/ex-yu/

majka rusija edicija

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=Qdr7u6IP6sg
youtube.com/watch?v=CKWS1-cHenc
youtube.com/watch?v=n_MvsbbfgTE
vocaroo.com/i/s1LM00DLs1GF
youtube.com/watch?v=i86y7W_hcGA
youtube.com/watch?v=-Z3n2IkOLi8
twitter.com/NSFWRedditVideo

depresija

...

bazirani nebojsha

dijaspora

>sa svojim rodom slovenima
>predak mu bio romanizovani kelt/ilir koji je kasnije slavenizovan
ovaj purger mitoman gori od srba

ufff koji SAMO

Nejach

i lik srnagora do u like srnagora ?

hoćeš li
hoćeš li
hoćeš li

jel si jos profesor i papucar

rusofilija je mentalno oboljenje
ovo
celu tu pricu o slovenskoj uniji slavofilstvu i sranjiam je lansirala rusija u 19 veku kako bi preko toga lakse ostvarila uticaj na balkanu

svaki dan, zauvek

No, because they're not Serbian Sparta anymore.

Prestanite obožavati Papu.

youtube.com/watch?v=Qdr7u6IP6sg

youtube.com/watch?v=CKWS1-cHenc

nice feminen legs faggot

bazirana majchica rusija nam je uvek pomagala i nikad odmagala

post bp

OVO
Hrvati su činili 23 posto stanovnika Kraljevine Jugoslavije, a svugdje su bili zastupljeni iznad prosjeka. Od svih sudija, Hrvati su činili 28%, odnosno kasacionih sudija 40%, sudija upravnih sudova 34% i državnih savjetnika 24 %. U čitavom nizu viših državnih službi, Hrvati su sudjelovali sa 29,74 posto. Učešće Hrvata među učitelja narodnih, osnovnih i viših škola bilo je 26,1 posto, učitelja građanskih škola 41,4 posto, učitelja gimnazija 27,1 posto i učitelja učiteljskih škola 28,1 posto. Iako je na Beogradskom univerzitetu studiralo 3 hiljade studenata više, Kraljevina Jugoslavija je Zagrebačkom univerzitetu davala 96% više sredstava.

hvala

jel si napravio malog crnogorca iz vojvodine

Mogli su i mogu malo vise da pomognu, ali ne mogu oni biti veci Srbi od nas samih.

Kako se obogatiti u Srbiji?

Pod broj 1 - nemoj se skolovati, imas vece sanse da budes milioner.

uchlani se u sns

Kako to mislite, u Srbiji se zivi bolje nego ikad!
(200 dinara je podignuto sa Vaseg SNS racuna)

nisu.. a jesu haha
ANĐELI!!!

Oni koji nemaju Hotzendorfa
Iznenadili bi ste se koliko su zapravo časnici i generali presudni u ratovima
Hotzendorf je bio blago retardiran.
Talijanai su imali jednako retardiranog Cardonu.

>što je lokalni talent, obrazovanje i pismenost
Da se sada ovog trena ujedinimo sa Slovencima, oni bi i slijedećih 50 godina bili daleko ispred nas
Zagreb je uživao na:
Mađarskoj željeznici koja je olakšala industralizaciju
Jeftina ali obrazovana radna snaga za Austrijance, Mađare
Masivnom rastu broja stanovnika (bio selendra do maloprije)
Blizini središnjoj Europi
Talentu iz AU (Češki, Austrijski, Mađarski investitori su ostali u Hrv)

I imali smo autonomiju.
Srbija je bila još uvijek udaljena od industralizacije, što zbog manjka veza sa zapadom, što zbog prometne povezanosti.
Morali su nabit poreze jer tri krumpira postižu manju cijenu od tri pari cipela koje proizvodi Hrvat.

Ne bih pripisaivao Srbima zasluge nekakvih Čeških investitora u Hrvatskoj

>povlastice
Koliko je tko donio u Kraljevinu?

>muh prvi svjetski rat i žrtve
Na to se srpska politka izvlačila desetljećima kada su žicali da Hrvati dignu poreze i daju braći Srbima koji su jadni izginuli 1914-18.
Od tifusa.

