Kurva anyátok

kurva anyátok

A nap kérdése: Ánon szeret őrjöngeni?

kéne postázni

HAPPPPLPLLPFFFFLLLLLPRRRRRBLAAAAAAAAH

Eszek pb & jelly szendvicset

Megvagy már 250lbs vagy még csak erősen gyúrsz rá ilyen laktató kajákkal?

Kifejezetten utálok, és azt is nehezen viselem el ha mások őrjöngenek körülöttem, ami többek között azért zavaró, mert körülöttem a legtöbb ember ilyen, kezdve a családomtól a kollégákon át még a haverok is. Többek között ezért is van tervbe véve egy nagyobb költözéses projekt már egy ideje, hogy megszabaduljak ettől a sok szartól, ami körbevesz, főleg úgy, hogy amúgy rohadtul senkire nem számíthatok a környezetemben.

Bevállalnám.

Szeretnéd az ágyat lángokban látni?

160 lbs vagyok. Akarok hízni, de igazi anorexiás magyar testem van. :(

Twink gay submissive bottom, igaz? Anális üreged szűk mint az ereszcsatorna igaz?

és milyen magas?

remélem a Wal-Martban összeszartad legalább egyszer magad, milyen amcsi vagy te így vékonyan

Olyan akit a dagadt amerikaiak rendszeresen izgatnak análisan

Volt már hogy a heti fekete fizetés helyett anális nemi erőszakban kaptad a bért?

Szoktál arról fantazialni hogy kemény polcfeltöltés közben valami dagadt mexikói elkap és a zsíros faszával felszúr?

Amerikafejű, tervezel visszajönni vagy kinn szeretnél maradni?

Nem vagyok twink. Sportos vagyok, járok kondiba.
Buzi vagy.

Eddig nem szartam össze magam, de van pénzem a bankban. Nem tudom, hogy az mennyire számít magyarellenesnek.
Nem. Ez amerika. Nem csonkaországocska. Itt mindenki be van jelentve, és percre pontosan kapom a direct depositot a bankba.
Szoktál arról fantáziálni, hogy lesz jövőd

Megyek majd csonkába vissza látogatni, de nekem itt tetszik.

what's the deal with you and apples?

Egyszer sikerült magadban tartani? szép eredmény Mr. Paco is biztos elengedett 15 óra után aznap

>15 óra
Már mondtam, ez nem csonkaország. Ez amerika. Itt vannak emberi jogok.
8 órát dolgozok. Koràbban volt hogy önkènt túlóráztam, de azért másfélszer többet fizetnek. Tudom, hogy otthon ez màsként megy.

>van pénzem a bankban. Nem tudom, hogy az mennyire számít magyarellenesnek.

Ez nemcsak magyarellenes, hanem emberiség ellenes. A dolgozóknak föl kell lázadniuk elfoglalni a gyárakat. Az ő munkájuk, nekik kell profitálni nem az ilyen burzsá disznóknak egy másik kontinensen aki egész nap mereszti a seggét

Mikor utoljára fellázadtatok, annak sem volt jò vège. Nektek nyomorognotok kell, éhbèrért melózni megtakarítás nélkül

Nem.
Nem igazán.
Így a tegnapit visszaolvasva,igazán formában voltatok.
Mondjuk nem értek egyet azzal,hogy a könyvel haszontalanok.
Az berek igen is másképp kezelnek ha olvasott vagy.

>nem tud annyit enni hogy hízzon burgerföldén
>nem éhbérért dolgozik
keksz

Magas a metabolizmusom.

kerékpáros

akkor sajnos neked az éhbéred is magasabb mint 200 peso/hó. Talán még 5 év rabszolgaság és meglesz.

Kit nem?

Neked még 4 OKJ Mesterképzés 25 év gyártósoros munkával, és a főnököd talán legálisan be is jelent.

És hogy jutottál ki? Rokonok, suli által, vagy csak úgy gondoltál egyet és nekivágtál?

