/polska/

edycja Chana

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=xGdDX730wwg
youtube.com/watch?v=WJheODYpuEI
youtube.com/watch?v=FBbVlDWTMVg
youtu.be/peb4bmXhvm4
twitter.com/NSFWRedditVideo

Wy kurwy jebane z polski.

Jego syn został aresztowany za narkotyki.
Jego syn został zabrany przez Chiny jako zakładnik.

His son was arrested for drug.
His son was taken as a hostage by China.

A FUCKING RED DOT

osrane KURWY

chciałbym oddać życie chrystusowi, przestać tyle żreć i walić konia, zająć się pracą, ożenić się, mieć dzieci i spełnić się życiowo, ale chyba już za późno dla mnie

pierdolony zapach do muszli klozetowej

>życie na emigracji
>trzeba iść załatwiać papiery
>strój w kolejce, trać dniówki bo brak organizacji i musisz chodzić dziesiątki razy
>gliny traktują cudzoziemców jak gówno i biorą łapówki
>zatrzymują cię o byle co, straszą
tug życie zmusiło cię do CHWDP JP 100P%

nie dadzo ruskiej kamświni

>dota
za kazdem razem

banowałbym kurwa

Znam porządnych ludzi z bliskiego wschodu, ale żaden nie jest muzułmaninem. Sami maronici i koptowie.

popuś zajebał drugiego człowieka i ma najebane równo pod kopułą. Naprawdę nie sądzę że on sięboi brytyjskiej policji.
Wyobraź sobie.
Jesteś sobie femka, brytyjski krawężnik ubrana w melonik i kolorową kamizelkę odblaskową.
Twoje uzbrojenie to odznaka, 30cm kijek i puszka gazu.
Jest wieczór, z naprzeciwka idzie Popuś.
podchodzi do ciebie, patrzy się na ciebie wytrzeszczonymi czarnymi ślepiami i pyta CO JEST KURWA

twoja reakcja
a) srasz
b) dokonujesz reprymendy bo nie wyrzucił peta dośmietnika tylko na ziemie
c) rozkładasz nogi przed liberatorem
d) wzywasz wsparcie

>popuś zajebał drugiego człowieka
a ma Pan dowód?

przysun sie blizej animemko mam go tutaj

>b) dokonujesz reprymendy bo nie wyrzucił peta dośmietnika tylko na ziemie

Tutaj większość ludzi tak robi poza mniejszymi miastami. Nie ma koszy na śmieci w gęściej uczęszczanych miejscach publicznych czy stacjach kolejowych albo metra ze względu na zagrożenie bombowe.

Zapraszam do samochodu.

chyba kamkurwy
popraw to

Nie zapominajmy, że Kukiz dosłownie wygrał wybory prezydenckie wśród Polaków w UK w pierwszej turze.

Popek zajebałby każdego dżihadystę

Nie dziwi mnie to, Polacy w UK to w większości debile. Napisałem 'w większości', żeby ci nie było przykro.

>Nie ma koszy na śmieci w gęściej uczęszczanych miejscach publicznych czy stacjach kolejowych albo metra ze względu na zagrożenie bombowe.

powiedz, że ten post jest na serio, bo gnije kurwa niemiłosiernie

króciuśkie włoski

>król albanii
>zajebałby dżihadów

jak on sam jest jakimś ciapatym cyganem

Nie wszyscy Albańczycy są islamistami

Pamiętacie te czasy kiedy 'Islamista' mówiło się wyłacznie na ekstremistów?
Tak z 5 lat temu?

>byń w jukej
>głosuj w kwestiach spraw polskich

dlaczego to jest dopuszczane?

bo oni by chcieli wrócić tylko ablublu a tak to łojojoj jak Polskę kochajoooo

kosze są
na pety na ścianach też

Głosowałem na Dudę w obu turach żbsz. Spore tłumy pod ambasadą były i Chińczyki się chyba stresowały (chińska ambasada w Londynie jest zaraz obok polskiej; mają pomnik Sikorskiego przed wejściem).

Niestety na serio, choć z tego co się orientuję to akurat starsza sprawa niż zagrożenie islamskie i zaczęło się od ataków IRA.

