/polska/

edycja spełnienia marzeń

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=bvfhgH3RbzM
youtube.com/watch?v=ri5F633xSsY
youtube.com/watch?v=BCTBTORXPeM
youtube.com/watch?v=sGL5SXrCFXk
youtube.com/watch?v=u-pOOa4gjlk
youtube.com/watch?v=2_J2HmI48N4
twitter.com/AnonBabble

wale papieza

ale nudy

marzenia są dobre dla dzieciaczków w podstawówce / gimnazjum.
apźniej przychodzi reczywistośc i kij ci między zwieracze odbytnicy.

>śpij od pierwszej po południu do północy
>userów już nie ma
To boli.

gówno prawda, tylko nudno to nie ma co postować

youtube.com/watch?v=bvfhgH3RbzM

Idę spać zaraz Anoni (jak zwykle za późno), gównorobota sama się nie zrobi. Dobranoc.

Chcialbym sie urodzic w latach 20
Wtedy to bylo

>tug nie usa w latach 80tych

Chciałbym się nie urodzić

>tug nie usa kiedykolwiek
Dajcie mi noz

to

Djang reinhardt to jedyny cygan jakiego szanuj

>peniski

Jakksjsnj

postujcie nuty ablublu nie chce zyc
youtube.com/watch?v=ri5F633xSsY

czemu ona ma odbytnice na twarzy

Why is your general always filled with anime?

ale guwno

because poles can only talk about politics and anime

eternal influx from wykop (polish reddit)

t. karaczan

nie zesraj sie

youtube.com/watch?v=BCTBTORXPeM

youtube.com/watch?v=sGL5SXrCFXk

youtube.com/watch?v=u-pOOa4gjlk

Jakie są waszym zdaniem 3 najgorsze deski?
Jak na mnie Sup Forums, Sup Forums i chyba Sup Forums

do siebie nie równaj

/r9k/ Sup Forums Sup Forums

...

pol v robot

Sup Forums Sup Forums /soc/

autyzm

/polska/

;-)

>deska

They told me polish was hard
They lied

Btw I am coming for your girls my friends

nudy, chyba pójdę grać w hirołsy 3

wylosujcie mi może dubelkami jaki zamek, albo jak chcecie to jeszcze jakiego bohatera, mapke czy cokolwiek

>centrum
no kurwa nie zesraj się

do niedawna "radio" i "studio" też się nie odmieniało.

nekropolis sandro pozdrawiam cieplutko!!!!!!!!!!!

And then suddenly one guys said "let's change radio and studio so they don't have the same form in all 7 cases"?

ewolucja języka barani łbie

>Ewolucja
triggered with this word

Our "evolution" fuck us a bit
We lost one case, dative and locative always take the same form, which sucks, I cant learn polish because of that
and then we had a stupid reformator Vuk who fucked up everything, who was btw stupid

chciałbym taką
dajcie prosze

informacja
rewolucja
korporacja
mutacja
spacja
telekomunikacja
celebracja
kapitulacja
akceleracja

and all of them are loanwords
fuck you >:(

>and then we had a stupid reformator Vuk
Rada Języka Polskiego strzeże i pilnuje poprawności

o to chodziło

tylko noc noc noc i obsrany koc

kobiety z penisami >>>>>>>>>>>>>>> mężczyźni z piersiami

nie rozumiem

glucha noc sto procent zakazane owoce

długie nieprzespane noce

i patrzaly podkrazone

za dwie godziny do pracy

>głucha noc
>nieprzespane noce

no, ale pani od polskiego to by tutaj powtórzenia w tekście kreśliła na czerwono jak pojebany szatan

peja siadaj pala jak nie poprawisz to nie zdasz polaka

>rano dwa kolokwia

>w maju matura

"jakie życie taki rap kurwo"

i dlatego liceum nie ukończył
smutnażaba.meme

Na studiach to będziesz miał 3 matury średnio na dwa tygodnie. Nie pierdol mi o maturze podwieku

>za tydzień matura

youtube.com/watch?v=2_J2HmI48N4

>jutro sprawdzian z matmy

Nie rozumiem czemu się tak sracie tą maturą. Poziom tego czegoś jest tak kurwesko niski że spokojnie zdacie. Ja i moi autystyczni kumple byliśmy chujowi z matmy (dalej jesteśmy) dostałem 79% kumple podobnie. Polaka też łatwo zdać wystarczy ze filmy oglądacie jakieś żeby moc się do czegoś odwołać jak jesteście zbyt leniwymi parówami żeby książki czytać.

Tu chodzi o to żeby rozszerzenie dobrze zdać

Dalej. Jak nie chcecie iść na medycynę czy tego podobny kierunek. To na chillu się gdzieś dostaniesz. Ludzie w dużej liczbie biorą rozszerzenia i chuja się do nich przykładają

Żeby dostać się na swój kierunek musze mieć przynajmniej z 70% z rozszerzenia z matmy.
I o ile w teorii potrafie rozwiązywać większość zadań, mam zwyczaj mylić się w dodawaniu albo przepisywaniu danych z polecenia co potrafi mi ujebać czasami ze 20% na teście.

to, matura jest prosta.
Ja to się tylko przed ustnymi srałem bo jestem autystą, który nie potrafi mówić. Ale nawet na polskim, nie pamiętam już jaki temat miałem, ale w przykładach podałem obraz który nawet nie istnieje i go ładnie opisałem i zdałem wszystko.

