Magyar thread

Magyar thread

Other urls found in this thread:

speisa.com/modules/articles/index.php/item.454/sweden-to-become-a-third-world-country-by-2030-according-to-un.html
24.hu/fn/penzugy/2015/11/18/a-kulfoldi-munka-ara-milliokat-kovetelhet-az-allam-az-osztondijasaitol/
xvideos.com/video18721259/her_name_please_help_me_she_is_not_turkish
twitter.com/SFWRedditGifs

Polak, Węgier, dwa bratanki
Bros.

ahoj

what's up my fellow hunky bastards

csá buzi

cső köcsög

küldjetek csajokat ratyik

...

hello brothers

Micsoda nő ez a férfi

buzi aki elolvassa
magyarcsiny.nyet!!! xd ricsi fosfing pl. egy tó
buzi irkes magyarcsinyes kocsogok

fuck off hunshit.

u jelly homogerman soyboy

anyád picsáját vegyél fel kabátot mert megfázol az isten baszna már meg

ennyi volt sracok?

vukmir itt vagy?

...

csá

Nyomás haza kecskét baszni, te buzi!

...

low wage, alcohol lyf, isten hozott kelet europaban

meg jó nők

Az sem baj, ha egy csepp eszunk sincs!

...

Miafasz azt hittem itt nincsenek magyarok... Szóval mindenhol ott vagyunk ratyik, jó tudni

Greetings from Poland lads! :D

meg anyadban is ott vagyok!!!

Eszünk van, csak nem mindig a jó irányba használjuk.

Akkor pacsi mert en is a tiedeben

...

Ez a híres magyar összetartás.

...

Question for Hunfags, why are you such fascist.
Plus, you're bat-shit ugly.

soros, pörkölt, szalontüdő, soros, cigányok, bkv, elmúltnyolcév, soros, monnyonle, piacolás, olcsótejföl, wartburg, soros, kisztáborok, régenmindenjobbvolt, soros, háztartásikeksz, stadionok, istvánakirály, vesszentrianon, soros.
Aztán csodálkoztok, hogy semmi se működik, amikor még mindig ugyanott tartotok, mint 50 éve.

our prime minister is a gipsy football player. your argument is invalid.

We not fascists, good old Europe is going down the toilet.
Plus, your sister didnt care if we were ugly or not.

Értem már, miért mérgesek ránk a románok.

mér, te hol tartasz?

én leléptem, amíg nem volt késő. és ahogy nézem a helyzetet azóta, cseppet sem bánom. orvosként most keresnék olyan 150-et talán? Göteborgban megkeresem a nagyonsokszorosát, nincs stressz, nincs gyűlölködés, nem egy dagadt cigány vezeti az országot, és nem félünk egy öreg bácsitól. :D

Mennyire rossz a helyzet svédisztánban user? Tényleg olyan fenimista, libero elfajzás megy, ahogy mondják, vagy meme az egész?

a sorosozással, a magas fizuval és a stresszel kapcsolatban igazad van. a bevándorláspolitikát viszont nyugat európa elcseszte. magyarországon az igazi gond a lopás és a gazdasági lemaradottság.

helo kulász itt vagy??????????? ^^

we are not. we only hate gipsies, niggers, muslims, jews and everyone who wants to come to our country. if you stay out you're cool. Except if you are slovakian, romanian, french, belgian, english, german, italian, chinese, or anyone who has better economy or advanced in any way. in that case, fuck you.
hell, we even hate each other. so if you hate everyone, you can't be racist.

How can you be proud of a shithole that has been raped by the Turks multiple times throughout history? Your entire culture is based on stolen things...
You can't even provide for your own people. Yet you blame everyone else for the shit that is going in your country.

persze, mindenki az utcákon baszik kecskékkel meg gendermentes muzulmán ufókkal...istenem.
egy szó se igaz belőle, csak elhiszitek, amit készen kaptok viktortól. ha az liberalizmus, hogy pénzt kapok a munkámért, nem segélyt, és hogy nem szar szolgáltatásokat kapok a pénzemért (közlekedés, egészségügy, akármi lényegében), akkor vállalom, igen, ez a liberalizmus. és működik, szemben a viktori neokommunizmussal.

mérges szlovák detected

>mérges szlovák detected

oh, I forgot. Your entire language is fucking useless.

saját nyelvre irigy mérges szlovák detected

>persze, mindenki az utcákon baszik kecskékkel meg gendermentes muzulmán ufókkal...istenem.
Az Malmö, nem Göteborg! :D

...

