/tr/

Mount and blade edisyonu

Other urls found in this thread:

tahta.pw/b/res/6650.html
youtube.com/watch?v=rsD-u_vrCnc
eksisozluk.com/entry/67307368
youtube.com/watch?v=lh5YmtjP1Dc
twitter.com/SFWRedditImages

Hütyürüm pütyürüm atatürk jumurdzsák

fake

>götüm yanıyor

>götümü yakan herkes yanıyor

yine /tr/ tiradi yine le hajum yaniyon faec
vollaxi boxistane kanserdir

RELEASE IT ALREADY FFS

>imbilaying release dates of mount&blade games are roach dependant
you carribean roaches are even more uneducatable than the original roaches

ayo hol up, what do you mean?

ortaokuldan kalma bir alışkanlıkla biri bana bunu söylediğinde dalga geçtiğini düşünüyorum. o kadar çirkinim ki insanlar bu şekilde söyleme ihtiyacı güdüyor diye düşünüyorum.genelde 4chanda çirkin insanların gereksiz özgüvene sahip olduğundan dem vurulur. fakat bu yanlıştır. benim gibi çocukken ve ergenken çok dalga geçilmiş insanlar ya içine kapanır ya da savunma güdüsüyle hareket eder. o dış görünüşüne göre gereksiz özgüvenli dediğiniz insanlarda belki dalga geçilme fobisi vardır ve buna önlem olarak sürekli kendilerini överek vs. korumaya almaya çalışıyorlardır. keşke ben de öyle olsaydım. daha az üzücü olurdu benim için fakat ben sevgilimi bile çirkin olduğum halde benimle çıkıyor diye düşünen, topluluk içinde konuşamayan bir insan oldum. lütfen çocuklarınızı empati duygusundan yoksun yetiştirmeyin. koca koca insanlar olan siz öğretmenler söylediğiniz sözlere dikkat edin.

HURRY UP AND RELEASE IT YOU TURKS
ALSO FUCK YOU BRONZE YOU SMELLY KEBAB NIGGER

T*rklerden daha gerizekalı bir millet bulma çalışmalarım tüm hızıyla devam ediyor.

reis para yok

twitter'daki türk kızları neden bu kadar itici? hayatta sevgili bulmak dışında amaçları yok. yazık.

orospu ananın amcığı yüzünden itici xocam. saygılarımı anan olacak orospunun amcığına sokuyorum oradan alırsın :Dddddddddddd

KOMEDİ :DDDDDDD

FUCKING
>FUCKING
RELEASE
>RELEASE
IT
>IT

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

Shitstanb*lians BTFO'D

reuters.com/article/worldNews/idUSKBN1780E1?il=0

Hahahaahahhaha

t*rkLerden nefret ediyorum

RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE RELEASE

we relaesed already but not for kuffars alhamdulillah only ahl-i sunnah muslims can play

brb converting

/ölü/

What is the secret to a good kebab?

compression

üşüyoruz reis

hairy arms

1.76manlet+fakir+çirkin=BETA olmak kötü hissettiriyor moruQ

boypuçini postla lan ibne

kim ulan bu akmar kaçkını artı muratın kopyası olan ibine?

düzgünce sorarsan neden olmasın

>yaş 21
>1.80
>fakir
>çirkin
>neet
Hala daha u-umut var değilmi?

anan olacak orospuya sor varmıymış yokmuymuş
yavŞAK

Daha iyisini yapabilirdin user.

>only ahl-i sunnah muslims can play
There's only one god, bla bla bla, now gib game.

umut olmasa çoktan kendini öldürmüş olman gerekmezmiydi

Ankara'da kalmaya devam edersen yok.
Ülkeden kaç.

bugün GİRDİĞİ HER SAVAŞI KAZANMIŞ ANASI BABASI BELLİ ULU ÖNDER APO'nun doğum günüymüş amqq :Ddddddddddd

Ne boldı? :DD

ananın amı boldı :Ddddddddddd

Kötsin ba? :DDDD

Get back in the gas oven Kurd, you're not done yet.

wut

Ölersin, köt xDD

köt ne amq

Kotakımın başı oldı :DDDDDDD
Göt ulan göt, aptal kotakbaş

:dDdD

haaa tıq tıq :Ddddd

Kötünü sikem astjas kotakbas :DDD

Lewd.
Burası hıristiyan bir tirad, lütfen dikkat edelim.

