/tr/ Want some gas my friend?-Edition

Wassup Turk bros, Hail Saddam

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=jxV_nFfN-i0
youtube.com/watch?v=ls7J-xL5oOQ
youtube.com/watch?v=FMpUaWIy6Mk
youtube.com/watch?v=aRsWk4JZa5k
eksisozluk.com/entry/39802461
youtube.com/watch?v=e-LMIre-9m8
twitter.com/SFWRedditVideos

first for ULU ÖNDER

Efso

>Tfw no Erdo-Saddam alliance against the Kurdish menace.

You are the Bulgarian Turk, am I right, bro?

Truly the worst time line.

no that's me

bana bakın dönerci piçleri

>/tr/'de ataPİÇ siken tabu yıkıcı HİÇ bir user yok
>herkes "atam atam sen galg ben yatam :DD" tier ekş*c* kamalistler
bu günleridemi görecektim aLL*Hım???????

/tr/'de user yok ki tabu yıkıcısı olsun moruQ :DD
Anası da sikildi elh*md*l*ll*h :DDDD

israilli ustad gelse de apopici(hic savas kazanmamis babasi belli degil anasi turk urfali maymun) hakkinda bize gercekleri anlatsa

...

Apo is a filthy Armenian.

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
*derince iç çeker*
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Apo is a small dick lapdog who thinks he is casanova

youtube.com/watch?v=jxV_nFfN-i0
>Aşk gerçekleşti
lmao

ANASI BABASI BELLİ HER SAVAŞI KAZANMIŞ ULU ÖNDER APO ne göt yaktı beeeeeee

hahahahahahahahahaha

fuck that gay ass mother fucker

tabu yıkmak ile k*rtlük yapmak arasında ince bir çizgi var qnq. tıq tıq ;))

youtube.com/watch?v=ls7J-xL5oOQ

speak english mother fucker

Why do you hate him, or are you just another Kurd?

bana bak proksi piçi

This is /tr/.

Syrian Baathists hated Saddam btw

>/tr/
>speak english motherfucker
your k*rdness is showing hewal

nah man i aint no kurd i just hate his torture tactics i mean my dad was tutored by his army they messed him up

i aint no kurd i swear

sucks brah, hope we don't kill you senpai

Yeah, but he gassed the Kurds, so he can't be wrong.

No one supports saddamshit bro relax, it's all banter.

KUFFARS GET OUT

yeah man they shoved a 13 inch zucchini in his ass while raping a goat in front of him

no it was bob saget that gassed the kurds dummy

AHAHAHAHA

What kind of psychological projection of torture is that

youtube.com/watch?v=FMpUaWIy6Mk
ne ses vermiş herifte, sonra saydım kaç gün oldu saydım beş gün oldu xêşxê sayî saymâyî bilseîdîm amına koduğumun p*pçu sik kırığı

my grandma does

glad that you are entertained by my misery

yeah man you dont wanna know what they did to me those sick bastards

I would be entertained more if you were to drop being a proxy fag.

Well old people are like that what can you do.

k*rtlük yapmak=göt yakıyor göt yakmak=tabuları yıkmak
gerçeklere kızmayınız efendim

she has cerebral palsy i raped her before she died god knows she couldnt help it the poor soul was on a wheel chair i got pics if you want

post them now

youtube.com/watch?v=aRsWk4JZa5k

No, I'm cool thanks.

wait i remember you from Sup Forums you posted one of my islamic bait threads fugggg :Ddddddd how u doin??

well how do i know you arent the fbi keep in mind she was a pretty fit lady with a pretty large breasts and the cleanest pussy by far so if you can prove you will not masturbate to them i will gladly provide the images

i haven't got a clue what you are talking about *wink wink*

y-you are pretty autistic

yüksek kalite edisyon

no actually i am retarded not autistic its a medical condition

>göt yakmak=tabuları yıkmak
t. bey*z özentisi olduğunu reddeden dejenere gavat

göt yakmak çomarestanın geleneksel sporudur, fiziksel ve zihinsel banter'ın en ileri formları bu topraklara nakış gibi işlemiştir.

at least you are not a t*rK(so sorry for spelling this dirty word)

ben beyazım aslında. annem gürcü

sikermiydiniz qnqlar????????

>73299949
beyaz=batı ve kuzey avrupa. kendini kandırma

Kes lan

:dddd hay all*x

ama ben beyaz tenliyim

beyaz tenli olman b*yaz olduğun anlamına gelmez

nasıl??????

k*rtlük yapmak=k*rtlük yapmak
daha ileriye gitmez moruQ. k*rtlük göt yakmaz sadece mide bulandırır :DDDD

Bende. Cerkes-Gürcüyim. :)

Georgians are known to have large penises (like I have). Kurds have small ones xD

çünkü beyazlık sadece tenle alakalı değil, hristiyan ve avrupalı olmak asıl beyazlık

batumlumusun

mide bulandırmak=göt yakmak
mesela senin götün yandı şu an

mesela ikibeye "mide bulandırıyor" dersiniz ama adam dümdüz götünüzü yakıyor işte kabullenmek istemiyosunuz amq :Dddd

- içecek olarak ne alırdınız?
- doluca istiyorum, o yoksa yarra yering...
- öhm! pardon?
- ikisi de mi yok?
- üzgünüm efendim, doluca yok.
- o zaman yarra yering...
- yarra??
- yering!