Hát téged speciel nem. De azért anyádat megerőszakolnám, csak hogy lássam zokogni a senpaiíliád.

Nem lehet csak ùgy nekivágni, és kijönni. Ez nem az EU. Nem lehet csak úgy kijönni bölcsészdiplomával meg 300 forinttal edényt mosni. Több évig tart a procedúra, ami elég drága is.

Igaz,igaz. A polcmajomkodás az sokkal magasabbrendű te hazaáruló barom.

Azért is kérdezem, hogy hogyan ment nálad a dolog. Volt már kinn valaki aki tudott segíteni, vagy itthon készültél fel rá?

Mérgelődj, minimálbéres.
Add ki magadból amit kell.
Mindenről az orbán tehet.

hádeneked kommunikáció szakos diplomád van
minek pofázol állandóan szőrnigger?

Ha elhatározod, hogy idejössz, akkor már eleve a tervezès egy hosszú folyamat. Ha van ügyvèded, az gyorsabban lerendezheti neked.

Hütyürüm pütyürüm 60k évente!

Nincs olyan diplomám. Mèdia szakos vagyok/voltam, mondjuk az ugyanakkora büfészak mint amire ti is jártok. Legalább A nagyi megörül, mikor meghallja, h hova jár az unoka.

ÓRBÁN HÁT NEM ÉLHETEK 60.00 FORINTBÚ XDDD LOPKODSZ MÍG ÉN BECSÜLETESEN DOLGOZGATOK XDD AGGYÁ MÁ FIZUEMELÉST XDD ÉHEZÜNK XD

t.seggfájós jenki hazaáruló

Irigykedj.
De neked szerencséd van. Ha nem jön be neked az élet, nyugodtan ráfoghatod a politikusokra a nyomorgàsod.

te aztán iskolapéldája vagy a vetítőgépnek baromarcú
nyomjad csak a baromságodat minden nap, olyan szánalmas mint te még a legutolsó pincelakó sem lehet

Jelenleg senkim sincs, nemhogy ügyvédem :D Se családom (József Attilát idézve "nincsen anyám, se apám"), se bn, haverok/barátok is csak szolídan de igazán komoly dolgokat már velük se tudok megbeszélni.

Pénz az most van, de mivel életem meg nincs, ezért kitörölhetem vele a seggem. :D

Mondjuk engem Amerika annyira nem vonz, akkor már inkább Kanadába mennék. Azért neked sok sikert a továbbiakhoz. :)

>szánalmas

Te aztán igazi talpraesett legényke vagy. Gondolom anyád is büszke rád, amiért nem tudsz önálló lenni.
Járkálj csak sulibuliba fél életeden át. Addigra talán megnyílik egy BKK sofőr pozíció.

Ha van türelmed hozzá, egyedül az interneten sokmindent megtalálhatsz.

Kanada nem rossz hely. Szeretnék ellátogatni oda is.

Köszönöm a jókívánságokat! Remélem beindul a szociális életed hamarosan.

>egy éve folyamatosan seggfáj mert egyszer hazaárulónak nevezte valaki
Köszönöm szépen,jól vagyok. Van saját házam és egy jó munkám IGAZI menedzserként.

halottizék

kek nagy visszavágás volt megint
tényleg olyan vagy mint a fonál majma
néha bejössz ide, beleszarsz a saját tenyeredbe és dobálgatod kicsit, aztán amikor megunod elbattyogsz a picsába

Alapszintű varázslatokat használó,genetikailag módosított kriptozoológus orrvadász és fejvadász vagyok

Mikul?

Életből eltávozott,de valamilyen okból visszatért lények melyeknek pontos működését illetve viselkedését nem ismerjük?

első

szűrve

ne törődj vele

volt olyan is amikor késő esti itt fájatta a picsáját mert "én csak ismerkedni/barátkozni akartam brühühühü"
igazi elmebeteg fogyatékos

az elizageci mért mindig csak ilyen bambafejű kurvákat tud postázni?

olyan nincs, hogy nem bambafejű nő
mindegyik buta és üres a feje

Most nincs (Te), tegnap már kiörjöngted magadat

Kitalálom: nincs bn, mi? :P

most az emilyre gondolsz?
én nem az elizaposzter vagyok

igen, de csak itt

időkapszulába kerültem volna? este van vagy mi?

