Am I the only hungarian here? Just askin'

Am I the only hungarian here? Just askin'
M A G Y A R T H R E A D

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=hna6sjG50-s
twitter.com/NSFWRedditGif

...

kurva anyátok

.

Beszarok gec

Most mért?

Lesz valami tema is, vagy csak korbeszopas?

bozgor back to mongoloia

MIlyen témát szeretnél?

gypsy back to india

Csak kiváncsi voltam mennyi elbaszott ember van magyarban

Nem ott vagyok, csak onnan.

pont annyi

Hát van, a többsége, már nincs itt, elhuzott innen, és nem rontja itt a levegőt

S O R O S
O
R
O
S

Ki mióta 4chanezeki?

Én felvidékről vagyok

Most válaszolok először egy thread-ben jee

Felvidék jeee!!

valaki Erdélyből?

Ahoj, majd 5 evig eltem Pozsonyban. Majdnem Felvidek.

Kb olyan 3 éve

Ahogy érzed :)

Nemrég Békéscsabán és Gyulán voltam motorral, az már majdnem erdély

Ahoj, Pozsony szar, szemét meg csak homless mindenhol, sajnállak.

Ahoj kamarát, toto je nem majdnem felvidék, ale brutálisan felvidék

Korbeszopas.

youtube.com/watch?v=hna6sjG50-s

Látom más is van aki vérbeli felvidéki :D

Látom te még nem verted ki, igaz e?

Bezony

szevasz

Nem volt az rossz, 26 ev Budapest utan nekem felfrissules volt.

Egyetertek, csak nem mindeki gondolja igy. Nem akartam nagyon belemenni a foldrajzba meg politikaba.

Nem rosz hely az ha megszokod a sok tótot. Komáromnál nem jártál?

Ja, lehet hogy nekem csak elfogult a véleményem, de nekem Budapest jobban tetszett

BP am tényleg szebb csak sokan lenézik ott az embert ha meghallja hogy határontúli. Legalábis nekem ez volt a tapasztalatom

Nemtom, nekem meg pont ellentapasztalatom volt. Pozsonyban meg ha nem beszélsz jól szlovákul parasztok a tótok

Nemtom. 14 evet eltem kelenfoldi lakotelepen, utana 12-t a pesterzsebeti gettoban. Annyira nem hianyzik egyik sem. Persze vannak jo reszei bp-nek, de ott altalaban nem az atlag magyar lakik. Bar egy ideje nem jartam sok helyen a varosban, lehet hogy valtozott a dolog.

XD de pozsonyban minden tót paraszt a magyarral. De bpn a magyar a magyarral. Elmész dunaszerdahelyre ( nincs messze pozsonytól) ott meg a tótokkal bunkóznak. Ha DAC meccs van meg megis baszkodják őket xD

El fog még tűnni a Šamorín tábláról a ˇ :D

Pacsi

Szerintetek is vicces az hogy az amcsik mindennap megnyitnak egy threadet ahol sírnak h a négerek basszák a nőiket?

Ja, akkor csak a szebb részét láttam Budapestnek, de az nagyon tetszett

Nálunk olyan nem lesz ---- Thanks to Orbán

Ennyi. Meg itt amúgyis van elég kecske nekik

Nagy resze trollkodasbol van hogy ingerelje a faszokat, ezek meg kajaljak folyamatosan

Most komoly kérdés
- Tényleg le akarja váltani a magyarok nagytöbbsége Orbánt vagy csak a libsi médiában a fizetett komment a sok?

I'm hungry

Azt mindenki tudja, hogy szétlopják az országot, viszont azt is hogy nincs más helyettük

De ha csak a mutatókat nézem (mert soha nem éltem az új magyar határokon belül) akkor Magyarország nagyon jó helyzetben van, ez egyáltalán nem érződik ott?

Hol akarnák. Akármekkora propaganda fanatic meg tolvaj, nemsok elnök volt aki a migriakciók kezdetén szembemert szállni Merkelékkel. Aki nemakarja hogy a lányát homokiniggerek erőszakolják a nyíltutcán ,vagy hogy a ferihegyből gombafelhő legyen ,annak esze ágában sincs váltani

see pls

Mongolia is far better than India tbh

Kurva nagy mázlija van az Orbánnak ezzel a migránskérdéssel.

