Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=46h-LfNWPn8
youtube.com/watch?v=BHxmMbeZlAM
twitter.com/SFWRedditVideos

első a szar napért
ennyi faszság egyszerre rég történt

kyrpä ataturk

és egyre gyakrabban van ilyen

mi van tesi?

Szerintem a mai nap egész jó volt.
Mondjuk én lógattam a lábamat egyedül,
úgyhogy ki tudja.

első az Emily farpofái közé beszagolásért

perkele

rájöttem miért olyan furcsa nekem az emily
olyan érett nő feje van de a teste az egy tinédzseré
diszharmónikus

whats anyátok? why every /hungary/ thread has a picture of a fruit? pls initiate me into your memes bros

Kopj le

Én sokkal vékonyabbnak, törékenyebbnek hittem a testét. De elég sportos olyan egészségesen húsos. Így már nem is akarom annyiramegerőszakolni :/

az anyja lehet jobban bejönne neked

pls no bully bratanek-senpai

one guy was fed up with v4 and made a hun thread with an apple, then he kept making it and the followup was a fruit, its hard to explain its what it is

elég vhaskoss testalkata van
kitűnő babagyár lenne belőle :3

bejön ő nagyon is de valami zavart, most már tudom mi
attól még nagyon szép

and whats "kurva anyátok"? something like "kurwa mać"?

ez is ő? teljes a zavar, egyiken sonka lábak másikon vékony, vagy rossz a szemem

your whore mother or something similar, expressing frustration

all is clear, thanks

>what is gugel translate

igen, ő
nehéz jó képeket találni róla, ezeket mindig fos minőségben teszi fel...

nem azért mondom
csak az anyjának is ugyanilyen arca van, tinis test nélkül

gugel is not working good with hungarian :((((

postázd

omegle.com
>BAZD SZÉT

h-hol vagytok?

Olvasok.
De hogy a többiek hol vannak,az rejtély.
Lehet az újoncok ránk untak.

Én is olvasok

én verem

ez
énis a kukaccal játszom éppen :3

...

youtube.com/watch?v=46h-LfNWPn8

>azok a like-dislike arányok ezeken a videókon

Tegyük fel hogy igaz hogy ennyi "gender" van.
Direkt nem "nemnek" fordítottam,hisz úgyse a biológiai nemre referálnak.
Tehát tegyük fel hogy van a #szeventiéjtdzsendersz
Abból a rengetegből,csak kettőnek a kombinációra vezet nagy eséllyel eredményre.
Véletlen volna,hogy a két legsikeresebb variánsból áll a világ lakosságának +99%-a?

Kétlem hogy a melegség genetika.
Akkor már réges-régen eltűnt volna.
(Mondjuk ki tudja, vannak indiántörzsek ahol a gyerek nőként születik és egyszer csak pubertás alatt faszt növeszt.)
(Terméktlten,de valahogy mégis relative gyakori. Törzs nevet azt nem tudok mondani,de a National Geographic genderes számában volt)

A lényeg az hogy mi értelme egy olyan kombinációnak,vagy elemnek ami semelyik másik elemmel nem vezet érdemleges maradandó eredményre?

pedig az is, a csavar ott van hogy attól nem fekete fehér a dolog (tehát ez a genderfaszság téves) hanem a férfi meg a nő különböző fokon vonzódik a saját vagy az ellentétes nemhez

nincs értelem
testképzavaros emberek kedvükre szétszabdalják magukat és ehhez mindenki felállva tapsol, ahelyett, hogy sárgaházba zárnák őket
mostmár gyakorlatilag a gödör alján vagyunk innen csak felfele van

>nincs értelem
A te és az én általam képviselt álláspont szerint nincs.
A mi logikai rendszerünk nem ismeri el az álláspontjukat.
Szerintük ennek van értelme.
Ők ezt másképp gondolják el, másképp kezelik ezt az információt.
Más következtetést vonnak le.
Szerinted nincs lejjebb, de szerintük épp most mennek el a felhők messzi vidékekre.

>Kétlem hogy a melegség genetika.
>Akkor már réges-régen eltűnt volna.

Nem, ha itt a genetikát, mint genetikai degeneráció fogalmazzuk meg.

Amúgy ez az egész dzsender, lófaszkin, transznigger mizéria pusztán a demokrácia mellékterméke, a liberalizmus megcsúfolása.
Anno azért küzdöttek, hogy mindenki egyenlő értékűnek ítéltethessék, nem azért, hogy mindenkinek mindent szabad lehessen, hogy éltessük a devianciát.

Édesapám szokta mondani, hogy "A zavarosban lehet a legtöbb halat fogni.".
Az, ha mindenki ennyire elhülyül, a kapitalizmusnak jó, hiszen egyre több terméket és szolgáltatást lehet eladni, anélkül, hogy a vevőnek feltűnne, hogy szart etetnek vele.

kivéve, hogy az ő "álláspontjuk" nonszensz baromság

az arrogancia a butaság elsődleges jele

te tényleg ilyen gecyhülye vagy vagy csalizol

most komolyan lehülyézel, mert nem ugrok fel degeneráltság vonatra?
hát csali vagy nem, de szopjál le

Ez így igaz, bár könnyű az igazságot arroganciának titulálnia az arrogánsnak.

