/polska/ aka /Najjaśniejsza Rzeczpospolita Polska/

Edycja rybna

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=txpXfP7mBxU
youtube.com/watch?v=OI1onDejiZE
twitter.com/NSFWRedditGif

pertamax

DE-MO-KRA-CJA

Jebać Wojciecha Cejrowskiego, pedała zajebanego.

ale zdechł o kurw

jestem polakiem

Wierzcie lub nie ale polscy faceci mają opinie pantoflarzy i baby tego wbrew pozorom nie lubią bo kobiety sa jak zwierzęta musisz pokazać że jestes przywódcą stada bo wejdą ci na głowe te wasze matki polki to harpie traktujące was jak scierwo i to w dużej mierze wasza wina. Jestescie na jakims efekcie placebo usłyszeliscie ''polki som pinkne!''i powtarzacie to jak mantre mimo że olbrzymia większoscma kartoflane pyski. Wychwalacie każdą 3/10 jak jakąs Afrodyte i karmicie ich ego to nie dziwota że wami rządzą, jebią na hajs a później zostawiają w pizdu. Im sie w dupach poprzewracało i wydaje im sie ze zasługują na księcia z bajki skoro same są takie hehe piękne. Znowu to roszczeniowe ''bo mi sie należy''. Polski facet nie ma jaj. Nieraz spotkałem sie z sytuacją gdy ktos jedynie odpowiadał jakiejs chamicy a białorycerze rzucili sie własnie na niego
>E SZACUNKU DO KOBIT TROCHE!!1
wy żyjecie w matriarchacie a każdy silny naród jest patriarchatem albo przynajmniej nim był. Spójrzcie na Szwecje i zobaczcie co sie stanie jak spuscicie suki ze smyczy.

ale nudy

nie jestem polakiem

HAHA A WY DALEJ SAMI

jaki ładny murzyn

thiCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC DAWAC JĄ DLA MNIE

komaedaposterka jesteś?

też chcę takiego kakaowego słodkiego fajnego żeby mnie po brzuszku łapał :3

Wiktoria jesteś?

Mati cho na łyżwy

Marysia jesteś?

"PILNA INFORMACJA:
jeszcze dzis zostanie przeprowadzona sekcja zwlok doslownie kogo"
ja pierdole, tvn. juz chyba wole morde swetru w kolo macieju

Dominik jesteś?

Rusek jesteś?

ale jej pani Iza powiedziała

Touhou jest gównem jebanym.

chuj mnie to

Touhou jest jebanym gównem.

>matury
>/polska/ marta
Aha, daje do myślenia

Czy tylko mi wmeritum.pl nie działa?

ups, martwa* :)
nie marta haha XD

anoni wytłumaczy ktoś anonowi debilowi jak działa obstawianie meczy meczyków? jak np. mam taki wygląd żydka to dając 100 zł mogę obstawiać wszystkie z tej listy i jeśli wygram to się wygrana sumuje?

Opinie?

IM THE TROUBLE STARTER PUNKIN INSTIGATOR

IM THE FEAR ADDICTED DANGER ILLUSTRATED

IM A FIRESTARTER TWISTED FIRESTARTER

to są mnozniki stawki podstawowej. jak obstawiasz kilka to sie mnozy jedno przez drugie

Juz to przerabialismy. Kon ma dosc. Pan na dole sprawdza numerki

Kiedyś to było ehhhh

Naet nie zdajesz sobie sprawy ile mnie kosztowalo przegranie tej kasety. Nostalgia w chuj

Chrobry to był swój koks

a tej to chyba mokro sie zrobilo

to nie po chrześcijańsku!

zapostujcie animke tom wiecie kturom

cieszę się że lolitki tak dobrze się przyjęły i stały się na dobre częścią kultury /polskiej/

gdyby tylko europa chciała z nas brać przykład

...

...

debilu pisałem pracę na koniec studiów i dopiero wczoraj skończyłem i dlatego nie postowałem

ale dupeczki

dopóki ożenek w wieku 14 lat nie jest czymś normalnym to gówno, a nie się przyjęły

wszystkich normików obecnych na tej desce uprasza się o natychmiastowe POSPIERDALANIE.

Rowery tymczasem postawili, zbs.

RUR 1500 i można przez 45 minut jeździć aż do października. Z pracy będę na nich jeździł.

Fun fact: nasi niewolnicy to ukraińcy, rumuni i bułgarzy. Szkoda że nie wykorzystujemy w ten sam sposób ''ludzi'' z Polski B.

>Polski B.
Czyli która to?

Pamiętacie saszke?
to był dopiero troll

hiro ty cwelu jakie connection error

zajebią wszystkie w ciagu 3 tygodni. screencap this

...

hhhhhhhmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

no nie wiem

szkoda

Wszystkie są na łańcuch?
U mnie masz do 20 minut za darmo, ale stacje są tak gęsto ulokowane, że o ile chce ci się z tym pierdolić, to możesz jechać praktycznie gdzie chcesz zmieniając po drodze rowery.

Akurat to nie jest Warszawa, ostatnim rokiem nie zajebali i teraz nie zajebią.

Przez 3 tygodni zdjęcia zapostuję, screencap that grubasie.

gówno nie znacie się

ale piecze hoholskie scierwo

picrel to Biały Polak Zachodniej Polski

a tutaj ''polak'' z ''polski'' B

?

postuje post

>dreszer

czemu kłamiesz

dlaczego ludzie ze wschodniej polski mają ciemniejsza skóre i okrągłe, mongolskie pyski?

