Gilr from small Poland town bump for more od her and her story

gilr from small Poland town bump for more od her and her story

Prolly trap but I'll bump anyway

ist nnot trap look at this fat pussy

Bump wanna know the story

Gonna need more

Good god! What does the front view look like?? Plus the story?

Dawaj nie znajomy, opowiadaj

we meet at college. She look very nice and have somefing in eyes.at one party we drink to much and go to my home. flew day later we again go to bed. i tell her that i show her everyfing in city all club ect. We go to club and fuck after party. I tell her that we are young and we should try everyfing. she agree and we start try. At first oral later anal. tll more
exactly

Tobie moge opwiedziec wersje rozszezona duzo łatwiej mi sie pisze w ojczystym języku

well keep going

every time when i want try somefing new she agree. She love hard sex like bondage, punishment, quest. ex.do to toilet and takeoff panties. and more harder fings

she agree for treeasome, anal fisting, sex in public. I can tell about this

to Ty rodaku ?

Proszę!

Fake n gay
>anal fisting

Ja będę Ci odpowiadał po polsku, możesz na mnie mówić Piłsudski xD

Keep posting, she's perfect

>Treeasome
Fuck of euro fag

o czym opwiedziec o tym jak poszła na dwa baty, o fistingu czy o tym jak przy numerze na plazy nakryło nas 3 chlopakow.
Ja nazwe ja Marta a ja bede kmicic.
no problem

ty, homoseksualny żydowski czarnuch, Piłsudski

O wszystkim po kolei mam czas a Marta wygląda znajomo

a na ciebie jak mowisz
skad jestes ? bo ona z centralnej polski

this

So, nothing new?

raz pojechalismy na weekend nad morze pomysl był żeby ogldac zachod slonca ja ja biore od tyłu i oboje podziwiamy zachod. poslzismy troche dalej od ludzi i zaczynamy. nie zaułwarzylismy ze z drugiej strony szlo 3 chlopakow wracali z miesciny obok. a ze bylismy blisko brzegi mijali nas dosc blisko. przechodza my nie przestajemy oni patrza marta przywitała sie z nimi oni oslupieni zatrzymali sie odpowiedzieli czesc. marta na to chlopaki jak chcecie poogladac to podejscie i ogladajcieale zasłaniacie widok.

Racibórz i kamień Pomorski (mieszkałem tam i tam)
Hahaha dobre xD

miała potężny orgazm. powiedziął ze podniecała ja ze oni patrza. Ciekawy sex. oni stoja nad nami ja ja biore od tyłu przedstawiłem sie oni tez takie frazesy. po chwili troche oswoili sie z jej nagoscia nawet jak przystawiłem jej palca do tyłka i patrze na nich kiwam glowa z zapytanie czy wsadzic go jej w tyłem ci kiwaja glowa ze tak pokazuje dwa palce a oni w wielkim bananem na ustach kiwaja glowa ładnie krzyczała jak wsadzałem co chwile palce. jak doszła bili jej brawo ona wstała przywitała się z nimi i kleła do loda

Hahaha mega xD a komu zrobiła loda? Tobie czy im(wam) na zmiane?

Don't understand this gibberish, but I'm assuming it's all lies. Just post more of that fat pussy OP

mi nie dziele sie z nia z obcymi. Mam kolege z ktora bierzemy ja czasem na dwa baty. jedyne co to powiedzieli ze super robi loda ze sie nie dławi. Powiedziałem ze nawet jak docisniesz to super i jak chca to moga docisnac jej glowe i sprawdzic ze sie nie krztusi jeden tak zrobił ale speszyli sie za mocno i powiedzilei ze musza isc. a to branie na dwa baty to sobna historia

it not lies but have your pussy

Jak masz jakieś fajne zdjęcia/historyjki jeszcze to dawaj. Nawet jeśli to nie prawda to i tak fajnie się czyta xD (Piłsudski tutaj)

tutaj nie chciałem tego pisac ale ona to wyrachowana sucz. wiedziala ze mam ustawionych rodzicow a ona potrzebuje kogos kto ja wkreci w srodowisko. Wiem o tym i korzystam z tego ze robi wszystko. mam taka prywatna dziwke za obietnice ustawienia na przyszlosc zona nigdy nie zostanie ale pouzywam sobie . dlatego robie z nia takie rzeczy traktuje ja jak sucz do ruchania

