Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=dOYRzmZC-js
youtube.com/watch?v=yNCw8cP_QMY
hiddenlolcdn.com/v/135987.mp4
youtube.com/watch?v=mE_xR_T8UNE
youtube.com/watch?v=kYW1wrYOxy8
twitter.com/SFWRedditImages

Ma biztos nem fogok.
Majd egyszer.
Addig valahogy kitartok,mert muszáj.

Az lehet,de nem nekem.

Emlékeztető hogy Umaru a kurva anyátok királynője!

bassically folksongs native to a certain city or cultural aspect. Wienerlieder are a type of song that were coined in Vienna for example.

not especially, the types I mean are generally humorical songs about daily life.

nem, mert az Karola

umaru is cancer höl.

Bitófára velük!

Te vagy a rák

hogyhogy rossz napod volt tesi?

Nothing like that comes to mind. Occasionally someone makes a song about a town, but that's not really the same thing. I think regionalism is not so strong here.

youtube.com/watch?v=dOYRzmZC-js

Rám szállt ez a "tettem-e valami hasznosat életem során?" érzés egy pár napja és azóta mindig némán sikítok elalvás előtt.
Vajon megérdemlem e azt hogy kedvesek velem?
Nagyon szar érzés.
Az olvasásra is alig bírok koncentrálni.

Meg szerintem a barátnő lehetőséget is ordenárémód elbasztam úgy két hete és az is kísért.

Na hazaértem a tüntetésről.
Remélem ti is kiálltatok a szabad Magyarországért.

A CEUval vagytok?

Ez bizonyosan azért van mert nem nézed az Umaru-chant.

mit értesz hasznos alatt? azt hogy saját magad szekerét továbbtoltad vagy azt hogy egy közösség számára cselekedtél-e hasznosat?
>Vajon megérdemlem e azt hogy kedvesek velem?
ez az internális zsidód hangja
ha nem áskálódsz aktívan valaki ellen aki kedves veled és törsz szándékosan a kárára, akkor nem gondolom hogy ezt is el kéne vitatnod magadtól

>A szabadságért golytatott küzdelem
>golytatott
oj véj, micsode freudi elszólás

>golytatott
amúgy meg a kutya se fog kimenni a határhoz, libsik nem teszik ki a lábukat a belvárosból

első

LÓL azt észre se vettem

na csak kibújt az a bizonyos szög ama bizonyos zsákból :D

Nevezz hülyének,
de a "z" a "MIGSZOL"-ban mi a gecihez tartozik?
"Migration Solidarity Group Hungary"
Még csak "z" sincs benne.
Nehogy azt mondd, hogy fogták és a mozaiknál fogták és fonetikusan vették a "Solidarity"-t

50 kilóval cepszeltem fiúk, most jövök kondiból, jó mi?

>golytatott

meg ezek a hessteg szarok is annyira krindzsek, senki nem használja a baszott twittert magyarországon, mi a lófaszért erőltetik ezt a hülye hessteg mémet, ráadásul "# a ceuval vagy" nem is működik, mi a hessteg? "#a"? esküszöm mind fogyatékos

szolidaritás, gondolom de be kéne tiltani a többi tucat (((civil))) szervezettel együtt

youtube.com/watch?v=yNCw8cP_QMY
mi a faszért a szerb-magyar határnál tüntetnek a CEUért?

De a szervezet nevében nincs benne a "Szolidaritás",
csak a "Solidarity".
Ugyan azt jelenti,de az egyiket másképp írod.
Ha angol a szervezet neve akkor miért magyar a mozaikszó?

hiddenlolcdn.com/v/135987.mp4

videó kapcsolódik

inkább könyvet emelgetnél ősmajom

vagy animét

Mindenki azt csinál amit akar.
Ha erőszakosan térítetek,nem fog működni.
(Az erőszakos térítések sikeres történelme mást mond,de az nem az interneten keresztül volt)

múltkor a tanárunk a gonosz zavaros finanszírozású civil szervezetek miatt ajvézott, természetesen a fideszes kiscsicskákra célozva, de nekem más ugrott be első sorban és kíváncsi voltam hogy vajon másoknak is nem kívánatos asszociációkat hívott-e le ez a kis kikacsintás
ütőképes vagy báttya
hány ismétléssel?

ma 4 cikket olvastam el potenciális új támadáspontról és a buprenorphinról ami a depresszió kezelésének hatékony módja lehetséges, ha minden jól alakul ezen a vonalon elindulva fogom a PhD-mat is megcsinálni. ennyit az "ősmajomról" meg a sztereotipizálásról

3x6, utána Scott padoztam meg kalapács. ez a bicepsz rutinom

és mi van ha én nem csinálom amit akarok?

akkor csak magadat okolhatod

én tudom a depressziómat kezelni dehiszen
már lassan minden nap piálgatok és tök jó

Nekem az is mindegy.
Miért nem amúgy?
Csinálsz valamit és csak valami kényszer tart ott?
Valójában mást akarsz?

és ha direkt nem csinálom amit akarok?

