/ex-yu/

...

Other urls found in this thread:

youtu.be/_SKe5AsjV1k
youtube.com/watch?v=OMHw4G6ltgM
youtu.be/pKiB8-2LK6s
alo.rs/cicolina-ulazi-u-parove/107557
informer.rs/vesti/politika/134267/SRBIJI-MESTO-EVROAZIJSKOJ-UNIJI-Ruski-lider-samitu-Pekingu-nahvalio-nasu-drzavu-PONUDIO-SARADNJU
twitter.com/SFWRedditVideos

prvi za metodicko uklanjanje srba

drugi za majmunsko uklanjanje majmuna

Jebacu mu majku ocu ostroga mi

treci za rick & morti

youtu.be/_SKe5AsjV1k

koliko smo puta svi divljali na ovakve pjesme jebes mi zivot

ViewReport
migrate turci cCc hayde cCc
Sup Forums Anonymous Tue 16 May 2017 06:37:13 No.74913171 ViewReport
Vi ste turci (srvi)
Sup Forums Anonymous Tue 16 May 2017 06:36:18 No.74913144 ViewReport
Vi ste srvi (turci)
Sup Forums Anonymous Mon 15 May 2017 12:39:12 No.74888234 ViewReport
hajde hajde Turci Arnauti
Sup Forums Anonymous Mon 15 May 2017 08:59:42 No.74879172 ViewReport
to mora da su neki turci kurci
Sup Forums Anonymous Sun 14 May 2017 10:28:43 No.74841523 ViewReport
idu turci
vise im
heh
[spoiler:lit]sablje[/spoiler:lit]
Sup Forums Anonymous Sun 14 May 2017 09:17:40 No.74838492 ViewReport
Quoted By: turci kurci
Sup Forums Anonymous Sun 14 May 2017 05:44:19 No.74830726 ViewReport
youtube.com/watch?v=OMHw4G6ltgM

HADJE HADJE TURCI
Sup Forums Anonymous Fri 12 May 2017 23:24:08 No.74767111 ViewReport
turci kurci
Sup Forums Anonymous Fri 12 May 2017 05:44:58 No.74735950 ViewReport
cCc hayde hayde turci cCc
Sup Forums Anonymous Thu 11 May 2017 17:05:49 No.74720874 ViewReport
Popij ljekove priviđaju ti se turci bato

To nisu vijesti, hrvati su oduvijek bili nacija koja voli da etnicki cisti
Sup Forums Anonymous Thu 11 May 2017 16:38:24 No.74720242 ViewReport
Turci su jednostavna stvorenja
Nemaju puno potreba niti nagona za razvojem, sto je na kraju bilo kobno naravno

Glupo je to sto ovaj degen povezuje nesto sto se desilo prije skoro hiljadu jebenih godina sto sad on nije milioner ili tako nesto

Retard

Ko da meni ne idu turci na kurac

I dalje mi nije jasno cemu taj atentat u picku masterinu
Jesi znao da se nije uspio ni ubit debil i da mu se zaglavio pistolj 2 puta?

Koji jebeni retard
Sup Forums Anonymous Thu 11 May 2017 16:37:10 No.74720219 ViewReport
OBO
daj nabroji 2 korisne stvari koje su turci napravili za balkan. jel ostalo kaj od arhitekture osim usranih đamaija koje bi ionak trebalo srušit? nije.

ne ironično najbolji rap koji sam ikad čuo youtu.be/pKiB8-2LK6s

majmunko

Dje ga je Vlado, jel se ubio?

...