Majdnem. Időhurokba.

Én tegnap este lefeküdtem és nem tudtam megvédeni emiatt a nőket. A nők csodálatos puha érzőszívű jólelkű teremtmények, hibáik tulajdonképpen a koréi, mely teremtette őket, nem sajátjuk.

az jó film

>szánalom puncira hajtok: a posta

Szerinted hány punci van itt amire hajthatnék?

A nyakam köré?

csak a való életre edzed magad
majd biztos találsz olyat akinek bejön a fehérlovagoskodás

MélyNet:
www.magyarorszag.onion

Öld már meg magadat fogyatékos
Ennyire kibaszott hülye nem lehetel

Soha nem mondanék ilyet avé és főleg nem egy helyeskének akit béenelni akarnék.

nincs rá okom

Én viszont legalább tizenötöt tudok, 2 napja ezzel a hülyeséggel baszod szét a fonalat
ÖMM ha komolyan gondolod, ha nem

Akkor ideje meglátogatni az állatkertben a kék bálnát.

hogyhogy?

Kéne deep weben majom házt lesni ;)

miről maradtam le tegnap?

Beszabadult ide 2 robot béka és elkezdtek idehányni, mert nincs olyan nő aki hajlandó lenne beterpeszteni nekik

ne törődj vele

az milyen?

Belettem oltva míg aludtam.
Kiderült hogy egy buta geci vagyok aki soha se lesz olyan kifinomult mint egy béka aki mindenkit elküld az anyjába
Na mindegy,én megyek könyvet égetni,meg lettem győzve hogy felesleges olvasnom :^)
:^)

buzi trump mindjárt kirobbantja a 3. világháborút és még mindig szűz vagyok
szerintetek elmenjek kurvázni?
szűzen meghalni az egyetlen dolog amit nem szeretnék

Ne aggódj, ha kitör a WW3 akkor a nagy pánikban módod lesz rá hogy helyeskéket felszedj. A "ha már úgyis meghalunk akkor mindegy" szex állítólag nem rossz.

Nem lesz itt semmi

Van itt olyan akinek unironikusan nincs bn?

miért gondolja mindig mindenki hogy egy konfliktus valami távoli szarlyukban világháborút robbant ki?
Koreában világháború tört ki? Vietnámban? Afganisztánban?
A világháború az európaiak privilégiuma

nem hangzik túl jól, 2 békuci miért egymást nyírja?

én mémelés nélkül csócsktalan öleléstelen 23 éves szűz vagyok
lassan 24

én is :D

>öleléstelen
ezt sosem értettem
hogy?

hát szószerint
rokonon kívül még senkitől sem kaptam

én is!

AZT A KURVA ÉLETBE

most voltam fogorvosnál 20 perce, tömött egy kisőrlőt

le van zsibbadva a szememtől kezdve az orromon át a fél szám
lehetetlen de VISZKET, és hiába vakarom nem segít mert olyan mintha egy bontott csirke húsát kapargatnám

és gecire viszked

Nem egymást nyírták, valamelyik elkezdett őrjöngeni, hogy ezek nem jók semmire a szülésen kivűl aztán odahányt valami Sun Tzu idézetet
Aztán megjelent a másik gyökér azis ugyanezt nyomta
Meg volt valaki a könyvfejűeket oltogatta + volt egy kis öngyilkos legény pátyolgató
Olvasd vissza a szilvát, vicces fonál volt

szar ügy

ezt feltétlenül ide kellett okádni te megvadult buzi?

szoktam de az amerikai álom csak álom marad nekem, bárcsak pakolhatnék énis polcot a walmartban de én ilyen magasra soha nem fogok érni