/ex-yu/-Za ljubav spremni

Kako ste od jutros?

Other urls found in this thread:

blic.rs/vesti/republika-srpska/kontroverzni-srpski-naucnik-izvredao-banjalucanke-lepe-su-za-motku-samo-sevaju-bataci/zetqf7e
youtube.com/watch?v=UFaY1DW9n4g
strawpoll.me/12734522
youtube.com/watch?v=bCzCDJk5trU
youtube.com/watch?v=-bfLBqqCTNY
portalnovosti.com/gotovina-opet-medju-srbima
youtube.com/watch?v=unSn1NYrRy0
twitter.com/AnonBabble

A ja sčitaju, čto i russkij jazyk nužno perevesti na latinicu (ili hotja by sdelać eě dopolniteĺnym alfavitom), pričěm rańše, čem éto sdelajut vsjakie tam litviny i iže s nimi. Predstavte toĺko, kak vse ohuejut.

solidno dbi

Večeras mi dođi svega mi donesi

fali ti jedna državica iznad makedonije

Super, kafe i bajadera, breakfast of champions dbi

Uuuuuuuuu

bolje da se nisam ni probudio

Nije me dugo bilo

What /ex-yu/ would looks like if others countries didn't meddle in their affairs ?

blic.rs/vesti/republika-srpska/kontroverzni-srpski-naucnik-izvredao-banjalucanke-lepe-su-za-motku-samo-sevaju-bataci/zetqf7e

B A Z A

like slavic germany but without turks and niggers

jbte upravo citam istu vest

lik je ovaj debil ali ovdje je fakat upravu

pishaj po droljicama

koliko su u proseku visoke devojke kod vas?

oko 170

steta ja ih vise volim kad su sitne
nopedo

i ja ih volem jer sam 176cm heh

>ook 173

I-I ja, doduse male ribe obicno imaju onu izjavu volim visoke momke

pa mamu ti jebem i ja sam visok momak za tebe

dobro jutro prijatelji

dobro jutro, jeste popili kaficu?

idete li kuci za praznike?
radujete li se im?

ja upravo pijem

ne pijem kafice dbi
ali jesam pojeo musli, kao što je to navika tu xD
moram posle i pokosit travu ispredkuče, zaraslo več malkice od kiše

ne
ne

vec sam kuci

Uskrs smara

Dobro jutro anoni, opet me zivcira efekcija

ljudi taj jebeni ratio

jebe mi se

damir dobija 30 miljuna evara, a vi prljavi nitovi se jebite hgahaha

dobar HAhhaawhew

endomorph+hyperplastic

kihnula sam i malko se upishkila dbi( da budem iskrena)

Znam jednu nasu likusu koja ima bolji odnos. steta gledano iz profila nije nesto, a bojim se da bi tako i za ovu crnkinju bilo.

youtube.com/watch?v=UFaY1DW9n4g novo

daj da vidim
nako, strogo iz naučnog gledišta

Nisam lud da kacim. Osim toga, sad uglavnom pravi dosadne selfije, ima samo slike od tipa srednje skole kad je bila mrsavija a da se vidi cela.

crnkinja je sisata
a dupe joj sigurno nije ravno, to moze spreda da se protumaci odmah

So like austria without turks and niggers

>blic.rs/vesti/republika-srpska/kontroverzni-srpski-naucnik-izvredao-banjalucanke-lepe-su-za-motku-samo-sevaju-bataci/zetqf7e
>naucnik
kek

jel moguce da postoje ovakvi degeni, jebote...

Nije mi jasno, kaze oko 14. minuta TEsa kako je njegova majka na birackom mestu dezurala i da ej videla kako SNSovi uzmiaju listice penzosima i zakruzuju za vucica i ubacuju. Zasto se o tome tek sada prica, sta rade posmatraci opozicije? cale je dezurao '96 bese i kaze da se tad i za mnogo manja sranja ponistavalo.

u pravu je covek
jadna ta drzava koju rusija brani

Da mi je Ebola da svaki dan kod ove doktorice idem, ne znam kako svrsio nisam cim sam se njom rukovao kako je dobra.
Opcenito medicinari imaju jebazilne cure

daj sliku

mi smo jadni kako god okrenes druze

Od kud mi bre samo je u glavi imam, rec cu samo da je kao Mia Malkova dodaj 10 godina u tridesetima

jebes li nesto ?

net, kirilica lučšee pismo

valjda joj znas ime pa je mozes naci na netu

Podne, anoni dragi.

Cifre

Ne smijem nac ce me cigan.
nadje se, nadje se

nadji je ti pa postaj sliku ae

Maca Diskrecija dobila otkaz nakon prituzbi da se bavi prostitucijom

svrbi me šupak, ili ga nisam dobro obrisao nakon žestoke sinoćnje proljevčine ili me opet napadaju hemeroidi

vidi govno na dvije noge HAHAmhA

NOVO

youtube.com/watch?v=UFaY1DW9n4g
youtube.com/watch?v=UFaY1DW9n4g

sretan uskrs svim muslimanima hehe

obrisi ovo odmah

svi intervjui im pocinju sa "Vučić je ________" mada ljudi tu recenicu spomenu mozda jednom u sat vremena razgovora

>hrvatski članak o hrvatskoj u drugom svjetskom ratu
>ni spomena NDH

>hrvatski članak o srbiji u drugom svjetskom ratu
>četnik ovo, četnik ono

heh

strawpoll.me/12734522
strawpoll.me/12734522

I hate Serbs now, only feel hate towards serbia now. Thanks for opening my eyes. same with Montenegro.