Yok, Artvin

seriously, why do you hate kurds so much?

the ones i know are decent people

ne yaptın be abi, nasıl yaptın be çocuk!!
eksisozluk.com/entry/39802461

der untergang filminde, "bize bu yetkiyi onlar verdi, bedelini de ödeyecekler," diyor, hitler'in propaganda bakanı goebbels; önlenebilir sivil ve asker ölümleri için. yani, ölsünler, umurumda değil, bunu hak ettiler diyor.

işte, bu adamı yalayanlara da bedel ödetmez isek, herifin düşmesi, ölmesi önemsizdir. halktan söz etmiyorum, halka etki etme gücü olan vali, belediye başkanı, bürokrat, gazeteci, televizyoncu, yazar vs. bunlardan bahsediyorum. bugün onu yalamak için sıraya girenleri, yarın başka bir sıraya sokmalıyız, bir daha hiçbir insanımız onurunu ve haysiyetini bir kenara bırakmaya cesaret edemesin diye. en az tayyip kadar suçludur bu herifler, tarihe bunu not düşmek istiyorum.

bu vesile ile çarpık bir yorumu da düzeltmek isterim: insan hayvanlığını bastırdığı ölçüde medeni olmuştur, çişimiz gelince sokağın ortasına işemememiz gibi. dolayısıyla türkiye halkının aslında kötü olduğu ortaya çıkmadı akepe yüzünden, akepe, insanların bastırdıkları pisliklerin hepsini bünyesinde toplayan bir bela ve olay tam olarak "baktık ki imam salıyor e biz de sıçalım gitsin" olayıdır. eskiden her televizyon kanalında, her kurumda ve okulda, adabı muaşeret adına, medeniyet adına aşılmayan, aşılması teklif dahi edilemeyen bir çizgiyle hareket edilirdi, akepe bu çizgiyi ortadan kaldırdı ve böylece kimse yediği bokun mahiyetiyle ilgilenmemeye başladı. daha bugün bir çocuğun eline karton tutuşturmuşlar: "hükümeti indireceklermiş, siz benim donumu bile indiremezsiniz," yazıyor. pedofiliden, her türlü insanlık suçuna kadar varan, hiç de basit olmayan, yürek dağlayıcı bir örnektir bu. o çocuğun arkasında sırıtan ne kadar bürokrat ve devlet yetkilisi varsa, başta yazdıklarımı da dahil ederek, hepsini sırıtamaz, çocuk istismar edemez hale getirmek de bizim en başlıca görevlerimizden birisidir.

Tigirkut Osman Pamukoğlu paşamızın kitabında "darwinizmin yürüyen kanıtı" diyerek bahsettiği, apopiç lakabıyla da bilinen, lazaros adlı şahıs hakkındaki gerçekler apaçık ortadadır efenim
Bu gerçekleri görmek istemeyenler olabilir fakat biz bu gerçekleri böyle güzel güzel, bel altına vurmadan, teker teker açıklayacağız inşall*h

götüm yanmadı moruQ. ama k*rt bahsi açılınca sen tetiklendin. ilginç :DDD

We don't hate Kurds, we hate seperatist k*rds.Hopefully you will never have to deal with shit like that so you'll never know.

They are assholes who regularly commit terrorist attacks; they are clannish, gypsy-like people who think they are tough in a group; they are aggressive, violent and are responsible for all honor killings in Turkey (not kidding).

>g-götüm yanmadı
>bol bol gülücük kullanayımda yandığım belli olması
uzatma işte qnq uzattıkça rezil oluyorsun

bu gavatlar neden bu kadar delüzyonel aqqq.
>hepiniz yargılanacaksınız
:DDDD

Just imagine a gypsy plus the honor killing, and you have a Kurd.

>k*rt götüm YANIYOOOOOOOOO

>götümü yakan herkes yanıyor
>götüm volkan oldu
aXXXXXXXX bEEEEEEEEEE bugünde götleri helax ettim aLL*Ha şükür :Ddddddddd

qeS lan gavur, senin göt yanığından jeotermal santral olur MaşaAllah.

>Ceddin deden, neslin baban
What does that mean, exactly? Please give me a good translation.
Also, I suspect that this is a post-Ottoman song, even though it copies the musical style. Am I right?

>Your ancestor is your grandfather, your lineage is your father

It's a mid-to-late ottoman era army march

>Your ancestor is your grandfather, your lineage is your father
What does that mean?

look at the rest of the lyrics

t*rkLerden NEFRET ediyorum

That's not very helpful, Mehmet.

It's just an emphasis on patriarchy. No special meaning.
Mach's lyrics are based on nationalism basically.

>nationalism
Exactly, what I get out of it is that the nation (not the religion, or something else) is your immediate family. Which is why I thought this was a song from the era of the New Turks.

internet çağı en kötü çağ mı sizce qnqlar?? ben 500 yıl önce köyümde dünyadan bir haber yaşayıp gebermek isterdim şahsen

The thing is, all records of mehter were destroyed when Janissarys were destroyed because they were being little bitches and rioting and shit.So no one knows the original records of songs, war crys etc. except for this one which a Hungarian merchant wrote down allegedly so it's the only surviving piece we know for sure.

youtube.com/watch?v=e-LMIre-9m8

What they meant by "ceddin deden, neslin baban" is like them saying "you have this lineage of warriors in you so act like it you fuck".They think back then it used to be more Islam centered rather than Turk centered

Ben de.

cool, that was the unique input I was looking for. thank you.

Eğer gavura cihad yapmak varsa ben varım amk,
#nostoptilllondon

This song had been used before the era of Jön Türks actually, however after the janissaries and mehter was disbanded, most of the marchs are forgotten. If i recall correctly, the version we hear now is the one reconstructed by Ittihatçılar, which are the next generation of Jön Türks. They may have chosen this one especially because of it's patriarchy and nationalist heavy lyrics, just an assumption though

>Jön Türks
Yes, it's the Young Turks, not the New Turks. Also a great analysis. How's "thank you" in Turkish, anyways?

sikem sokam bu bokmancı bütün fransız bayraklarını ben sanıyo aqqqQQQ