De pont az a lényeg hogy a két álláspont egy teljesen más rendszer.
Azért teszik ezt mert nekik ez a logikus.
A szabadságjogok végleges, már-már karikatúra szintű eltúlzása.
Nekem se logikus amit csinálnak.
Itt nem az van hogy egy ideológia akarja a te erődbe zárt ideológiádat lerohanni.
Itt van két vár egymás mellett és onnan lövik egymást.
Annak a várnak is van kapitánya,ennek is van.

>Azért teszik ezt mert nekik ez a logikus.
Ezzel valahogy nem tudok egyetérteni.
A viselkedési forma nevelés, illetőlegesen annak hiánya.
A gyereknek sem mondod azt, hogy "dugd csak a villát a konnektorba, hiszen mindenkinek mindent szabad!".

de hiába logikus nekik, akkor is faszság
itt nincsen két vár, 1 darab vár van amit kintről egy csapat nyomorék szarral bombáz
nem kell ezeket mosdatni, nem kell őket megérteni, pusztuljon az összes ilyen degenerált kretén

undarázs kis szaros, kuss
nem köll egyből megsértődni, ha valakit meg akarsz győzni az igazadról, ne beszélj magas lóról, engem nem kell, szerintem az egész gender "kérdés" nem valós
a saját magunk igazát abszolút igazságnak gondolni az

nem kell senkit sem meggyőznöm semmiről
nincs szükség semmilyen diszkurzusra, 2 darab nem lézetik
ennyi

kurva anyád, nincs olyan hogy saját maguk igaza, egy igazság van és amit ez a sok degenerált kretén okád az az abszolút ellentéte annak

>A viselkedési forma nevelés, illetőlegesen annak hiánya.
Pontosan ezeknek a hiánya eredményez egy ilyen logikai rendszer.
A szülők által adott irányvonalak (Vagy azoknak hiánya) eredménye.
Nem a fejlődési folyamat megértése a lényeg, hanem a végeredmény dekódolása.

>nem kell őket megérteni
Hogy győzhetsz le valamit amit nem értesz?
Minél többet tudsz valamiről,annál könnyebb megtalálni a gyengeségeit.

Az univerzális igazságokat egyénire leszűkíteni is az.
Az sem számít egyénileg igaznak, ha azt mondom, hogy nem hiszek a gravitációban.
Hiába hiszem, hogy hazugság, attól lebegni még nem fogok a légben.

azért, mert nincs mit legyőzni
a hülye is látja, hogy baromság az egész
az egyetlen dolog amit le kell győzni, nem is legyőzni hanem eltörölni az a kultúrmarxista degenerált egymosó propaganda amit 0-99 éves korig zúdítanak mindenki nyakába
tényleg kötelet az összesnek a nyakába és lógjanak

ezek

teljesen más történet, könnyű bizonyítani a gravitációt

van pápuán egy sambia nevű törzs, nézzetek utána

furcsa mert nekünk ez égbekiáltó és fúj, de nekik ez a normális

amit mondani akarok hogy ameddig a közösség elfogad valamit mint szabályt, addig az normális lesz és nem fog furcsa mód az emberekben kárt tenni

a bibi az hogy itt a meglévő elfogadott szabályokat igyekeznek átírni, most ez lehet neked nem tetszik meg másoknak se de megsértődni rajta meg agresszióval reagálni, nem változtat semmin

mi a fasz nem is nyomkodtam entert, buzichan

Sziasztok Tesik!
Nem szarpostázni vagy csalizni szeretnék, de pár dolgot meg kell jegyezzek a főfaluba kapcsolatban.
>3ból 2 pékségben nem lehet bankkártyával fizetni. 2017 van.
>Itt az egy főre jutó prolik száma legalább 2. Egy 30 körüli forma sétálás közben egy szál kolbászt evett. Ráadásul csak úgy minden nélkül.
>viszont volt pár helyeske is. Az pozitívum.
>a trófea grill egy elég jó kis étterem. Érdemes kipróbálni.
Köszönömafigyelmet

ahogy azt is könnyű bizonyítani hogy akinek fasza van az férfi, akinek pinája az meg nő

...

kiméra

...

>teljesen más történet, könnyű bizonyítani a gravitációt
Nem.
Könnyű bizonyítani azt, hogy csak kettő nem létezik. Mégis az ellentettje folyik.

és ha egy társadalom egész egyszerűen mást fogad el szabálynak?
hülyék? irtsuk ki őket?

kicsit kukacoskodom de a másik meg nem hallgatásával csak azt fogod elérni hogy szabad kezet adsz nekik

Ismerd meg ellenséged
Ennyi az egész.
Megismered a gyengéit,a szokásait és az erősségeit.
Az erősségeit kikerülöd és a gyengéin keresztül megfúrod az eszmerendszerét.
Mindezt lehetőleg úgy,hogy a saját gyengeségeidet nem mutatod.

