/polska/

Edycja prawilna

Other urls found in this thread:

sjp.pwn.pl
i.4cdn.org/wsg/1493357829937.webm
oko.press/1992-r-doszlo-zamachu-stanu-wojsko-posluchalo-macierewicza-wojska-ot-tez-by-sie-oparly/
pjmedia.com/trending/2016/11/27/merkel-says-she-will-deport-100000-migrants/
youtube.com/watch?v=JUsCrmW3sVM
ec.europa.eu/budget/figures/interactive/index_en.cfm
twitter.com/SFWRedditVideos

ehhhhh
nie dadzo takiego do schrupania ;___;

ANIME

Bazowany oppic

kocham polske i polakow

szanuje kobiety

W piątek zawsze tak nagle zdycha. Wszystkie normiki na imprezkach

>tug mam obok siebie zajebisty bar mleczny
>tug własnie wychodze zjesc żurek i schabowego
aa wy co tam na obiad biedaki?

o piętnastej?

ALE DOBRY CHŁOPAK, POMOCNY

o 15?

przepraszam bardzo czy ktoś uzdolniony mógły zrobić pik relatywny tylko z polakiem? jak zawsze nic w zamian

Is Poland a good place for Asian men to move too? Just in the one in a million chance Australia goes back to its white only policy days.

normiki alkoholiki

What kind of asian? asian asian or paki asian

Zupa cytrynowa
Kotlety rybne, pęczak, sos z suszonych pomidorów
Mini deser

odkąd zacząłem chodzić do roboty to piję tylko przed kąpem bo mi się wychodzić z domu nie chce

o 15 normiki jeszcze w pracy siedzą

to normiki normiki. normiki patuski to juz sa wstępnie najebani

picie do lusterka to droga w jedną stronę desu

...

to jest morze jebany debilu

kiedy zbrojny zamach stanu macierewicza? obrona teryt. to praktycznie jego prywatna armia

dlatego piję do szona

o kurwa widzieliscie tego mema wczoraj

...

korpomitancja cwela

no kurwa zajebisty był

e mati wes wrzuc tego webma co mi miales pokazac

>o kurwa synek. Teraz to zadziała x10. Antyniemieckosc wzrosła od tamtych czasow
o kurwa synek nie zadziala ani troche debilu bo kazdy wie ze Tusk mial dziadka w Wermachcie i kazdy kto go popiera ma to w pizdzie

Is there a Polish Dictionary like the German Duden or the Oxford English Dictionary? I did only find Polish to "other language" dictionaries. I am searching for a book where Polish words are explained in Polish, like the Oxford one.

ale dotad nie wiazano niemiec z kryzysem uchodzczym czego tusk jest twarzą

nie rozumiem w ogole tego czepiania sie przodkow albo obco brzmiacych nazwisk
co taki czlowiek ma kurwa wplyw na to czym byl jego przodek 10 pokolen wstecz

Słownik Języka Polskiego

>sjp.pwn.pl
Say thank you and sorry for the war

asian asian

Polish fucking love the EU. They are the most Europhile people with germ*ns.

...

i.4cdn.org/wsg/1493357829937.webm
dosłownie moje życie

>Dziwne imię, nazwisko kaszubskie, mama mamy - rodowita Niemka, ojciec mamy - Polak. Mama - Polka i Kaszubka. >Ojciec, czyli Donald Tusk senior - syn człowieka przemocą wcielonego do Wehrmachtu.
>Pół rodziny mówi po niemiecku, pół po polsku. Z tego rodzimego multikulti wyrasta zakochany w Gdańsku i jego pogmatwanych polsko-niemiecko-kaszubskich losach chłopak.
Bo jak masz za duzo tych przodków masz to juz nie jestes Polakiem

cute pope

te reklamy na tej stronce kek
brać te polecane konto?

so which country?

Thank you!

>ablu tylko """bialy""" polak katolik glosujacy na pis moze byc polakiem reszta to niepolacy jebane lewaki ciapate pedaly

Now apologize for 5 million ethnic poles killed

są kontekstowe animozboku

>połowa rodziny niemiecka
>hurr durr jestem polakiem
>wybierzcie mnie na prezydenta

no i chuj ze ma polowe rodziny niemieckiej ja pierdole pewnie sobie podczas narodzin wybral ze sie urodzi w pol niemieckiej rodzinie i przez to nie moze byc polakiem
idz obrzucaj petardami jakis kebab lepiej

juz raz probowal
oko.press/1992-r-doszlo-zamachu-stanu-wojsko-posluchalo-macierewicza-wojska-ot-tez-by-sie-oparly/

no na tym polega cały ten słynny konserwatyzm, nie? nie ważne kim jestes, ważne kim byli twój ojciec i dziadek

Tusk jako pierwszy się sprzeciwił Merkel w tej sprawie więc chyba nie? Debil. Więcej TVP pajacu.

