Poland tits nice girl from small town come to capitol and start study and make nasty fings

poland tits nice girl from small town come to capitol and start study and make nasty fings

...

Also polish girl but very polite ;)

are you from poland ?

Yes

I thought all polish girls had hairy Polish sausage nips

to dobrze wole pisac po polsku to twoja dziewczyna ?

xd to nikt poza mna Cie nie zrozumie, moja moja ;)

trudno po za tym mało kto tu sie interesuje czyms wiecej niz cyckami. fajna z ta chodze na uczelnie i spotykamy sie tylko na ruchanie

Wyglada ciekawie ;D zazdroszcze ;)

not all
cycki ma epickie. ale bardziej nadrabia zachowaniem robi wszystko dla niej im ostrzej tym lepiej. twoja tez wydaje sie otwarta na eksperymenty

...

...

No cycki z tej perspektywy zajebiste, moja nie ma czym sie az tak pochwalic, a co do eksperymentow, to proboje ja na trojkat namowic jakis mmw w sumie obojetne, chcialbym cos nowego bo jestesmy razem ponad 6 lat a ja nie mialem zandej poza nia, ale ma opory. Reszta luz, poza miejscami publicznymi pissingiem i chyba tyle jej nie pasuje

Kurde tresc mi zniknela

ta poleciała pare razy na dwa baty. ciekawa rzecz. ta lubi naprawde na ostro anal oral pejcz wiazanie konczenie w ustach itp. ogolnie trojkaty polecam choc miałe tylko takie ze ona i moj kolega raz zdarzlo sie ze dostała 3 chuje do zaspokojenia

To bardzo ambitna ;D ja sie czasami zastanawiam czy sie nie wybrac do swingersklubu jakiegos, ale mam wrazenie ze tam 3/4 jest facetow

co do lania to probowałem nasikałem jej do ust na nia ale nie polecam chyba ze w wannie. kolega raz postawił jej klocka na klatce miała całe cycki wysmarowane tym bardziej nie polecam a tu masz cycki

Kuurwa zajebiste, pobawilbym sie takimi, ale nie w gownie. No pissing raczej w wannie pod prysznicem bo wszystko potem sprzatac to chyba nie warte dla chwili przyjemnosci ;d

nawet nie wiesz jak ja pokaralismy i meczylismy wzielismy wiagre cały dzien mielismy sile zeby ja meczyc. nie wiem nigdy nie byłem w takim klubie

ja w gownie tez nie to było raz troche sie wkurzyla za to. super konczy sie na takie cycki i dobrze sie chloata pajcz ladnie wchodzi na takie wielkie cycki

I saw this set last year, you got all of them?

I saw this set last year, you got all of them?

>
Jezeli pojde dam znac xd ale historie ciekawe, chetnie bym popatrzyl albo wzial udzial ;D

z nia bylo troche jak w takim klubie ona jedna my 3 robimy wszystko co chcemy pozniej zrobilo sie troche nudno to testowalismy ile wytrzyma. włozylismy jej w kazda dziure po jednym fajna sprawa polecam. moze znajdz sobie taka nie wyzyta jak ta

Ja to chetnie, ale rozwalac taki zwiazek gdzie sie znamy rodzice sie znaja na wakacje razem jezdza itp to chujowo troche xd ale z 2 strony jak nie teraz to im pozniej tym gorzej, moze jeszcze zmieni zdanie i wpadnie jakis trojkat ;D ona tez nie miala nikogo poza mna wiec jakas tam ciekawosc u niej musi byc ;p

a to szkoda napewno zmieni zdanie prowowałes analu ? polecam. my tej zrobilismy maraton, najpierw ja ja w dupe szybka zmiana kolega w nia wchodz ja daje do pyska trzeci czeka i pozniej ten co walił w dupe na moje miejsce a trzeci wchodzi oj jak jeczala

Kilka razy sie zgodzila, fajnie bylo ja oceniam 10/10 ona mysle ze tak z 7, ale za rzadko to robimy zeby jakos sie przyzwyczaila albo nie wiem rozciagnela ;p

za to twoja ma super tyłek. jak sie rozciagnie to bedzie sie jej mega podobac. ta była 40 minut cały czas miała pracujecego bata w dupie i podobalo sie jej mega. no moze przesadziliemy jak chcelismy sprawdzic ile zmiesci i zaczleismy rozciagac jej odbyt zmiesciła 9 palcow

No tyleczek ma fajny nie da sie zaprzeczyc. To ta wasza kolezanka nie miala z wami lekko, ale kurwa z dupy do japy to juz serio taki kurwiszon troche. Ale wazne ze wam sie podobalo i mogliscie wszystko ;D

powiedzielismy jej ze zobaczymy jak wiece zniesie i bedize brana cały dzien spodobalo sie jej. dobre tez bylo glebokie gardlo w jej wykonaniu lezała na stole z glowa w dol i tylko sie zmienialismy albo w cipke albo w usta

...

...

...

...

...

...

co ty kurwa klamiesz? to dziwka byle na Sup Forums z 20 razy

...

była i to ja ja wrzucałem cymbal