Bogdan Šaban
fotoshop to

kakve emocije vam izaziva ova slika

plakem

a kakve emocija izaziva ova slika

Ako cifre igram striptiz na live stream

bazirani slovenci, sale se na svoj racun

kek

auuuu jebote gde ovu sliku, aj ziv bio! I ja sam sa tobom imao ok razgovore i sve, to necu da poricem, nekada sam mislio da si ti ili sta vec, uglavnom ima jedan hrvat koji je opterecen sa mnom, video sam sliku foldera i svega, jedan bosanac koji je autista bolesni, ono klasicna prica, sisica mamina za kompom koja je edgy pa kao provocira sa forama za decka koji je poginuo.
Najjace u prici je sto taj nikada nece shvatiti da lik koji je zavrsio zivot sa 24 je vise radio i jebao i izlazio i provodio se nego sto ce on za ceo zivot, vrednije je tih njegovih 24 nego 2024 godine bosanca koji me "jebe".
Pozdrav kroasane, nisam peder pa da te prozivam sada kada znam da smo imali cool prici i zajebancija samo koj kurac sa tom slikom.
evo ti you od taksiste, imam slobodno vreme retarde, od kada dolazim ovde godinama pisem duge tekstove, napijem se i izdrogiram i onda mi je ovo ventil pa pisem dugo.
Dodjem vikendom uglavnom jer mi je ludnica sa obavezama i svime tokom nedelje pa onda vikend provodim ovako hedonisticki.
I koj si ti kurac u mom zivotu da bi mi dao ili da mi ne bi dao you, budala klasicna, daj svojoj mami you.

Odakle mu ove paste ovolike, dal ima ljudi koji idu kroz arhivu i cuvaju sve ovo

lmfoalmfoa

ponekad mi se cini da ovde samo postaju djeca ne starija od 12 godina

Vec dve godine mi udaras taj quote sa zelenim sranjem. To je postala jedina stvar koju znas, za to vreme (te 2god) sam zaradio jedno ~30 000evra, istrosio ih, imao devojku, raskinuo, promenio poslove, jebao ~1000 puta, jebao 5-6razlicitih riba, napravio jedno 10tak dobrih kontakta za posao sutra, sada zivim lepo, imam drugove, izlazim (pa sinoc sam slao slike iz kafane), jebem regularno, imam ribe, imam para normalno da zivim.
Ti i dalje udaras quote i pravis glupe meme, odrasti decko, cak sam i ja nezreo ali ti bi stvarno trebalo da odrastes ako ovo vidis kao neko "nadmetanje", sam si ga tako nazvao a zivot prolazi pored tebe, pored tvog prozora prolazi nesto sto se zove zivot.
>postavi sebi pitanje sta ces da radis ovaj vikend i reci ces da ne znas...isto sto i uvek,
>pitaj sebe da li ikoga imas i da okrenes da dodje ili da odes, nemas.
>cak ni osecaj kurca u picki jebenoj ne znas kakav je
u cemu si dobar pitaj se sada?

daj mi onu "ne bih se lepo proveo druze"

taksista JEBE

Majmunko znas li kako kazu ameri "pazi sta zelis mozda ti se i ostvari", ne bih lepo prosao druze, ali bukvalno, mislim da bi te ne samo tukao vec i maltretirao do te mere da bi nosio pelene za ceo zivot od trauma i pio i jeo na slamcicu i venu. Jebena klempava mentolcina, sisica sa interneta pokusava da bude mangup, jbga internet je pa sve trpi sta reci drugo, idi sada pitaj mamu da li mozes jos malo da budes za kompom
Zivota mi pricam sada drugaru....nije to tuca nego bih te bukvalno satima moguce i danima maltretirao do mere da bi verovatno izvrsio samoubistvo

+1

o kakvom se biznisu radi, bači neki zeleni tekst

previse komplikovano phratello, ispricacu vam neki dan kad budem slobodan
Neironicno i sad sam zauzet, ali sam uzeo par minuta slobode da govnopostam ovdje

Oj RAKIJO RAKIJO kolko sam te popio, različitog ukusa i gradi..ispraznio stotinu BURADI.

Moja mala digla nogu pa me pita dal' ja mogu, a ja mogu hvala bogu, pa joj digo drugu nogu, jer sam momak sa planine željan pićke ko slanine!

jbt moram sutra sa starim na ribe.
PUN MI JE KURAC VIŠE!

>ook saznaš da većina turcizama ustvari nisu riječi iz uralo-altajskog riječnika već iranizmi šta su žohari uzeli

Moja Mara tri posla radi, sere piša i salatu sadi.

bazirana braća iranci, aka proto-hrvati

Svima sam se osvetio, samo ocu nisam - on je moju mater jebo, ja njegovu nisam!

plakem

pa kaj te spriječava frende?

zato ih mi ne zovemo turcizmima nego orijentalizmima

>t. dante

perzijski/hrvatski

prčit/utjerivati
suknja/haljina
šator/zaklon
sirutka/sirup
tambur/tambur
tovar/teretnjak
tulipan/tulipan
ubruz/ubrus
užina/marenda
vrtuljak/zvrk
pendžer/prozor
ziher/sigurno
žamor/buka

