/ex-yu/

nu-ex-yu edicija

Other urls found in this thread:

strawpoll.me/12734522
youtube.com/watch?v=dkqTM4K68ME
b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=04&dd=14&nav_category=167&nav_id=1250428
twitter.com/SFWRedditGifs

strawpoll.me/12734522

pokidao nebojsica woop woop

sto je dante ovoliko guzobolan na nebojshu?

OC

...

koj racku radite od crni andjeli mema

>Anone di si mi heroin sakrio?!

kekara

pusio bih joj kurac

>počne protest
>tred zamre

stvarno te tera na razmišljanje

EPIZODA 2

e moj mlaďjane

tuzan sam :(

a bome i ružan

gib mi ex-yu gf

...

Bazirani gospodin Baza

hahahahah

Here you go: You can call her oSUCCanka

EPIZODA 3

reminder

youtube.com/watch?v=dkqTM4K68ME

kvalitetno sencenje i prica, bih kupio da se prodaje/10

crvati redpilujte me o VIVAX mobilnim telefonima

Trovach

cinjenica: 70 posto Srba ne zna sta je to.
planiram da otstampam i pravim hiljade kopija.

Nekad davno,
u praistorijsko doba,
zavijaše moj predak
i bio je sretan.

A bio je ružan
ko prava rugoba.
Ali nikad tužan,
nikad ko ja setan.

>Kako se navodi, Azimov je rekao da je "Rusija razočarana ponašanjem Hrvatske" i da bi ih trebalo podsetiti ko ih je u vreme embarga "naoružavao i spasavao".

>"Očigledno je da Rusija zna šta je tih godina isporučivala zaraćenoj Hrvatskoj, ali im je trebala i dodatna potvrda. U popisu, koji je u posedu Večernjeg lista, navode se velike količine naoružanja, a na popisu je i poznati raketni sistem S-300 PMU, koji je delom bio isporučen Republici Hrvatskoj uoči Oluje i i koji je potom bio poslužio kao psihološka kočnica vazdušnim snagama SRJ da ih odvrati od intervencije tokom Oluje", navodi se.

auh rusofili prikljuceni na A PA RA TE

b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=04&dd=14&nav_category=167&nav_id=1250428

cekaj, rusi naoruzavali hrvate u oluji?! wtf ja mrzim rusiju sada!

ovo

fakat je mentalna bolest

daj mi normalan socijalni život

Da da da evo je slika Stanije sto je juce izbacila na fejsu, odlepio sam koliko sam se nalozio.
Nekada su se kacile slike do jaja picaka po fejsu a danas sve neki filozofi i mentoli, ssamo neke motivacione izjave i izlizane fraze, odmah me bude blam kada vidim koliko su u stvari ljudi jadni i zeljni da budu nesto sto nisu a nesposobni da promene to. Znaci debele ribe koje non stop ostavljaju neka sranja tipa "NO PAIN NO GAIN" i kurton kriminalci sa interneta koji stavljaju na cover "BACI ME MEDJU VUKOVE VRATICU SE KAO VODJA COPORA" a lik je fazon ovca koga da "bacis" u centar grada nece znati da se vrati kuci koliko je glup i retardiran.
Onda zanimljivosti sa fejsa, tipa znate li da je prosecna duzina grudne kosti ista kao pola duzine kabla za mobilni telefon.
Na kraju je najjace sto mene neko prozove mediokritetom jer realno gledam Staniju, i totalno mi je zanimljivije da gledam nju nego sve ono nabrojano.
Pazi kada cak ljudi ne izlaze iz kuce po nedelju dana namerno da ih ne vide i okace na fejsu avioncic i kao "traveling to NestoNadrkano", pa jebote zivot koliki debil moras biti.
3 Drugarice koje su dobre picke su stjuardese u Fly Emirates i ne silaze sa interneta sa njihovim slikama. Njima realno i zavidim, voleo bih da vidim sve to, nista lakse nego roditi se kao dobra riba, dovoljno pametna da iskoristi to.
E da slika Stanije, sabija na ovoj slici.

hehe pa on opet zeli da dobije 0 (nula) (You)'va

Rusofobija je mentalno oboljenje.

obo

>rusi naoruzavali ustase
>dali ustasama pvo sistem da obaraju srpske avione
>nisu nama dali pvo sistem kada nas je nato bombardovao
>servi im dalje dudlaju
povratjam

VIVAX ili TESLA telefoni
diskutujte

servi su maloumne zivotinje koje se vode najnizim impulsima, zato cinjenice i argumenti na njih ne deluju

>Tesla
Govno od marke, nema veze da li je televizor mobilni tablet etc.

