Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=nOr0na6mKJQ
youtube.com/watch?v=rAsQB54icSc
erepublik.com/hu/referrer/Mitsou
twitter.com/NSFWRedditVideo

te vagy a hülye bazdmeg, amikor már megerőszakoltam, akkor a "másik énem"-nek nem kell megerőszakolnia, mert én már megcsináltam és jól esett

kártérítés

forró autizmus

Ma jó volt a fonál.
Kifejezetten jó.

Jó éjt mindenkinek.

Ez is nekem köszönhető.

nem az a baja a sötét gyökérnek, hanem az, hogy valami teljesen lineráis idővonalban képzeli el az időutazást, ahol a múltbeli énnek ugyanúgy el kell utaznia a jövőbe, hogy a jövőbeli én ott lehessen

nagyon fogyatékos vagy

de nincs másik én, csak én vagyok, megyek megerőszakolok akit akarok aztán visszamegyek az időben, ennyi

youtube.com/watch?v=nOr0na6mKJQ

who's jó waifu?

túl buta vagy te ehhez, maradj csöndben

Részben,beismerem.
Végre magyar volt a fonál,oly régóta vártam erre.

mert így is van, képzeld el hogy végigsétálsz egy utcán, aztán visszasétálsz a közepéig, ennyiről van itt is szó

Én szakérője vagyok az englisnek is.

persze, értem hogy mire gondolt, csak annyit akartam hozzátenni hogy maga az erőszak az új idővonalon új!ánon által elkerülhető

mémémémémémm

Ki nem?
(Voldemortunkat leszámítva?)

Egy alma az asztalon van reggel 6tól délután 4-ig
4-kor megfogod beteszed az időgépbe, és visszaküldöd reggel 8-ra.
Reggel 8-kor megjelenik az az alma ami délután 4-kor vissza lett küldve. De a másik alma, ami 6 óta van ott, az ugyanúgy ott van, tehát az asztalon 2 alma lesz 8-tól.
Igazság szerint már abban a pillanatban is 2 alma van amikor visszaküldöd az egyiket. 4 óra után viszont már csak megint egy lesz.

Valaki biztos. És ahogy jósoltam ha én nem is vagyok itt akkor is sokan válaszolnak csokónak.

el ső

nem figyeltem, dugd fel az almáidat, engem csak a nemi erőszak érdekel

...

Egy (1) ember teszi,annak nem is válaszolgat nagyon.
Mindegy,a lényeg hogy hallgattál ránk és meghozta a gyümölcsét (remek kis szóvicc) a tegnapi őrjöngés.

de biztos az is te voltál az amelyik agresszívan őrjöngött és kurvaanyázott

ezzel a logikával kinézhetek egy lányt délután 4 kor, megerőszakolom 20 percen keresztül, aztán visszamegyek 3 óra 59 percre és akkor is elkezdem erőszakolni, ezt folytatva amíg a szoba tele nem lesz velem(ekkel?) meg a lány(ok)al aki(ke)t erőszakolok

Na őt pl jó lenne összeverni és bestiális mód megerőszakolni

Amúgy ma is válaszoltam párszor csokónak. De még így is kevesebbszer mint a többiek.

>¥0.5
thumbnail-en fos-nak olvastam

Ánont is idegesíti a szőrtüszőgyulladás?
Kertészkedtem egy kicsit ott lent, és a combom tövében alakult ki egy, bekentem valami B nevű krémmel, a papírja szerint jó rá.

nem
őt csak gyengéden szabad és érzékien

Valóban.

>4 óra után viszont már csak megint egy lesz.
Nem lesz. Továbbra is kettő lesz. Ha nem volnál egy buta mémer, akkor tudnád, hogy pontosan ugyanabban az állapotban lehetetlen lenne visszaküldeni az almát, ahogy az elsőre volt visszaküldve, így ha egy tökéletes hurok képzése lenne az időutazás feltétele, akkor maga az időutazás lenne lehetetlen. Bármilyen időutazás csak úgy képzelhető el, ha létezik több egymásra normált elhelyezkedésű idősík, és az időutazások "egymás utánisága", mint idő valósul meg, lehetővé téve egy a normál időn kívüli ok-okozatot, ami egy másik, a mi időnktől teljesen független időt használ időként.

Na mindegy,az a lényeg hogy nem voltak szakdolgozat hosszúságú beszélgetéseitek.

Mondjuk még van egy gondolatom mára,de azt inkább elrakom holnapra.

Mert az időutazás lehetetlen is te hülye barom
Visszafelé mindenképp

>4 óra után viszont már csak megint egy lesz.
az időben visszaküldött alma ott marad 4 után is, hacsak nem küldi valaki megint vissza

Kétlem hogy egy ilyen nőnek gyengéd bétafiúkra lenne szüksége hől

Le kell vágni. Mondjuk én sose kaptam, ha nagyon csúnya lehet érdemes elmenni bőrgyógyászhoz.
Csokóval? Nem is szoktam annyit beszélni max ha kijön valami anime vagy videó játék ami érdekel mindkettőnket.

kérdezd meg honnan tudom hogy azt se tudod mi az a szakdolgozat

honnan tudod?