I WILL DRINK FROM YOUR SKULL

>fakir
21 yaşında zengin olmayı mı bekliyordun aq
>neet
üni'ye gitmiyor musun

TAM 2 gündür rüyamda drumpfı apartmanımın önünde konuşma yaparken görüyorum hayırlısı bakalım

>üni'ye gitmiyor musun
hayır xocam orospu ananı satarak hayatımı geçindiriyorum :Dddddddddddddddd

Almasın, qotaqbas :DDDdd

Problema jok

>Almasın
Wut?
>Problema
Don't you have a word similar to something like "sorun"?

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Anladığına sevindim user, tanrının sevgisi üstünde olsun.

Yokatta ne! :3

Hai, Boratto-niisan :3

tahta.pw/b/res/6650.html

efso tirad açtım gelin :DD

Hayır.

Raporlayın pezevengi.

ANK*RA(all*h-u teala beni bağışlasın sizlerde bağışlayın) nefret ettiğimi söylemiş miydim moruQ

Biz 7/24 burda yaşıyoz oç biz napak?

youtube.com/watch?v=rsD-u_vrCnc
WAXXX

orospu ananızın tokmakçısı olmadığımı ispatlayın

ananın tokmakçısıyım

anam mezarda

o zaman leşini sikem onun :Ddddddd

>ben ol
>devleye katılıp ş*h-İT olmak iste
>162 cmlik manlet ve 89 kiloluk obez olduğum için onu bile yapama
REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

başkanlık gelsede solcu kızlarına tecavüz edip hamile bıraksak

eksisozluk.com/entry/67307368

ama ben vicdanimi, tarihi goz onune alarak vazgecmiyorum.
ben dusunduklerini soyledi diye 12 eylulde hapis yatmis iskence gormus bir baba, teyze ve dayinin kiziyim. 18'ımden beri yurtdisinda kendi ayaklarim ustundeyim bu yil 40 olacagim ve bir cocugum var tamamen bana bagli. dile kolay 22 yil gecti ama nasilsa ben yurtdisindayim deyip ulkeme ve sorunlarina sirt cevirmedim. kizimin babasi amerikali ama ben ona ataturk'u ve turkceyi ogretiyorum.

>kizimin babasi amerikali ama ben ona ataturk'u ve turkceyi ogretiyorum.

>162 cmlik manlet

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA K*RD

>12 eylulde hapis yatmis iskence gormus bir baba, teyze ve dayinin kiziyim.
Bu nasıl bir aile yapısı? Bir insan nasıl üç kişinin çocuğu olabilir?

helal qnq 10/10 cringe.

>Şehidin eşi Ayşegül Bingöl, kucağında 1,5 yaşındaki kızı Eylül ile tabutun başına gelerek asker selamı verdi. Kızına babasının fotoğrafını gösteren Bingöl, "Bak kızım baba" diyerek gözyaşı döktü. Ayrıca Eylül Bingöl'ün elinde oyuncaklar olduğu görüldü.

orda olup karının götüne ARYAN yarrağımı yaslamayı isterdim

bugün ataPİÇ için ne yaptın?

19 mayıs zübeydeeeenin kerhanenin arka bahçesinde ataPİÇ'i sıçtığı günü nasıl kutlayacaksınız qnqlar ????????????

mezarına attırdım orospu evladının :Ddddddddddd

ş*hİT karılarını tokmaklayıp ş*hİT maaş kartlarına el koyduktan sonra paranın yarısını GERİLLA'ya yollayarak :Ddddddddddddd

Hahahahahha

Arkadaşlar abdullah öcalan(apopiç)'ı dağın başındayken karısı neden terketti biri bana açıklayabilir mi

Siker miydiniz?

İki boyutlu kadınları sikemezsin user

Sanki üç boyutlusunu sikiyor da konuşuyor amk.

ilgi göstermeyin

Üç boyutlu çok siktim, yalnız kaldığım dönemler de oldu ama öyle durumlarda bile iki boyutlu tuzaklara sulanmadım.

Kime kime :D:D:D

Lazaros dönemin yakışıklı k*rd delikanlılarıyla birlikte dağda baş başa kalınca kendini tutamamış, içindeki ibneliğini serbest bırakmıştır
Daha önce de böyle eğilimleri olduğunu gören karısı, artık Lazaros'un ibneliğini göz göre göre yapmasına dayanamayarak onu terk etmiştir
Saygılarımı sunarım

Canı gönülden inanıyorum sana.

bana bak animeci köpeği

Hayır.

ama paşam siz HİÇ savaş kazanmadınız

ahahahahahahahahahahahahahahahahaha

TEK KELİMEYLEN EBİSHANE

Musiqi postlayın
youtube.com/watch?v=lh5YmtjP1Dc

en buyuk savasi cehalete karsi vermis ve kazanmistir. gerisinin onemi benim icin yok. tarihi bukmek kolay zira, gercekleri degistirmek mumkun degil.