/tr/

aq normileri okuldamısınız edişın

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=TBQurAxh2hA
strawpoll.me/12921038
hurriyet.com.tr/danimarka-polisi-pasaportunu-yiyerek-yok-etmek-isteyen-turku-yakaladi-39107991
youtube.com/watch?v=lwUQlkAUQDI
youtube.com/watch?v=OSCiMbMVDLI
eksisozluk.com/ataturk-manevi-kiziyla-yatti--5361056?a=popular
youtube.com/watch?v=vse4zeuXXPk
youtu.be/GQGNVQZVbNU?t=220
youtube.com/watch?v=XJA3VUVkA34
youtu.be/Vfre9e59efo
twitter.com/SFWRedditImages

1st for qt turkish grills

ANNENİZİ SİKEYİM

fatih döneminde okuma yazma oranı abd'den fazlaydı.

youtube.com/watch?v=TBQurAxh2hA

aptallar farkında değil ki tüm bu iğrençlikler ata'yı daha da yüceltiyor. hiç farkında değil ki, tüm bu toz duman dağılıp bütün pislikler bir bir ortaya çıktığında kıçına yediği tekmenin acısı büyük olacak. siz hiç sanıyor musunuz ki tüm bu aşağılık hareketler, iğrençlikler için hesap sorulmayacak, hiç mi bedeli olmayacak yüce türk milleti önünde. millet bunları unutup gidecek mi sanıyorsunuz. elbet bir karşılığı olacak adalet önünde.

şimdi biz bu heriflere küfretsek, o bıyık altı gülüşlerini bir yerlerine montelesek bize dava mı açarlar? bir ülkenin atasına yapılan bu şerefsizliğe hiç ceza verilmeyecek mi? duvarları yumrukluyorum! sadece dincilerin ne kadar çirkef ve edepsiz olduklarına dair bir örnek olarak mı kalacak bu?

artık allah belanızı versin bile diyemiyorum. kaldı ki allah zaten size sizin zihninizi vererek dünyada cehennemi yaşatıyor. zihni kirli pis mahluklar.
atatürk olmasaydı babanızın bile kim olduğunu bilemezdiniz! çok fazla ensest hikaye okuyup, kendi fantezilerinizi dile getirerek (hele ki atatürk üzerinden asla) kirletmeyin buraları.

çok değil şundan bir 10 sene önce atatürk e laf atmaya korkardı insanlar. ne ara bu hale geldik?!

atatürk e saygı duymayan cahiliyete katlanamıyorum!

hayatında bir kere tunceli ve diyarbakır'a gitmemiş olanları ifşa eden başlık.

diyarbakır türkiye'nin en düzenli ve güzel şehirlerinden biri, tunceli ise terör sorunu olmasa türkiye'nin en hoşgörülü ve yardım sever insanlarının yaşadığı doğal güzelliklerle dolu gerçekten de sevimli bir şehirdir.

sadece ''hayır'' oyu verdiği için kendini bilge sanan birkaç zavallı tarafından eleştirilen şehir.

ülkesinin tarihini bilmez, kültürünü bilmez. gelir burada saygısızca atıp tutar. üstelik bir de akıllıyız diye geçinir. o kadar akıllısınız ki sizin hayır'ı savunma şekliniz bile evet'e hizmet ediyor.

isteyen istediği oyu kullanır. oyunu iyi niyetiyle kullanmışsa vatandaş, senin ona saygı duymaktan başka yapacağın bir şey yoktur.

son olarak; saygısız insanlar tamamen zaman kaybıdır. düşünce, arkadaşlık, alışveriş vs diye ayırmıyorum bakın! tamamen zaman kaybıdır diyorum.

tecrübe ederek öğrenmekten azıcık sıkıldıysanız şu hayatta...

bunu tecrübe etmenize gerek yok. direk yol verin. düşünmeyin bile.

strawpoll.me/12921038

VERY important poll.

