/ex-yu/

nazdravimo za još četiri godine pišanja po purgerskoj sirotinji hehe

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=G8aIns1dCZE
twitter.com/SFWRedditImages

prvi za ultimativnu waifu

drugi za bosnjacku naciju

Peti za šest republika

>monogonad
ima jedno jaje

inače danas sam izašo na izbore i glaso za babu tek toliko da zajebajem hercegovca, da je umjesto babe bio neko drugi glaso bi za njega (i baba i hercegovac su ok po meni)

a i dućan mi je bio usput pa reko aj kad idem po pivu idem i ispunit građansku dužnost

bazirani djocko menja waifue kao carape

MMMMMMMMMmmmmmmmmm volim bandicevu pishalinu

dosta gutanja hehe ajte delat purgeru heehehe

Baziran sam hvala

ova slika vredi vise nego celo tvoje znanje od usrani debilni faks

ko drka od vas na trapove?

>trlja rukama dok iz ontane shiklja sperma

bazza shiptar razbija guzove

Jel majmunko jebao koju crnkinju?

ZELIM
JOJ
POLIZATI
GUZICU

>purgeri nakon 2 desetljeća hercegovačke dominacije.jpg

makedonche :3

Svaka čast na rukometu komšo.

jel tanjurko oprao sve tanjure?

jes odro je tvoju staru od kurca u beranama

plakem

>Tolko ste ocajni da bi ste jebali trapove
I ja mislio da na balkanu ima manje degenerika neg na zapadu

Isti kurac hahahaha
Kontaš, isti KURAC HAHAHAHA

70% hrvata ovde su pederi

ma ni vi niste nista bolji

doslovno ni jedan peder
a svu znamo Enrique i imotskog

zasto su rvati ovolike kukchine?

ovaj iz bijeljine je gej

ali on je bosanac

ovi iz bijeljine idu na izbijeljinjivanje cmara kontas

IZBIJELJINJIVANJE CMARA

youtube.com/watch?v=G8aIns1dCZE

dobro koga boli kurac, nemoras da prenosis debilne mamce sa pola kad je vlakno vec bez pizdarija

nisam ja gej ja samo volim muskarce fizicki a zene volim kao upishane droljice

mozda jesmo konjusari al pogodi ko dobiva tone oruzja od amerike a sta vi dobivate od rusije??? tako je nista hahahahahahahahahahhahaa

jeste ali je i srbenda

jesi ti stvarno iz Bijeljine il samo zelis da meni sjebes dugogodisnju reputaciju na ex-yu dredu?

stvarno sam iz bijeljine
ajde se nadjemo i ti mi popusis

srbi zive u srbiji
ne zanimaju me bosanske "srbende"
sve su to bosanci pravoslavne vere
ne zelimo takve srbe
primitivne genicidaske

bosancima je reputacija na ex yu odavno unistena

>konjusharska kontrola unishtenja
ovo je kako vi nama izrazhavate zahvalnost sto smo vam spasili guzice nakon prvog svetskog da ne zavrshite kao majdari, austrijanci ili italijani

beogradjanje treba pobiti a beograd sravniti sa zemljom
veci su srbi dosli iz hrvatske i bosne negoli iz """"''srbije""""""'

>smo vam spasili guzice nakon prvog svetskog da ne zavrshite kao majdari, austrijanci ili italijani
ja sam primitivan pa neznam taj dio povijesti ali prije bi reko da si to izvukao iz guzice

slab mamac

moze al samo ako barem malo licis na zensko, da imas dugu cickavu kosu recimo

ni jezik ne znas a drobis o srpstvu

jebiga licim na tog sa fotografije

nema sta koga da mamim
bosanci i krajisnici su najgora stoka odmah iza crnogoraca

voleo bih da jesam izmislio pa da mi ne bude ovako krivo

pricas sa siptarom, on i nije srbin nego obican imbecil

ovo je mit, nikad to ne biste dobili srbendo

>srbendo
zar ovo treba biti uvreda?

