/polska/ - edycja 2004 roku

...

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=dC7AXzlSTt4
youtube.com/watch?v=3C3saOrZLl0
youtube.com/watch?v=vmQ5dFr0tUI
twitter.com/SFWRedditVideos

ehhh weronika

>tug podczas instalacji nie ma pokazu slajdów ze screenami

/пoлcкa/

gówno śmierdzące
robaki tylko w 2D

weronika to kurwa i szmata

kurwa kiedys to bylo

przepraszam są obrazki robaków

Jak tam sie macie zuszki moi? :3

o bana mi zdjeli

kurwa zajebie cie diaspokrako jebana

Kupie działajaca maszynę czasu, płacę w szeklach

weronika opierdala mi gałę (z połykiem)

daj mi takom

>tug za gówniaka nie wiedziales do czego to było

jebany gejmspaj

kiedys to byly gierki nie to co teraz to juz nie to samo co kiedys

dobrze ze zdech

do czego to było?

KURWAAAAA POWIEDZIALEM WAM ZE MACIDE TAK O NIEJ NIE MOWIC

bajki i osiołki

chyba taki nieudany pseudo steam lat 2000

raz mi kumpel mówił jak weronika się najebała i całe osiede łącznie z księdzem ją jebało

pierwszy pseudo steam to byl xfire gejspaj to byl doslowny botnet pozdrawiam

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

>xfire

o kurw nostalgłęm, pamietam jak screeny tym napierdalałem żeby przybujać przed kolegami w co to ja najnowszego nie gram

a ja tam byłem miód i wino piłem weronike zapłodniłem

>tug nie miałeś internetu
>i tak miałeś zainstalowanego gamespy i xfire chuj wi po co

>schronisko górskie w bieszczadach rok temu
>kładź się do spania
>na ścianie napisane "ja tu byłem ja tu spałem i weronike tu jebałem"

kek

>tug ban za czity gdy byłeś czysty

>ban, powód: nie zabijaj mojej dziewczyny

czuje dobrze spierdonek

>zostań zbanowany za aim/wh w cs1.6
>grałeś legitnie

te triple też legitne?

nie to to już z łolhaka

>graj sobie w 1.6
>zacznij tak ruszać celowniczkiem jak na chujowym aimbocie
>ban minute później

gnije do dziś

ban za gethacka

i dlatego nie będziemy mieli szósteczek

Jak się czujecie z faktem że o ile nię będziecie oszczędzać odkładać pieniędzy i inwestować ich madrze lub nie otworzycie jakiegos biznesu to że na starosc wszyscy wylądujecie na bruku za błędy naszych rodziców?

>Emeryloletura

oceńcie mój hud teraz
smród
czy meh?

szansa na to że za 50 lat Polska będzie w ogóle istniała to jak rzut monetą w najlepszym wypadku

nie liczę na bycie żywym za 10 lat więc chuj mnie to.

smrud

i tak ssiesz pałke w pvpie jebany pve noobie

no przemo nie wyzywaj mnie bo ci nie dam odpisać na matmie

Gówno straszne
>Chujowy HUD
>Portret z HP w rogu
>Mapa w rogu
>Buffy/Debuffy obok mapy standardowo. egh
>Pasek XP niewyposrodkowany i nie na górze
>ikonki w bongos rozjebane wszedzie, debil poprostu nie umiejacy bindowac odpowiednio
>Bagi i reszta w dolnym rogu, gdzie powinien być combat log
Kurwa zabij się

przypominam że wowik ma na 2v2 ratong 955

955
5
5

>wowik jest tak chujowy w wowa że gra na prywatnym pve serwerze na cata

nie jestem wowikiem debile

>Lepiej przepierdalac wszystkie pieniadze i na starosc zrec gruz bo polska i tak nie przetrwa
A na złosc przetrwa i co?
Dobry plan, zazdroszcze, ja mam niestety tego pecha że wszyscy w mojej rodzinie są długowieczni 90+ lat dożywali, wiec będę pokarany życiem aż zsczezne. Chyba że szybciej palnę sobię w łeb albo spróbuje nielegalnie przekroczyć granice z rosją czy innym chujowym pańswem

Ehh, czemu nie mogę znaleźć dobrego chłopaka? Dziś są moje 19 urodziny i jeszcze nigdy nie miałam chłopaka. Wszyscy chłopcy w mojej byłej klasie liceum to gbury zainteresowane tylko piłką nożną, samochodami i seksem.