öldü

ZART

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

kola içmekten dişlerim ağrıyor

Ananizi novi sadda sikeyim

JUST
FUCKING
ADMIT

HAHAHAHAHAHAHA

I
AM
GREEK

günaydın değersiz bokistan böcekleri

anan yarrağımda zıplıyor qemqü :DDD

yoo hiçde bile asıl senin anan benim yarramda zıplıyo xD

ne sıkıcısınız lan

Sayın APO

gerillalık arkadaşınmı lan sayın apoPİÇ bey diyeceksin

piç resimleri atın

...

...

izlandaya gidicem amına koyyyyyyyim sikem türkiyeyi

HAHAHAHAHAHAHAHA

norveç uçağında pasaportumu yırtsam beni geri yollarlarmı ????

yollayamazlar

hurriyet.com.tr/danimarka-polisi-pasaportunu-yiyerek-yok-etmek-isteyen-turku-yakaladi-39107991

düşününce...

>Bazı yabancılar havaalanına gelir gelmez pasaportlarını yok ederek iltica talebinde bulunuyorlar. Bu şahıs İstanbul'dan Kopenhag'a normal pasaport ve biletle seyahat etmiş. Şayet kimliği olmasaydı THY 10 bin Danimarka kronu para cezasına çarptırılır ve şahıs aynı uçakla geri gönderilirdi. Bu tür olayları zaman zaman yaşıyoruz. Ancak bu şekilde çatışmalı bir olaya ilk defa şahit oluyorum. Neyse ki bizim İstanbul seferimiz aksamadan yapıldı. Olay yolcularımızı ve bizi etkilemedi
vax

müzik atın
youtube.com/watch?v=lwUQlkAUQDI

>bizim kızlar ut
bu şimdi kendini "ateşli" mi sanıyor :DDD

verse?

sikip geçerim ama sırf amı olduğu için

youtube.com/watch?v=OSCiMbMVDLI

ş*hitler vsvs ananın amı vsvs

t*rklerden nefret ediyorum

YUNUS QNQLARIMLA q*rdistan paçavrasını EZMEYİ SEVİYORUM MORUQQ

bıktım

OFFFFFFFFFFFFFF

ingiliz işgal valisi deyince akıllara kim gelir?

...

Arabistanlı Lawrance?

HAHAHAHAHAHAHAHAHA

gerilla niye kaç gündür t*rk askeri ketlemiyor

alakası yokkk

...

ananı sikmekten vakit bulamıyolar zaa :Dddddd

qnq bu yahudinin adı neydi? hatırlayamadım yavv :dDDD

eksisozluk.com/ataturk-manevi-kiziyla-yatti--5361056?a=popular
HAHAHAHAHAHAHAHAHA

" insan karşısındakini kendisi gibi görürmüş. bu yobaz kafa herkesi kendileri gibi sanıyor demek ki. "

pff

HİÇBİR savaş kazanmamış başarısız komutan resimleri atın

O geriLLa piÇiiiiiĞĞĞĞ

Hİİİİİİİİİ ŞİZO DEĞİLMİŞ

+hobiniz nedir
-ş*h-it mezarına pokumu yapmak

vay ataPİÇ vay hem götveren hemde sübyancı her yol var ayyaş karı sesli yahudide

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHA

HAHAHAHAHAHAHAHAHA

Hep söylüyorum burada bugün yaşayan ahalinin kafa yapısı Selgelilere göre çok daha geride. Ahali cep telefonu, otomobil, elektrik kullanıyor ama şehir hayatını bilmiyor, kendi küçük aile birimine saklı kapalı bir yaşam sürüyor. Dışarıdan gelenleri hep düşman olarak görüyor. Bizim yürüyüş grubumuzu da ellerindeki ucuz Çin malı cıncık boncukları sallayarak “Hello” diye karşılıyorlar. Suratlarında bezirgan sırıtışı ve gözlerinde cehaletin kuyularıyla bir garip halk.