Banovinu smo imali 3 mjeseca.
Nadam se da ne izjednačavaš doslovnog terorista Pavelića sa političkom borbom baziranog demkokrata Mačeka. Izborio se za Banovinu pa su ga Ustaše fino strpale u Jasenovac, a komunjare ga otjerale u inozemstvo

EVO IDE CRNKINJA
PRELEPA JE ZAISTA
NA NJOJ JE TANGICA
IZGLEDA KO CARICA

youtube.com/watch?v=n_MvsbbfgTE

Francuska je večeras umrla

Večeras je naša fešta

zašto?

Prepisao recept od gospodina Vucica

odo da jebem zenu ae uzdravlje

vrati se na pol.

vrati se da peres sudove

vrati se vrati srce mi pati

svaki bogatas kog znam nema vise od megatrenda a vecina nema ni vise od tri godine srednje

Vrati se na planinu

vrati se čišćenju sauna

hajdemo u planine jer tamo nema zime

ja sam rodjen gde planine nema,srbijance mrzim od malena

hvala dijaspori sto nas nije zaboravila, bez vas bismo pocrkali od gladi

1. Ženski Trump meme
2. Justin Trudeau remix
3. Bernie Sanders/Hollande remix
4. mrvicu bolja verzija Sarkozya

Izaberu:
2. Justin Trudeau remix

Ništa, sretno im bilo u Africi 2, siguran sam kako će biti dovoljno mjesta za sve koji žele živjeti na tuđoj grbači

Dobar dan.. Ocu reci noc drugari( i decki da ne diskriminisem), je li ovo tread de balkanski superheroji iz filma "Lepa sela lepo gore" i "Parada" razgovaraju?

Ja zelim da vam svima pozelim .....zdra...vlje i tako to.

A sad odo. I nezaboravite da se molite Alahu najmanje dwa sata dnevno.

bazzirana diaspora

1918. kad je ušao u kraljevinu Jugoslaviju Zagreb je bio provincijski gradić od niti 80 000 stanovnika. 1941. Zagreb je imao preko 300 000 stanovnika. Kralj Aleksandar izgradio je pola Zagreba, otvorio Zagrebačku filharmoniju, tvornicu električnih instalacija, zološki vrt, tržnice Dolac, hotel Esplanadu, hotel Dubrovnik, prugu Zagreb - Split, radio stanicu, telefonsku centralu, katoličko sjemenište, gradsko kupalište, dalekovod do Karlovca, ogroman stambeni blok najveći u povijesti Hrvatske (cijeli centar Zagreba), nove pruge, prvi neboder u Zagrebu i Hrvatskoj, kompleks škola u Križanićevoj, tvornicu električnih žarulja, kilometre tranvajske pruge i novu remizu, novi stambeni kompleksi na Trešnjevki i Trnju koji su do tada bili sela, željeznički most preko Save, Rebro...

Ja sam vas zaboravio. laku noc, ovih 2600eur mjesecno se nece sami zaraditi. Laku noc bjednici.

francuska je nedostizna vanzemaljska civilizacija za sve nas

Ehej.. Ohoj.. Nisi valjda podrzavao Nacistu?

ovo, uzmite orthodox pill

:(

> Kralj Aleksandar izgradio je pola Zagreba
S kojeg si ti planeta otpao?

ja zaradjuem 10x manje ali zato sve trosim na travu i rakiju

>2600€
Netto ili brutto?

ja kad se napijem vicem zivela turska

ja vičem kad se napijem

ja vicem

urlam na orkovskom

Postujte swoj fasj

haha ruski agent le pen izvisila u francuskoj, jos jedna pobeda ujedinjene evrope

>ook imaš toplu vodu za tuširanje
Hvala Austro-Ugarskoj !

>ook imas dlakave noge
Hvala Turskoj !

siptare zasto nisi na kontaminiras nam ex-yu dred

>ook imas sidu
Hvala Rusiji !

mislis hvala RUSIJI i ruskom plinu

vocaroo.com/i/s1LM00DLs1GF

Nebojsa imao dejt sa maloletnicom! SOKANTNO!

ko je ta qt
steta sto ima to govno dlakavo na licu

OVO
Evo slike rasta BDPa

Ti si Srbin.
Znaš kako znam?
Hrvatska ima svoj plin, miješano moje.
Molve i Jadran.