Evo, odma se uzdigli nato botovi, receno nesto sto je bilo pre vise od dve decenije i mi odma verujemo(nato botovi), sto to nije receno tad kad je to bilo nego sad posle 25-6 godina. Nego videli da smo u dobrim odnosima, videli da putin uvodi sankcije hrvatima ,pa sad to objavili. Kakva slucajnost bas sad u ovo vreme .ma jel da , medijska manipulacija srbima ,da nas samo posvadjaju s rusima na sve nacine jer cilj ne bira sredstva . trebali su to da kazu bar tokom 90-tih a ne sada , nego ocigledno se postavlja zamka srbiji na koju nikako ne smemo da nasednemo , jer tad je bio rat i ko zna ko je prodavao oruzje , a kao sad to procurelo , kako bas sad , zasto ne pre . ne svadjajte nas sa prijateljima ,i ne dirajte istoriju jer ma kakva bila ona je slovenska. A vi nato botovi ne lozite se mnogo jer kolo srece Se okrece, posle kise dodje sunce. I da je bilo tako cak kao sto se tu prica ,sada vise nece sigurno sa putinom. Nema vise slobe tita tudjmana koji su vodili politiku protiv rusa.

Muka mi je od srpskog 'naroda'
zasto svi u ovoj zemlji imaju abnormalno nizak iq?

Nebojša na aparatima

a vivax?

Ajmo sociopate, trazite neke dobre picke po fb, yt, twt da ih malo doxamo i zajebavamo.
Pozeljno neke mladje, 15-19 godina one se teze snose sa tim

Taj sistem nije bio operativan, Rusi su im dali samo jedan deo koji je sluzio jedino za vojne parade.

>dudla kurac rusima koji su potpomogli genocid nad njegovim narodom

jbni servin nmg

Pa to se odavno zna. Tuđman je na paradi prikazao taj sistem. Ali taj S300 nije nikada bio kompletan i Hrvati nikada nisu imali rakete za njega, tako da nije bio funkcionalan. Što se tiče njegovog "psihološkog uticaja na SRJ", ne brinite se, nije kriv bio taj S300 što su Srbi u Krajini ostavljeni da se isele. To je bio dogovor između domaćih glavešina.

Aha, a što nama nisu dali taj sistem koji nije operativan? Isto tako za dzabe. Što?

Ehh televizori su im OK ali za telefone ne znam, i ovako i onako ti se isplati da uzmeš kineza (xiaomi) i nemaš o čemu da se brineš više.

Telefon (redmi note 3 pro) je stvarno jeftin i super za njegovu cenu, fakat uništava samsungove telefone koje su i do 10k dinara skuplji a i bolje.

Ignorisi retarde koji ocigledno neznaju da je za to vreme Rusiju vodio pijani korumpirani Jelcin

>ignorisi retarde
>neznaju

Uff sta bi dao da sam Srbski patriJota koji cak ni svoj jezik ne zna a dudla kurac Rusima.

iserem se u grkljan svakom rusofilu

Mislio sam da izadjem na proteste tamo negde uvece i da trazim devojke da silujem, nego ne znam gde tacno da trazim? Gde je najveca koncentracija

Hrvatska nema ama bas ni jedno oruzje ruske proizvodnje sem nesto sovjetskih oruzja iz bivse jugoslavije. a sto se tice S 300 to je prica koja se pojavljuje u novinama svakih sedam osam god i nisu nabavili s 300 od rusije nego nekakav rashodovan i neupotrebljiv im je prodao neki ceski trgovac koliko se secam!

da putin licno dodje u srbiju i krene da ubija i siluje decu po ulici servi bi mu i dalje sisali njegov manletski sidaski kurcic i nalazili opravdanja jer su servi

Hahahahaha, a RUSKI ambasador danas i dalje traži pare od Hrvata za taj S300? Ej, RUSKI, a ne ČEŠKI!

U redu je da si rusofil i da zato uvek i svuda braniš Ruse, ali nemoj da zbog toga isključuješ mozak jer ispadaš smešan!

