/ex-yu/

Ljubodrag Duci Simonovic izdanje

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=Dyh-CcI8OWU
discord.gg/D6eYUyf
youtu.be/52_ZXrvr7_Y
youtube.com/watch?v=Kn5M0zqFSl4
youtube.com/watch?v=zGESP0iePmQ
youtube.com/watch?v=oq0bf-Zuj3o
youtube.com/watch?v=1_AKG2pZmJ0
twitter.com/NSFWRedditGif

Renesansna knjizevnost?

N O V O

youtube.com/watch?v=Dyh-CcI8OWU
youtube.com/watch?v=Dyh-CcI8OWU
youtube.com/watch?v=Dyh-CcI8OWU

Jeзик?

ca je picke bok vas jeba

servi rektani u samom startu cec

Nisam odavno ae

obo
srve na vrve

Samo kurve janjetina i Vuco!

mnogo sam usamljen momki
ovaj jedan amer s kojim caskam preko neta mi se nije javio vec pet dana a i ovdje me svi ignoriraju ;_;

ubi se bosanceros

discord.gg/D6eYUyf

dodji da caskamo :D

youtu.be/52_ZXrvr7_Y

ko je ova desna

bazirana zoranaahhhhh

cemu to

Eks ju izgubio smisao, placc

Jebeni diskord čak i na vojs ne idu

al bih ju otreso uffff

ovo

nije izgubio smisao, diskord je za retarde, previse aktivno i previse ljudi spamuju i seru o necemu

dokaz kako jedva cekaju da pricaju sa nekim i kolko su usamljeni dok se pretvaraju da su intelektualci i imaju agresivan stav

>t.aksista

>t. sizofreni rajko

>t. sizofreni taksista

Nema jeee nema jeeeee hahah

Trazim devojce u Niskom okrugu da volim i mazim.

hehe ako niste znali mi smo sa diskorda xDDD le diskord army !!

pa i ti si takodje na diskordu e moj tahi

ne , ja sam treci lik, vas dvojica jeste sa diskorda i odjebite tamo

sto si toliko guzobolan tahi :^)

iskam da ubivam

>Niski okrug

primi moje saucesce

Trovach

Eto ga. Eto ga opet. Pogledajte, svi! Postao je to opet! Zar nije on najsmesniji lik ovde? O moj Boze.

Skoro mogu da vidim tvoju pateticnu debelu siluetu u mraku, osvetljenu tvojim kompijuterskim monitorom koji je jedini izvor svetla u tvojoj sobi, smejuci se kao devojcica dok opet pises tu tvoju poruku i radis captcha. Ili mozda i ne radis captcha. Mozda si toliko odvratan NEET da si zapravo platio za Sup Forums pass, tako da samo biras koju ces memu ovaj put. Jedna od onih 'epskih' mema, zar ne? Zamisljam te malog govnara kako se smejes toliko jako dok klikces da ti je poispadao Smoki po podu, ali ok je, tvoja mama ce pocistiti to ujutru. O da, tako je. Jel sam zaboravio da napomenem? Zivis sa mamom. Ti si debeli isprdak, verovatno ju je muka tebe do sada. Toliko ju je muka sto mora da radi sve svaki jebeni dan, svaki dan, za dete koje provodi svo svoje vreme na Sup Forums govnopostajuci. Samo zamisli ovo. Imala te je, i onda je pomislila da ces biti naucnik ili astronaut ili nesto veliko, i onda si postao NEET. Pateticni autisticni NEET. Verovatno place pre nego sto zaspe svaki dan razmisljajuci o tome kako je lose i kako bi zelela da prosto nestane. Ona verovatno ne moze ni da pokusa da prica sa tobom jer sve sto kazes je "ZA TEBE ZA TEBE ZA TEBE." Postao si parodija samog sebe. I to se sve sto jesi. Tuzan mali covek koji se smeje u mraku sam dok se priprema da uziva u istom plesu koji je igrao milion puta do sad. I to je sve sto ces ikad biti.

Nis je bas comfy, porodico.
Veliko selo, svi se znaju i uglavnom vole.
Radije bih ziveo ovde nego u BG.

Бeoгpaд тpeбa paзopити.

