Československo thread. Babiš je piča, Fico je piča. (a oba Čoboli)

Československo thread. Babiš je piča, Fico je piča. (a oba Čoboli)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=gbxSt8d_jw0
twitter.com/NSFWRedditVideo

tak určitě....

Všechno je to v píči

co je v piči? dyď je hezky. nevládne nám Trump

To je právě v píči.

hezký sedmy. Zeman aspoň nevyvolá válku

Střízlivej rozhodně ne. Stejně by me zajímalo kterou zemi bysme tak my mohli porazit.

slovensko

Od kdy se to počítá jako země?

stačí být aspoˇ1% lepší než maďarsko

Mezi Slovenskem a Maďarskem je nějakej rozdíl?

slováci jsou blíž nám. minimálně jejich východ se vyhřívá (parazituje) na naší nadřazenosti. což jim dává ty dvě procenta navíc

A na Martina Schulze se taky těšíš, viď?

jebat politiku, vypnite doma tie telky buzny

upřímě? raděj bych zemana. vzhledem k tomu, že u mě prezidentský úřad nemá žádný respekt, budu volit toho s kým je největší prdel. kdyby kandidovali Berousci, volím Berousky

Už musím jít spát, dobrou noc fšem

Co Sládek?

český/slovenský vlákno se má dělat až v neděli ty kokote

breu. má můj hlas
já jsem ale oždalý už teď

:D typický česko už mě to tu sere
Jen si všichni stěžujete a hovno děláte a ne vole než se začnete vymlouvat nejsem imigrant ani rodina se nepřistěhovala sem čechoslovák pravej nefalšovanej

ach typický češkovia :D kydať na slovákov ale sú v rovnakej piči ako my :D keď nie v ešte väčšej

já mám v rodným listě československo. a nestěžuju si. naopak. Bohemia ruluje
to je jenom bratrovský kydání. severní maďaří jsou v klidu

Však
Hele co si budem, věci tu stojí za hovno tolikrát, ale sme na tom zaplaťbánbůh ještě dobře oproti ostatnim

Slivovica nebude, zas zmrzla polka ovocia... To je zatial problém číslo 1.

caute buzeranti, ja som bear.fucker

bohemia ruluje. veškerý starosti ci tu máme je vlnící se D1 a Gott v nemocnici. Fakt si myslím že Czechia je greatest country in the world

A však jó a to je to pěkný, jen se trochu obávam aby jak řiká Jolanda nepřišlo to "Velký špatný" jinak to jde
No nic jdu na kutě, tak dobrou noc a držme při sobě chlapi v jednotnosti je síla

tak hosi, vtipy o slovacich, pojdme na to.

Přijde Slovák do baru: „Jednu whisky!”
„Skotskou?”
„Nie, bez kocky!”

LOOOOOL SLOVACI JSOU TAKI KOKOTCI LOOOL

>make Czechoslovakia great again

chytí slovák zlatou rybku a ta mu slíbí za svobodu jedno přání. 'já by som chcol byť ministrom'. a stane se z něj bonsaj

Máš svatou pravdu, čili čekam až sem přijde nějakej vypíčenej Zemanovec a řekne že jsi sluníčko. kek.

Hele co kdybychom sem zatim hodili nějaký CZ kundy z kterejch jste vyškemrali fotky atd.? Klidně začnu

post grills from ur cunt

Stejne Klaus a Mečjar jsou kokoti, že nás rozdělili, bez referenda. Banda čuráků

Jo sem s nima. Napiš i odkud jsou

Sabinka, Plzeň, dost roků na to aby tu mohla bejt, říkám tomu dudlíček

slečna disponuje minimálně jedním ňadrem

Pěkný cecík.
Jak takový fotky loudíš? máš na to nějaký postupy?

Řekl bych spíš polovinou ňadra :D

Přiznám se že tahle se ke mě jen dostala, ale jako taky už jich mam na kontě dost.
Postupy? No nwm no, choď na Omegle, směj se, rozesmívej je a pak si dělej prdel třeba z toho aby ti ukázali cecek, je to jakože prdel, ale oba dva víte že kdyby to fakt udělala, tak to nikomu nevadí, mě dost pomáhá chmelka, když se nachčiju např. min. čtyřma skleničkama rumu a koly, tak je ze mě docela Casanova, hlavní je si věřit.

>nechčiju čtyřma skleničkama koly
lol. a co my kterým nestačí flaška božkova?

CIGÁNY ANYÁTOKAT MOCSKOS TÓTOK ÉS CSEHEK

NEMSOKÁRA ELJÖN AZ IDŐ AMIKOR MIND TÉRDELNI FOGTOK A ÚJ MESTEREITEK ELŐTT

BENES EGY BUZI

tohle je zjevně československý a to nedělní bylo český

1. RUMU a koly
2. Nemyslel jsem to tak že se po tom zdunim, já jedu do rána skleničku po skleničce a jsem v pohodě, prostě se jen dostanu do pořádnýho chillu, do náladky, ne že bleju jako kokot

Drž hubu Avare

ahoj uhersky brod

jistě že RUMU a koly. ale stejně ti závidím. mám v sobě láhev a půl a furt zvládám gramatiku

No to jsme na tom stejně, ale řikám, jen se připravit na to, prostě pár kapek na kuráž :D

Dík za radu. jo no, hlavně si věřit, to je jak ovladač na ženský

ne, máš to špatně. jde o to se ožrat jak prase

Neni zač fam, hlavně jestli dojde na nějaký intimčo, tak si ho nech až si nějakou tu bitch přidáš na snapu, FB, insta atd., mohla by to bejt svině, nahlásit tě a měl bys docela útrum.
Jinak na android můžu doporučit ChaCha a OmeTV, magnet na fotky;)

A v kolik v nedělu?

nekdy pred vecernickem, mamka by na me jinak byla nasrana ze nespim a sedim u kompu

Co ty fotky?

Co teď dávaj za večerdu?

Boba a Bobka

dobrej vtip pro izera, ten by to uměl podat

youtube.com/watch?v=gbxSt8d_jw0

V neděli budou všichni lejt, skoro nikdo nebude na pc, když nepočítáme asociály.

a co je na forčenu ty píčo