Otwieram Polski

Otwieram Polski

zamykam

...

Ta twoja stara się kurwa obsra jak będę ją ruchał w dupę

Postujcie zdjecia benisow.
>dobrze ze nie jestem pedalem

Co tam słychać polaczku robaczku ?

...

U mnie nigdy nic ciekawego.
Przz ostatnie 11 dni
>praca
>spanie
>jedzenie
>1,5h-2h na internety
>praca

Doslownie 1 posilek (obiado-kolacja) dzinnie przz 11 dni

polaczki przejmujemy te budeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

czołem wielkiej polsce

wolne dwie niedziele dla handlowców - bo na wszystkie nikt się nie zgodził i tylko dla handlowców, bo jezusek się gniewał na handlarzy, ale nie na kierowców autobusów, policję, mpo...

Bo ludze zamiast isc do kosciola chodza na zakupy i nie beda mieli 72 dziewic.

Kto sie wymieni na swiezaki za dupcenie

A po co mi swiezaki?

bozia królową polski

Ja mam chora corke wiec dam dupy za swiezaka

Poka zdjecie to pomysle.

Zamykam polski.

...

Jestem w Polsce od 2 miesięcy po 11 latach pobytu za granicą (Ameryka Południowa, praca w turystyce)

Nie przeglądałem polskiej prasy w tym czasie za często, jedyne co to okazjonalne nitki na chanach. Czemu ludzie mają taki głęboki ból na wszystko dookoła, że źle, źe hurr durr, że kradno, jeśli w ciągu tych 11 lat wszystko wygląda o niebo lepiej. Praca jest, pieniędze dobre, wszystko pobudowane, drogi zajebiste, baseny, hotele, osiedla itp. Ludzie po 3 samochody na rodzine. Moja rodzina to nowobogaccy teraz jebani, telewizory 3D jebani mają, ale nie mają żadnych materiałów 3D.
Słyszałem, że PIS robi jakieś imby od czasu do czasu, ale chyba to nikomu nie szkodzi co, jeśli wyłączysz telewizor.

Nie lubie takich owlosionych. Nie bedzie swiezaka.

Dzien dobry from America you pollacks. Anyone have advice on making good babka? I'm trying to perfect my babcia's recipe for Christmas this year.

Bo taki nasz zajebisty naród. Trzeba wyjechać żeby docenić

Yeah take some bleach and Polish coal. Mix with pierogi and wuala

Ale nalezy mi sie bo moja corka jest chora a ja nie zarabiam :(