Crni Macori su i dalje baza dreda

PIJEM CUBA LIBRE I SEREM PO ŠIZOFRENIČARIMA

Ne bih se slozio sa tvojom konotacijom, dapace rekao bih da si ti taj koji ovdje ispovalja ponajvise osobina koje bi se mogle pripisati zivotinjama. Stovise rekao bih ti si ti jedna intelektualno insuficijentna osoba, cije se kognitivne sposobnosti mogu mjeriti sa onim od majmuna. Pored toga bih istaknuo kako precesto ispoljavas svoju latentnu homoseksualnu nastrojenost, nerijetko u javnosti, sto jos vise potkopava tvoj kredibilitet.

Ukratko bih se osvrnuo na promiskuitet tvoje majke, kao i na njenu tendenciju da pruza seksualne usluge za novac. Ja sam osobno imao priliku da koristim njene usluge, i tada mi se govorila o potankostima spolnog uda tvoga oca, i moram priznati da ono sto je rekla je bilo skoro pa omalovazavajuce.

ti si doslovno jedini čovjek koji to misli

ubi se doslovno

ma poserem se na tebe i na smrde mačore jazo moj

Meni su Đoćko i Fixon mnogo zanimljiviji od crnih mačora.

Bez foliranja ja sam crne mačore gotivio do jaja u pocetku, imalo je tu dosta blejanja na vokaruu takodje, smesnih stvari itd.....zarazno je nekako, necu da se pravim sada kao oni debili koji pljuju fejs i seru kako kreteni postuju tamo a imaju profil sa 1000prijatelja i slicno
Ovde sam zato sto ima i dalje neceg interesantnog, nesto se ubode, ali sve manje exyu i standardni deo 4chena (mislim na najpopularnije).
Da ne bude da serem, ja sam isto budala koja voli crni humor, podjebavanja, provale, kompijutere, umem da sedim po 2dana za kompom, nekada sam bio gejmer itd....ovo mi nista nije strano, samo ja imam29 godina a razmisljanja i zivot koji ovde ljudi vode je 10x slabiji i losiji od onoga sto sam ja radio sa 14god, 99% ljudi ovde ne moze da nadje 10drugara danas da okrene da dodju ako im treba pomoc npr...90% nema druga zapravo.
95% su virgini koji pate u dubini duse i poprilicno su nesretni (ako izuzmemo decu koju drma pubertet i hormoni i koji jos sklapaju poznanstva, drugarstva, interesovanja i devojke i sex i veze itd njih ne racunamo).
Verujem da su i preko 90% beta likovi, oni koji nikada nisu znali ni loptu da sutnu a nisu ni sportom se bavili, izlazili i slicno, ljudi koji se boje sami sebe.
Naravno ima i narkomana, alkoholicara, pedera i ludaka koji bi zvanicno dobili papir od psihijatra da nisu zdravi u glavi.
Skapiras da otpad drustva dolazi ovde,
Ne kazem da sam bolji ja samo analiziram i kuckam dosta (brzo kucam do jaja inace pa mi nije tesko, pijem sok i pusim cigaru i pisem pa cu da spavam).
Tj ja i nisam bolji....gresio sam samo tako u zivotu ali na potpuno drugi nacin, barem nisam bio beta slepac bez ikoga ali sam bio slepac.
Pa moja riba kada je videla sajt i ajde da pogleda malo kaze da su ovde sve promasene budale i deca jer nikog drugog i ne bi privuklo ovo.
Mada ima tabli dobrih...sp, ck, biz, fit, diy, out, sci, x, tv....kako mi kada legne sta da gledam, naravno i tu ima gluposti.

hrvatski taksista minus šizofrenija

kako je ljep dan vani

ko /memuran/ ovde?