Mert baromságot írtam.
Bocs, fájdalmasan fáradt vagyok,csak írom ami eszembe jut.

Kvantum dekoherencia vagyok

honnan tudod?

mocsok állat vagy ha lenni szíved megerőszakolni szegényt ;_;

Nekem 30 oldalas szakdolgozatot kell írnom. Úgy értettem csak arra gondolt hogy hosszúak.

Azért lesz csak egy
A másik vissza lett küldve és megszűnt létezni 4 után

én is

az ilyeneket lehetne csak igazán

Pedig szerintem is a megerőszakolandó fajta. Pont arra való, azt élvezik igazán, ha úgy bánsz velük, mint a ronggyal. Aki ilyen, annak kiül az arcára, neki is.

Ne hidd hogy küszöb alatt ő nem ezt akarja báttya

akkor gimiben amikor azt mondta a tanár hogy "gyerekek már megint regényt írtatok" a dolgozatnál akkor azt kellett volna mondanom hogy "tanárnő kérdezze meg honnan tudom hogy nem tudja mi az a regény"?

jajj de kis édes :3
úgy tartanék neki privát angolleckéket

nem feltétlenül lehetetlen

például mi van, ha visszamehetsz, de csak szemlélőként? azaz te látod hogy mi van akkor, és úgy érzed, mintha ott lennél, de az akkoriak nem látnak téged, és nem tudsz interaktálni?

Anyád tisztessége szűnt meg négy után, amikor kiállt az utcasarokra száraz kiflivégért strichelni.

vidd már ezt a webkamerázó tehéngecit innen

azzal hogy nézelődsz, fotonok jutnak a szemedbe és interakcióba lépnek veled

Az MSZP miért cserélte le a gizda SÜN logóját?

csúnyák vagytok nagyon

no de ha csak virtuálisan vagy ott?

mert a haldokló cégek ezt csinálják... menedzsmentcsere, átszervezés jópénzért, arculatváltás, némi píár hozzá, oszt megdöglik

Akkor nem lesz jövőre az "Igen, ó igen" dal se? :(

de hát a fityisz is ezt csinálta és nem úgy tűnik mintha haldokolna

reménykedhetünk, de én nem merek ennyire optimista lenni

kár pedig az unirónikusan egy nagyon fasza nóta

Értelmetlen. Nem lehetsz ott "virtuálisan" és kaphatsz információt a környezetedről interakció nélkül

ezért
youtube.com/watch?v=rAsQB54icSc

>t. Mérnökúr
Szart sem tudsz az életről és a dolgok lényegéről szűzfiú! Nevetek a begyöpösödött kis szánalmas életeden, család.

ez az ironikus bölcsészpostázás csak törpemérnökagyra utal ánon

Én is mérnök vagyok.

rizsa rizsa megfigyelő hatása rizsa rizsa

>t. S.dinger

legalább nem cigány

Mérnök cigány?

Lakatos?

Nyílászáró menedzser

Drótos.

Elmondom azt mit kérdez a szemed
Jó lenne hinni és indulni veled

ja én mindig meg szoktam hallgatni ha ide belinkeli valaki

ez egy jó mém volt, mindig játszottuk az utcán is a haverokkal, de aztán hallottuk hogy a rendőrök megbaszhatnak érte és utána nem csináltuk

Ánon volt CEU tüntetésen?
Meg kell védenünk országunk európai erényeit a gonosz nacionalizmustól!

Igen, 3 libsibolsi csaj is megvolt ;^)

Nekem nem rémlik hogy linkelte volna valaki hől

hát pedig biztos, mert máshogy nem néztem volna meg a youtubeon

én egyszer linkeltem még régen

Hát ha valaki beposztolta, akkor szerintem az én lehettem, mert én hallgattam magamtól pár hónapja. De nem emlékszem rá ;_;

ja nem biztos hogy a ka-ban, de 2010 óta bőven volt linkelve jópárszor

>ceu európai
aszittem az amerikáner?
amúgymeg mifasznak menje ki, nincs olyan sajtóorgánum ahol 3 vezércikk ne lenne belőle egyszerre, mintha más nem történt volna ma a nap folyamán a világban

De 2006 óta van meg a dal

de én 2010 óta járok ide, legalábbis a 2010-es választási fonalakban már itt voltam, pontosan nem emlékszem

hány éves vagy baszki miafasz

abban az évben voltam 18

én is 2010 óta járok 4tokára viszont én csak Sup Forumsn meg Sup Forumsn postáztam :D

mi user véleménye barátokról

kommunista

nincsenek ;(

regizzetek be ánonok!
terjesszük a /ka/-t

erepublik.com/hu/referrer/Mitsou

ja és ne faszbukkal

te vagy a mitsou?

nem, de ráférnek a barátok

nem

nem is tudtam, hogy ánonok is játszanak

>referrer