Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

en.wikipedia.org/wiki/Psychological_projection
youtube.com/watch?v=Gatx849aaUI
youtube.com/watch?v=lYJ1ddifDs0
twitter.com/SFWRedditImages

kitler

első
minden nő kurva

*Minden nap elállja az utad*

Harmadik az arcapp fonálért

unironikusan amúgy annyi, hogy ne félj attól, hogy változtass magadon, vagy hogy radikális döntést hozz, ha ez az ára annak, amit szeretnél

ez is olyan gigantikus vetítés ánon hogy az már fáj, te is szerzetes vagy esetleg? igen olyan korai tinédzserkorban még természetes az animérerejszolás meg a bntelenség de végző egyetemistaként önszántadból ugyanitt tartani és még védeni is az autizmust elég szomorú

Szerintem nem tudod mit jelent a vetítés szó. Mert eddig egyszer nem használtad helyesen.

170 centi vagyok kölyök arccal
nem tudok rendes arcszörzetet növeszteni és a répa sem nagy
min változtassak?
mert ennyi magány után akartlanul is rájöttem, hogy sekélyesek a nők
és még járok is egy elég csanád társaságba, ott is keresztül néz rajtam az összes rosti

én sem tudom mi az hogy vetítés

"elnézést,elállja az utamat"

*neked ront*

(kettősnyíl)73787208
>még senki nem adott (Te)-t a napi szarpostámért ezért egyértelművé teszem, hogy minden nap csinálni fogom

na bazmeg

katasztrófa

>nem én vagyok az autista csak a saját félelmeidet vetíted rám

ez mi ha nem vetítés

gyúrj tess

múltkor láttam etyetemen egy elég jól kigyúrt széleshátú csávót, gondoltam magamban biztos nagyon alfa, de aztán megláttam az arcát és szegénynek olyan volt mint egy tízévesé :/

na ez például vetítés

legyél csapda

én járnék veled ;)

Egy egyszerű állítás? Ez nem vetítés vagy tényleg nem érted hogy mit jelent.

nem, ez egy meme

Olyan alacsony vagy mint a csajom.
>hangosan nevetek

ezek is vetítések

Nem azok, nem kéne olyan kifejezésekre építened az érvelésed amiknek nem tudod a jelentését.

alattam lakik egy kis nyomi csanád akinek olyan az arcszőrzete mint ha ráragasztották volna az arcára egy pubertás kisfiú fanszőrzetét
kicsit lófejű a bnje de nem rugdosnám ki a hálószobámból

viszont hatalmas arca van
minden lehetséges ánon, ez nem jelenti azt hogy biztosan összejön de ha meg se próbálod sose derül ki

ezt kellene már a békuciknak megérteni

>ánon nem én vagyok autista te vetíted ki az autizmusodat rám
ez hol nem vetítés, ez a defíniciója a vetítésnek nemtudom mért lektorálod a szóhasználatomat ha te sem tudod mit jelent

undarázs kifelé
>óriással párosodik
én is nevetek

>még mindig vetít
amúgy miért csak egyféleképpen lehet értelmezni, én úgy értettem hogy vetít magának valami nagy retardációt és ahelyett hogy a valósággal foglalkozna csak a vetítést nézi

Nem az, olvasd el még egyszer. Aztán legközelebb próbáld helyesen használni.
en.wikipedia.org/wiki/Psychological_projection

ja szóval nem tudod mit jelent és baromságokra használod
ömm

>ide jár
>van csaja

inkább ezen kéne röhögni lól

Hűha.

>Psychological projection is a theory in psychology in which humans defend themselves against their own unconscious impulses or qualities (both positive and negative) by denying their existence in themselves while attributing them to others.

ezt csinálta ánon végig te autista LOL

>by denying their existence in themselves while attributing them to others
Úgy látszik a szövegértéssel is gondjaid vannak.

tudom mit jelent csak szeretem bután használni a szavakat, de ez meg már rég ad hominem ennyi erővel mert ánon azt már le is szarta hogy mit írtam csak ezzel az egy szóval foglalkozik

olvass már vissza az előző fonálban ,szerintem neked vannak szövegértési problémáid

>én csak tettetem ám hogy hülye vagyok

már megint kezdi

nem úgy bután hanem más jelentést hordozva de nembaj ettől a kis bakitól függetlenül még mindig igazam van és az még vagy tízszer szánalmasabbá tette ánont hogy csak erre a kis hibára veri ahelyett hogy arra válaszoljon amit írtam

köszönöm a semmikellő mémválaszokat
meg sem lepődök, mindenhol ugyanezt kapom
csak azért fáj nagyon, mert nem elég, hogy ilyen magányos vagyok, de még mindenki belém is törli a lábát miatta

Így is egy fejjel magasabb vagyok, és a lehetséges gyerekeink se lesznek emberkék. Gének tesi.
15 éves korom óta van bn.

ne őrjöngj már te megvadult buzi

mégis mi a faszt vársz tőlünk te őrjöngő buzi?
itt mindannyian magányosak vagyunk

>csak kivetítetted a félelmeidet rám
Minek mentegetőzöl. Látszik hogy nem tudtad mit jelent és most csak egyre mélyebbre ásod magad a gödörben.
Amúgy meg még mindig ugyanúgy vetítesz.