>if you hate everyone, you can't be racist
Brilliant!

None of those are questions. At least you tried.

Már szakosodott orvosként mentél ki, vagy kint is tanultál? Nyelvet kint tanultad meg, vagy már előtte?

Magyar csöcsöket!!!

goldengate pont hu
Jó szórakozást!

angolul itt mindenki beszél gyerekkortól kezdve, szóval azzal is lehet boldogulni, de folyékony angol mellett a svédet megtanulni lófasz.
diploma után azonnal eljöttem, itt csináltam a szakosodást. volt kis gebasz, mert a sote nem nagyon akar ilyen esetben együttműködni, merthogy nehogymár elmehess gond nélkül abból a kurva országból, de meg lehet oldani, szerencsére az itteni egyetemek nagy része eléggé toleráns, csak az érdekli őket, hogy utána maradj is. de meg is tesznek mindent ennek érdekében, a rezidensi fizetésem több volt, mint anyám és apám teljes fizetése együtt, és egyikük ügyvéd, másik egyetemi professzor...

...

This thread is making me... Hungry!!!

Kurva anyád

lolbazdmeg. nyilván nem fake

a trendeket nézzed, te nagyon felvilágosult
speisa.com/modules/articles/index.php/item.454/sweden-to-become-a-third-world-country-by-2030-according-to-un.html

Én most vagyok másodéves a BME-n, gondolkodok is rajta h kimegyek majd szakosodni valahova, bár nincs konkrétum még, esetleg ausztria szimpatikus így utánanézés nélkül, de hát kitudja. Ja lehet addig ha most megint 2/3-ad lesz, visszajön a kerítés és nem mehetünk ki, úgyhogy meglátjuk

Köszi!

én inkább azt nézem, hogy itt milyen az élet vs nálatok milyen az élet. szerintem elég egyértelmű, hogy melyik ország third world már most is...
te felvilágosult

tőlem, nem az én gyerekemet fogják lefejezni a homokniggerek

miért nincsenek olyan képek magyar lányokról akiket nem kéne megosztani?

A szlovák nem ember

Mondjuk politikusként Magyarországon is nagyon jó életet lehet élni.

tekintve, hogy ugyanaz a rendszer épül, amitől elméletileg elköszönt mindenki 90-ben, az azért eléggé kemény jövőt vetít elő, de nem hiszem, hogy ilyet meglépnének, hogy tilos kimenni. bár, ha azt nézem, hogy mi mindent lenyel a magyar nép gyújtogatás nélkül, holott 12 éve elég volt annyi, hogy Ferenc bevallotta, hogy hazudott, akkor bizony még messze nem vagytok a mélyponton. kíváncsi vagyok, mikor törik el a mécses a népnél

Az igazság quadja
Főleg ha politikus haver gázszerelő az ember, aki napi 22 órát dolgozik 8 éven keresztül

lol. milyen érzés a fideszre szavazni? mondd már el, hasonló lehet, mint a lefejezés :D

az orvasi képzés mondjuk elég drága, szóval aki azonnal elhúz az országból, miután állami finanszírozás mellett lediplomázott, azzal szemben teljesen jogos lenne követelni, hogy fizesse ki a képzése árát, ha egyszer nem Magyarország fog profitálni abból, hogy a magyar adófizetők pénzén orvosnak tanulhatott

A Cukorhegy csak elbújhat mögötte! Megy a részvény mint a kisvasút!