>reddit sorközölés

a biológia törvényszerűségei a társadalmi vélemények felett állnak

>The full initiation is reported to start with members of the tribe being removed from their mothers at the age of nine.[3] This process is not always voluntary and can involve threats of death.[3] The children are then beaten and stabbed in their nostrils with sticks to make them bleed.[3] In the next stage the children are hit with stinging nettles.[3] The boys are then dressed in ritual clothing and an attempt is made to force them to suck on ritual flutes.[3] The boys are then taken to a cult house and older boys dance in front of them making sexual gestures.[3] Once it gets darker the younger boys are taken to the dancing ground where they are expected to perform fellatio on the older boys.[3]

Ahogy egy tökéletesen illő képen láttam: "ezért van nekem pizzám neked meg maláriád"

igen, pontosan irtsuk ki őket
azért tartunk ott ahol, mert minden kibaszott bohóccal leállunk vitatkozni, hogy megértsük őket ahelyett, hogy elküldenénk a picsába
az, hogy két nem van mindenekfelett álló igazság és ezt semmilyen 250 kilós kékhajú disznó nem fogja másként bizonyítani

Az ATV Híradója megkérdezte Orbánt, hogy beperli-e a Gyurcsány Ferencet. A kormányfő visszakérdezett, hogy "Kit?", majd miután a riporter megismételte a kérdést nevetett egyet és válasz nélkül továbbment.

>és ha egy társadalom egész egyszerűen mást fogad el szabálynak?
>hülyék? irtsuk ki őket?
Nem ugyan ez folyik csak fordítva?
Ahogyan eddig látom, a való életben azok, akik a devianciát pártolják sokkal agresszívebbek, mint azok, akik tényeket hoznak fel ellene.

semmi sem áll a társadalmi vélemény felett amedig az a közösség fennmaradását aktívan nem veszélyezteti

szevidzs

B Á Z I S O L T
Á
Z
I
S
O
L
T

de, mivel az egyik egy megmásíthatatlan, nem az ember által létrehozott törvényszerűség, míg a másik egy vélemény

KAF

nem tudom, őszintén szólva egyetlen egyet se ismerek személyesen

Bezzeg amikor a bevándorlók ellen van bárki (a többség) akkor a kisebbség (leginkább azok, akik ugyanígy a többneműséget is pártolják) a társadalmi véleményt kritizálják.
Érdekes, hogy a saját szabályaikat csak akkor használják, amikor csak és kizárólag a saját hasznukra válik.

teljesen mindegy, a lényeg hogy mit fogadnak el
ha egy társadalom kutyának képzeli magát és fennmarad, mert mondjuk nem esznek szart akkor te akárhogy kapálózól hogy ez rossz, ők nem fognak téged megérteni, ha csak nem próbálsz érvelni

Ha végignézel a világon, mindenhonnan ez csöpög.
Transznigger kutyakin dzsenderfluid kommunista feministák hülyének hívnak mindenkit, aki tényeket hoz fel ellenük.
Az ANTIFA is agresszív, mindenkibe beleköt aki nem az, hogy ellenük van, de csak szimplán nincs velük.

leszarom hogy ők mit gondolnak helyesnek
nem meggyőzni akarom őket, hanem azt, hogy ne interferálják az én életterem

jah persze
youtube.com/watch?v=BHxmMbeZlAM

igen a kettős mércét előszeretettel alkalmazzák ezek az emberek, tessék rávilágítani

de fogják user, pont az a cél

hát akkor marad az erőszak, faszomnak sincs kedve a transzfluidok tanulmányozásához

A probléma ott kezdődik, hogy hiába tanulmányozod, érted meg őket, kitalálnak akkorra valami mást.
Hiába is ellenezzük annyira, amíg vér nem folyik, változás nem lesz.

Az evolúciójuk a legszebb.
Kinyújtanak egy új kést egy egy eszme felé.
Csak elfelejtik, hogy nem csak hegye van a pengének hanem éle is.
Aztán a saját kezükbe vágnak bele.
Gyönyörű amikor egymást csonkítják.

...

és ha összefutsz egy lánnyal akinek szívesen betennéd mit fogsz csinálni? lehet még tetszel is neki de más a véleménye, nem jobb vele beszélni és esetleg megdugni miután esetleg elfogadta hogy nem biztos az ám hogy úgy jó ahogy az ő gondolja?

>a trófea grill egy elég jó kis étterem. Érdemes kipróbálni.
Itt vesztetted el a jogot, hogy bárkit is prolinak hívj

Gyakorlaton helyeske mellett ültem, apropót találtam rá hogy kicsit megmarkolásszam, a gatyámba gecyztem, ő észrevette, én meg ilyen smug képpel rávigyorogtam :x

hiányzik a cseh femanon ; _ ;

nyers smack levest eszem :D

>smug
önelégült

Na ezt nem hiszem el
Fejtsd ki bővebben

>Dolgok, amik soha nem történtek meg: A posta

Najó, tényleg nem vette észre, legfeljebb a szagát érezhette de nem mutatta ki

de, hogy markolásztad meg nemértem

ez az enyhén meleg etyetemista aki attól a gatyába lő ha a selymes lábaival dörgöli egy picit a saját pömpölőjét

hogyhogy?