Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

radio.magyarchan.net/
radio.magyarchan.net:8000/chaosfm.m3u
radio.magyarchan.net:8000/chaosfm32.m3u
tunein.com/radio/Chaos-FM-s188025/
youtube.com/watch?v=C_F0Mk05cwE
twitter.com/NSFWRedditGif

kyrpä

Istenkém, hogy rühellem a vidékieket, pedig nem kellene szegényeket, mert liberális vagyok meg minden, szóval melegek, cigányok, hajléktalanok, meg egyébként mindenki okés, na de a vidékieket nem tudom megszokni.

nekem jó lesz ma a körte is

szent számjegyek, denevérember

vittu (:

Körte?

ahogy jönnek a csütörtök tíztől megtartott szemináriumra és már messziről lehet hallani ahogy a gurulós bőröndjük kereke ugrál a járólapok illesztésénél, én már ilyenkor tudom, hogy ez a nap is el van baszva, jönnek a vidékiek, hömpölyögnek be a terembe, hujjongatva, az ember már a saját gondolatát se hallja

ELKÚRTA AZ ORSZÁGOT A SZARBÁN!!!!

ROHAGGY MEG SZARBÁN, ELKÚRTAD EZT A SZARORSZÁGOT, TE MOCSKOS ÁLLAT! ELKÚRTAD TE TÖRPE! OSTOBA, GONOSZ TÖRPE! TÖRPE SZARBÁN!

SZARBÁN A NEMZET MÉSZÁROSA, LEMÉSZÁROLJA A MAGYAROKAT! DÖGÖLJEN MEG MINDEN FITYISZ SZAVAZÓ! TÖNKRETETTÉTEK AZ ORSZÁGOT, MINDENT ELPUSZTÍTOTTATOK, NYOMORBA DÖNTÖTTÉTEK AZ EMBEREKET, MINDENKI MENEKÜL!

VISSZAFOGLALJUK AZ ORSZÁGOT!!!!

AJÁNLOM, HOGY MINDENKI SZAVAZZON BOTKÁRA, AKI NEM SZAVAZ BOTKÁRA AZ EGY MOCSKOS H A Z A Á R U L Ó !!!

JÓL HALLOTTÁTOK BÜDÖS NÁCIK!!! TI VAGYTOK A HAZAÁRULÓK, AZ ORSZÁG ELÁRULÓI, A NÉP ELLENSÉGEI, DÖGÖLJEN MEG MINDEN NÁCI, MINDEN TAKONYGERINCŰ MOCSKOS FIDESZNYIK!!! KOMMUNISTÁK ÉS FASISZTÁK VAGYTOK EGYBEN AZ EMBERISÉG MOCSKA!

KI TAKARÍTJA KI A MOCSKOT???!!!!!

BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA BOTKA


HA NEM SZAVAZOL BOTKÁRA, KITAPOSOM A BELEDET, HA SZARBÁNRA SZAVAZOL ELVÁGOM ANYÁD TORKÁT IS!!!!!!

Ezt a pasztát az utolsó mondat teszi naggyá.

Hogy tudnának versenyezni az oroszlán fiúk?

Jó turulos meme

én se szeretem a gurulós bőröndöket dögöljön meg aki kitalálta

FM 88.4 MHz &
radio.magyarchan.net/

192 kbit/s MP3:
radio.magyarchan.net:8000/chaosfm.m3u
24 kbit/s mono aacp:
radio.magyarchan.net:8000/chaosfm32.m3u
tunein:
tunein.com/radio/Chaos-FM-s188025/

Ez /kurva anyátok/ mém

ömm

Amúgy most is mobiltelefonról postázok.

bárcsak vége lenne már...

kéne

Kaposkeresztúr

>drum & bass
meg a faszomat, azt

>Élőben közvetítünk a kertészmérnök egylet főhadiszállásáról

a kertésznek biztos nincs ilyenje
ő alacsonyteszt béta

*raggajungle :3

elég idegesítő, hogy ha valami víb jön elő akkor már rögtön arra a gecire kell asszociálni hől

Ezt valaki magyarázza már meg nekem, hogy ez hogy lehet?

Úgy, hogy önként feláldozta magát. Értünk. Érted is.