W każdym razie w większych miastach jak Londyn czy Birmingham koszy bardzo mało i ludzie wyrzucają po prostu śmieci na ulicę. Na stacjach kolejowych itd. koszy nie ma wcale, nawet w mniejszych miejscowościach jeśli są to zazwyczaj tylko taki pierścień z pokrywą pod którym wisi obowiązkowo przezroczysty plastikowy worek.

Byłem w barbershopie, wracam do domu.
Myślałem, może zrobić stream w periscope dla /polski/ ale nie wiem o czym pierdolić i nie mogę mówić po polsku.

>W każdym razie w większych miastach jak Londyn czy Birmingham koszy bardzo mało i ludzie wyrzucają po prostu śmieci na ulicę.

ja pierdolę

he's going to win le mans this year.
believe it.

ale chuj mnie to, jeżeli tu nie mieszkasz, a wyjechałeś nie na wakacje to pies ciebie jebał i twoje opinie/poglądy

>nieironiczne głosowanie na Dudę

beka z robaka

w czym kurwa byłeś

tzw. stanlej

>brązowe oczy
>garb na nosie
czy jestem z narodu wybranego?

A ile szekli na koncie?

To naród który wybrał Trumpa na prezydenta, nie ma się co dziwić że tamtejsze robactwo również jest głupie.

>kukiz, komurowski, mikke

youtube.com/watch?v=xGdDX730wwg

aktywa 180k
pasywa w chuj

Na razie 0 bo pracuje od 1 czerwca. Były NEET hir.

brzmi jak jakaś afryka c'nie

chociaż w sumie prawdą jest, że niektórzy mówią, że londyn to już nie jest brytyjski XD
youtube.com/watch?v=WJheODYpuEI

Oczywiście, że w twojej starej.
[spoiler]W salonie fryzjerskim.[/spoiler]

a skórka na kutasie jest?

a w sumie złapię przynętę i się skuszę zapytać na kogo byś głosował

JUST

ktoś kiedyś mnie wzioł pedział

Nie wszyscy Muzułmanie są terrorystami :)

a) ahahahah a jeeeeee
b) riki tiki
c) tiri tiri
d) ram pam pam

Gówniuśkie

ALE NUDY

no taka jest prawda, po co ten ironiczny usmieszek? wracaj na wykop

>kumpel wysmiewa mój ''żydowski nos''
>to jest nos rzymski kurwa w normalnych warunkach mówiliby mi ''Cezarze''
ech polaczki jebane

eh anoni jestem na festynie i jest duzo ladnych femek i mi smutno teraz ehh anoni

>po co ten ironiczny usmieszek
on nie jest ironiczny, po prostu cieszę się, że nasi Muzułmańscy bracia nie są tacy źli jak radykalna prawica ich pokazuje

tak se kurwa wmawiaj żydku

>w normalnych warunkach mówiliby mi ''Cezarze''

chyba kurwa w psychiatryku

ej no sory tomek nie obrażaj się

ehhhh anoni nie dadzo

U kogoś w busie śmierdzą skarpety. Umieram.
Do widzenia w raju.

wy głupie słowiańskie kurwy padajcie na kolana przed panem kiedy moi przodkowie kladli podwaliny pod europejską kulture, podbijali nowe lądy i żyli w murowanych pałacach wasi srali sobie do ryja w lepiankach i kurwa byli łapani jak bydło i sprzedawani na targu wraz ze zwierzętami

>chwalenie sie glosowaniem na piss
polaki robaki

moi słowiańscy przodkowie jebali rzymskie kobiety

Ta. Wymień jakies bitwy między Rzymianami a sł*wianinami bo bylisice takim gównem że nawet sie wami Rzym nie interesował.

Słowianie zbudowali Wielku Mur Chiński

Patrzcie kurwy to mój przodek Augustus Polakenkillerus spójrzcie na ten majestat, tą moc i styl ja pierdole ile on osób zabił to ja nawet nie on był uwielbiany przez kobiety jak on przechodził przez te barbarzyńskie wiochy to one sie wręcz na niego rzucały, on na nie pluł a one łapały to w zęby tuż przy ich cuck mężach.

Wandale = Wendowie = Polacy

zamknij ryj

spokojnie, pójdzie pan z nami

A to jest wasz kurwa. Przek Kononowicz spójrzcie na ten ciemny, mongolski ryj, te słabizne i brak stylu ja pierdole ile osób mu najebało to ja nawet nie nim kobiety gardziły, jak jego żona Matka Polka zobaczyła zagranicznego to ona z miejsca go zostawiła, Niemcy pluli na niego a on łapał sline w zęby.