Chciałabym czułego, rozsądnego chłopca z którym mogłabym miło spędzać czas, oglądać anime (moje ulubione to Naruto i One Piece) i grać w gry komputerowe (Overwatch i lubię też LEGO Star Wars ale pierwszą część bo oryginalne epizody są straaasznie nudne.)

Mam nadzieję że kiedyś w moim życiu pojawi się taki chłopiec i będziemy mogli wziąć ślub i kochać się po chrześcijańsku...

To moje zdjęcie jeżeli ktoś chcę się poznać.

ktoś pamięta to gówno "America's Army" ?

>Overwatch i lubię też LEGO Star Wars
no kurwa nie dziwie sie że nie możesz nikogo znaleźć kochana z takim gównogustem to bez gumy bym cię nie ruszył.

ale jak chcesz sie pierdolic to powiedz

przypominam że anime jest kurwa najlepsze

Ehh, czemu nie mogę znaleźć dobrego chłopaka? Dziś są moje 19 urodziny i jeszcze nigdy nie miałam chłopaka. Wszyscy chłopcy w mojej byłej klasie liceum to gbury zainteresowane tylko piłką nożną, samochodami i seksem.

Chciałabym czułego, rozsądnego chłopca z którym mogłabym miło spędzać czas, oglądać anime (moje ulubione to Naruto i One Piece) i grać w gry komputerowe (Overwatch i lubię też LEGO Star Wars ale pierwszą część bo oryginalne epizody są straaasznie nudne.)

Mam nadzieję że kiedyś w moim życiu pojawi się taki chłopiec i będziemy mogli wziąć ślub i kochać się po chrześcijańsku...

To moje zdjęcie jeżeli ktoś chcę się poznać.

...

>tug kawaii gierka ale nie dla noobów
>tug wyczyściłbys obu do zera, a i tak był ktoś lepszy
youtube.com/watch?v=dC7AXzlSTt4

21 lat i ani razu mnie dziewczyna nie przytulila ja pierdole nie jestem czlowiekiem nie moge sie nazywac czlowiekiem jak mozna byc czlowiekiem ktory rozwojowo ma 10 lat majac dwa razy wiecej

moj plemnik musial oszukiwac jakies skroty brac do jajnika jak w need for speed bo to jest niemozliwe

smiec juz nawet nie ludzki

>dosłownie soldat z grafiką pseudo nes bo retro 8bitowe gry to było cnie MA TI
XD

>pseudo nes
>wsio obłe
?????

>gowno
zajebista gierka byla czemu gowno?

Podział Słowian na Zachodnich, Wschodnich i Południowych(czy starożytny podział na Venedi, Antes i Sclaveni) jest podziałem sztucznym i wynika właśnie z kryzysu Słowiańszczyzny. Żywa Słowiańszczyzna jest tworem dynamicznym, dążącym do zjednoczenia na określonym obszarze wyznaczonym przez wpływy kulturowe i oddziaływania geopolityczne. Te unifikacyjne tendencje są doskonale widoczne w historii tego regionu. Prawdopodobnie pierwszym państwem słowiańskim nie było państwo Samo, lecz wczesnośredniowieczne sarmackie państwo Antów - obejmujące rozległy obszar od Gniezna do Gniezdowa(Smoleńska) - rdzenia słowiańszczyzny. Naturalnym ustrojem politycznym Słowian jest demokracja, o czym pisał już Prokopiusz „Sklawinowie i Antowie, nie podlegają władzy jednego człowieka, lecz od dawna żyją w ludowładztwie i dlatego zawsze wszystkie pomyślne i niepomyślne sprawy załatwiane bywają na ogólnym zgromadzeniu". Rzeczpospolita Obojga Narodów w okresie swojego największego rozkwitu w sposób najpełniejszy wyrażała dynamikę rozwoju Antów. Obie te słowiańskie państwowości załamały się pod wschodnim naporem, Antowie ulegli Awarom a Rzeczpospolita Moskalom. Teraz jednak, po geopolitycznej odwilży i wycofaniu się moskiewskiego samodzierżawia(które jest tworem sztucznym, utworzonym przez Złotą Hordę by zaburzyć organiczny proces jednoczenia się Słowian) z obszaru rdzenia słowiańskiego, może rozpocząć się następny cykl tworzenia się potężnego bytu państwowego na pomoście bałtycko-czarnomorskim. To że Polska i Ukraina, nawet pomimo wszelkich zaszłości historycznych, ciążą ku sobie, można zauważyć gołym okiem. A nawet jeszcze bardziej widoczne jest to, jak bardzo jest to nie w smak kremlowskiemu jedynowładcy.

ech...nikt nie pamięta, żbisz

>matura z matmy na 90%
A wy co kurwa spierdony obsrane?

