Kurva anyátok

kurva anyátok

SOK SİKERT :DDDDDDDD

A te kurva anyádat

kyrpä ganjatok

...

Megnéztem a Mel Gibson új háborús filmjét. Elég népnemzeti és inspiráló hől.
Furcsa hogy ezerszer látott klisékből áll de valahogy mégis volt benne valami újszerű és egyedi. Nagyon esztétikusan lett fényképezve, gyönyörű a képi világa.

Készen állok. Húzd meg user.

A Fegyvertelen katonát? Az szerintem is elég király volt, tényleg semmi újat nem hoz, de szerethető film. Meg nem egyszernézhetős.

bárcsak helyeskének születtem volna
egész nap a csanád faszán pörögnék, semmi gondom nem lenne

Fel vörösök, proletárok,
Csillagosok katonák!
Nagy munka vár ma reátok,
Állnak még a paloták!

Ja, azt. Az ilyen filmeknél amúgy mindig elgondolkozom, hogy vajon én hogy viselkednék egy háborús szituációban. Valahogy mindig úgy képzelem el, hogy nem bírnám a nyomást és a halálomba rohannék megvadultan, de éles szituban nagyon erős az életösztön gondolom.

Királyok,hercegek, grófok,
Naplopók és burzsoák!
Reszkessetek mert feltámadt
Az elnyomott proletár!

Bennem mindig vegyes érzések kavarognak, de nagy valószínűséggel én is összeroppannék és kalap-kabát. Meg aztán tök jó ráeszmélni, hogy jelenleg nem kell mindazt átélni. Bár egy kiképzésre kíváncsi vagyok, hogy milyen.

mint mindenki más úgy viselkednél, nagy valószínűséggel

hajde hajde turcii

kgst

lezárom a fonalat

fuu tesik ma megittam kb. 4,5 liter vizet, egész este járkálok majd hugyozni :D

Én meg bűntudatot szoktam érezni, hogy az őseim évszázadokon át hullajtották a vérüket, én meg nem és valószínűleg nem is tudnám mert egész életemet elpuhult kényelmes mód éltem.

Hacsak nem nemes ánon vagy akkor kétlem hogy epikus harcos ősök lennének a családban.

Azért hullajtották, hogy így élhess, szóval szerintem minden oké.

nem kellett nemesnek lennie valakinek hogy rákoczi vagy 48as szabadságharcban részvegyen

második vhban pedig valszeg egyikőtök se került volna frontvonalba, hadtáp, szerelők, ellátók stb is volt elég sok, ott is könnyű volt megmurdálni egy tűzrajtaütésben, mindenféle epikusság nélkül

Pedig pont az vagyok :D

Igazából ne izgulj miatta.
Kétlem hogy az ősök nem örültek volna a modern kényelemnek.
Senki se akar szenvedni.

>nincs egy lőfegyverem amivel gyorsan szétlőhetném a fejemet
szar érzés ember

lezárom a fonalat

Is this Ms, Tenshi thread?

Pénisz? Hát itt van.