Rzymskie lochy klękały przed słowiańskimi knagami i wychowywały słowiańskie bękarty podczas gdy ich mężowie byli zajęci obciąganiem sobie nawzajem w lesie.
Związek frazeologiczny "kraina mlekiem i miodem płynąca" ma swoje korzenie wsród rzymianek, które były oczarowane smakiem słowiańskiego nasienia, które było słodkie jak miód z mlekiem dzięki tradycyjnej słowiańskiej diecie

Rzymska armia = banda pedałów w spódniczkach.

tak, jako niewolnicy.
Slav = slave

>lorica segmentata
nawet go na porządny pancerz nie było stać XDDDDDDD
jebany biedak XDDDD
marcelowe plemie od starożytności cyganie o chuj jak gnije

Wiecie że na terenie polszy znaleziono niewiele broni przed X wiekiem który dziwnym trafem jest też wiekiem w którym robactwo miało swój kontakt z wikingami? Nawet mnie to nie zdziwiło bo normalne narody czy nawet zwierzęta to sie bronią ale polak? Polak to mówi ''muh honor, my bylismy Batman i chuj'' to też polska przegrała każdą wojne.

Oto co Rzymianie napisali o Lechitach, waszych przodkach
>Kiedy maszerowalismy przez ich ''miasto'' przypominające ciąg stajni i takoż cuchnące do Brutusa podszedł pewien człowiek i zaczał pytać się gdzie można kupić taki nóż kuchenny Brutus juz zamachnął się mysląc że owy barbarzyńca sobie z niego kpi ale powstrzymałem go i wytłumaczyłem że oni nie znają broni, gdy zapytał sie mnie jak w takim razie bronią sie przed napastnikami odparłem ku wielkiej uciesze moich kompanów że nie bronią się wcale a wręcz za sprawę honoru uznają oddanie sie pod jarzmo innych narodów. Od tamtego czasu nazywalismy wszystkich niewolników słowianami.

przeciętny słowianin miał w łapie tyle co rzymski pedał wokół bioder.
nie potrzebna im była broń bo byli w 100% zdolni odeprzeć cały legion jebania małych chłopców gołymi rękoma
A obsmarowywanie w kronikach to po prostu ból dupy
>a-a-ale j-jak to ch-chłop słowiański w-wam najebał?

youtube.com/watch?v=FBbVlDWTMVg

postowac tylko dobre nuty

Pogadajmy o osiągnięciach militarnych polski.

pamietacie jak polska wywolala wojne ze slabszym panstwem i przegrala o kuuurwa kiedys to bylo

>polska
>wywołanie wojny
no raczej nie

taki wyglad wasz polaki

>dosłownie dwanaście głosów w Iraku
>sześć na komorowskiego
>trzy na kukiza
>dwa na dudę
>jeden memiarz na brauna

Ciekawe co to za goście głosowali.

@75659267
ale z polskim reggae to wykurwiaj

youtu.be/peb4bmXhvm4

>ta ciemna skóra
>te okrągłe ryje
XD
ale biali co polacy
zauważcie że mają kurtki więc tym razem nie możecie tego zwalić na hehe opalenizne

czy oglądacie dobre anime w tym sezonie?

ale zrobiłaby ta po prawej coś z cerą

a jest jakieś?

Jarozbaw jest nieironicznie najbielszy ze wszystkich.

>oglądajo anime

wykaz troche szacunku dla ofiary oblania kwasem diasporaku jebany co

Emilcia jest kurwa najlepsza

tak

na przykład boku no hero

A pamiętacie jak Marcela było stać na passa?
Ja też nie.

Nie dla psa koniczynka

Bo ma niemieckie korzenie.

zdecydowanie najbardziej zadbana i najładniejsza z rzonek (waifus)

czemu wszyscy we wschodniej polsce maja buraczane brazowe mordy kek

najpierw ofiarowała swoje ciało a potem jeszcze się oświadczyła, rozjebała głupią kurwę Muramasę i bije na głowę Megumin ale MC pedał i tak musiał jej odmówić i woli ruchać własną siostrę

skończony kurwa debil - oby w samotności zdechł

ale mnie wkurwia to anime no kurwa

>wschodniej
no raczej w całej