Anal fisting?? Let's see that asshole for proof

To zdjęcie mi się podoba! Fajnie ej, też bym tak chciał. Mam dziewczynę i ją kocham bla bla bla ale chciałbym mieć takie ruchadło "do wszystkiego"

nice ass! moar pls

bump

niestety albo jedno albo drugie. dałem jej do zrozumienia ze szukam dziewczyny ktora realizuje moje fantazje

A podzielił byś się nią? W sensie snapchat, by mi wysyłała fotki i filmiki (takie tam) albo jak wy się ruchacie albo sama ona

nie dziele sie wolimy byc anonimowi

Zawszę mnie coś takiego kręciło

Nikomu bym nic nie zdradził, wiem że to głupio brzmi na tej stronie ale no cóż. Mogła by założyć nowego snapa?

bo to super sprawa miec taka co robi wszystko. a jak to pomoga przy trojkatach jak ona jest taka uległa czasem sam myslałem ze za ostro ja bierzemy

Nie mogę cię do tego jakoś przekonać? Może być fajnie

nie przekonasz mnie do tego

No cóż mówi się trudno, z twarzy jest cięka ale ma fajnie nawet ciało

dlatego lubie brac ja od tyłu i konczyc na cyckach

Mądrze, masz jakieś filmiki?

Keep going...

fdksbhjufds fdgshu gsdouhi yipu

mam tylko zdjecia filmy w trakcie psuja zabawe.
najostrzejsze było jak przykulismy ja do stołu na glowe założylismy worek foliowy. zrobilismy jej tylko dziure na usta. musiała skupic sie na oddychaniu kiedy my na zmiane bralismy ja od tyłu. w dupe włozylismy jej dildo. w przy braniu od tyłu ruszalismy jescze dildem. jak robiła sie za glosna jeden z nas wchodził na stol i wkladał je do ust wtedy nie mogla oddychac zaczynala sie rzucac to wychodził a drugi dalej jechał od tyłu.

...

Tą cipkę ma ciekawą, pewnie fajna w dotyku. Masz jakies zdjecie gdzie ma cos w dziurce?

Ee tam, my z moją lubimy kręcić filmiki

just dump all you have for god's sake

bardzo miął w bardzo miesista. najelepiej jak kiedys zrobiłem jej wiecżór bdsm wiesz jak fajnie do tkaiej misistej cipki przypina sie klamerki

Damnit, move those fingers!

wyobrażam sobie. Fajna musiałaby być jej reakcja, gdyby klamerkę zapiąć na łechtaczce

She looks really tall compared to that doorway

Dobra ja spadam bo się nudno zrobiło, fajnie się gadało I super że nie było "OP is a FAGGOT" brawa tobie

miała pełen zestaw atrakcji. nałożyłem jej gumki recepturki na cycki schlostałem przypiełem klamerki na sutki skulem rece z tyłu oblałem ja oliwa. pozniej był motyw z jednegov filmu wsadzilem je butelke po coli
czemu ? kolega os snapa czy Piłsudski ?

This looks a lot like the girl from "An interesting Family"

Od snapa I Piłsudski to ja :) ale nie wiem jakoś, martwo trochę. Może będziesz jutro? Możemy dalej pogadać hehe

bo sie rozdrabniam zamiast opowiadac jak sie szmaciła. nie trzymałem odpowiedniego napiecia

jutro kolo 19 powienienem byc. chyba ze chcesz najostrzejsza jej akcje usłyszec na dowiedzenia

delicious :)~

butelke w dupe a w cipe wibrator na najwyzszych obrotach i tak zostawic na jakis czas

Ja jestem codziennie jak coś, zawołaj mnie kiedykolwiek po imieniu to się zwrócę.(Piłsudski)
Ale dawaj na pożegnanie

Sobie jeszcze zależy przed wyjściem ;-)

w tutule tematu napisze ze to powrot do tego tematu i rozmowy z toba. jedna z ostrzejszych to była z workiem na glowie. ale raz odebrałem ja z imprezy z kolega co ja czasem ze mna bierze. strasznie była pijana. jedziemy ona mowi ze fajny skłąd w aucie. to kolega (siedzial z tyłu zaczal ja obmacywac sukienke do gory sciagnał ja z niej stanik tez ona majtki w doł. pojechalismy na obrzeża miasta. bede wrzucał w kawałkach

Dalej...

