerini köle yapıp anıtkabiri yıksa

Why are you such t*rks?

>you go to turkey and sit there and listen to things that make God angry
>you sit with godless and faithless people, and strange things occur

What did Abu Ayman mean by this?

>YANIYOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOM
Yanmaya devam edin b*yaz piçler :DDDDD

>Malazgirt Muharebesinde Kürtler

>''Muharebeden az evvel 10 bin Kürt süvari de Sultan Alparslan'a katılmıştı. Kürtlerin katılmasıyla beraber Selçuklu ordusunun sayısı 50.000 kişiyi buldu.Sultan önce Tanrıya,sonra Kürtlere,sonra da buyruğundaki 4 bin kişilik muhafız birliğine güveniyordu.''
>-Malazgirt Muharebesinden 180 sene sonra yaşayan Türk Tarihçi Sıbt İbnü'l-Cezvî bin Kızoğlu et-Türkî'nin Miratu'z-zaman isimli eserinden

Ulan hain, dönek, piç t*rkler. Sizi Anadolu'ya aldığımız günleri ne çabuk unuttunuz, ama Kürd halkı sizi kovmasını da bilir. Elbet ki zaman gelecek.

bizans ebenize atlayıp yehudiler gibi kökünüzü kazıyacakmış. minnettar olacağına yavşak yavşak konuşuyon gevşek

1.76manlet+fakir+çirkin=BETA olmak kötü hissettiriyor moruQ

youtube.com/watch?v=5ndRRj8r66Q

youtube.com/watch?v=3bkehZexu2I

labortör

kanitla amcik hadi lan

t*rk olarak dogduma uzuluyorum...

Olma o zaman allah allah

All*HiNizI SIQeM T*Rk BOk=YARaQ

>allah allah
en cringy expression budur

Who is she and why do all these turkish grills have the same haircut?

It's the mandatory state haircut for non-headscarved girls between ages 16-30. Failure to conform to this hairstyle is punishable by a sentence to labor camp or beheading, on choice of the guilty party.

Sie kafirler

my mother spent her money on your shithole capital
fuck france

sichanlar bekleniyorsunuz
sichan.ch

You have to know : I am greek

virus

Except my mother and her friends, there were no other whites on the pictures.

I am greek, therefore I am white

She said the city was like Africa and she is not even racist.

hanım suyu ısıt geliyorum ceblerim dolu konuşamicam daha fazla

I'll be in Athens on the 19th, got any recommendations?

odam ter+bok+çiş+döl+kusmuk kokuyor moruq

>ter+bok+çiş+döl+kusmuk
le cuisine allemande

ANANI SİKERKEN KIRILDI KARYOLA

look like the girl who gave me bj yesterday desu lad

Referandumdan sonra çözüm süreci yeniden başlayacak, bahçeli ve diğer ülkuçu piçlerinin fişi çekilecek inş

18 cm ARYAN yarrağım var sikecek ş*hİT kızı yok

>18 cm

rip toru

yoo hiçde bile bahçelinin bi planı var

bu tirad düşerse fırat çakıroğlu denen piçin mezarına attıracam

bu,
başbuğ bahçeli 4 boyutlu satranç oynuo haberiniz yok.

laleleri, peynirleri, kanalları ve hatta gümüs patenler hikayesindeki haarlem yolu ve bentleri ile anılabilecek bir ülkenin ne yazık ki çoğu kişinin aklına gelen ilk (ve çoğu zaman tek) "ünlü*" özelliği. oysa hollanda ortaçağ'ın önemli bir gücüdür, kültürel açıdan mühim yeniliklere, sanatta kuzey ekolü'ne ev sahipliği yapmıştır. deniz seviyesinin altında yaşamakta inat eden bir takım inatçı insanların ve donan bataklıkların memleketidir. erkeklerin libido güdümlü* yaklaşımları sebebi ile ise söz konusu kırmızı bölgesi ve fahişeleri ile anılmaktadır. yanlis çok yanlis.

zaten söz konusu anlayışa sahip olanlar (veya adı geçmeyip fikrini ve dahi zikrini bildiklerimiz) bu yaklaşımlarını hollandali hatunlar* başlığında da savunmuşlar, neşe dolmuşlardır*.

oqumadım

kardeşim ve annemle amsterdam'ı geziyoruz, kardeşimin ısrarlarına dayanamıyorum, anneme rağmen gidiyoruz redlight'a.

annem:

-ay nerden düştük buraya..
-güzelim de kızlar vah-vah...yazık yazık!
-başımıza bişii gelmese bari..
-...tööbe estafurulla
-aa..şeye bakıın!!...ay yavrum yok bakmayın siz kapatın! kapatın gözlerinizi..
-e..yavrum ne kadar kaldı..hadi biraz hızlı yürüyelim de çıkalım bu şer yuvası yerden
-bi yere götürcektin turistik biyere sen bizi...hani..hı?

ben: anne burasıydı o gelceemiz yer..

annem: ....bak terbiessiiizzzz....biz seni buralara.bıdı..bıdı...bıd..

toru ananızı sikmişdi t.bh

seninkinide ben siqmişdim dog(dürüst olmak gerekirse)

Almanya adam olmazsan böyle madam ederler seni

mobil.hurriyet.com.tr/turkiyeden-almanyaya-cifte-sok-40405922

Sup Forums-/tr/den başka yerlerde postlayan oRRRRRRRRRRRospu evlatlarının folloş analarını çatır çatır sikmeyi seviyorum mOrUq

zor

Not harder than Japanese tb.h
Why are you intrested in Turkish anyway?

because that language is spoken in large area of eurasia.

Learning russian would be more beneficial for you since all the turkistan region has cucked by russians, tb.h

Fair enough, but it has many dialects. So it might not be useful in Uzbekistan or somewhere.

Anyway, can you recommend a manga that I can read in furigana? LN works too, tried reading yotsubato but reading it second time seemed tedious.

altaic language is easy to learn for me.
otoyome

I love Japanese people :3

jet fadıl en büyük idolüm.

teşekkür ederim :)

youtube.com/watch?v=SIvQ1aZpr38

KeşKe pilot olsaydım ;;

O koca göt kabine girer miydi ki :D:D:D

babam yüzünden pilot olmak için üni bitirdim iş ciddiye binince param yok ama fenamı üni mezunu oldun diyip olayı kapadı orospu çocuğu :D

qt

ş*h-İT mezarına sıçarken yakalandım wat do

ölü

anan olacak orospu rahat bıraksa akıtacam burayı ama rahat bırakmıyo işte yarrak hastası kevaşe :Dddddddddd

turump geri adım attı poldaki gavurları tetiklemek için iyi bir zaman zuhahahahaha

keşke baban olacak gavatta ananı sikerken geri adım atsaydı

I've got to get to reading Otoyomegatari. Such a beautiful manga.
cuma gecesı yaRRRR*M dindarlar camiide insanlar partide ;;;;;)
ben burada özel ders verdiğim çocuğa not bulmaya/yazdırmaya çalışıyorum ama zamanımı yine boşa harcıyorum her gün gibi
herkez annelerini arasın bana güç vermek için bir kaç tane sure okusun elhamdülİLLLLAH

Yok mu götümü sike sike dümdüz edecek anavatanlı bir yiğit?

Postundan kim olduğun belli oluyor, telegramına dön.

Kimim ben?

sokaklar yollar bomboş köprü bile şaşkındı. partiye gidenler sonar festtedir

toru kapanmış

çan sabaşları başladı user. hangi taraftasınız?

orospu ananın tarafındayız

İYİ SİKMİŞSİN MORUQ

...

;_;

Aşkından düşmüş bitap
Çeker her gün azap
Gel eve de biçareye
Kazan büyük sevap

falım diyosa doğrudur

gün gelecek aralıklı bastığım kaldırımları belediye yenileyecek

Saçma salak türk imageboarlarının kapanmasına şu geri zekalıların buraya doluşmasından dolayı sevinemiyorum amk.

D ı ş a r ı

>not even a racist
>flag
Does not compute

youtube.com/watch?v=7XTUQwr80kM

yemedim içmedim sizler için zahmete girdim silinmeden dinleyin bari
kim onlar? hangi boardlar?

Tanrı(YHVH) aşkına azizim okuyor musun şu tiradı?

ya bırak nesini okuyayım neden yapayım ha?

Okumuyorsan nasıl benim postumu görüp cevap verdin?
Yüce İsa, şu kulunu doğruya yönelt.

yukarıyı okumuyomusun diyosun hayır diyorum neden diyorum göz seviyesini okuyosun diyosun evet okuyorum ne istiyorsun anlamıyorum

Tiradı okudun mu diye sordum, hayırsa nasıl benim postumu gördün dedim, Aziz Meryem sen yardım et!