Beka z was.

>pieniądze mieć
>z polski wyjechać chcieć
To się w życiu liczy, ale lepiej oglądać anime i być jebanym przegrywem, co nie?

Beka w chuj.

Czesc,

Lubie grać w gry i oglądać anime, po za tym milliony ludzi mnie kochają. Pracuję i całkiem nieźle zarabiam, chociaż z konkurencja są czasem problemy

Jestem czuły, ale też sprawiedliwy, uważam że jak przestępca zostanie skazany, to żeby mu nie było smutno w czasie odsiadywania wyroku to że cała rodzina powinna mu towarzyszyć. 2 pokolenia wstecz też. Bo rodzinę warto mieć blisko.

Jestem naprawdę dobry z dziecmi, i kocham je zarówno jak one kochają mnie.
Na filmiku który zamieszczam dzieci z wdziecznosci występują dla mnie.
youtube.com/watch?v=3C3saOrZLl0

Swoją drogą nigdy nie miałas chłopaka, to się dobrze składa bo jestem prawiczkiem i zachowuję moje dziewictwo dla tej jedynej

słowianie byli przepakowani bo mieli trujące strzały które zabijały pół oddziały na hita, i w dodatku mogli za darmo kolonizować tereny spalone przez hunów

Zabij się dobrze ci radze

ale dobry soundtrack maja wormsy 3D, gierka też niczego sobie, comfy graficzyka tylko czasem robak potrafi utknąć

czemu

>"hurr durr szerzysz niewiść i namawiasz ludzi do samobójstwa. le wypok army is here."

>zglaszam_to_do_prokuratury.jpg

/krótkie włoski/ = /sprawiedliwość/

>7-8 lat
>w końcu nadchodzą wakacje
>dwa miesięce które trwają jak wieczność
>co rusz poznajesz nowe rzeczy które cię fascynują
KUUUUUUUUURWA
KIEDYŚ TO BYŁO

w końcu ta martwa nitka zmartwychwstała

nadszedł czas fapu - postujcie najlepsze animki jakie macie

kek

kto /wykop/ tutaj?

youtube.com/watch?v=vmQ5dFr0tUI

Nigdy nie mogłem ogarnąć jakie były konkretne wymagania na złote trofea w tej części

...

>jedzenie czekolady w łóżku
sorry ale nie, dzięki

ok to postuje długowłose bo takie najlepsze

>on nigdy nie bawił się w dom za gówniaka
byłem ulubionym mężem

wypierdalaj wykopku

>tug wiedzialem

mój zuch

dzisiaj sfapałem do tego obrazka

test

za gówniaka to ja miałem 2 dziewczyny i obydwie o sobie wiedziały

nie liczy się

JEBAĆ PEŁNOLETNIE ANIMKI

PRZYWOŁUJE LOLIZUCHY

CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ = LOLI CZAS

...

...

>youtube.com/watch?v=vmQ5dFr0tUI
Pojebało ich w millionerach?

taka rozkmina:
>chrystusa ukrzyżowano w Wielki Piątek
>trzeciego dnia zmartwychwstał
>piątek + 3 dni = poniedziałek
>tymczasem zmartwychwstał w niedzielę (Wielkanoc)

gdzie jest tzw. bait? jednego dnia brakuje?

...

chciały mieć z tobą dzieci?

>dowolny program emitowany w Tusk Vision Network
>nie pojebany
mam nadzieję że to pytanie retoryczne

...

oglondalem se te slynne dlaczego ja czy inne guwno na polsacie u babci
i narrator powiedzial cos takiego "czy dziewczyna wciągnie go w pułapke?"
zart polega na tym ze dziewczyna była pułapką
fajnie co

...

uuufffffffffffffffff

zuchy jestescie prawo-fapni, czy lewo-fapni, lewofap tu

chodzi o rękę której używam do walenia konia?

dzięki ale walę cipom

...

>postuje doroslom kanne
i co tera