Poland fat pussy

Poland fat pussy

bump for more

user kurwa dumpuj to porządnie a nie nitka spadła z rowerka desu jak prawie sie spusciłem

user z poprzedniej nitki ? musiałem wyjsc z domu

To pani kasia?

nie . studentka odemnie z roku moja odbra pzyjaciolka amatorka

Masz tego więcej? Nie widziałem poprzedniej nitki.

tak to ja, dawaj mi w koncu link do pobrania imgura reeeeEEEEEEEEEEEEEEEEEE

szkoda bo rozmawialem z jednym anonem. troche jest
o jak dobrze ze jestes skonczylismy na trojkacie tylko ze polecialem z nia mocniej na rozpoczecie wakacji. pamietasz jak mowilem ze pare razy mialem trojkata z jednym kolega i pare razy innym ?

no to dawaj wszystkie historie i zdjecia bo mój kutang czeka od paru godzin

na koniec roku akademickiego poszlismy na impreze a na nastepny dzien mialem jechac z nia nad morze na impreze poszlismy z kolega z ktorym poleciala na trocjkat a zawiesc mnie nad morze mial ten drugi od trojkata

ale wez dawaj jakies lepsze te zdjęcia, mam okulary ale bez przesady anonku

budzimy sie rano zamiast sie pakowac drink na klina i powoli ruda w obroty z kolega. wpada drugi kolega jak stoi nago w szpilach. do torebki wrzuca zabawki chce sie pakowc my ze daj spokj zakladaj sukienke i nad morze na miejscu kupi sie stoj jakies ubrania. pojechala kusa sukienka i nic pod spodem.

spoko
wpdamay do apatamentu dalej pijani z tymi kolegami wszyscy nakreceni i zaczyna sie w trojke zaczynamy ja robic. poszla z nami na 3 baty. a ze zabralem z soba wigre to caly dzien ja ruchalismy

wiecej cipki i cycuszkow pls
podbijam zeby nie spadl

...

tylko to zostawie

...

wincyj, ryj?

masz

dziena

zaskoczyles mnie chcialrs twarz myslalemze dupe cycki pytanie czy jak byla brana na 3 baty dala rade a ty ryj

...

user chuju zdechles znowu