Rusija je uz Argentinu i Španiju dala Hrvatskoj najviše oružja, od pešačkog nauružanja pa do migova, helikoptera i S-300 sistema. Pa cela tadašnja vrhuška u HR - Nikica Valentić, Franjo Gregurić, Stjepan Mesić, Zlatko Mateša, Slavko Linić itd, itd, su ruski igrači. Sve redom premijeri ratnih vlada.

S300 je kupljen u celosti, isporučeno je sve osim pratećih vozila s radarima za navođenje. Dakle, rakete su bile tu, radari nisu, zapeli su negde u transportu, ali je neposredno iza rata sistem kompletiran, a onda isporučen izraelu i amerikancima na proučavanje.

SRBIJA
UNIJA
NE TREBA NAM RUSIJA

ja imam petnaest godina a pametnij sam od 99.9% postera u ovom tredu

...

srbi su retardofili

...

da li je sopstveni nebojsa ovdje trenutačno sada?

Zagrebacka firma Astra je kupovala oruzje 91' preko svog predstavnistva u Moskvi .. To nije nista novo i odavno se zna .

SUMMER IN MONTENEGRO

Ko je uopste majmunko ljudi

ovo i mala deca znaju, mada nasi rusofili kao ti imaju vec spremljen odgovor na ovu istinu, tipa "tad je na vlasti bio pijani jeljcin, putin to ne bi dozvolio", previdjajuci da je putin bio na visokim polozajima u ruskim sluzbama bezbednosti u to vreme. mada to ne menja sustinu, da su braca rusi prodavali oruzje braci hrvatima kojim su oni ubijali bracu srbe

bogdane otvori prozor hocu da uđem

...

Any Croats from Brno or Prague here?

Thinking about visiting for 4 days in August for the MotoGP race.

Upravo idem do ušća

Oh man you're gonna get to fuck all their women, they really like black angels!

Lmao just remembered those cities are in Czech Republic

zašto je majmunko asociran sa bananama?

I don't look like a BBC unfortunately. Not going for women though.

cao disi
kako si

Nije lose kupujem nove patike sa mamom

podsetnik da ignorisete ocd proliva

>B&H has an employment rate of 23.4, almost twice as low as Serbia and 3 times as low as Germany

How? How has this country not collapsed yet?

kako komentarisete ovu sliku?

koja je vasa supermoc?

autizam

mogu prepoznati svaki nebojsin post

>nebojsina frizura

Kurčina

its dutch project, they wont let it colpse

(((country))))

Mogu stvoriti mnostvo persona, pricati i raspravljati sam sa sobom satima.

cec

vozim se gradom i vidim auto s fake taxi naljepnicom na sebi

>Prosecna beogradjanka

Nikada se ponovo necu kupati u beogradskom bazenu

discord>exyu

sranjepostanje

Upravo israo zeleno govno. (skoro pa proliv)
Bilo je lepo znati vas, /ex-yu/.

Zabrinut sam. U Srbiji niko ne prica o politici, sve je neko politikanstvo. Vucic samo laprda o bauku novog "dos-a", iako mu je pola ljudi iz vlade nekad bila u tom dosu. Opozicija u horu samo baca drvlje i kamenje na Vucica.
A Vucic samo nastavlja skoro u potpunosti politiku prethodne vlade, cak je uspeo da uradi i ono sto je prethodna vlast htela, ali nikada ne bi mogla da uradi, a to su razni sporazumi sa arbanasima (citaj: prikrivena izdaja) smanjenje primanja i povecanje nameta.
Glavno pitanje je da li pusis kurac na kolenima u Briselu, ili u Moskvi, a po mogutstvu pobedjuje onaj koji pusi oba.
Kandidati koji potegnu neka pitanja izvan toga dobiju oko 1%
Zabole ljude za predloge Popovica i Stamatovica za pomoc porodicama, tj da drzava preuzme to na sebe umesto poslodavaca, skidanje pdv-a sa opreme za bebe itd...
Zabole ljude za ekonomske predloge Radulovica.

ova ivan oliver kaci na aparate ceo fejs

bazirani ivan oliver

Radulović prije kradulovic lmao ahhaha
>cec charapice

upravo kupio novi fon na uscu

bolje reci
>prosecna zena