Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

kuruc.info/r/7/173429/
youtube.com/watch?v=wN74xJe9wmc
jlist.com/category/adult-corner/toys
youtube.com/watch?v=IS5FQpFdLlw
hvg.hu/itthon/20170531_balavany_Es_akkor_mi_van_ha_fogy_a_magyar
en.wikipedia.org/wiki/Hungarian_Revolution_of_1956
twitter.com/SFWRedditGifs

kéne dzsenifer bn

ünneplem egy haverom szülinapját

Barack, narancs vagy dinnye?

Jó estét niggerek

nice melón

dinnye

Narancs

Akkor legyen sárgadinnye. A görögdinnye már lóg.

ticc

vaginám miért fájsz?

EXTRA VASKOS
t.Aku

kuruc.info/r/7/173429/
>mindegyik a legnagyobb vehemenciával őrjöngött

mit csináltatok már megint?

>Botka
>"fajilag magyar"

Elment tatár
Elment török
Trianon sem
Lehet örök

hát nekem elég permanensnek tűnik höl

azt mondták a török uralom alatt is.

lemegyek az emeletről és szabályosan megcsap a hideg
olyan hőmérsékletkülönbség van

youtube.com/watch?v=wN74xJe9wmc

Kösz

I love Suika!

a japánoknak nincs lelkük

De van nekik, csak nagyon fura.

...

...

...

ez

Fel kéne szedni valami csajt és szétkúrni, kúrni amíg mozog.

Fel kéne szedni valami csajt és nagyon szorosan megölelni hogy érezzed a szívdobogását és ő is érezze a tiedet :3

Az is kell bele, de az én ötletem is igen fontos rész a kapcsolatnak/kialakuló kapcsolatnak. :D

késő

Vigyázz, hogy a papír el ne vágja a farkadat, fiam, a monitorra (CRT) meg ne próbálj lyukat fúrni, mert a vakumtól össze omlik igen erőteljesen. A TFT meg túl vékony.

t. apád

de akkor elveszíteném a szüzies tisztaságomat és a test rabszolgájává válna és elsilányulna a lelkem D:

nem gond
jlist.com/category/adult-corner/toys

Az lehet, de ha befognád dugás közben a száját, szerintem mindkettőtöknek nagyon tetszene és előtte, utána, közben is ölelgetheted. Én még mindig az "arany középútra" szavazok.
Viszont ha nagyon nagy szintű elit varázsló akarsz lenni, akkor lehet, hogy van valami abban amit mondasz.

Ez megnyugtat.

>japán koncertkultúra
youtube.com/watch?v=IS5FQpFdLlw

de ez nemigaz a kertészbuzi megtagadta

ez olyan kibaszott krindzs hogy az lehetetlen, gondolom az összes pincelakó lehet

ez hől :$

Valaki aki csinált már hosszabb műfordítást angolul tudna tippeket adni?

mondjuk kezdésnek öld meg magad

mit fordítasz mű?

emlékeztető hogy lejárt a magyarok ideje

hvg.hu/itthon/20170531_balavany_Es_akkor_mi_van_ha_fogy_a_magyar

hogy érted, a kezemmel fogjam be a száját miközben dugom?

ne próbáld meg feljavítani a szöveget
ne kövess el ordas félrefordítást

ez

rengeteg kopipasztát fordítottam már magyarra

provokatív autizmus

>És ahonnan – ha már népességfogyás – félmillió ember menekült el az elmúlt pár évben, kedves Fidesz.

>Tetszettek volna kevesebbet lopni meg uszítani, nem itt tartanánk.

zsideszdrónok KAF

JUDE! lokalizálva

ez írtó krindzs

Hát, amit én láttam abból, hogy műveket olvastam eredeti és fordított nyelven az a következő.

- Ne próbáld túlfordítani, a mondanivalót fordítsd, ne próbálj túl okos lenni.
- Ne találj ki új szavakat, vagy hasonló baromságokat, arra gondolva, hogy mert az úgy jobban hangzik.