nije nikakav mit, ali je cinjenica da je nas usrani vladar hteo sto vise zemlje pa se na kraju od toga odustalo. nama je taj ugovor bio ponudjen inace, nismo ga sami sastavljali

ko bi nas zaustavio?
saveznici?

srbi su đidovi koji manipuliraju ex yu drzavama I trebaju biti istrebljeni, drugo me ne zanima za stvari u proslosti me boli k

londonski ugovor je postao apsolutno bezvrijedan nakon Wilsonovih 14 točaka

svako ko kaze "x su takvi i takvi" baca mamac

cud je zenska smijesna rabota

stvarno steta
italijani bi satrali rvate i slovence

braćo Hrvati, da li se kaže za malo dugme gumbić ili gumbak

isto ko sto je bio protiv versaja i trianona
bas su ga poslusli

Nezavisna Vojvodina,Sandžak i Preševska Dolina kad?

asimilirali bi ih ko sto su Grci sve manjine gurnuli u vlahe

nikad

Teško, neće svi Srbi iz Vojvodine nezavisnost, samo autonomiju ili decentralizaciju

ovo

crvati stvarno veruju da bi zemlju pobednicu u ratu neko sprecio da to ostvari haha
>crvatska logika

ne znam sto si se uzbudio
pa tvoji su bili na gubitnickoj strani

Samo dan posle potpisivanja Londonskog ugovora, Nikola Pašić je na sednici Narodne skupštine ponovio namere Srbije sadržane u Niškoj deklaraciji, a 5. maja je u protestnoj noti tražio od saveznika da garantuje stvaranje jedne jugoslovenske države. Iz pregovora sa Italijom koji su naskoro usledeli, i brzo propali, Pašić je saznao da su Rusi predlagali da se stvore dve jugoslovenske države: jedna katolička od hrvatskih i slovenačkih zemalja, i druga pravoslavna, od proširene Srbije i Crne Gore. Velike sile, saveznice Srbije, nisu obraćale pažnju na njen jugoslovenski ratni cilj.

Ministar spoljnih poslova Rusije, Sazonov, pred Franom Supilom jedino što je mogao pozitivno tvrdio "da će Srbija dobiti najveću teritoriju i znatan deo primorja, jer je podnela najveće žrtve i učinila najveće usluge".

Britanski ministar spoljnih poslova, Grej, takođe je bio protiv Srbijinog jugoslovenskog ratnog programa: "Pobeda saveznika će obezbediti Srbiji najmanje oslobođenje Bosne i Hercegovine, njihovo ujedinjenje sa Srbijom i širok izlaz na Jadran u Dalmaciji".

Sazonov neće menjati stav do kraja svoje diplomatske karijere: „Zar je - govori je srpskim intelektualcima - ikad iko posumnja da su Bosna i Hercegovina srpska zemlja? Zato se rat ne može svršiti, a da ne obrazuje celinu sa Srbijom. Crna Gora je oduvek bila jedno s njom; zato će se i ona, kada se svrši rat sa Srbijom ujediniti u nerazdvojnu celinu. Srbija je tražila izlaz na more, e pa dobiće ga u širokoj pruzi na Jadranskom moru i Dalmacijom sa starim Splitom! Srbija će se tako moći srećna i zadovoljna se razvijati.../.../ O Hrvatima i Slovencima ne mogu vam ništa reći. Oni se tuku protiv nas i ja vam izjavljujem: kada bi bilo potrebno da se ruski narod bori pod oružjem samo pola dana, pa da se Slovenci oslobode, ja ne bih pristao na to. Šibenik i Zadar bili su dugo pod italijaniskom vlašću i ne može se reći da Italija na njih nema prava.