fuck off dagestan nigger

>tko
>hrvaški jezik

I'm from Siberia you churka

so you're some siberian tatar

same shit

Jel pokusavao jos neko da ne masturbira i kakve je posledice to imalo po vase psihicko zdravlje?

varg.jpg

youtube.com/watch?v=bCzCDJk5trU

1:25:40

Tatars are better than shitty European Slavs

Nekih nedelju dana bez drkice i osecam se malo napaljeno, malo impotentno, i tako na smenu. Plus mi se sve vreme place.

idi treniraj to je sjajan blans, posle treninga ti nije do drkanja

fora je da budes lud i napaljen, kad prestanes da budes lud nego samo napaljen onda ga izdrkaj

pa izdrkaj malo da se smiris

dzuboks

Interesantno psolednjih nedelju dana imam sve manje i manje potrebe za time. Ne radim aktivno, nego sam samo skapirao da mi nije ni do cega. tipa ustanem i ruka krene za kitom po navici, i shvatim da je to samo davez da hocu da jedem i da sedim ceo dan.

i also hate montenegro
youtube.com/watch?v=-bfLBqqCTNY

>nema slobode medija

Jedva cekam da postanem profesor pa da jebem ovakve studente u mozak. Ima da obaram ljevicare ko kruske

>nedeljni casopis od 200 rsd koji niko ne cita jer ih dnevne novine od 20 dinara blate ceo dan

Osim toga, sve vuckove novine ovako pisu lose o onima koji im se ne svidjaju:
>OPOZICIJA GOVNA, rekao je neki lik
a ovako pisu kritike o vladi
>OPOZICIJSKI GOVNARI, su rekli to i to

Duvaj kitu botino.

sta je?

zasto ih ne bi samo jebao?

levicarke su progresivne, ne mare za razlike u godinama

wtf mrzim hrvatsku sada
portalnovosti.com/gotovina-opet-medju-srbima

Fax pazi na to. Plus ja sam u 20-tim i asistent tako da se na mene posebno pazi.

Koje Vuckove novine? Informer je jedini koji je pro vlast, Pecat jedini nedeljnik koji simpatise i od dnevnih imas Politiku i Novosti koji su uvek bili Vladin medij.

Imas Blic i Alo koji su ista nemacka novina, dakle nezavisna, imas Kurir koji je protiv Vucica i koji je americki, imas Danas koji je anti Vucic.

Dakle kad povucemo crtu, vise je anti Vucicevih medija ubedljivo nego pro Vucicevih.

jebi ih Bobane, kod nas na faksu znas koje se tucaju za ocene i nikom nista

Ovo. Plus protiv Vucica su ARAPSKA al jazira, AMERICKI CIA n1 (CNN) i Radio Slobodna Evropa (Glasilo CIA sa sedistem u Nemackoj).

Kurir protiv vucka? Decko smesan si. I blic i alo su njihovi, ne smeju da mu pisnu.
Sam si reko, informer ima, pecat ima, i politika i novosti, onda si nabrojao dvoje "nezavisnih", a onda dve protiv. Jel znas ti da brojis?

LOL
To sto mu sisu kurac ne znaci da su anti Vuciceve, namerno ne pokrivaju proteste, strajkove i zajebe vlasti i daju izuzetno malo prostora opoziciji
Zna se koga smeju da intervjuisu koga ne, a ako cemo realno Informer je tu najcitaniji tako da i najuticajniji na javnost

mislis protiv Vucica su televizije koje finansijski ne zavise direktno od vladinih subvencija i dozvola, bas zacudjujuce

I SUPPORT INDEPENDENT KOSOVO

Imate uopce koje pro-srpske/ruske medije?
Ne mislim na srbin.info nego kvalitetnije sadrzajem, tipa balkaninfo

youtube.com/watch?v=unSn1NYrRy0

savršena

Al jaziru bi gledali samo u sandzaku i bosni, mnogi ljudi ni ne znaju sta je to, a i pricali smo o dnevnoj stampi, to koliko tek televizija ne sme protiv nista da kaze je prica za sebe. n1 i RSE spadaju u skoro pa istu kategoriju kao al jazira.

E cek, tek mi sad palo napamet, sad ti je problem sto je al jazira arapska, a arapi su vucku najveci neprijatelj. Jel svi vi botovi patite od sizofrenije? Kao voli vas ceo zapad, ali kad vam nesto smrdi to su sve strani placenici koji hoce da uniste ovu zemlju, smrc.

Cak i radikali imaju manje kognitivne disonace od vas.

Nemas ti pojma o cemu ja pricam, a nemas ni pojma ko stoji iza kog medija, informisi se malo bolje.

Protiv Vucica su otvoreno antisrpski mediji. Pokusavaju da kreiraju situaciju gradjanskog rata, Ukrajinski scenario, ali ih BOLI to sto Vucic ne izvodi policiju i tako ne mogu da naprave incident i predstave sebe kao zrtve.

Zapad nikoga ne voli i gospodin Vucic vesto balansira izmedju zapada i istoka i to ovima sa zapada jako smeta i zele da ga pomere jer bi im lakse izvodjenje radova na Balkanu i Srbiji omogucila beskicmena opozicija na celu sa Sasom Mlitavim Jankovicem i Vukom Pozdercem.

a bilo je lepo bez srebrenka ovih par dana

preporucite film da gledam sa devojkom

Almost Famous

dobar dbi