Kurva anyátok

kurva anyátok

hol van a körte?

találtam mangát aranyos rabszolgalányokkal!

kurva anyad

kűggyé mán egy kis jászvásári húsos lángost köszi

Ma még eszembe se jutott, hogy maszturbáljak és tevékeny voltam egész nap, tesik szerintem megtörtem
Valószínűleg idén még a szüzességem is elvesztem majd...

Kitartás testvér, ne engedj a gonosznak!
Ha most elbuksz, oda a varázserő, amivel az önmegtartóztatás keserű életvitele kecsegtet!

ne akarj már büdös normie lenni, okádni lehet tőlük

You wouldn't... We are friends, right?

Tudom, de valami átmenet jó lenne, megbolondulok már egyedül hől...

I genuinely like Slovenians, but the fact that you're just like all the other countries around us is unforgivable. You were supposed to be different.

azt hiszed? én mindjárt 30 vagyok, és még egész épelméjű egyelőre.

Lehet neked erősebb az elméd, de én már most úgy érzem ha nem változtatok valamit akkor 1-2 éven belül végzek magammal

hát, azt én is sokszor éreztem. tovább kell lépni rajta egyből, kiutasítani a tudatodból.

>m-mivan ha örökké szűz maradok
>és ha sose tudom milyen ha szeretnek
Rá fogsz jönni nem csak ebből áll a világ. Ha pedig úgy érzed minden kötél szakad, veszel egy mély levegőt, megacélozod az akaratod, és lendületlenül törsz előre. Hardcore mód ha haverokra se tudsz egy idő után már támaszkodni, mert agyadra mentek a 'miér nincs már bn user' hülyeséggel mindezt olyan aggódó fejjel mintha legalábbis rákban szenvedtél volna, szóval kibasztad őket a picsába az életedből
tudom, kalap, stb. nemérdekel.

Nem a szüzesség rész zavar hől, csak a magány
Egyetem meg a lakásom közt ingázok, ez a fonál az emberi interakcióim kb 80%-a, de ezt a helyet is utálom, mert csak lehangol
Remélem sikerül változtatnom magamon, mert én nem vagyok idegileg elég erős, hogy így gondolkozzak mint te

találtam egy nagyon jó illatú mosószert
kicsit megijeszt, hogy ennek tudok örülni

milyen? :3

lila lótusz

én egyébként most jutottam el oda, hogy megzakkanok, ha nem változtatok valamit az életemen
a fájdalmat leszámítva, amit az okoz, hogy nem fúrhatom a fejem minden este a helyeske feszes farpofái közé, nem is zavar, hogy magányos vagyok, de a falra mászok tőle, hogy ugyanazt a szart csinálom minden héten
valamit muszáj lesz változtatni

szerintem a vilag utal engem

én szeretlek :3

de user ebből áll
pont hogy csak ebből áll
ha csak nem valami hihetetlenül tehetséges és ambiciózus ember vagy, akkor lehet másról szól
de akkor meg ezer százalék hogy valaki azt szeretni fogja benned

mert?

What is that thing behind this handsome man?

it's a primitive well.