Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

encyclopediadramatica.rs/The_Big_Black_Dick_Hoax
jofogas.hu/zala/Alap_fekpad_komoly_eros_50_60_kg_a_suly_kis_atalakitas_rafer_64946198.htm
strawpoll.me/12773932
twitter.com/NSFWRedditImage

hupikek
törpikek

vona2018

*Elállja az utad*

első Emily vizeletének elszürcsöléséért

Én is megutom a ciganyokat

magyar rendőr velünk van

Пoчeмy cвёклa?

>fiam, beszélnünk kéne
Persze bazdmeg, mit talált ki húgom?
Hogy neki most milyen szar az élete és olyan világfájdalma van hogy elkezdi vagdosni magát
Ami persze rögtön kiderült mert egyik kiscsajnak volt esze, aztán szülői hálózaton eljutott hozzánk
Előre látom mi lesz
Szüleim összevesznek hogy mit kéne csinálni, meg egymást hibáztatják majd
Aztán nekem sír mindenki meg tőlem várja majd hogy közvetítsek meg valahogy oldjam meg az egészet
A faszomat hogy nem lehet kurva családi drámák nélkül kibírni
Boldog születésnapot nekem
A picsák faszába belé

/blog

Nagymagyar Orbán Fasz > pici szláv-cigány zázrivecz kuki

Várom a húgodat egy kiadós répázásra, az majd segít ;)

Én is vagdostam magam. Majd elmúlik.

Esténként be kellett volna takargatnod és jó éjt puszit adni neki.

Jó bőr a nővéred? Van már 16? Ha igen a két kérdésre a válasz akkor nekem van orvosságom

Jó bőr a nővéred? Van már 12? Ha igen a két kérdésre a válasz akkor nekem van orvosságom

ó, hogy miért nem sikerült egyszer baszdmeg
gondolom olyan autista szar vagy, hogy keresztbe vágtad, mert még ehhez is életképtelen vagy hogy meghalj

Jó bőr a nővéred? Van már 8? Ha igen a két kérdésre a válasz akkor nekem van orvosságom

Állítólag már a fél osztállyal """járt""" az elmúlt évben, esküszöm amikor apám azzal kezdte, hogy láttam-e rajta mostanában valami furát, azzal folytatja majd hogy szerinte gömbölyödik a hasa
Sose tudni ezeknél basszus

Jó bőr a nővéred? Ha igen a kérdésre a válasz akkor nekem van orvosságom

Jó bőr a nővéred? Nincs még 8? Ha igen a két kérdésre a válasz akkor nekem van orvosságom

Törpikék that are hupi maybe?

I got me a bouncy feeling :DDD

XXXDDDDDD
a húgod egy ótvaros lotyó

Jó bőr a nővéred? Nincs még 4? Ha igen a két kérdésre a válasz akkor nekem van orvosságom

De nem az a lényeg hogy meg akarod ölni magad. Hanem fájdalmat akarsz magadnak okozni. Így valaki nem vagdossa magát hanem mittomén haját tépkedi, nekiáll verekedni mindenkivel, drogozik, veszélyes életmódot folytat stb.

post rögtön postázz képet a húgodról. Depis punci fétisem van

Tehát ha kiátlagoljuk a két gyerek partnerei számát, akkor kapunk egy negyed osztálynyi számot?

vagy ákost hallgat

szép, diszkrét szarposta

Az a nagy baja állítólag hogy a mostani "" ""pasijába"""" szerelmes egy csaj, ezért elkezdte a bnőivel együtt lekurvázgatni
Istenem bazmeg
Tizen-kibaszott-kettő amúgy, én ilyenkor még a pécéjátékokat toltam meg ökörködtünk a jáccin, nem kicseszett depirohamaink voltak

>12

Mi cod 2-t toltuk általánosban folyton. Aztán a szünetben mindenki elmesélte a harci történeteit, jó moka volt.

A csajoknál hamarabb indul be a hormontermelés mint a fiúknál te buta, így van aki már 12 évesen elkezd menstruálni meg tinédzserkorba lépni.
Ez csak apró ízelítő az elkövetkezendő 6 évből.

a húgod szenet fog égetni már most mondom

barnakőszén vagy feketekőszén?

Mindkettő.
Az égéstermék meg a családé lesz

keksz

Jó postaPersze, vágom én
Még emlékszek amukor jött esténként, hogy
>ú, görcsöl a hasam :s de nem mondom meg miért, hihi
De azért bazmeg
Hányingerem van a tinilányoktól

Én múltkor olvastam egy kommentet a gyakori kérdéseken amiben egy állítólag 15 éves lány írta, hogy nem igazak a mémek a fekete férfiakról, mert neki csak a 3.-ra sikerült nagy farkút találnia :D

már volt valami rezessel

igen, azt valószínűleg valami etyetemista mókapeti írta

encyclopediadramatica.rs/The_Big_Black_Dick_Hoax

>Hányingerem van a tinilányoktól
Hát, akkor nincs más csak a tinifiúk, viszont ők nagyon népszerűek, régen egész társadalmak épültek kúrogatásukra. Már a Görög filozófusok és Rómaiak is őket ajánlották.