Unironikusan amúgy valószínűleg az a baj, hogy nem vagy magaddal megbékélve és a belső vívódásod/komplexusaid szabnak ennek gátat, és nem a tényleges sikertelenség. A helyedben keresnék valakit, akivel, ha más nem, ki tudod beszélni a gondod-bajod, és esetleg egy kicsit boostolná az önbizalmadat. Egy rosszlányt bevállalnék a helyedben, mert az szokott segíteni. Ha nem, akkor vagy pszichológust kerítenék (bár ezekkel jobb vigyázni, sok a barom), vagy csatlakoznék valami ifi klubhoz, ahol sok a veled egyidős. Nem feltétlen csajozás végett, de az önbizalmat növelni képes.

Csak ti.
Én csak azért vagyok itt mert unatkozom melóban hől

Én is

én is

Én is.

Egy számot keresek vagy..hát videót?

Ilyen erotikus kicsit nyögős szám, vmikor a 2000-es években készülhetett. Emlékszem vmi adsl, vagy telekom reklámban is benne volt amikor vmi csaj sztriptízelt. Ja meg egyszer a barátok közben is hallottam vmi rádióból miközben kapcsolgattam össsze vissza

youtube.com/watch?v=Gatx849aaUI

youtube.com/watch?v=Gatx849aaUI

youtube.com/watch?v=lYJ1ddifDs0

nincs mivel megbékélnem, mert tudom, hogy olyan testi adottságaim vannak mint egy kislánynak
>ifiklub
huszonkibaszottöt éves vagyok
a "baráti" társasgomból kifolyólag meg ismerem milyenek a korombeli férfiak/nők
kurvázásra meg sohasem fogok vetemedni

ostoba mémer cigány

>olyan testi adottságaim vannak mint egy kislánynak
Mit csinálsz ma este?

mi fáj abban hogy igenis menni kell a lányok után?
csak a buzi csanádoknak nem, ez fáj annyira? hogy igazságtalan? na és
én tán még most is szüzike lennék ha nem tepertem volna ezerrel utánuk, igen ez biztos nagyon szánalmas, még is kurva jó belemártani a faszom a bn nunijába

legyél csapda

fizetésrabszolga mesterverseny jelentkezik itt is

dögöljetek meg
igen, mert te valószínűleg férfinek nézel ki

valami kigyúrt cságeci biztos betenné a farkát a fiúpuncidba

mik a testi adottságaid

hát ezek közül egy se erotikus szám

jó mondjuk mirhó sok underázstól mit várnék, kb akkor születtetek mikor a reklám ment

90-60-90

Mondjuk én

én nem vagyok cságeci de hezitálás nélkül beletenném én is
>le a vaginális zsidók ármánykodásával

menj már innen tomi mert most már fejbe verlek egy lapáttal

Én is.

szólok a viktornak hogy a tanítási időt legalább 16 óráig tolja ki, dél után pedig ne legyen szünet, sok kis buzit ki kell innen seperni

ha jól kislány leszel beengedlek a háremembe és akkor még punci közelébe is kerülhetsz

Ha már szólsz a Vikinek, szóljál már hogy kéne még egy stadion valahova, pályázhatnékom van

Ez mi a geci?

...

Csak gyúrjál te fogyatékos, az sokat dob az összképen. Kérd meg egy csanád haverodat hogy segítsen.

Felőlem egyszerre is megcsinálhatjuk. De nem buzulunk.

Ha úgy néz ki, mint egy lány, az nem buzulás.

Mell-csípő-derék

beszívtam :D

Tudom. Én arra gondoltam, hogy kettőnk között nem lesz buzulás

majd nyomjuk spitroast-ba

B-beszállhatok?

három lyukat már nem fogunk találni, akkor körbe kell adnunk a cicuskát

Az hogy van? Nem ismerem ezeket a neveket.
Fiúpuncid van?

Verb: to spit roast. A sexual activity involving 3 people, two active males and one passive (male or female). Man 1 pentrates person 2 from the rear (anal or vaginal) while he/she sucks the penis of person 3.

Hááát... :$

tudjuk hogy csak a fiúpuncijára megy ki a játék

>arcom amikora fitbuzik megpróbálják beszervezni hetero társukat

170 centire felesleges gyúrni

amúgy köszi srácok mára elsunnyogok, mert ez már unirónikusan fáj

Randy Marsh mindig igazat mond.

na persze most elsunnyogsz és kivered a gondolatra hogy a fonál bikái szétkúrják a fiúpuncid

de kis hülye vagy
tán ha van 160centis kis krapek ismerősöm, van felesége meg gyereke, nem is olyan csúnya a lány

Ja vágom. Én dupla behatolásra gondoltam. Biztos elbírja.
Egye bassza, az arcodra kenem, ha végeztem ezzel a kis kurvával.

>dupla behatolás
hmm az egy kicsit buzis, de legyen

Nagyon rossz példát hoztál, mert még tylerkének is elég jó nője van (kép relációzva)

megy itt a keménykedés de fogadok a tusolóban is úgy cseréltek gatyát hogy a másik ne lássa a pici kukit

Nekem mindig az volt a kedvencem amikor jártam úszni. Jönnek a kis elsős fiúcskák akik a törölköző alatt veszik át az alsógatyájukat én meg az első pillanatban kicsapom a bránert és úgy flangálok.

Erre tippeltem volna, de hogy a gecibe lehet 60as csípő mellé 90es derék?

Én együtt fürödtem a teremtesómmal mindig. És nem a zuhanyzó sarkában öltöztem.
Előtte koleszban is mindig hárman fürödtünk a haverokkal. Nincs mit takargatnom.

Nagy segg darázs csípőhöz. Amúgy meg mém.

én láttam a többiekét gimiben és nem volt nagyobb mint az enyém, de így is mindig takargattam mert szégyellős vagyok ;_;