Mi?
Jézus hagyta őket "nyerni".
Aztán különben is visszajött.

hát bocsika, inkább maradok a mindenféle
youtube-ról összeszedett doombandáknál
vagy a müezzinnél, még az is jobban bejön

nem
István vagyok

De az Atya miért követel meg emberáldozatokat?

kérdezd tőle lol

Nem ember volt

Nem követelte meg. Saját kegyelméből adta áldozatként önmagát.

...

ha van isten akkor miért teremtett ilyen nyomoréknak?

bár ez lenne a felállás
én tizensok éve vitatkozom parttalanul a vaskalapos ateista szüleimmel

hát hogy ha többiek szarul érzik magukat akkor elég csak rád gondolniuk

Az Atya tervét teljesítette be csupán.
De az volt, istenember. A földön egyértelműen emberjellegű.

Ez így belegondolva, milyen kibaszott alfa már?
Csak azért kipurcan, hogy megmutassa, hogy ő olyan kemény, hogy fel tud támadni, majd elsétál alfa módra, hogy "Kis gecik, ti ezt beszoptátok, mert minden győzelmetek hiába volt." stílusban.

Rendben, csak nagyon emlékeztettél egy srácra.

Mert kellenek elrettentések is az embereknek.
Hogy tudják, hogy van fölöttük egy hatalom.
Illetve valószínűleg az előtted álló életeddel kiérdemelted, hogy kompenzálja bűneidet.
Tulajdonképpen a kérdésed magában rejti a predesztináció létezésének szükségességét.

>Vagyok olyan kegyelmes hogy miután megöltök még meg is mentem a lelketeket ÉS vissza is térek csak hogy megmutassam.

>Illetve valószínűleg az előtted álló életeddel kiérdemelted, hogy kompenzálja bűneidet.
mi a fasz?
életemben nem ártottam senkinek és nem is fogok

Az Atyának nem ez volt a terve, hogy egyszülött fiát feláldozza. Krisztus azonban látta, hogy saját áldozatával megválthat másokat is, ezért merő jóságában elvállalta, hogy ez a sorsa.

De miért kell vitatkozni? Mit zavar az téged, hogy más miben hisz és miben nem?

Csak megkönnyíti a dolgodat, hogy a testiség nehezebben vigyen kísértésbe és hogy jobban tudj a lelki dolgokra koncentrálni, ergo eljutni az örök élethez :)

Nem tudhatod.
De az is lehet, hogy a földi szenvedésed nyitja meg az utat a túlvilág örömei felé.

hát amikor kispöcsűként egy órát ordibált velem apám, hogy mit kerestem istentiszteleten a vasárnapi szabadidőmben, az nem volt épp kellemes

hát akár még egy yt link kívánságkosarat is tarthatunk, úgy kezdtem a csenrádiózást, itt 4kislányon, aztán egyszercsak valaki belinkelte a turult...

Ja és most vissza kell vágj érte?

Akkor mi volt az Atya terve. És ha mindenható az Atya, akkor miért volt egyáltalán szükség a Fiú áldozatára? A Fiú kifejezetten az Atya akarata ellen cselekedett volba?

>nyomorékként örökké élni

Ha kilépsz az árnyékvilágból és eljutsz a mennyek országába, ott megszűnnek ezek a kategóriák

tudod ezt még le is tudnám nyelni, ha lenne túlvilág, de nincsen
mindenkinek jut 70-80 év (jó esetben), ha nyomorék vagy akkor ezaz idő szenvedés
kibaszás az egész

Az Atya, a Fiú és a Szentlélek is mindenható. Az Atya terve, ahogy az Ószövetség is leírja, a kiválasztott nép kivételével az összes kárhoztatása. Viszont a kiválasztott nép szembefordult Krisztussal, aki vállalta a mártíromságot, ezzel feloldozva a földi kárhozat alól az emberiséget.

>ha lenne túlvilág, de nincsen
hitetlen detektálva
meg is érdemelsz minden szenvedést te gecy

És ha 200 év múlva születnél, akkor már készíthetnél biztonsági másolatot az agyadról, és ha megdöglesz, akkor csak letöltöd magad egy új testbe.

De ehelyett te csak meg fogsz dögleni, ez az igazán nagy kibaszás.