Orbán akkor is a /miemberünk/

I'am German. My big respect for you and Orban for not flodding your country with refugees. I live in Cologne and at certain places there is no difference to Damaskus oder Istanbul. Stay strong Hungaria!

Már bocs, de szerintem ezt csak az gondolja, aki nem járta be a balkán országait

Orbán miatt lassan ország se lesz, csak a gazdasági holdudvarának rabszolgái...

A fasz másikvégén is van élet. A magyaroknak is kurvanagy szerencséje van ezzel a szemét Orbánnal aki nem engedi széjjelbaszni az országukból azt a keveset ami maradt

Hát ha valaki eddig tűnődött volna azon, hogy milyen lesz egy ország, ha egy cigány focista vezeti, itt a válasz :D

Erre en is kivancsi lennek. Par eve elhuztam, de hirekben lattam hogy az orszag szamokat tekintve nem al rosszul. Neha hazamegyek szuleimhez, de ok altalaban panaszkodnak (reszben igazuk van, reszben nem, de mittomen, altalaban csak bologatok, mert nem kovetem a politikat sem itt, sem ott)

A jo mutatók abbol erednek hogy hatalmas mennyiségű fejlesztés forrásokat hivtak le az unios támogatásokból, onnan van a sok pénz, azért olyan pozitivak a mérlegek.

Persze, hogy le akarják. Orbán és kormánya kb. minden idők legkorruptabb kormánya. Nyilván külföldre és az elszakadt területekre csak a propagandájuk jut el. És nem, nem a "libsi oldalon" állok.

Nézd, nincs tökéletes politikus, ezt elfogadom. Az Orbán egy tökös gyerek, ezt aláírom, ahogyan is mondta, gyorsan képes volt reagálni egy olyan jelenségre, amire az elpuhult nyugati országok csak pislogtak.

De az, hogy mindent központosítanak, meg ez az állandó Sorosozás, ez engem kikészít. Ez komolyan vállalhatatlan. Felismerték, hogy jé, a Jobbiknak bejön a gonosz zsidó képe, hát ilyet tudnk mi is! Ha még kitalálnák, hogy a cigánysággal is kezdenek valamit, a Jobbiknak kb. nem maradna témája, létjogosultsága.

Visszatérve az elejére: lehet bármennyire jó politikus az Orbán, az egyszerűen szánalmas, hogy zsidózással ennyi embert be lehet hülyíteni 2017-ben. Bár ez sem őt minősíti, hanem az embereket általában.

Vielen dank mein Herr, aber Orbán ist auch ein Teufel

Egyébként meg itt tótországban sem jobba helyzet mint nálatok. Diplomával dolgoznak gyorskajáldákban,a kórházakban sokszor a váróban cserélnek katétert az öregeken és az átlag fizetésnek a duplája volna elég egy normál életszínvonalhoz

Miért mondod, hogy nincs más? Ott a Jobbik egy részletesen kidolgozott programmal. Hogy mondhat bárki véleményt róluk, ha esélyt sem kaptak még kormányon bizonyítani?

milyen mutatók alapján áll jól magyarország, világosíts fel kérlek. itt élek, és termelem a GDP-t, az átlagfizetés fölött jóval, de még így is legszívesebben elmennék innét, mert egy kibaszott putri lett ebből az országból az elmúlt években. Egy példa: rokon kórházba került, és az orvos szólt, hogy a gyógyszert vegyük meg gyógyszertárban és hozzuk mi, mert az osztályon nincs.
de te azért szavazzál soros/a sátán ellen

Senki ne gondolja, hogy orbán a magyaroknak védi az országot, ezt kapta utasitásba, ezt kell tennie, Nézzetek utána a rozsadombi paktumnak. Nem véletlenül vásárolták már fel a fél országot, az unios pénzekből-

De akkor is nem azt kéne nézni, hogy belerakták az országba a pénzt, visszafizették az IMF adóságot STB... persz, mindenki elcsesz pár dolgot, de összességében idővel csak jobb lesz

A statisztikákat mindig kozmetikázzák. Churchill mondta anno, h "én csak annak a statisztikának hiszek, amit magam hamisítottam"
A kommunikáció meg a propaganda soha nem látott magasságokban szárnyal, hiszen övék a média 90%-a.

pozsony egy rakas beton meg tobb csovessel.
barmilyen hely jobb annal.