>stalno se ovde prica da su hrvati srbi al di su dokazi, tako je ne postoje

sto je najsmesnije knez pavle im je dao vecu drzavu nego avnoj a oni bili megalomani ko srbi i na kraju ostali bez te vece

zasto hrvati ne mrze madjare? ko zna koliko bi ih danas bilo da madjari nisu toliko njih pomadjarili i raselili po madjarskoj i slovackoj. realno su im osakatili demografiju

>"Pobeda saveznika će obezbediti Srbiji najmanje oslobođenje Bosne i Hercegovine, njihovo ujedinjenje sa Srbijom i širok izlaz na Jadran u Dalmaciji".
plakem svaki put

misljenje o kralju aleksandru?

Nein,Slowenien ist Mitteleuropa

zašto ko?

bio je peder

mutavi diktator
zasluzio ie metak
pa to i kazem izgubili ste prvi svetski rat

izvor za ovu tvrdnju?

Ruska diplomatija pod vođstvom Sazonova nije htela da se zalaže za jugoslovensku državu, pošto je smatrala da bi u zajednici sa Hrvatima katolicima „pravoslavlje popustilo“. Polazeći od toga da „Srbi nikad ne vide stvari kakve jesu“, ruski poslanik u Srbiji, Trubecki, naglašavao je da između Srba i Hrvata postoje nepremostive razlike. „Srbi su veliki šovinisti. Oni su ubeđeni u bespogovornu nadmoć svoje kulture. Skloni optimizmu, zatvarali su oči pred teškoćama, ne želeći da vide duboke razlike između sebe i Hrvata. Međutim, te razlike nahodile su se svim vidovima života oba naroda. Srbi su bili pravoslavni, Hrvati katolici. Među Srbima nije bilo nikakvih staleških razlika, u Hrvatskoj je postojala stara aristokratija. Srbi su u suštini bili narod seljaka, kod njih je često iz iste porodice jedan brat bio seljak, drugi oficir ili činovnik, a treći parlamentarac. Hrvati su vekovima bili pod uticajem nemačke kulture; grubo rečeno, može se reći da je razlika među njima bila kao između građana i seljaka." U slučaju ujedinjenja, po Trubeckom, Srbija bi svoje preimućstvo u zajedničkoj državi mogla da zasniva na tome što bi „njen cement bila srpska krv“.

JEBENI RUSI SU KRIVI ZA TO
I ORCI IM OPET DUDLAJU KURCEVE
JEBEM IM MAJKU SIDASKU STO SAM SE SAD IZNERVIRAO

ne bre o Vučiću, nego o kralju

fuj

moj profesor

znam

krivi za sta?
sto nisu hteli jugu?

Jedna bitka ne čini rat,Jovane

Sto ste toliko zavidni? Nije ni cudo da vam je zemlja tako zaostala.

a što ti ljepo stoji taj jezik

dobra star vremena na ex yu kad su bosanci I srbi pricali o jebanju zivotinja ili ka su srbi na ex yu pjevali *bit ce mesa bit ce mesa, klat cemo hrvate*

>Srbi su uvijek bili i ostali seljačine, a Hrvati su građani i gospoda

Ok. Koja ti je poanta?

baš ti lijepo stoje suze ali nemoj plakati

ti si retard lol
slovenci su bili na strani gubitnika u RATU
kakva bitka

ni ja ne kapiram sta zeli reci

Ovo bi bilo najrealnije resenje, ali jebiga kad su Srbi glupi.

Imao sam sex sa Hrvaticama (zivotinjama)

voleo bih da sam na tvom mestu

...

to sto nas rusi omalovazavaju i govore da smo seljacine, a rusofili im i dalje puse kurec bez presedana

Bog bo sodil

verovao sam u ovu memu dok nisam video onu predizbornu emisiju sa vucicem i njegovim roditeljima, vidi se da mu je ipak andjelko otac

evo javio se siptar

jesi pito majku sta je natjeralo da se predomisli pa da ne izvrsi abortus?

pa i jesmo ne kapiram
covek posmatra sa strane i donosi racionalne zaključake
inace mrzim ruse

Pravo vas je dobro pročitao hehe. Još kako je počeo:
>Srbi su veliki šovinisti. Oni su ubeđeni u bespogovornu nadmoć svoje kulture.
Baš vas je pogodio