>Mađari
>Škotska
kj ?

nakon drugog svjetskog rata fore o židovima odjednom više nisu bile smiješne/ politički korektne, ergo je nacionalnost trebala biti zamijenjena.

inače škoti su poznati po tome što su škrti, pa je tu pronađena nit

bill?

jel ovo iz neke csi serije

>filename

alo bosanac obriši ovo S M J E S T A

Izvlakach

ruzna je

...

jesi ti Osečanka?

jašta sam bolan

zagreb nikada nece biti zagrijeb!!

kako mi je zao ovih ljudi sto postuju pod bih zastavom

zasto?

svi moji prijatelji su usijane glave

Zagreb - zagorci tako kažu za područje pored "grabe" (rijeke) ili, ja mislim, iza "brega" (planine)
Zagorje - prigorci tako kažu za područje iza gorja

Jedni druge zovemo isti kurac samo je jezik drukčiji

cifre

ne znam jednostavno kad mi neko kaze da je iz bosne nekako mi ga je zao dodje mi da se rasplacem

Nemaš pojma
Gle ovo

cetvorke i majmunko se ubije konacno

sto si ti neki pazljiv covjek

idi leci se

Zato jer ti je stari bio u Srebrenici

>zivi u smrdiji
>zali nekog zbog mesta rodjenja

vakat mi je zao bih zastavica

navucen sam na cifre

>probudim se
>opet Srbin

hvala ti B*ze

>mladji brat gore na spratu igra lol
>upalim torent
>posle par sekundi cujem kako besno udara nogom o pod
>silazi dole
>minimizujem torent
>ugasi torent dok zavrsim partiju jebe me ping
>nisam ga ni palio brt
>ode gore
>udara nogom u pod
hehe

>vukovar grad heroj
bogte ja ne volim srbe al čak I ja smatram ove ljude degenericima

jesi ti ja

>alo.rs/cicolina-ulazi-u-parove/107557

bazirani parovi

>e-evo sad kad sam razbio ovu tablu mozda vise necu buditi upisan u pola noci

ko ovo nije radio nije pravi brat

Vidi ove Crvate ala su navalili sa nacionalizmom jebote....eto to me je nasmejalo posteno u kojoj je zabludi citava njihova nacija, to je isto kao kada bi siptari mislili da su nas potukli i uzeli zemlju sami.
Lako je kurciti se kada je ceo svet iza tebe a proterali neduzne civile koji su normalno ziveli tu, plus u istoriji imaju Jasenovac koja je bruka najveca moguca.
Naravno nije me ovo nasmejalo ali je smesno jer je internet pa te boli kurac, ne shvatas ozbiljno gluposti.
Ja sam inace jako pozitivan lik, smejem se stalno, optimistican i druzeljubiv, pa cak sam i ovde vise puta hteo da se nadjem sa nekim mada ti neki valjda nisu smeli/hteli ne znam.
Cak sta sam i neozbiljan previse ali kako sada to "dokazati", volim drustvo i sprdnju, kafane, volim flertovanja i zezanja, gledam serije i gotivim i south park, family guy i sve to..
Volim sarkazam, volim banalne stvari, nekada i preterujem sa forama, kao u vojsci kada sam stotinu vojnika digao na noge praveci laznu uzbunu u sred noci i to u sred sume gde nema nigde nikoga, trudim se da mi zivot bude zanimljiv eto i sto manje da razmisljam o politici i teskim stvarima, izbegavam ljude koji smaraju na tu temu.
Ali meni zaista nije smesno recimo sto je lik jebao kroasan, slikao govna, jadni baitovi i slicno, iskreno nije, to mi je cringe.