Elhiszem, de ez miben nyilvánul meg? És korruptabbak még az akkori MSZP-nél is?

te tényleg ennyire buta vagy bazdki? nem hittem, hogy van ember a nyuggereken kívül, aki nem látja, mi megy itt

.A jobbikot hagyuk, egy képmutató, köpönyegforgató, féreg párt, elárulta a szavazóit, csak egy csicskapárt lett belőle.

Lehetne rosszabb is mondjuk, a svéd nők az autókba szülnek mert a szülészetek csődbe vannak

...

Ha nem vetted volna észre, Orbán csupán belpolitikára használja az egész bevándorlást. Szerinted milyen ép eszű kormány tesz olyat, h az EU bíróságához fordul kvótaügyben (ŐK FORDULTAK HOZZÁJUK), majd mivel az ítélet nem nekik kedvez, szimplán figyelmen kívül hagyják...nevetséges

even mongolia is better than romania. cigány

Igen, most őszintén megvallva így a határokon túl én totál fideszes lennék ha választanom kéne, az eddigi eredményeik szerintem jobbak az elődeiknél, de a Sorosozásnak 100%-ban ellene vagyok, de ha jobban megnézed ez csak egy politikai fogás ahogy te is mondtad, és hát ha ez kell az átlagembernek, és azért átlagember az átlagember, mert ők vannak a legtöbben

állandóan csak ez megy

...

Ugyan már tudod mennyi most az államadóság? 25 922 milliárd forint, az IMF csak egy kis szelet volt, egy nagyon kis részlet, a sok hitelből

Az, mert 100%ban fel tudja használni a köznép manipulálására azt, hogy igazából nem tett semmi érdemlegeset.

Ember , nektek a komcsi hiányzik, amikor senkinek nem volt beleszólása a nagykutyák dolgába. Orbituraság után is olyan fog jönni aki a saját zsebét tömi meg elsőnek csak a helyzet az hogy amíg Orbitúr zsebében már van lé rendesen addig a következő elnök szinte nulláról fogja kezdeni, márpedig lopni a néptől fog az is. De amúgymeg tedd a kezed a csecsedre és mond hogy te nem lopnád szét a fél világot ha megúszhatnád pár irgumburgummal

No refugee would want to come to our country. Orbán is only using this whole situation (caused by Merkel) to manipulate the people in exchange for their vote.

Szavazni nem tudok vagy ha tudnák is nem fogok, mert nem ott élek, a fizetések itt sem jobbak (SK) a kórházak itt is így működnek azzal a kivétellel hogy itt inkább kifizetem a magánkórháznak a külön pénzt, mert nemtudnak az államiban ellátni nincs olyan orvos akinek egy kicsi fogalma lenne, és ahogy tapasztaltam ez így van horvátországban meg szlovéniában, de ezek személyes tpasztalatok csak

Közben meg eltüntettek 3000 milliárd forint nyugdíjvagyont 3 év alatt

ezt neked ki mondta? :D nyilván Európa egyik legmenőbb gazdaságában csődben vannak a szülészetek :D atyaisten, és neked szavazati jogod van...ha egy kicsit hülyébb lennél már sisakban kéne járnod

Pont hogy Orbán és bandája az, akik hogy a te szavaiddal éljek "széjjel basszák az országot". Egyetlen menekült sem akarna ide jönni, hiszen még az is külföldre menekül, aki itt született és még tehetséges, jó munkaerő is...

Hát ezaz! (Szintén felvidékről)

Ez igaz, ezért próbálok mindenhonnan infót gyűjteni, csak az a baj hogy az emberek a balkánt Németországgal meg Angliával hasonlítják össze, amit nem értek, hiszen ég és föld

Egy szóval, szar :D

azt (kivételesen) nem a fidesz lopta el, a nyugdíjrendszer finanszírozására való pénz már 2006-ban SEM volt meg, csak takargatták.

Nigger ne csak az aftonbladet olvasd hanem alternatív médiát is, és akkor felcsillan, hogy milyen krízis elött áll Svédország

nem tűnt el. szétosztották a haverok meg a cigány családtagok között. jó nekem itt külföldön, fél millát keresni havonta jobb mint 150et.

Nem vagyok OTT, ezért kérdezem, és eddig mindent csak kérdeztem, de azért köszi

Svédország az az ország amelyik a legjobban gyűlöli a saját népét

>A Leghűségesebb magyar város
>szar
Ok