Girl from poland village bump for more nudes and her story

Girl from poland village bump for more nudes and her story

...

Damn those are some nice tits

yes she have great tits and she is typical village girl do everything realy i do so nasty fings with her what you want see next ?

damn nice, but i have a feeling of deja vu

story?

No fajna dupeczka, chyba ją już tutaj widziałem.
A to moja suczka

You got any pics of her pussy?

she come from village to city and go to college i do with her to flew date and we finish in bed
super laska twoja jest tez taka otwarta na nowe rzeczy w lozku ?

messy room, but looks pretty comfy

alas, not enough wall rugs

...

You fuck her up the ass a lot?

Zależy na jakie, anal bez problemu, sama się nabija na kutasa, połyka, bierze z dupy do ust, itp.
Na pewno chciałaby spróbować na dwa baty ale boi się przyznać

interesred

she love anal she taka from ass to mouth
moja tez tak lubi. do tego mozna ja dobrze wychłostać. Ja swoja brałem na dwa baty pare razy. o tak polecam. choc dobra rzecza jest wziasc viagre i poleciec na dwa baty zniszczylismy ja. moge ci opowiedziec co z nia robilismy

Opowiadaj i napisz co zrobiłbyś z moją

sprawdzalismy jak bardzo mozna ja zeszmacic co raz to ostrzej. kilka rzeczy bylo bardzo ciekawych, lezałą na plecach na stole. kolega wkladał jej do ust a ja zarzuciłem jej nogi sobie na barki i jazda w cipke. kiedy zaczeła odpychac kolega bo on pchał jej gleboko w gardlo dostala lekcje zlapałem ja za rece a kolega zaczał ja poduszac kutasem w gardle to zaczeła machac nogami. to kumpel złapał ja za nogi a ja zaczołem walić ja w dupe ta sie drze a my na ostro i szybko ale sie darła jeszcze pare rzeczy jej zrobiłem
twojej wlozył bym wibrator w dupe a sam zaczął brac od tyłu po czasie dolozył bym jeszcze ruszanie wibratorem mogła by dobrze jeczec

Dorzucam od siebie polską dziewczynkę, Panowie, jakie miasta u Was?

centrum polski

Pięknie ją wyruchaliscie, moja byłaby niezaspokojona dopóki nie poczulaby w sobie dwóch kutasow naraz
Niezła suczka, u mnie 3miasto

Ja ze południowego wschodu, Ania też.

Again this shity threat and the same bitch.. at least post some other hot polish bitches!

which village?

Bump for first girl