Kurva anyátok

kurva anyátok

agyfaszt kaptam ettől a képtől

Újraposta
#
Én is 8 osztályosban voltam, szerintem jó döntés volt a szüleim szempontjából. A húgom 4 osztályosba fog menni, és látom rajta, hogy milyen felületeaen veszik a dolgokat a kevés idő miatt. Mondjuk szar suliba is jár, de nem csak az a baj.

Hát ja, ez eléggé iskolafüggő. Nálunk a hatosztályost "tehetséggondozónak" hívják, de hát nem hiszem, hogy olyan sikeresen lenne a tehetségek gondozásában, ha speciel a mi osztályunkból jó néhányan vagy nem is mentek továbbtanulni vagy pedig valami iszonyat semmi szakra mentek.

Az érdekessége a dolognak az, hogy az érdeklődés az már azelőtt ott volt bennük, hogy egyáltalán bármit tudtak volna erről... vagy legalábbis ha tudták, azt nem tőlem, de mivel nem nagyon beszélek onnan senkivel, ezért sejtésem sincs, hogy akkor kitől

Na, akkor én is újrapostázom.

Szerintem is. Igazából könnyítés is volt abból a szempontból, hogy mire a "rázós" részre eljutottál, azért csak sokat segített az, hogy ismerős közegben voltál. A 6 osztályos még egy fokkal jobb, de a 4 osztályos szerintem pont a legrázósabb nagyon sok szempontból: összeszokni is nehezebb, a tanároknak is más lesz a viszonya így hozzád, meg a tanulás szempontjából is könnyítés azért elég sok minden. Jobb esetben, persze. Ha szar a suli, akkor igazából mindegy.

a nők mindig kutakodnak, biztos hogy megtudták és jó előre ki lettél tárgyalva, nem dugtad meg egyiket se?

én olyan hatosztályosba jártam ahol 7-8 ált iskolában volt, emelt óraszám
aztán átkerültünk a rendes iskolába és onnan folytattuk a tananyagot, új és jó szar tanárokkal

what does kurva anyátok mean

'your mother is a bitch' or 'your bitch mother' to be exact

Nem igazán, nem is jártam és nem is kamatyoltam egyikükkel sem. Annak ellenére sem, hogy az egyik csaj (padtársam volt 2 évig) az nagyon rám volt kattanva egy időben, de tőle se akartam semmit különösebben.

krizma

na ez egy cuki példány, de miért vág ilyen savanyú képet?

szóba állok sok mindenkivel, de senkinek sem fogok rögtön a nyakába ugrani

A bitch soha sem jelentette a kurvát. Szukát, nőstény kutyát jelent. A kurva az a whore. Nem olyan nehéz, nem értem, miért rontják olyan sokszor el.

ja hogy te ilyen csanád vagy
akkor nyald meg a bal herém

thanks. why is the hungarian general named that though?

mert mi csak a kurvát használjuk, esetleg ribanc
a nemére nem szoktunk megjegyzést tenni

Tesik! Szeretnék mentőzni. Ismerték gépészt?

jó, miben túlzott ma a fonál?

vágd fel magadat és majd jön a mentő

I dont know. its a common curse here just to be thrown around jokingly.

I found /int awhile ago so im a newfag here so i dont know why our thread is called like that

mentőzni? úgy érted mentőotó sofőr?

Nem igazán vagyok csanád, kifejezetten feszengek ismeretlen társaságban és eszméletlenül magányosan érzem magam még barátok között is.
Nem hiszem, hogy ezek tipikusan csanád jellemzők lennének.
Egész életemben egy bn-m volt, 14 éves korom óta és immáron 1,5 éve, hogy szakítottunk, és azóta nem is volt más.

kitudja

dögölj meg rohadt csanád

abban hogy a nők érző lények

there was a v4 thread and it got full of avatar and namefags so one angry user made a thread for us one day with an apple saying fuck your whore mother
thats how it was born

nem értem

Ez egy nagyon fura körte.

