Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=W4JXvP-yHbw
youtube.com/watch?v=qk8KB6okkfA
youtube.com/watch?v=EfFBNCSEVPM
myredditvideos.com/
twitter.com/NSFWRedditImage

nem

töltöm a Preyt :)

Az est kérdése:
Ánonnak mi volt az első koncertje amin volt?

LOL

Deák Bill még kb 14 évesen

Még a hétvégen elrontottam a majdnem 3 hetes recsi mentességet, ezért most kitaláltam egy rendszert.
Alkottam egy produktív napot, és ha sikerűl ahoz tartanom magam, akkor megajándékozom magam egy kis matyival este.
A mai nap kipipálva

irie maffia
>tudom

kiromantia

nem mondom meg
1. kiderülne mekkora vén szar vagyok a fonálhoz képest
2. azt hinnétek memélek

Depresszió :)

Kozmix hől

még nem voltam egyen se :(

Müpában volt az Állatok Farsangja.
Arra emlékszem.

Vad fruttik kek

jöttök diablozni?

HALÁSZ JUCI
amire meg magamtól mentem az queens of the stone age volt
most már mondjad papa

ja várjál tényleg engem is elvittek gyerekként ilyenekre hogy Kaláka meg 100 Folk Celsius

hitler vagyok
youtube.com/watch?v=W4JXvP-yHbw

kőkorszaki királynők*

Télen és nyárban,
a hóban és sárban,
hős maci bátran,
a jó ügyhöz áll.
Mindenki ébred,
ha zendül az ének,
hű macik víg dala,
bíztatva száll.

A múltkori Depeche Mode koncerten Pesten(2013), és láttuk az olasz herceget a fullos nőciével :D

t.

Egyik legszarabb turnéjuk volt az akkori hől. Talán csak a 2009-es volt még szörnyűbb annál.
Remélem a jövő hétfői koncert fasza lesz. Bár így, hogy Dave egyre rosszabb hangja mellé Martint elkapta a kaliforniai libsifertőzés, nem sok reményt fűzök hozzá.

>Martint elkapta a kaliforniai libsifertőzés
hogyhogy?

Santa Barbarában él egy jó ideje, és úgy látszik, ez kihatott az elméjére sajnos.
Nem pontosan idézek, de kb. ez volt:
>2016. őszi interjú
>"Martin, te ha választhatnál egy embert akivel találkozhatnál itt és most, ki lenne az?"
>"Donald Trump. De csak azért, hogy megkérdezhessem tőle: Ember, te mit csinálsz?"
No meg az idei lemez fő száma:
>cím: "Hol van a forradalom?"
>a képeken és a videóban Marx-szakállal pózolnak
És még volt egy-két interjú, de azoktól csak simán felfordult a gyomrom, nem jegyeztem meg őket.

jaah tényleg el is felejtettem azt a számot, rakás szar lett
faszért nem tudnak méltósággal eltakarodni nyugdíjba és nem leépíteni a legendás státuszukat

Amúgy ez.
Nem akarok morbid lenni, de lehet, hogy jobban jártak, jártunk volna ha Dave beadja magának az aranylövést és szépen csendben elporladnak a '90-es évek derekán.
Buktunk volna egy Ultrát, de a többi lemeznek csúfolt valamiért egyáltalán nem lett volna kár, cserébe sokkal nagyobb legenda lenne a banda körül (tinipicsákat sem látnál Nirvana pólókban flangálni ha Cobain még élne és hoznák ki a szarnál szarabb albumokat).
Vagy ott a Bonanza Banzai (és ezt most nem Ákospostából mondom, arról én személyesen már hónapok óta leszoktam mert túlment az ártatlan meme kategórián). Feloszlottak a siker csúcsán, azóta megmaradtak egy többé-kevésbé szép emléknek, és minden zeneipari katasztrófát Ákos nyakába lehet varrni. Ha meg együtt maradtak volna, akkor valószínűleg belebuktak volna 10 évre rá a műfaj akkori időszakos fősodorból kikopására, és abba hogy egyre szarabb munkákat adtak volna ki a kezük közül.

2011 vadfruttik szegeden.

>mindenki ebben az évtizedben volt először koncerten
undarazsak és/vagy nyomik detektálva

dögölj meg

Vén trotty

szakadj meg

kell már a pelus józsi bácsi?

Koncert nem, de fesztivál annál inkább (Imagination) youtube.com/watch?v=qk8KB6okkfA

lehet lett volna pofájuk folytatni új énekessel
nirvána esetében ez kizárt dolog lett volna (mondjuk úgy rémlik, hogy azért ők is bepróbálkoztak)

Nem hiszem. Egy évvel előtte szállt ki Alan, még egy ember elvesztése a banda halálát jelentette volna, főleg, hogy Fletch nyílt titok, hogy nem ért a zenéhez. Maximum Martin kezdett volna kicsit komolyabb szólóprojektbe, mint ötvenes-hatvanas évekbeli slágerek elektronikus fedőinek készítésébe.

Ja, és azért a DM imázsához ugyanúgy hozzátartozik Dave, mint a Nirvanaéhoz tartozott Cobain.
Bár amióta a Királynő elkezdett a buzi emóssal turnézni, azóta kicsit óvatosabban teszek ilyen megállapításokat.

Motörheadnek van egyedül gerince, hől

a királynő meg sem várta, hogy kihűljön a higany, rögtön másik énekest kerestek
pofátlan zsidó banda

ki /identitesz/ itt?

youtube.com/watch?v=EfFBNCSEVPM

miért ilyen szar minden/

miattad

lehet hogy te vagy a szar

nem hinném

hogyhogy?

>a hagyományosan legforgalmasabb nap is épphogy csak sikerült a körtéig elvergődni
rip

lehet, hogy valamelyik notórius szarpostázónk felfordult

az augusztus 29-i hétfői fonál csak 147 posztot ért meg

pár hónapja még 4 fonál volt naponta aztán valamelyik okos ideömlesztette a redditnáciajit és megölte a fonalat

Xénia láz az azóta már leégett Sportcsarnokban, 1996 tájékán.

>pár hónapja még napi 4 fonál volt teleszarva érdektelen baromsággal
ha nem tetszik lehet menni újbuzi
azaz 5-6 alap ember úgyis itt fog maradni
újbuzik meg majd jönnek-mennek

HAARP vagyok

>szembesül a tényekkel
>ú-újbuzi vagy
MEA

Ja volt egy rövid 2-3 hetes időszak amikor pörgött rendesen, egyébként meg nem
Vissza lehet nézni az archívumban újbuzikám

elkerülhetetlenség vagyok

a generál halála?

nem tud

balfasz vagyok