It would be cool if you two fucked and I feed you strawberries and ferrero rochers while you pound her

zajechalismy nad jezioro wysiadamy. kolega miał super [pomysł załozył jaj paselk na szyje i do niej choc suko podeszlismy 20 metrow na malutki pomost. pytamy sie czemu sie tak upiłas czeka cie kara. ona ze dobrze pasek z szyji. ona kleka do loda a ja nie ma tak dobrze najpierw kara. ulozylismy ja tak ze glowe miałą na pomoscie s dupe wypita w strone kolegi a on jej pasem po posladkach kto był niegrzeczna dziwka ?

Is there some cool album somewhere with all her pics? She's making me absolute diamond.

She's op's gf. I'm the other Polish fag talking with him

This...

podnosimy ja i bez odrazu dorazu do gardla całego trzymam ta nie moze oddychac kolag aja za rece wyciagam i wkładam ma tylk ochwile na oddech zmiana kolega podchodzi obok i przekłądamy jej usta raz mojego raz jego ide brac ja od tyłu jak zawsze rozciagam ja pzed analem tak teraz odrazu całego i pracuje za chwile zmiana.

HOLY FUCK SHE'S HOT

I WOULD SUCK HER BF'S BALLS WHILE HE FUCKS HER

If that's true, he's a lucky guy, I've seen this girls pictures on here quite a lot.

Same here, months ago as well, not just recently

Moar pics
;)

BUMP

kulminacja całej akcji było to ze jak tak mocno walisz w dupe laske zwieracze moga nie wytrzymac. w pewnym momecie sie poprostu postrała. widziac to przestalismy ona kleczy czerwona podchodzimy i lisc kolega otwor buzie i zaczyna lac na nia.

got more pussy pics?

Any more pics of her in high heels I would like to fap now

...

Fuck thanks op

One day I will come to poland and give you 100 euros to watch you fuck her in the pussy and clean up the cum with my tongue :D

Keep it up

Whenever I go to Poland for work I end up fucking hot Polish chicks like these, keep making nice women you guys.

BUMP

It's totally the "Interesting Family" girl.

Anyone else see this? The eyebrows?

...

AH FUCK YES
MOAR

Is she near you at this moment?

If yes, please ask her should I eat my own cum after I fap or should I just wipe it off and throw away

Ask her please. I wonder what will she say


BUMP BUMP BUMP

>gilr from small Poland town

What part of the UK would that be then?

now she is in her flatm

Ask her: "I met a random guy on Sup Forums that wants to fap to your pictures, should eat his own cum or no?"

It will make her day better, and make her laugh :D

Nice gf mate good luck in your relationship
+Rep

once we went on a weekend over the sea the idea was to watch the sunset, I am biore from the back and we both admire the west. We went a little farther away from people and we start. we did not bother with the other side of the crowd three boys were coming back from the village next door. and that we were close to the banks they passed us quite close. pass we do not stop they look, marta greeted them, they were dumbfounded, they said hello. I'm afraid of guys, if you want to look at this approach and watch the view.

she had a powerful orgasm. he said that I was excited that they were looking. Interesting sex. they are standing above us, I am biore from behind, I have introduced myself to such platitudes. after a while, they got used to her nakedness even when I put her finger in the ass and look at them, I nod my head to ask him if I put her back, she nods her so that shows two fingers and they in a big banana on the mouth nods my head nice screaming as I put every moment fingers. when she came, beat her applause, she got up and said hello to them

No really
Just please send her a message and tell me her response

>Just a small town girl
>Born and raised in South Gdansk
>She took the midnight train
>Pics you shouldn't shaaaaare