hahahahaha manlet

to niech kurwa kandyduje na kanclerza niemiec, bo z polską nie ma nic wspołnego i co mu wytkną wszyscy w kampanii jak ostatnio

they live here and there in Poland, most pepole sorta like them and think they're good, hard-working men, don't know if you're gonna score the pussy tho

ale przeciez nie chodzi o przedków. jakos jego obecne zachowanie potwierdza, ze siedzi w dupie u angeli

dobra seba idz na jakis marsz narodowcow czy nie wiem gdzie wy tam chodzicie masakrowac lewakow i pokrzycz sobie na tuska ze nie jest polakiem

o kurwa. No tak, bo kwota 12k ciapatych nie poszła na jego polecenia. Wiecej GW

A tak z innej beczki, jakie widzisz opcje geopolityczne dla Polski w ciągu najbliższych 100 lat? Tylko pamiętaj że Węgrzy i Czesi jakos nie mają, cholera, ochoty na międzymorze v4 pod naszym butem

Opcja pod tytułem ciągniemy ile kasie wlezie z EU i dystansujemy sie od EU jak można. V4 i miedzymorze to mem

a jak ruscy wkroczą bronić tych cmentarzy armii radzieckiej co to Twoi kumple je co jakis czas dewastują?

>implikowanie że jakby zbadać genotyp większości Seb nie wskazywałby na to że jest chuj wie kim

i bardzo dobrze ze poleciala, 12k to nic, w tym nie ma nic złego, błędem było nieograniczone przyjmowanie tak jak to zrobiła Merkel
“We can no longer allow solidarity to be equivalent to naïveté, openness to be equivalent to helplessness, freedom to be equivalent to chaos. And by that, I am of course referring to the situation on our borders,”

to na pewno niemcy nam pomogą. debil

nie bo moje, z tą różnicą że zamiast gradu pada gówno

Ale ładnie powiedziała. Ale patrz. nadal przyjmuje bez ograniczeń

jak już będziemy niemieckim protektoratem, to ruscy nie będą tacy skorzy do wkraczania

w sumie racja user
takie życie spierdoliny
ale przynajmniej droga do czarodziejstwa prosta, roll na rodzaj czarodzieja

ale sie broni ciapak

nie siedzi w dupie u angeli tylko dba o polskie interesy, Niemcy to nasz najlepszy sojusznik i partner gospodarczy, zreszta juz pisalem ze sprzeczal sie z Merkel

>ciagniemy kase z eu
>polsza doplaca wincej niz dostaje
+1

no tak. w przeszłosci to działało. debil x2

polak, niemiec czy inny kaszub, wazne ze zlodziej i skurwysyn

No tak. Odwołał Nord Stream 2 i nie wymuszał kwot ciapatych. Zajebiscie dbał

niezły roll, zobaczmy co mi dadzo numerki

ale kurwa smrud

to powiedzial Tusk pajacu

a Merkel już od dawna nie przyjmuje bez ograniczeń, skąd ty bierzesz te newsy? zapóźniony jesteś o jakieś 2 lata, teraz Merkel stawia na cel repatriację
pjmedia.com/trending/2016/11/27/merkel-says-she-will-deport-100000-migrants/

czemu prawacy sa tak niezorientowani w polityce?

niezależnosc od nikogo też zajebiscie wręcz działała, c'nie?

youtube.com/watch?v=JUsCrmW3sVM

Tak kurwa, wszyscy w unii twierdzą że wpłacają więcej niż dostają. Szczególnie kiedy im zależy żeby ktoś czytał te ich prawicowe gównoartykuliki

why are you making memes about romanians in polish?

>a Merkel już od dawna nie przyjmuje bez ograniczeń,
Kurwa, ale debil. Więcej TVNu ciapaku
>100000
o kurwa, ale ilosc

Polska to jedna z najwiekszych pijawek Europy wiec o czym ty mowisz?

Abjurer get

>romanians
They're bydlo polacks with FAS

tylko euro eurowi nie równe.

anony jak sie obstawia mecze meczyki teraz z ta nowa ustawa?

That haircut used to be really popular when I was in the elementary school, around 2004-2005. Haven't seen it since 2010, but in elementary almost all my male classmates had it

a nie ma polskich

Pamiętam taki jeden seba z 7-10 lat temu palił w środku autobusu żeby być hehe mocny przed kolegami. Kierowca chudy manlet zatrzymał bus, otworzył drzwi, podszedł do niego, złapał za fraki i wypierdolił przez drzwi, że chyba ze 3 razy przekoziołkował. Mina koleszkow bezcenna.

Tak swoja drogą. Jakim cudem Petru i jego Nowoczesna dostali tyle głosów?

no w sumie moge sie przejsc do tych puntkow bukmacherskich

manlet nie znaczy suaby

manlety mają zazwyczaj lepiej wyważone ciało z powodu mniejszej budowy.

tak sobie wmawiaj jebany karle xD

ta atmosfera. zreszta nigdy bym nie dał nikomu dowodu do tych internetowych

>"partia balcerowicza"
>sziling w mediach
>no jak już nie chcesz głosować na platformę to głosuj na nich

Popatrz na najlepszych bokserów.
Mają zazwyczaj 170-180cm.

pierdolisz manlecie

>2010
oslo tylko w 2014 doplata wyniosla wiecej niz transfer eu -> pl

dla zainteresowanych ec.europa.eu/budget/figures/interactive/index_en.cfm

to desu. .N pojawiła sie po przejebanych wyborach prezydenckich jako szalupa ratunkowa

bo to taka platforma, tylko bez skompromitowanych mord?