én se érzem magam túl jól mostanában, hál' isten reggelre általában mérséklődik szóval együtt tudok élni magammal

csak hipotetikus kérdés volt, azt csinálom amit akarok, de mi van ha nem akarnám azt csinálni amit akarok?

annak nem lenne túl sok értelme, nem igaz?

hogyhogy?

kattogás

>kattogás
azt szeretem
youtube.com/watch?v=mE_xR_T8UNE

én beiszok egy üveg szar bort estére utána tök jól vagyok és reggel is jól ébredek

animegyűlölők KAF

hát ezt kár volt postázni te megvadult buzi

ez melyik tábla?

>tfw nincs senki aki megmentsen önmagamtól

nem tudom a Sup Forums-on láttam

akarod, hogy megöljelek?

naon mélly

>>tfw
Buta újbuzi

offold már a buziskodást te picsogós ratyi

Jó posta, elmentettem.

kussolj te retkes normálgeci
ez egy érzelem fonák
nem kell mindenbe beleugatni

dögölj meg kínok között te megvadult buzi, vagy várjunk csak, inkább ne. A halál megváltás lenne a szánalmas kis trágyában fetrengéstől amit az életednek hívsz

jah várjál te nem a bosnyákos gyerek vagy?
veled beszéltem meg a közös öngyilkosságot 30 éves korunkban

ratyi

...

...

fogalmam sincs miről beszélsz, a bosnyákot többen postázzák még mindig de nekem jöhet az öngyilkosság most is

még egy pár évig nem
akarod te is, hogy megöljelek mert a másik srác is túl punci hozzá,de én nekem menne kinyírni magamat

aha, lécci. De csak ha valami gyors és fájdalommentes eszközt fogsz használni

kéne szerválni egy pisztolyt
én lelőlek titeket aztán magamat
te mikor töltöd be a 30-at? mert én és a másik gyerek nagyjából egyidősek vagyunk

úgy sem fogjátok megölni magatokat, túl puncik vagytok hozzá

de ez az Odaátból van? Amikor Dean-t kimenti a pokolból Castiel, és elkezdődik az apokalipszis? Ebbe semmi ratyiság nincs

...

ha 30 éves koromig nem tudok összerakni magamnak valami életszerűséget akkor 100%, hogy elpusztítom magamat
mondjuk nem itthon üléssel tervezem eltölteni azt időt, úgyhogy próbálkozni fogok

what anime

>Odaát
>Ebbe semmi ratyiság nincs

Ezek közül válassz egy (1) darabot

úgy is csak halogatni fogod amíg meg nem unod

simán megtudnám
azon a ponton meg már amúgy is mindegy, onnan lejtő az egész

...

>he didn't watch AOTY yet
it's Bahamut.

VESZEDELEM?

>he watches an ongoing series
enjoy getting into the mood only to get a 20 minutes of fleeting joy

could you pls tell me the full name? cause there's like 5 different anime shows with the name Bahamut.

Also the genre would be helpful, wouldn't want to waste my time on some harem crap or something

Rage of Bahamut/ Shingeki no Bahamut - Virgin Soul

it's a fantasy Adventure Anime about Angels fighting Demons with Humans in the middle of it and a world ending Dragon that should be locked away.

At least Season 1, Season 2 is about Humanity fucking both Angels and Demons, but the exact story isn't clear yet.

It's not Isekai shit but an actual genuine Fantasy Setting with a rich background.

And the MC is a girl so no male harem at least.

ritka felvétel a svéd teherautó terrortámadás után elmenekülő ismeretlen férfiről. aki felismeri azonnal értesítse a hatóságokat

meh, I'm a patient person. Waiting weeks and months between Manga chapters is nothing different, but you can't wait 20 years for a series to finish, or else you'll have nothing to watch/read at all.

I'm in the mood for some good Vampire Kino, anyone got good Movies/Series to recommend?

NEM, EZT MÁR NEM ÚSZHATJA MEG

It sounds very promising user, if I may be so bold to ask, next time somebody asks you about a show could you not....spoil it for them?

thank you

1. hogy lehetsz annyira ostoba agyhalott, hogy az 5 műsor közül arról beszél, amelyik éppen most fut
2. faszért kell neked mert a többi buzinak angolul enyelegned ebben a fonálban ezzel a labanc köcsöggel
3. faszért nem tudtok eltakarodni a szar rajzfilmeitekkel az Sup Forums-ra a többi retardált infantilis gyerekkorába visszavágyó felelőtlen senki közé
4. faszért nem tudott anyád elkullogni küretre

Lugosi

olyan ismerős ez a fickó
nem ő volt az aki svájcban is lövöldözött?
hogy tudja mindig megúszni?

Ki szart bele ma reggel a müzlidbe? Vagy mi az oka ennek a rettenetes seggfájásnak? Szexuális frusztráció? Zavar hogy más beszél angolul és te nem? Éhes vagy? Nem volt gyerekszobád?

I didn't spoil anything beyond the premise of the show that's literally the first scene of the first episode.
youtube.com/watch?v=kYW1wrYOxy8
you should watch Season 1 before starting Season 2

valakinek nagyon meg lettek zörgetve a jakabkái

igen, szűz vagyok

Oh. Sorry, I meant no offense. I'm just really allergic to spoilers :3

Tartsd a pofád, beleszarok!

*kioszt egy csicskapofont*
Kuss a neved, jobbágy.

I'm not offended, I'm agitated by your irritating buzi way of writing.

Fine, have it your way. go die in a ditch. no need for you to post here again

that's more like it golly jolly zsolly.

ölünk cigányt?

ez

Based magyar pear.