Alapvető tévedésnek tartom, hogy bárkit érdekel, hogy fogy a magyar. Na jó, egy-két tarsolylemezes bajuszfej persze megkeseredve elbődül a tizedik feles után, de kormányzati szinten biztos lehetünk benne, hogy magasról szarnak rá. A magyarfogyás nagyjából a rezsicsökkentés, keményen dolgozó kisemberkedés, polgárimagyarországosodás stb. szintű szlogen, ez nyilvánvaló. Ezen rugózni annyit tesz, mint szépen szörfölni a kormányzat által vetett hamis hullámokon. Akik elfogytak, így jártak. Akik még nem, azoknak ez meg cseppet sem segít.

szép számok

csekkolva

Például igen, kivéve ha a szájában van a farkad, akkor értelemszerűen az nem az a pozíció.

És hát vannak térségek édes Magyarországon, ahol szapora, viszont szegény sorsú családok élnek. Igen, itt a cigány családokra gondolok. Nem lázárjánosi értelemben gondolok rájuk, vagyis elsősorban nem úgy, mint cigányokra, hanem elsősorban úgy, mint magyarokra. Hiszen a cigány származású magyar éppen olyan magyar, mint a sváb, a zsidó, a tót, a román, vagy az összevissza származású magyar – legtöbbünk az utóbbi kategóriába tartozik. A cigány nagycsaládokban vajon miért a megoldhatatlan problémát, miért nem az ígéretes jövőt látja a kormány?

cigány=magyar ki látja?

Költözz Borsodba a putrisorra!

>A cigány nagycsaládokban vajon miért a megoldhatatlan problémát, miért nem az ígéretes jövőt látja a kormány?
ki ez az ember :DDD

ne csinálj ilyet

Ez valami paszta?
Mármint főleg emiatt:
>A cigány nagycsaládokban vajon miért a megoldhatatlan problémát, miért nem az ígéretes jövőt látja a kormány?

Á, hát ilyen tervbe se volt.

Romkocsmában is van wifi.

ez ide akart menni

ne legyél már farok

Láttál már cigány nagy családot, ne érts félre láttam már dolgozó cigány embert, fel sem merült bennem az, hogy cigány, csak az a komment haverok között, hogy XY kicsit rajos, de ennyi. Érdekes módon a cigány jelzőt errefelé mi a 500k HUF segélyből élőkre tartjuk fent inkább, meg a "Szia, testvírem, mennyi az idő?" majd erősen nézi a telefonod analitikus szemekkel, próbálja az értékét felbecsülni.

az miért jó ha nem tud beszélni?

...

És mielőtt kitörne az indulatvulkán: igen, tudom, milyen problémákat jelenthet, ha egy térségben kevés a munkabíró ember. Nos, hát akkor le kell bontani azt a szörnyű és szégyenletes kerítést, majd pedig módszeresen és okosan integrálni azokat, akik elég bolondok, hogy megálljanak nálunk – ahelyett, hogy továbbhaladnának, sokkal normálisabb országokba. És akkor azok az emberek, akik itt maradnak, dolgozni fognak. És tanulni. Megtanulják a nyelvet, eltanulnak a helyi kultúrából egy csomó dolgot, ahogy mi is eltanulhatjuk az általuk hozott kultúrából mindazt, ami szép és jó, mert ez így működik, kultúrák és népek jönnek, mennek és keverednek zsongva, na persze nem túl rég, csak az ún. európai civilizáció kezdetei óta.

ha nincsenek munkások jöhetnek a migráncsok!

Figyelj, próbáld ki, szex közben, mikor adja magát. Viszont elárulom, nem azon van a hangsúly, hogy nem tud beszélni.

Ez az a híres zs típusú trükk?

>ne érts félre láttam már dolgozó cigány embert
t. sánta kutyánál hamarabb utolért személy

Ja, hogy kevés közte a magyar? Annyi baj legyen. Drága keresztény testvéreim, a Biblia nem a magyarságnak mondja ám, hogy „szaporodjatok, sokasodjatok, és töltsétek be a földet” (1Mózes 1,28), hanem Ádámon és Éván keresztül az egész emberiségnek.

Balavány, húzz már a kurvaanyádba innen! Faszt se érdekli az álokoskodásod.

Igazad van, mi ne is vegyük magunkra.
>magyar
>nem ember

Gondolkozhatnál emigráción!

Pontosan értjük, egy év sincs a választásokig, jóléti intézkedéseket kell hozni, hát kiosztanak az elharácsolt százmilliárdokból valamennyit a fehér bőrű középosztálybeli lakosságnak, amiből tán jut valamennyi a nem fehér bőrűeknek is. De én amondó volnék, az egészet kéne visszaadni, az egészet. Nem pedig kamualapítványokat, haverokat és strómanokat tömni, meg gyűlöletkampányokat tolni belőle, hogy végül Magyarország élhetetlen hely, lelki sivatag legyen, ahonnan még egy háborús menekült is csak továbbszaladna, ha tehetné.