niko ne voli guzobolnike

Moj kurac je spreman

>Vidi ove Crvate ala su navalili sa nacionalizmom jebote....eto to me je nasmejalo posteno
crvati se sramote sa svojim razbijanjima ploča al servi nisu puno bolji

doslovno dobili 250kuna od HDZa

>le remove kebab meme
sjebali ste bosnu sa svojom jebenom velikom srbijom

sereš, odo I ja razbijat čirilične ploče za te pare

У пeћини y зaпaднoм Иpaнy

>sa svojom jebenom velikom srbijom

los meme

tshtshnvc najuticajniji novinar u evropi

novopederach

Za rat je kao i za ljubav potrebno dvoje, kapiram da smo mi napali prvi i da smo bili ti koji su vrsili pritisak na Balkanu ali nije istorija tako crno bela. Ne opravdavam postupke Milosevica, ali mislim da vas je napalm bombama sravnio sve do jednog onda bi se "izjednacili" sa tim Jasenovcem. Vi Hrvati zaista ne shvatate da ste samo tim cunom pali na najnize grane i pricinili mnogo zla, to nije bio rat, to je bio kukavicki i podli zlocin sa vase strane. Jebote ja sam barem objektivan i kazem da Srbi nisu cvecke i da nas je zapad posteno odradio kao i sve narode oko nas (ne svaljujem krivicu za nase neuspehe na drugoga) ali vi nikako ne kapirate tezinu, brutalnost i kukavicluk kao i okrutnost samo tog cina.
Nije to muhhhh Jasenovac fora, koji vam je kurac, jel su vas ucili od malena da je to bilo nesto minorno pa ne kapirate.
Ja vas ne gledam kao neprijatelje i za to sam da se vise izglade ti odnosi, umara svakog normalnog coveka zavadjenost ova Balkanska.

ma boli me kurac za kosovo ahahhaha

Crnogorci su gospodari univerzuma

ma sta je to ubili samo 300k do 500k serva
>male cifre brt

Srbin je tata

brate ovo je u srbiji bio sam u ovoj pećini...

Sve price su napucane da bi politicari dobili rejting, Hrvati se pale kao majmuni kada neki politicki piun izadje i kaze Smrt Srbima, i dobije brdo bodova od naroda bukvalno a kasnije se nalaze po mostovima sa cvecem i slicno.
Nema od rata nista, mislim na lokalni rat.
Rat koji realno mogu da skapiram je vise na nivou Evrope koja hoce da se otarasi muslimana i camuga! Realno levicarske evropske politicki korektne fore vise ne prolaze ni u jednoj zemlji, svima je jasno kakvu su gamad primili a iole pametniji shvata da stoji velikim delom USA iza toga radi destabilizacije.
Mnogo pisem pa smaram ali je za tldr
Rat jedino moze biti kada se proteruju crnci, arapi i ostali, gde ce biti gradjanskih nemira, terorizma i ostalog.
Evropa bato puca, Grcka pukla, Turska puca, Balkan je smece, UK izasla, Ukrajina pod okupacijom Rusa, par zemalja ni ne zele biti clanice a to su najbogatije tipa svajcarska norveska.

informer.rs/vesti/politika/134267/SRBIJI-MESTO-EVROAZIJSKOJ-UNIJI-Ruski-lider-samitu-Pekingu-nahvalio-nasu-drzavu-PONUDIO-SARADNJU

B A Z Z A

>gospodin baza
>batka lukashenko
>veliki vladimir

najbazziranija slika

kad cete naučiti da se rusi samo prave da su vam prijatelji

SAMO

naucili smo da se zapadnjaci prave da su prijatelji, a rusi nam nikad nisu odmogli

uzgred

>- To partnerstvo podrazumeva saradnju sa zemljama EEU, Šangajskom organizacijom za saradnju i Asocijacijom zemalja jugoistočne Azije. U toku su pregovori o trgovinskom sporazumu i ekonomskoj saradnji s Kinom, slobodnoj trgovini s Izraelom, kao i konsultacije sa Srbijom, Egiptom, Iranom, Indijom i Singapurom. Radimo na sistemu za pojednostavljenje bilateralnih i multilateralnih ugovora u oblasti carine, sanitarne i fitosanitarne kontrole, investicija i zaštita prava intelektualne svojine. To će sve omogućiti formiranje velikog ekonomskog prostora od Atlantika do Pacifika - podvukao je Putin.

*popije hektolitar ruske sperme*
*urla na orkovskom*

cifre

o v o
v
o

>- Srbija je razvila jak kulturni i obrazovni sektor, snažna je sila u sportu i privreda joj je sve jača... Naša kulturna razmena je odlična, imamo i sporazum o viznim olakšicama i u našim odnosima smo stigli dosta daleko - poručio je Đinping.

Molim lepo!