ótvar szarposta
200 év múlva nem lesz itt már semmi, max egy nagy száraz sivatag

>implikálni, hogy a lemásolt agyból nem vész el a lélek
A sok 0 és 1 halmaza nem áll össze életté.

>nem lesz itt már semmi, max egy nagy száraz sivatag

hogyhogy?
>a lélek
Ez egy komoly diszkusszió, kéretik nem összeszarpostázni.

>az (((Atya))) minden népet kárhoztatna a zsidókon kívül
>a Fiú fellép az apja zsidósága ellen és megöleti magát a zsidókkal, hogy ők ezért a pokolban rohadjanak és minden más nép megváltást nyerjen
Mondhatjuk hogy Jézus a /mifiunk/?

Az ostoba náci fajtádra nem kíváncsi senki máshol.

bázisolt Fiú

mi hogyhogy?
csak nézz rá milyen most a világ
szerintem még mi lehúzzuk ezt az 50-60 évet és az év század végére már megy a kukába az egész

Jó lenne ha máshová okádnád a fosmémeidet

Nincs ebben semmi szarposta. Hiába van meg az adathalmaz, ha az csak egy adathalmaz.

[Citation needed]

Nem bánt engem, hogy így hiszel, de egyet nem tudok vele érteni és ha így fogalmazod meg, mint egy valóságot, akkor hamar kicsúsznak az emberek száján furcsa dolgok.
Nem hiszem, hogy a spiritualitás az feltétlen valóság, bár sok mindent meg tud mondani róla és adhat jó modellt, de ugyanúgy szubjektív, mint ahogy szinte minden amit ember csinált. Attól, hogy valami neked igaz és jó modellt is ad sok dologról a te cselekedeteidhez a valóságban, attól a valóság nem feltétlen működik úgy.

Akik igazándiból ilyet csinálnak, a történelem során verifikáltan létező személyek, azok valahogy a kegyelmet igen sokszor, legalábbis ebben a formában, kihagyják.
Mivel ez addig jó, míg rá nem jössz, hogy a feleségedet basszák, míg te koldus vagy és ő már szóba se áll veled és a sok kegyelemtől az ellenségeid render győztek, nevelik a családjukat és jobb sorsuk van mint neked. Olvass történelmet. A karma nem létezik, te hozod azt létre azáltal, hogy fellépsz és kiállasz magadért ha kell vagy más ki áll érted vagy egy hasonló eszméért, akár más okból.

Ha nem egy vallási könyvben lenne ilyen, akkor azt hinnéd te is, hogy át akarnak baszni, mert ez az. Ez a minden infó nélkül próbáld ki, hátha... Jah, bocs mégse. Ez kb. egyenlő a gazdasági átverések alapjaival.

Én szimplán azt vallom, hogy ebben a világban ami van az valamennyire megfogható, kipróbálható és valamennyire szintén érvelni lehet mellette vagy ellene, úgy hogy inkább ebbe a világba próbálok boldogulni és a saját etikám/morális rendem szerint cselekedni, teszem azt jót tenni, mert tudom, hogy ebben a világban lesz következménye.

Ha ezért valaki büntetni akar, na azt meg baszom a kurva anyja hátán.

Kis gondolkodtató:
Sok vallás van a világon, de akkor hány Isten?
Egyébként meg hitetlen ember is születik jó értékrenddel, akkor most mi köze van a hitéhez?
Ha én nem hiszek, az vajon Isten akarata és így teremtett? Viszont, akkor hova jutok?

Kapd be a faszomat.

Dögöljön meg aki ezt a sok szart elolvassa

na ugyan mégis milyen, te buta mémer? Mert a németekhez beköltözik pár nigger azt hiszed, hogy összeomlik a civilizáció, vagy hogy az arabok magukkal hozzák a sivatagot? Ostoba barom.
Hagyd abba.

lol hogy őrjöng a szellemi fogyatékos. Azt hiszed bárki is elolvassa, amit idehánytál? ömm

>pár nigger
az a laza 274 millió ami most is úton van?
mi lesz ha elfogy az ivóvíz afrikában (kb 10 év múlva)
akkor elfog ide indulni a maradék is

Ha nem tetszik, ne olvasd baszd meg. A faszért vered itt a nyálad. Viszont köszönöm a visszajelzést, több bejegyzésre tagolom legközelebb.