No własnie na zachodzie tak mają

No własnie że nie kurwo

>kilka zdjęć
>dowód
Jesteś oszałamiająco inteligentny, co jest typowe dla kresowiaka wsioka z "zachodniej" "polski".

Neguj sobie ile chcesz, dowody historyczne i genetyczne przeczą temu, żeby to co mieszkało na zachodzie Polski było z Polakami spokrewnione. Jest im bliżej do Rosjan, Białorusinów, Ukraińców i Bałtów, nie do Wielkopolan albo Niemców Wschodnich.

Buraku,

Nie łańcuch ale przytwierdzone. Też jest taryf na 20 min, ale na 45 tylko na RUR 300 droższe.

Zmieniać nie dopomoże, soft mają mądry.

>Szef właśnie zwyzywał przedstawiciela jakiejś firmy marketingowej co chciała zaoferować analizę sprzedaży kończąc "Panie jak masz Pan zamiar pierdolić mi jakimś B2C i innuch komputerowych pojęciach to podam panu numer do naszego informatyka i sibie porozmawiacie"
O kurwa nie wiem czy mu powiedzieć co to B2C czy jednak nie

nienawidze siebie i tego jak bardzo słaby i pasywny sie stałem
moje życie staje sie coraz bardziej gówniane a ja nie mam nawet na tyle silnej woli żeby o nią zawalczyć, odezwać sie, zagadać, zainicjować kontakt
ile razy w myslach wygrywałem wszystko żeby w prawdziwym życiu umieć tylko cichutko przejsc obok

JEST I ONA JEST I ONA JEST I ONA JEST I ONA JEST I ONA JEST I ONA JEST I ONA JEST I ONA
>JEST I ONA JEST I ONA JEST I ONA JEST I ONA JEST I ONA JEST I ONA JEST I ONA JEST I ONA
JEST I ONA JEST I ONA JEST I ONA JEST I ONA JEST I ONA JEST I ONA JEST I ONA JEST I ONA
>JEST I ONA JEST I ONA JEST I ONA JEST I ONA JEST I ONA JEST I ONA JEST I ONA JEST I ONA
JEST I ONA JEST I ONA JEST I ONA JEST I ONA JEST I ONA JEST I ONA JEST I ONA JEST I ONA

a co się stanie jak nie trafięjeden mecz? automatycznie przegrywam wszystko?

Znajdź takie zdjęcia z Wielkopolski.

Dostajesz loda na pocieszenie od Pani zza okienka

taki wyglad moj (twoj)

Moment, w którym się w końcu przełamiesz i pokonasz chociaż jedną swoją wątpilowsc to będzie najlepszy uczuć w twoim życiu.
Aha i dalej próbujesz? Łasisz sie jak kurwa o atencje, ale masz tutaj:

Jak zaznaczyłem W Wielkopolsce żyją etniczni zachodni polacy jak i "zachodnie" robale z Kresów. Polska nie jest jednolitym narodem.

anihilacja janusza

tak. wszystko albo nic. inaczej to nie ma sensu

>ani jednej naturalnej blondynki

KEK

mówiłem że jestescie gównem jebanym smiecie słowiańskie

>Nie łańcuch ale przytwierdzone.
Chodziło mi o napęd

A, tak. Mają być jeszcze elektryczny, ale dotąd nie widziałem.

>najlepszy uczuć w twoim życiu.
Nie prawda. W moim przypadku było rozczarowanie tym jaką obojętność wzbudzał we mnie ten moment.

>najgłupsze kobiety to blondynki
>w polsce jest najmniej blondynek
hmmmmmmmmmmmmmmm

Ale polki to podobno blondynki właśnie

Tylko Finlandia i Estonia mają naturalne jasne blond-włosy.

W reszcie krajów występuje bardziej "brudny blond" jeśli jakikolwiek.
>inb4 mapka z blond wlosami
Chuj prawda. Zrobione przez "Aryjczyka" napinacza ze stormfrontu.
Ale zrozum, że musisz się przełamać. Poboli i przestanie, poczujesz ulgę. Bez zdobywania doświadczenia nic nie osiągniesz w życiu.

>negowanie mema innym memem
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

>w polsce nie ma blondynek
>mem

>veturilo

warto się w to bawić? bo mój rowerek już dawno zczezł

>Mają być jeszcze elektryczny,
O, tego jeszcze nie widziałem. Ale pewnie po innej taryfie?

Jedyny powód dlaczego Północne Europejeki lecą na Południową knagę, to własnie ciemne włosy, które są widziane jako męskie.
Blond u faceta to pizdowatosc.

zajebała mnie
;_;

o Jezusiuniu kochany ALE D O J E

>journey

Rogaczu!

i dlatego biale kobiety wola bialych mezczyzn. logiczne

youtube.com/watch?v=txpXfP7mBxU

youtube.com/watch?v=OI1onDejiZE

o kurw

Yuyuko Zunowi wyszła żbsz

siema

EoSD

te komentarze lol
>widać chyba ze brudna pała za głęboko ci w dupe weszła, nie masz podstaw żeby tak ją nazywać. Choker na szyi nic nie znaczy, a miała z chłopakiem jechać a nie sama. Najpierw pomyśl tym swoim niedojebanym mózgiem a później się wypowiadaj. Do takich idiotów jak ty mam szacunek równy temu co do ciapatych, czyli praktycznie wgl, a naturalna selekcja powinno być obicie ci ryja
To o czym Marcelek mówił. Polscy mężczyźni to zwierzaki.

wstęp na tę deskę dozwolony wyłącznie za okazaniem siura

IN jest kurwa najlepsza