ah okay, thanks

jól értem hogy egy kvázi 6 éves kapcsolat után nem tartod magad csanádnak? szűzpunci meg ilyenek, sikeles embör, satöbbi

hát hogy "minden lány 15 éves koráig szűz"
de mindegy én nem akarom és tudom megváltoztatni a véleményeteket, csak szerintem nincsenek örök érvényű igazságok semmiben sem
érző lény vagyok

biztos éreznek, de leginkább számítanak és önzők

Nyehehehe
Természetesen.
Feljebb

26 vagyok, úgyhogy jócskán több az mint 6 év
Amúgy a kérdés nem erről szólt, hanem arról hogy a rostosok a gimiből, akikkel egész eddig egy szót nem váltottunk, hogy ők miért voltak olyan érdeklődőek felém már az első perctől kezdve, hogy odaértem.

Nem mondjuk meg a külföldieknek újbuzi.
Minddel gorombák vagyunk vagy ignoráljuk őket

hogyne lennének, a föld a nap körül forog
most attól hogy te szűz vagy (vagy így szerepjátszol) attól még a statisztika nem hazudik

elkéstél család

Azt tudod, hogy a cigány lány meddig szűz? Amíg erősebb az öccsénél, gyorsabb a bátyjánál és az apja börtönben van.

Az igazság triplái

epikus
kár hogy mindenki ismeri

Engem csak egy kérdés izgat: mi vezérel egy csajt, hogy a kurva anyátok fonalára tévedjen? Mert a többi táblát még megértem, de ez annyira specifikus és annyira kolbászparti, hogy kissé fura a dolog.

>kéne féltestvér nővér bn

át kell menjek mert ide vágtak valami fát az udvarba, majd megkérdezem neked kell hozzá

vagy esetleg utánanézel magad

Szeretm ezt a viccet hől

egy kis önzőség mindenkiben van, ezzel semmi gond nincsen, nem hinném hogy itt mindenki Teréz anya (meg úgy általában a világon)
számító meg nem vagyok
a gimnáziumi osztályomban egy lány volt aki 13( !) évesen vesztette el és ezzel eléggé megbélyegezte magát, a többiek meg általában gimi utolsó évében vagy picit később
böngészgettem, megláttam az almát, egy kicsit olvasgattam és viccesek vagytok hől
nincs más indíttatásom, amikor unatkozom akkor írogatok ide

ez hől
mondjuk nővér helyett inkább húg de kinek mi

>egy kicsit olvasgattam és viccesek vagytok hől
idejön röhögni a békák sirámán, rostos megerősítve

Na, szépen vagyunk.
Felszáltam a mémvillamosra.
Gyerek mellettem pörgeti azt a faszom biszbaszt, a vezető meg szájfedorát használ.

>osztályomban egy lány volt aki 13( !) évesen vesztette el
Én is vidéki vagyok

ez már a vég

Mondjuk itt van megálló, nem a miszter csont vad menete.

>vezető meg szájfedorát használ.
Elvileg azt sem lenne szabad ott használni ahol cigizni sem lehet

Ismerek egy csajt, aki 11 volt.
Egy osztálytársam meg a tesitanárral kúrt általánosban. Az volt a szerencséje a faszinak, hogy 14 volt a leány. De ezt már meséltem.

a nőkben nem egy kis önzés van, amúgy is még csak 19 vagy, majd 6 év múlva beszélünk hány férfinak okoztál agyfaszt vagy fájdalmat

szüzességet leszarom, a magyar átlag asszem 18 vagy valami ilyesmi

Mondjuk gyanús hogy az itteni ánonok 90%-a (de legalábbis 85 biztos) azért jár ide, mert unatkozik melóban vagy suliban.
Melyik táblákat szoktad nézni Sup Forums-en és az almánkon kívül?

/gif ha masztizni van kedvem.

ezen kekkeltem még úgy is, hogy kibaszott captchan kört kellett rajzolnom

/trv/
/p/
Sup Forums
Sup Forums
/x/
akkor előre is elnézést
nem igaz

igen, unatkozok melóban
/vg/-n járok wowg-re
/r9k/
Sup Forums szarásközben

>r9k-ra nem írt magyarázatot
gyanús vagy te nekem, figyelni fogom hogy brekegsz-e békuci

brekegek hát

23 éves vagyok és eddig egy jány se ölelt meg, rám se szoktak nézni pedig nem vagyok kövér.