youtube.com/watch?v=Kn5M0zqFSl4

youtube.com/watch?v=zGESP0iePmQ

hajde da pricamo o tome kako je divan ovaj album

a ti na egzju

digomise

alo srbi palite traktore hehe
Brm Brm

Dosta cu da napisem i serem, cisto za inb4
ja ne znam ni sto se vracam iskreno, totalno me je smorilo ovde.
Aj pre sam se palio pa i raspravljao malo na te srbi hrvati teme a realno me boli kurac i za to....
Imalo je ponekada provala i da je dobar thread ali sve gore i gore, valjda smo se smorili i mi koji smo dugo ovde a niko novi da bude zanimljiv.
Pa sam preko godinu dana smarao sa mojim slikama i shitpostovanjem a sada i to smara do jaja.
Fora je sto sem par bordova sve ubitacno dosadi.
Sup Forums je bas dosadio jer non stop citam iste gluposti, klince koji prave iste threadove tipa da li su brazilci beli, zasto su ameri debeli, cuck evropa i te fore, mrzi me i da kliknem da otvorim iako je pun thread.
Sup Forums je apsolutno pederska tabla, 4-5godina sam na 4chanu i nikako ne kapiram ljude koji godinama idu na Sup Forums, od merenja kurca, pricanja o kurcu, ocenjivanja kurca, da li je gej pusiti kurac, "ribe" sa kurcem, odsecanje kurca itd....gore rekt, ylyl i ostalo.
Veruj mi da smo se mi navikli, da ode bilo ko na Sup Forums reci ce ti da je to nesto najgluplje i najpederskije za bezivotne feget virgine i edgy nastranu decurliju.
Robot koji je....brateeeeeeee, dobijem instant napad blama i cringe do kosti kada udjem, cak i imam sazaljenja pa sam vise puta pokusao da ljudima dignem moral i ego, da ih savetujem i da pricam jer mi je zao bilo.
Ovaj sajt je ogledalo otpada modernog drustva.
Fizicki zdravi ljudi i deca koji postaju umobolni, asocijalni luzeri bez ikakvog kokretnog razloga.
Ljudi koji se boje svoje senke pa uzivaju za kompom privilegiju da budu edgy a razvijaju samo takve nastranosti i slabosti a zivot prodje na kraju uz kurac.
Kada provedem par lepih i aktivnih dana da se vidim sa ribom, istreniram, zaspem i ustanem na vreme, imam obaveza itd, cesto dodjem kuci naduvam se da odmorim glavu i po navici odem na Sup Forums....tada se bas zamislim o svemu ovome sto pisem i smorim do jaja a OPET ne znam zasto se vracam ovde!!

Jel mu ovo keva

OVO

Bez foliranja ja sam ovaj sajt gotivio do jaja u pocetku, imalo je tu dosta blejanja na Sup Forums bordu takodje, smesnih stvari itd.....zarazno je nekako, necu da se pravim sada kao oni debili koji pljuju fejs i seru kako kreteni postuju tamo a imaju profil sa 1000prijatelja i slicno
Ovde sam zato sto ima i dalje neceg interesantnog, nesto se ubode, ali sve manje exyu i standardni deo 4chena (mislim na najpopularnije).
Da ne bude da serem, ja sam isto budala koja voli crni humor, podjebavanja, provale, kompijutere, umem da sedim po 2dana za kompom, nekada sam bio gejmer itd....ovo mi nista nije strano, samo ja imam29 godina a razmisljanja i zivot koji ovde ljudi vode je 10x slabiji i losiji od onoga sto sam ja radio sa 14god, 99% ljudi ovde ne moze da nadje 10drugara danas da okrene da dodju ako im treba pomoc npr...90% nema druga zapravo.
95% su virgini koji pate u dubini duse i poprilicno su nesretni (ako izuzmemo decu koju drma pubertet i hormoni i koji jos sklapaju poznanstva, drugarstva, interesovanja i devojke i sex i veze itd njih ne racunamo).
Verujem da su i preko 90% beta likovi, oni koji nikada nisu znali ni loptu da sutnu a nisu ni sportom se bavili, izlazili i slicno, ljudi koji se boje sami sebe.
Naravno ima i narkomana, alkoholicara, pedera i ludaka koji bi zvanicno dobili papir od psihijatra da nisu zdravi u glavi.
Skapiras da otpad drustva dolazi ovde,
Ne kazem da sam bolji ja samo analiziram i kuckam dosta (brzo kucam do jaja inace pa mi nije tesko, pijem sok i pusim cigaru i pisem pa cu da spavam).
Tj ja i nisam bolji....gresio sam samo tako u zivotu ali na potpuno drugi nacin, barem nisam bio beta slepac bez ikoga ali sam bio slepac.
Pa moja riba kada je videla sajt i ajde da pogleda malo kaze da su ovde sve promasene budale i deca jer nikog drugog i ne bi privuklo ovo.
Mada ima tabli dobrih...sp, ck, biz, fit, diy, out, sci, x, tv....kako mi kada legne sta da gledam, naravno i tu ima gluposti.

aj dosta sam iskucao....odoh da spavam, i ja sam se istripovao kao debil da analiziram i postujem i pricam ovde sam sa sobom a nema nikoga, kao kreten neki pisem sve ovo koj kurac.

...