Szerintem titokban ikrek vagyunk amúgy, nohomo. A kerítés talán/remélem csak kis túlzás, és valóban Fletóék hazudtak reggel délben este, ezek meg 7/24-ben lopnak mégis valamiért annyira kibaszott okosan építették fel a kis rendszerüket és rendezkedtek be, hogy a nép valamiért nem reagál.
Kíváncsi lettem volna tho hogyha most nem kapnak 'haladékot' és tényleg nem fizetik be a pártok az ÁSZ büntetését és mondjuk az utcára vonulnak akkor mi történik.
De ez elvileg így működik. Ha lelépsz, akkor ki kell fizesd az állami támogatást.

magasan veri az érzést, hogy egy jövőtlen kakukk országban verni a nyálamat

...

már bevezettek ilyet? én nem hallottam róla legalábbis

szerintem az oktatás nem egy szívesség, amit az államtól megvehetek, hanem alapvető jogom. mindenki képességeinek/szorgalmának (magyarországon az anyagi helyzet is számít sajnos) megfelelően tud az oktatásban részt venni, én ezek tükrében államilag finanszírozott képzésben voltam. nem gondolom, hogy az volna a dolgom, hogy ezt kifizessem. ezt viktorék találták ki, hogy ezzel is eladóztassák a fiatalokat mielőtt még egzisztenciát tudnának építeni, hogy ne legyen pénzük lelépni sem. aki meg olyan birka, hogy ebbe belemegy, az maradjon és fizessen élete végéig valamiért, amihez alkotmányos joga van...birkanépség

én is 444 olvasó vagyok

éjszaka néha felsírsz, sorostól való félelmedben? :D atyaég de buta vagy. már értem, miért van még életben a fidesz

>a pénz fán terem
apád faszához van csak alkotmányos jogod, szóval pofád lapos, amíg más pénzéről van szó

Szerintem amúgy így belelátás nélkül ez tipikusan az a példa amikor a hangos kisebbséget veszik figyelembe, probably a "másik oldal" ragadja ki ezeket az infókat főleg
Aztán vagy igaz vagy nem

24.hu/fn/penzugy/2015/11/18/a-kulfoldi-munka-ara-milliokat-kovetelhet-az-allam-az-osztondijasaitol/
Most hirtelen ezt találtam, ebben az áll ha jól értelmezem hogy 2011. évi CCIV. törvényben ezt megfogalmazták.

kek, szláv geci csak erőlködik :D

>libsi faszszopó vagyok
jaj, te szegény, biztos szar érzés lehet, hogy már 8 éve bukikazorbán, aztán megint kinéz a kétharmad

A végén kiderül, hogy apa és fia írogatnak itten... :D

baszod, a más pénzéről prédikálsz, és közben szavazol egy cigányra aki ellopja a tiedet, hogy stadionokat építsen belőle, meg kitömje a gázszerelő haverját :D értem én, hogy zavar, hogy más nem állt meg a 8 általánosnál, hanem kicsit tovább ment, de azért erre ne legyél már ilyen büszke.

én pont leszarom, hogy melyik majom lesz az elnököd, nekem nem zavar vizet, hogy ugyanilyen csóró leszel 20 év múlva is.

Plot twist
Családi reunion

Te meg vagy a szentlélek?

mert szavazzak inkább fericicára, hogy ő lopja el+ráadásként még vigye is csődbe az országot a nagy szakértelmével?

tudod az ilyen egybites naiv idióták hihetik csak, hogy korrupció nélkül lehet egy országot, főleg egy olyat, mint Magyarország, működtetni
még a drágalátos Svédországodban is van korrupció, csak arányaiban sokkal kisebb, mert gazdagabb ország szerencsésebb történelmi hagyományokkal

Nigga a Viktoron kívül nem csak a Feri van, ezt valahogy mindig szajkózzátok. Ráadásul a Feriből szerintem már nem kér senki alapból.

...

Én ott még egy cikket nem olvastam el. Csak kommentelni járok.

Hey can anybody tell me if they are speaking hungarian ?
I would be really thankful because i've been searching for her about 5 years

xvideos.com/video18721259/her_name_please_help_me_she_is_not_turkish

Yeah

nekem olyan kicsi hogy rontom az országos átlagot 2 centivel

Damn thank you
Now i'm a step closer in finding that bitch
She looks exactly like a school friend of mine

They speak Hungarian, but not sure if it's an old video, or they are just Hungarian gypsies..they look like light-brown skin colored gypsies

RIP, sajnálom
Might be that it's vintage and vintage stuff gets darker and yellower

I guess its from the early 2000's or maybe end 90's