Már beletörődtem és várom a 30-t mikor is varázserőm lesz.

>/trv/
"külföldiekkel szeretek baszni"
>/p/
"érdekel az aktmodellkedés"
>Sup Forums
"több erős női karaktert követelek a köpenyszarokba!"
>Sup Forums
"milyen szexi animekislánynak öltözzek a következő swinger partin?"
>/x/
"paranormális, ha a pinámból tágassága folytán csak úgy csobog a pisi?"

és még reddit sorköz is van

...

:(

na most melyik a nőstény, beugratós kérdés

És hogyan szólíthatunk?

ő/ők

Ánon.

egyik se
mit nyertem?

Léna a nevem, de mostantól inkognitóban maradok

Máté a nevem, de monstantól Dorkának is hívhattok

Ismertem egy Lénát egy randiszimulátor játékban aztán öngyilkos lett mert nem figyeltem rá egyfolytában.

Szia Dorka hány cigány péniszt fogtál már?

Nincs is jobb annál, mint mikor a falhoz szorított helyeske könnyes szemekkel próbál rád nézni, de a nyaka alig fordul, mert úgy nekiszorítottad a testeddel a falnak, hogy nem tud moccanni sem. Ilyenkor igazán felemelő érzés elkezdeni dörzsölgetni a lábát, látni a szemén a kétségbeesettséget, majd egyre feljebb menni a melleihez. Azokat végigtapogatni, ahogyan az első hangokat kiadja és a könnyeket felváltja a zokogás. Ekkor egy hatalmas pofon csak úgy kikívánkozik az emberből, s látszik, ahogy szépen lassan törik meg a lelke, s kezdi elfogadni a sorsát. Már küzdeni sem küzd úgy, s a sírás is halkabb. Ilyenkor kell letolni a nadrágját, majd a bugyiját, és jó mélyen belehatolni. Ilyenkor visszatér belé a küzdőszellem, és folytatódik tovább a játék. De ilyenkor én csak még több erőre teszek szert, s még erőszakosabban mutatom ki felé a szeretetemet. A hangos sipákolása sem zavar már, s fülébe suttogom, hogy szeretem, amitől már nem is mer hozzám szólni. Magát kezdi el hibáztatni. Megtört. Feladta. S ilyenkor, a csúcson, elélvezek. Majd csókot adok a nyakára, s nézem kiüresedett tekintetét.

mátét a dunába, dorkákat utána

és hogy becézik a lénát?

béka léna

mindenki Lénának hív, egyszer hívtak Lenkének de az nagyon nem tetszett

MI A KURVA ISTENIT KÉPZELNEK!?
LERÚGOM A POSTÁST A GECIBE

Már csak egy utolsó kérdésem van.
Politizálsz-e kedves Léna?

itt a második faszság a hátoldalán

nem és mindig próbálom magam gyorsan kivágni, ha ilyen téma van

mi az életcélod, Léna?

a méregtől remeg a kezed ánon vagy lusta voltál megvárni a fókuszt?

Az itt a nagy baj, hogy van olyan balfasz aki ezt a sok mocskot meg szemetet elhiszi.

azt még én sem tudom..

t. Olaszherceg

mond hogy sok babát akarsz és mindenki a tenyeredből fog enni

legyél a gyermekeim anyja

>DEHÁT A FIDEX AZ ETYETLEN IGAZZ PÁRT HISZEN ŐK CSAK A NÉP JAVÁT AKARJÁK ÉS NEM ZSEBRETENNI HANEM ŐK A NÉPP JÓBBLÉTÉT SZERETNÉK ELÉRNI HÁT NEM ÉRTED AKKOR HÜLYE VAGY XDDDD

város már rég tele van buszmegállóban ezekkel, vidékre is elért a fityisz kampány?

sok babát akarok
legyél a gyerekeim apja

ne proxyzz Bazsi

szent balázs vagyok

tudsz főzni és takarítani?

digimon>pokemon