>kırmızı renkli kadife koltuğa -yanına- oturmamı istedi. büyülenmişcesine atatürk‘ün emrini yerine getirdim. nargilesinin markocunu bana doğru uzatıp içmemi söyledi. dumanı içime çektim. diğer elinde tuttuğu rakı dolu zümrüt kakmalı altın kadehi -emrivaki bir tavırla- ellerime tutuşturdu.. kadehteki rakıyı yudumlayarak içtim.. heyecandan titriyordum.!!

Hep söylüyorum burada bugün yaşayan ahalinin kafa yapısı Selgelilere göre çok daha ''İLERİDE''. Ahali cep telefonu, otomobil, elektrik kullanıyor ama şehir hayatını bilmiyor, kendi küçük aile birimine saklı kapalı bir yaşam sürüyor. Dışarıdan gelenleri hep düşman olarak görüyor. Bizim yürüyüş grubumuzu da ellerindeki ucuz Çin malı cıncık boncukları sallayarak “Hello” diye karşılıyorlar. Suratlarında bezirgan sırıtışı ve gözlerinde cehaletin kuyularıyla bir garip halk.

...

ulu önder

hey, you can't post Boxxy, she;s Greek.

too late i fucked her

youtube.com/watch?v=vse4zeuXXPk

oha ben bu zamana kadar neden bunu izlemedim?

atam atam ananı satam :Dddddddd

nası satacan ki qnq onun anası beleş :Ddddddddddddddddddddddddddddddd

HAHAHAHAHAHAHAHAHA

youtu.be/GQGNVQZVbNU?t=220

kendini vurdurdu, vuran herif de 1992'de hapisten çıktı

>parmak gazisi
HAHAHAHAHAHAHAHAHHA

özal ne göt yaktı beeeeee

Turgut Özal´ın 2 milyona yakın Iraklı kürtü ülkemize alarak attığı kazığın bir benzerini Recep Tayyip Erdoğan atmakta bilimsel ve tarihsel gerçekleri görmezden gelmektedir.
Saddam Hüseyin´in Halepçe operasyonu sonrası kandaşlarına kapıları açan Turgut Özal'ın ülkemizin Güneydoğu'sunun demografik yapısıyla oynayarak büyük Ortadoğu projesine yapmış olduğu en büyük katkıdır. Aynı katkıyı Recep Tayyip Erdoğan yapmaktadır.

1.76manlet+fakir+çirkin=BETA olmak kötü hissettiriyor moruQ

Umarım tanıdığın biri bunu görür de rezil eder seni krinj orospu çocuğu, her gün postlamaktan ne zevk alıyorsun bunu?
Ühü ühü çok üzücü, siktir git bileklerini kes çok kötü hissediyorsan.
Ayrıca tüm problemlerin yaptığın hatalı seçimlerden kaynaklı, tek suçlu sensin yarrak gibi hayatından.

iyi sikmişsin piÇi qnqım

helal qnq iyi sikmişin vitaminsiz karı kılıklıyı

sağol qnqım gerçektente siktim yani :dDDD

>okullar dağılsın
>/tr/ coşsun

biz her Daim burdayız qnqım ayıBsın

A real kemalist turkish women never leave her homeland. And filthy erdoğan supporters does. So they are the eastern turks. Thanks for that tho

(bkz: türkiye'den siktir olup gitmek)

youtube.com/watch?v=XJA3VUVkA34

>aLLaHı sikecekmiş

EMMA SENİ SEVİYORUM AŞKIM
youtu.be/Vfre9e59efo

Mhm

*anonun sevdiği kız anonu tuvalete potur potur sıçarken kustuğunu görür*
Iyyyyy

Turkey is pro Hitler

Do not post pics of that lance corporal that NEVER managed to win a single war

It wasn't meant to.

ne var bunda qnqım?