Trakor te zove.

ovo

plus su jedini zapadni evropljani koji nas ne gledaju kao camuge nego

idu mi na kurac ovi normani sto se sad kao nesto loze na samurai jacka kad je krenuo da se daje na adult swimu

pola te klincadije nije ni znalo za taj crtac dok sam ga ja gledo na CN

zivim blizu molvi idiote. svejedno uvozimo dosta plina, i neznam kakvu bi ulogu imalo to da sam srbin ako zivim u hrvatskoj, svejedno bi znao za plin. prije bi bilo da ti neznas nista osim praviti se pametan, radije idi spavati moras u skolu sutra

>On gleda SAmuraя Dzaka

Weaboo

jedem čvarglu dbi

>Bosanci
>Ljudi

>Slovenci
>Melanija

prestani da citas svoju """povijest""" hrvoje, ovo sto ti covek prezentuje su istorijske cinjenice

lol

bas je qt

pare su nesto najbitnije u zivotu i svemiru hehe

spremam se da przim krompirice

>Pare

Privatna svojina je kradja!

ovo dbi

>1000 godina pod madjarima
crvati su i u servovanju gori od nas ahhahaha

ČUJTE SRPSKI DOBROVOLJCI BANDO ĆETNICIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

>turčin priča o povijesti
cec

youtube.com/watch?v=i86y7W_hcGA

Hrvat - dijagnoza, a ne nacionalnost!

Prošlog vikenda na utakmici hrvatske lige između Hajduka i Rijeke, navijači Rijeke dolaze na stadion i dobacuju Splićanima da su Srbi. Na stadionu navijači Hajduka uzvikuju Riječanima "ubi Srbina" i dižu poruku na ćirilici "Morem plovi jedna mala barka" jer su navijači Rijeke brodom došli u Split (interesantno kako i jedni i drugi dobro znaju stihove pjesme Baje Malog Knindže).

Hajduk su osnovali Srbi. Predsjednik Hajduka bio je četnički vojvoda, bliski suradnik popa Đujića Budislav Grga Angelinović. Najbolji igrači Hajduka, od najboljeg golmana Jugoslavije Vladimira Beare do ljubimca Torcide Milana Rapaića su Srbi. Najbolji igrač Rijeke svih vremena je Srbin Petar Radaković. Vođa Hajdukovih navijača koji je nedavno poginuo zvao se Jovan Ojdanić (promjenio ime u Žan).

U 2. svjetskom ratu i Split i Rijeka dali su mnoge znamenite četnike. Najveći gradonačelnik Splita, koji je podigao splitsku bolnicu i uredio park na Marjanu bio je četnički vojvoda dr. Jakša Račić. Partizani su ga zaklali na kućnom pragu, a pred koju godinu Splićani su ukolinili njegovu sliku iz bolnice u Splitu koju je osnovao. U Opatiji, mjestu pored Rijeke bio je četnički štab.

Danas jedni druge prozivaju da su Srbi, što je i logično jer Hrvat je dijagnoza, a ne nacionalnost!

...

klinci su supljoglavi i ograniceni, to sto te je jebena klinka od 16 godina usrala od bantovanja ne znaci da su klinci vispreni nego da si ti usirena jazavcina kojoj se mozak zakrecio od memova, parova i idjvideosa

navijaci su stvarno najniza vrsta ljudi , njih potrpati u jame bio bi sevap

Dok su se sva djeca ložila na betmena i ostale ninđe,
ja sam samo slušao pjesme od Baje malog Knindže
Rekao sam tada,
onako u šali,
kad porastem biću
Knindža Baja mali!

usn

Ma najedi se kurca. Zahvaliti se Rusima za 20%? Očito je da si pravoslavac i/ili naginješ na tu stranu razmaknutim guzovima

Ajde ne laprdaj
Hotel Dubrovnik - trgovac Milinov, filharmonija hrpa glazbenika a glavni je bio Arany, ZOO - Filipović, Esplanade - grad Zagreb ...
Gle, izmišljaš.

youtube.com/watch?v=-Z3n2IkOLi8

t. baletan

samo zapad, liberalna demokratija i sloboda trzista

ocito je samo da si ti neka velika konjusarska fedora

obo

pishaj po konjusarima

Jel jos tko ovdje ima ovakve carape?

Koje smece. Na nogama mi ostavi crne tragove svaki put