Ajmo likuse iz srbije.....ju shudnt sher

Ajmo likuse iz srbije.....ju shudnt sher

još

Daj i ti nesto!

Daj i ti neke!

aj meni sto je izlazak bio sranje ali sta je tebe nateralo da postujes u ovo doba?

kill yourselves

ma zabo vcrs....naduvao se ko baraba i pade mi napamet koliko bih se izkezio da naletimovde na neku likusu koju znam hahaha

eee bote jedan

Bukvalno bih voleo da imam šta da dodam.
Bar si se naduvao, nemam kinte ni za to. Sedim kao klošar petkom uveče eee...

hahaha raspad...de imam love, sprzio se sa ortacima, svako po malo love i opaaaa hahaha

raspad za situaciju, ne za sliku

nema kurvi tj riba na /b-u. jbg-a. boli te kurac tj zavidim ti. ja sam na vinjaku mrtvom :-/

a znam da nema, ali jbg.....failed attempt haha
aj uzdravlje... ;)

boli te kurac realno još ako ubodeš dobru šemu nema bolje
baš nestašica u poslednjih par godina, kao da niko više ovde ne dolazi
svaka čast

hahahaha,... 10/10 would bang xDD
buraz ovde odavno nema riba jbg :/ ja se vracam na b iz neke polupane navike jbg

idemo na medak gudrirati se malo

isto, nema ničega, sad više idem na r9k
555 333 xD

sta ima tamo? mislio sam da su tamo sjebaniji ljudi nego ovde u smislu da se takmice ko je bog otac ne jebanja. ja samo idem na /g ponekad jer sljakam kao programer ali i taj board je mrtav manje vise

upravo je takav board, a i pripadam tamo jebiga
nisam nikad bio na g

nisi nista propustio. jebiga necu da ti prosipam pamet ali bolje idi probaj da gadjas nesto ako ti je vec do toga nego sto visis na r9k. ne pripadas tamo 100% :)

nisam NEET ali sam socijalno nesposoban irl, jbg, nekoliko ortaka i šljaka, pičku video nisam 5 godina

zivim preko puta jedne mrtve "fenski kafane" gde. iako seljana, ima cetvrtkom,petkom i subotom kurvi bas mnogo. jebiga ne znam odakle si ali ako si iz ns-a vodi te /brat da razbijes led posle 100 god :)

Zr jebiga

what kind of moon lingo are these faggots speaking in

Serbian you nigger

i thought serbia died, but it must be too strong

bre ustašo ne seri

listen i don't speak kompot my man, and I'm required to ruin everyone's fun at least twice a day

Srbi su nebeski narod picka ti materina

...