Rejtujte me

Brate i to moje paste su do jaja....lepo ja napisem, nego niko me ne kapira ozbiljno jer prvo i jesam iskoristio ove sve kurtone na jebanje zaista ali mi ne veruju a nije ni bitno. Drugo vozio sam i jurcao ribe danas....trece i imam par flasa ovog vina koje kosta....i ja sada smaram sa svime time autiste koji bleje ovde.
ALI, kazem ALI kada krenem da pricam ozbiljno i da se udubim i budem ok, pristojan itd...veruj mi da mozes mnogo toga cuti od mene, kako god. Ja nemam pastu, da imam okacio bih. Sinoc sam krenuo o zivotnoj filozofiji ali nikog ne boli kurac.
Najbolje okaciti zabu i napisati nesto tipa:
SMRT DIJASPORI

I to treba da bude "post"....

dante/10

bas sam vidio prije kojih 2 mjeseca sivi bg mercedes kod zagreba i odma se sjetio taksiste

Zasto su sve devojke neopevane kurve?

Bar nam kasnije devedesete nisu bilo tako loše kao u Srbiji poslije rata.

hrvoserve je medju nama

O
B
O

why Serbs so tall? How tall is average Serb girl?

oko sto pedeset

185 cm

DUDL
U
D
L

jeste

kek

dinaric masterrace

t. Serb girl

хyюдл

bazirana braća pycci

нaпиши ћиpилицoм пa ћe пиcaти cpпcки

>horvatski jezik

delet

brat mi je trenutno u americi
trazio sam mu da mi uzme maga kacket, par knjiga na eng i dog tag na kome pise memes

Sta jos mogu da mu trazim kad je vec tamo?

Sinoc pio rujno vino s jednom malom, nakon toga se dobro istreso u nju, ljudi moji nema nista ljepse nego biti zaljubljen

wtf i love Serbia now

Sinoc pio rujno vino s jednom malom, nakon toga se dobro istreso u nju, ljudi moji nema nista ljepse nego biti zaljubljen

>izlizem curu
>kaze "hvala" i ode

Zivot.
Bolji zivot.
Da ga zgrabis, puput tigra.

neznam al da te vidim takvog garant bi te razbio na sred ulice

Život nije dečija igra...

CRNA KOSA
TAMAN TEN

Sta kazes familijo?

к y ц к

>ćirilica

sta je s ovom kurvom? STA JE S OVOM KURVOM!

sta je s ovom buljom? STA JE S OVOM BULJOM!

Odakle si, da ti popusim

>zastava
svaki put

youtube.com/watch?v=oq0bf-Zuj3o

zna li itko turski ovdje? o cem pjeva ovaj lik? jebena stvar

KG, al mora mi dodjes u kucu, nema sile da se cimam za muski blowjob

ю ape э биг бoй

pitaj u /srb/

фop ю

moj je veci dbpi (da budem potpuno iskren)

idem malo na sunce dobit boju, ne daj bože da netko pomisli da sam neetara

Anime~

youtube.com/watch?v=1_AKG2pZmJ0
kek

Aj idi odrasti zaista, koji ce mi kurac porodicna kada idem na put i odmor ujutru, bitno mi je sta da mi ostane za dorucak, a skoro 400dinara razlike mi jeste razlika kada mi NE TREBA ni 3 pice da mi donesu.
Baksis treba davadi, vidim da si jadnik neki cim ga 4x grentekstujes.
Budi dzek pa mu daj 500dinara gmazu.....decko aj pocela je skola, mlad si, mislis da imas neku pricu da bi se raspravljao, po meni si zaista jedna obicna budaletina koja kapiram da nije nikada ni picu narucila niti bila u drustvu niti ista, vidi se da veze ti nemas sa bilo cim van ta 4 zida i da si operisan, baksis je bio 60 sto nije malo, imao sam sitno i tako sam platio sa novcanicama od 200 i dao ostatak baksisa koliko sam moga, ostalo novca je bilo krupno, nije ni hiljadu vec evri i 2000din.
I ne znam sto odgovaram ovim moronima koj kurac, pederko od 15god nesto sere po 4chanu trudi se da bude odrastao ili debil od 35 koji ne zna dupe da obrise, to se odmah vidi veruj mi, samo su mnogi slicni tebi pa to ne primecuju.
E sada da bi ispao cool reci ces
>LE KAKO SAM GA TRIGEROVAO
>LE IMAM 10000000000EVRA KOD SEBE A NEMAM STA DA JEDEM
>Inace ljudi jedu najjeftiniju cigansku hranu a to su nudle a da imaju pare, mani me toga
>LE SVI IMAJU. ZNAJU VOZE JEBU ali niko da slika zato i pokrenem lavinu sranja kada slikam bilo sta jer nemate nista! Znate da sam u pravu.