Question to polish twats

Question to polish twats.
Czego siedzicie tutaj a nie na kara czy vi czy na innych polskich gownoszonach?
Wmieszam sie w tlum.

>vi
>kara
Gdyby jeszcze soba cokolwiek reprezentowaly.

bo na kara mam bana na ip z orange, więc jebać, nie chce mi się ciągnąć fiuta adminiowi żeby mi pozwolił tam postować
a vi to nawet nie chan, to gówno

/thread

Dobra, niech ktos jeszcze zapostuje papieża, Teen Kasie i możemy kończyć...

Bo w przeciwieństwie do polskich chanów to jest klawiatura która mi jest potrzebna do przeglądania 4chana. W porównaniu do tej społecznosci to nasze czany są martwe jak JPII

Haha yeah

I love pokemon

Olać papieża, mogę zapostować Kapitana Bombę :)

Ja siedze tutaj bo na szonach jest ciagle narzekanie na polske, polakow i wszystko co z nimi zwiazane a same polskie anony to najwieksze stezenie tego wlasnie polactwa xD
Tez nuda i powtarzalnosc.

Bo polska to najgorszy obszar geograficzny w Europie.

tutaj można od czasu do czasu trafić cos ciekawego, a na polskich to kurwe sam syf. Już lepiej na wykopie siedzieć.

bo syf i dzieciarnia, naszczescie 90% gimnazjum nie potrafi po angielsku,o polskim nie wspominając...

Lol polsky look how ramdom letres

polacy zwierzęta

zwierzacy polęta

Bo nie wiem jak tam wejść xD

bo w polsce nie ma trapów

Polska qrwa!

Siedzialem na kara pare lat do poki nie zaczelo sie forsowanie spierdolenia na sile i wpowadzanie hardych zabezpieczen. Teraz nawet nie umialbym wejsc bo kuc ujemny here.
Na vi ogolnie poziom jest bardzo niski, wkurwia mnie /psl/ i forsownicy. Na starym vichanie/tapchanie lubilem to ze ludzie mieli do siebie dystans i czesto zartowali z siebie, teraz kazdy jest mocno krawedziowy i zaczyna kazde zdanie od "jestes idiota bo niepodoba mi sie co to myslisz" etc.

Obecnie najwiecej siedzie na Sup Forums bo jest tam na prawde sporo inteligentnych ludzi i lubie ich poczucie humoru.
Ps. To prawda

>inteligentni ludzie
>Sup Forums

na Sup Forums poznałem swojego pierwszego chłopaka i miałem z nim gejowski s e k s

Poles and Russians are brothers! Fuck the EU !