Co to za uczelnia? Nw może coś się zmieniło ale kiedyś to progi ustalało się po wynikach matur

chyba zrezygnuje anoni ta praca na nocki mnie wykancza a z kasa i tak nic nie robie bo spierdon tutaj

Jedynym powodem dla którego kładę się spać i rano wstaję z łóżka jest poranna kawa. Reszta dnia jest mdła i bezsensowna, bo zwykle siedze tylko na szonie tutaj i ew jakieś gierki czy muzyczka czy anibe, ale dla tej pierwszej kawy dnia chce mi się wstawać.

>moja twarz kiedy na ustny z polskiego poszedłem bez żadnego przygotowania jedynie 3 rzeczy o których będę mówił (książka i dwa filmy)
>zdałem na 97 czy 8%, bo mówca jak jebany Adolf Hitler
>autystycznie ryjąca w książkach kujonka z klasy zdała na 95%, a wszyscy wiedzili, że ona to kurwa już w macicy do tej matury się przygotowywała
>przed wejsciem na komisje ludzie gadali i rzuciłem fame, że nic nie robiłem w tym kierunku, bo user spierdon prawilnie nie daje jebania w jakies ustne
>ekipa czekała pod salą, bo beka znowu z anona on jest taki pojebany nawet sobie nie napisał zdania jakiegos wstępu, które powie
>babka z komisji wyszła dała hasło jaki wynik
>oburzenie kujonki, że jak to tak jaką sprawiedliowscia, przecież ona dwa miesiące prace pisała, miesiąc zapamiętywała cały tekst

XD

dzisiaj jest jakas nauczycielką historii klas 4-6 w jakiejs gówno podbazie czy cos, a ja po latach cały czas mam beke z ludzi, którzy zciskają zwieracze, że jakas matura

XD

a jakas gówno praca czy w sumie konfi?

prace bys se znalazł kurwiu, matka się łzami zalewa

jutro łacina

Nie mam studiów i żyję na utrzymaniu rodziców, na chuj mi praca? Zapierdalanie w biedronce kompletnie nic mi nie da, oprócz paru groszy, których i tak nie mam na co wydać.
Muszę w końcu ruszyć dupę na studia, bo bez tego to chujnia.

Polibuda Gdańska
Poza tym na Uniwersytecie Gdańskim też co roku są takie progi że musisz mieć w okolicach 65-75%

>i żyję na utrzymaniu rodziców

no o tym kurwa mówię, myślisz, że matka to tryska radością jak o tobie myśli?

chcesz być spierdonem to przynajmniej miej godność robić to na własny rachunek

Teraz nie ma prezentacji na maturze cwelu.

a bo ja daje jebanie i wiem jakim system idą dzisiaj podwieki, bambo prosba.

Moi rodzice nie mają problemu z utrzymywaniem mnie, a i ja mam jedynie minimalne wydatki. Jakaś gównopraca za gównopieniądze i bez przyszłości to tylko strata czasu, tak przynajmniej mogę się jeszcze łudzić, że od jutra zabiorę się za coś pożytecznego.

>Moi rodzice nie mają problemu z utrzymywaniem mnie

to tak sobie wmawiaj user, tak sobie wmawiaj

Jestem chory i dlatego mam pytanie. Jak często Polacy chodzą do szpitala? Lub wolicie leczyć się niezależnie?

na psychiatrii to za długa terapia, jestem Napoleonem ja mam kurwa kraje do podbicia

Hah, jestem Kutuzow! Tobie koniec

Amol leczy wszystko

POLACY DO PRACY

Co to jest amol?

*robacy

And that's why polish is the most evolved slavic language.
And they all sound natural unlike, for example, loan words in russian that stick out like a sore thumb,

Wubba Lubba Dub Dub ! Wy kurwy !

Elo robaki

>Waluś wyklęty. Zabójca wróci do Polski? Liczą na to kibice i prawica: "Czekamy, szybkiego powrotu, bracie"
>Janusz Waluś, zwolennik apartheidu i morderca Chrisa Haniego, już 5 maja może wyjść z więzienia w ramach zwolnienia warunkowego. Prawica chce, by karę dokończył w Polsce, i szykuje manifestację poparcia dla zabójcy.
>Janusz Waluś wyemigrował z Polski w latach 80. Został obywatelem Republiki Południowej Afryki (w tym roku zrzekł się obywatelstwa tego państwa) i działał w neonazistowskim Afrykanerskim Ruchu Oporu. W 1993 roku, tuż przed upadkiem rasistowskiego apartheidu, zabił Chrisa Haniego, walczącego z rasizmem lidera Partii Komunistycznej. – Kraj znalazł się na krawędzi katastrofy. To morderstwo popełnione z zimną krwią zszokowało nas i świat..
Kto czeka na Walusia?

Ale fajnie by było obudzić się z dziewczyną obok :

WiiiiiTAM!

Ale fajnie by było obudzić się z chlopakiem obok :

Ale fajnie by było nie obudzić się :

>tug zima wróciła na chwile

Ale zdeh.