Hogy lezüllött a társadalom.
Ma már filozófia órát se adnak cserébe ha molesztálnak.

Kondisoknak alkalmi vétel, nagyon zsíros ajánlat
jofogas.hu/zala/Alap_fekpad_komoly_eros_50_60_kg_a_suly_kis_atalakitas_rafer_64946198.htm

Z A L A E G E R S Z E G

kolléganőm most egy randira akar elhívni, vagy csak paranoiás vagyok?

Valóban szomorú. Anno megtanították őket a társadalom normáira, fegyverrel harcolni, férfinak lenni, meg mindenre ami egy élethez kellett, és egy életreszóló barátság is kötődött tanítvány és mentora közt.
Kicsit irigy vagyok így belegondolva.
nem homo.

>örök életű db

basszátok meg nem tudtok magyarul beszéln

én megtanítanak fegyverrel harcolni ha azt akarod ;)

takarodj mocskos normi geci

de pont ez az, nem vagyok normi, vadidegen lányokkal sem tudom az ilyen helyzeteket kezelni, nem hogy egy munkatárssal, azért posztoltam hátha a fonál egyik Csanádja segítő tanáccsal tud ellátni

DUGD MEG

>fonál egyik """csanádja"""
kek

Am ja, a P H A S Z T akaraja, viszont munkatárssal necces. El kell töntened, hogy a fikifiki vagy a meló a fontosabb.

munkatárssal ne igen kúrogassál, mert annak elég sok negatív következménye lehet, ha bármi is félresikerül
ez komoly tanács, nem szórakozásból mondom

magyars are based.

nemtom tesi de én elmennék vele a helyedben

Felvidek is Hungary

Írtam nem homo user. Bár...filozófálhatunk közbe?

nem hiányzik nekem semmi munkahelyi dráma, meg igazán a lánypunci sem, úgyhogy megpróbáltam elterelni a témát, remélem veszi az adást, de azért nem sértődik meg

ezekre a kérdésekre válaszolj
>szingli?
>flörtölt veled?
>meg szokott érinteni?
>keresi a társaságod?

ha mindre igen a válasz akkor igen

tényleg nem gecizésből mondom, nekem az első munkahelyemről ilyesmi miatt kellett a mostanira váltanom...

Rus cigány

attól még egy koncertre elmehetsz te fogyatékos

igen
nem tudom, szar a flörtradarom
egy emelettel feljebb dolgozik, csak néha futunk össze meetingeken meg a konyhában, érintés még nem volt
hát most ajánlott egy koncertet, amúgy szokott hozni sütit a csapatnak

ja bocs te buzi vagy

zöldszöveg idő?

ZÖLDSZÖVEG?

inkább megyek haza számítózni meg Bibliát olvasni, hől

fészert nem építed magadnak?

sufnink van, jövő nyárra szeretném egy klassz kis házikondival berendezni :3

jó, x gyárnak dolgoztam a mérnökségén, a második céges szilveszteri bulin rettenetesen bebasztam és megdugtam egy pénzügyes lányt (ő is legalább annyira részeg volt)
én nem vettem komolyan a dolgot, inkább próbáltam úgy tenni mintha misem történt volna
ő komolyra akarta fordítani a dolgot én pedig nem, ezt annyira sértésnek vette, hogy elkezdett a háttérben manipulálni és sikerült úgy játszania kártyákkal, hogy én lettem a sátán és gyakorlatilag kiv
ülálló lettem a saját munkahelyemen, mint valami boxzsák
ezt kurvára meguntam és felmondtam
ezek után ha akár a 10/10 álmaim nője fogja markolászni a farkamat a munkahelyen akkor sem fogok hozzányúlni

ALFA mérnök

nem hől, csak részegen nagyon megered a pofám

baromság, minek építene kakukk fészert ha nincs nője

pancser, meg kell őrizni az üzeneteket és hagyni had hisztizzenek, ha valakinek kételye támad van bizonyíték
munkahelyen a nők attól félnek leginkább hogy kurvának lesznek elkönyvelve, hisz akkor cságeci sékelstein úr nem fogja tömködni őket biztosan sose

Na jó szerintem itt az ideje hogy egy kis felmérést tartsunk.

user mihez vonzódik?

strawpoll.me/12773932

>Barbi
>fehér férfival
REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

anime hől

meghalnál már lécci, 10 centis?

>nincsen Lenin-fiúk opció

a vörös terrort meg kell fékezni

??!?

Az egyetlen helyes válasz.

de nem volt semmiféle üzenet
szociopatába sikerült rakni a pöcsömet, ennyi
de annyi öröm van benne, hogy a mostani munkámat sokkal jobban szeretem

én demokratikus centralista vagyok

fixáltam

jó posta

heló reddit

heló buzi

buzi vagy ha azt hiszed hogy a csapdákat szeretni buzis

>NEM TE

nem, te vagy a buzi

>férfibe raknád a pöcsödet
>férfire maszturbálsz
buzi vagy

erre a "jó posta" "baromság" autizmusra gondoltam, csak újbuzi redditesek csinálnak ilyet akiknek hiányzik a csónak gombjuk

rossz posta

ratyi

ez