Mindjárt Jún. 4.
És megint, mint évben, szokás szerint, megemlékezés helyett, mindenki egymás nyakának fog ugrani. ELEGEM VAN!
Miért nem lehet normálisan résztvenni a gyászban? Miért kell egymást szabdalni, mert neki más Trianon elméletje van?
Miért érik el a politikai pártok, hogy személyes céljaikért manipulálják a népet Trianon miatt?

Haha, hidd azt amit akarsz, nem lenne értelme ennek, ha mindenki velem értene egyet.
Viszont egy régi tanárom eléggé rajos volt, szinte biztos, hogy volt benne dzsipó vér és mégis csinálta amit kellett.
Meg egy rokonom munkatársa pedig egy szintén dzsipó hölgy volt, aki szintén tette a dolgát.

Nem azt mondom, hogy sok van, de elvétve látni ilyet is.
A többség viszont a
>cigó vagyok
>segély
>500K kezdő segély
>bárhol az országban
meme kategória.

MERT A KURVA ANYJÁT AZ OLÁHOHNAK, AZ ISTEN BASSZA MEG A SZLOVÁKOKAT A RÁCZOKAT MEG AZ ÖRDÖG TEREMTETTE.

>én amondó volnék, az egészet kéne visszaadni, az egészet
t. kommunista

Népharag mikor

mondjuk még a szekszet is ki kéne próbálni először :$

Vona2018

>arcom amikor nem fizetnek a gazdagok

Ha Balavány emigrál Dániel Péter után, akkor okés.

Hát hajrá, én hiszek benned, kedves user. :-)

>És akkor azok az emberek, akik itt maradnak, dolgozni fognak
HAHAHA *levegőt vesz* HAHAHAHAHAHAHAHA

Egyrészt: az ún. szociális piacgazdaság híveként örülök, ha az állam legalább valamicskét visszaoszt a polgárainak abból, amit elvett tőlük. Másrészt, mert nagycsaládos vagyok, négy gyerek apja, és közben ún. devizahitel-károsult. Megvallom gyorsan azt is, hogy eszünkbe sem jutott soha „a hazáért” gyermeket vállalni, sőt, vállalni sem jutott eszünkbe.

nem fog, de cserébe van 4 pujája akik tudják majd folytatni

Mi a kékeresbüdösfaszért kell 6 kapcsát kitölteni, hogy egy kurva postát elküldjek?

#OlaszHerceg2018
Én már 14-ben is rászavaztam és lélekben 10-ben is, csak akkor még nem szavazhattam. Engem anno a tv2 és rtl székház rombolós beszédével fogott meg. Ánon mikor és hogy szállt fel a VONAt-ra?

>ő nem örökség kapcsát használ
Nevetek az életeden család

köszi, jól esik :3

Are Hungarians the least butthurt ex soc block countries ? I don't see any negative comments about Russia.

>VONAt

egyik munkatársam valamelyik nap hőbörgött hogy egyenlő bérezés kéne minden embernek meg hogy mennyivel jobb volt a szocializmus alatt meg miegymás, meg a manchesteri merénylet után hogy annyit tisztel az orbánban hogy felhúzta a kerítést, kíváncsiságból megejtettem neki hogy
>engem nem nagyon érdekelne az sem ha muszlim ország lennénk, élném tovább az életem úgy is
erre hőbörgött hogy az buziság, eltörölnének mindent ami itt van és csak muszlim diktatúra lenne helyette
nem igazán értem ezeket az embereket, szocikra szavaznak nosztalgiából de azért magyarok akarnak lenni, ez lenne a nemzeti szocializmus netán?

>örökség kapcsa
Miaz?

soviet rapebabies unite!

en.wikipedia.org/wiki/Hungarian_Revolution_of_1956

Which is strange given this^

Nincsen fék. A jobb oldali vágányra érkezik.

>Vona
>nem konvergált baloldalra az utóbbi másfél évben
TÉNY ma az egyetlen igazi jobboldali párt az országban a Fidesz-KDNP

i am serious, be butthurt like poland!