>történelem során verifikáltan létező személyek
Jézus létezett.
Amúgy meg löttyintem a kalapszederemet a sok mindenen amit felkarcoltál a képtáblára.

Nem tudtok fogást találni a logikámon, slomik. Jézus a világ legnagyobb spílere volt és kizsidózta még a zsidókat is :x

Mit hagyjak abba? Mégis mi fogja összefogni azt a sok mindent? Hol lesz benne az élet?

dögöljön meg aki ezt a sok szart leírta

hát meg kell ölni őket. Csak a németeknek, meg a nyugati fehéreknek vannak ezzel kapcsolatba skrupulusaik. Lehet az arabok most úgy 100 év civilizációs lemaradásban vannak, de legalább nem genetikailag retardáltak. Ha a liberális rend összeomlik és a félszemű lesz a király, a sötétebb europidek, mint az arabok meg az indiaiak lazán rabszolgává teszik, vagy megölik az ostoba niggereket, ne félj te attól. India és az arab világ is volt már a civilizáció élvonalában, most is rohadt sok indiai tudós van, még ha az ország nagy része egy pöcegödör is; ha a fehér északiak kinyíratják magukat, az csak úgy 100 év kiesés, és megy minden tovább.

Oké, kicsit tényleg fedora volt, de gondoltam hátha kapok értelmes választ.
>Jézus létezett.
Na, ennek majd utána nézek.
Akkor vedd úgy, hogy igen sok személy.

Sajnos jelenleg nem tudjuk, hogy amit mi életnek hívunk, az több-e egy biológiai gépnél. Sok minden arra mutat, hogy nem több, bár hinni abban, hogy különlegesek vagyunk, tényleg jó dolog. Talán akkor is ezt kell hinnünk, ha nem igaz.

Ezt a kérést nem tudom teljesíteni, neked viszont szép estét!

Te sem hiszel ebben a butaságban, hogy az "élet" az valami természetfeletti, az anyagi világon felüli dolog, szóval hagyd abba a bolondozást, kiskomám, mert komolyan megharagszom!

...

Az arabok nem fogják megölni a négereket mert Mohamed elítélte a gyilkosságot.

>Lehet az arabok most úgy 100 év civilizációs lemaradásban vannak, de legalább nem genetikailag retardáltak
szószerint az arab világ fele vérfertőzött és 70-es IQ-val rendelkezik
igazából tök mindegy hogy a homokniggerek vagy a sima niggerek veszik itt át a hatalmat, egy kutya mindkettő
ezt a kakukkmentalitást meg sosem lehet már kinevelni a fehér emberből
egyszóval meg vagyunk baszva

De most minek visszük bele ezt "bezzeg mások" dolgot
Jézus meghalt, mert megtehette hogy meghal.
Tipikus kanadai eset.
A rómaiak megölték az ellenségüket és ő győzött.

Az meg szép és jó hogy
>a saját etikám/morális rendem szerint cselekedni
Csak aztán nehogy azon kapd magad, hogy kifacsarodik és csak te tudod követni.
Igen is figyelembe kell venni a társadalmat azért, hogy kompatibilis maradj vele.

>két nigger modell
>pol

>bár hinni abban, hogy különlegesek vagyunk, tényleg jó dolog.
Miért? Ha valaki abban hisz, hogy halála után jönnek az angyalkák és elviszik a nagymamihoz, ahol a Jézuska és a többi kedves emberke mellett örök hawaii van, azt még megértem.

De miért lenne jó
>hinni
olyan baromságban, hogy minden a
>világhoz
tartozik, kivéve az élet, mert az valami kurvára megmagyarázhatatlan dolog. Azon felül, hogy most is tudunk már gyógyítani egy rakás idegi betegséget, mérni az agy elektromos tevékenységét... stb.

Majd Kína megmenti a világot.
Vannak elegen ahhoz, hogy féken tartsanak mindenkit.

>nem tudja, hogy a Sup Forums postázok 60%-a szarbőrű

maradj őrült

>pol
>nem reddit

>most tudja meg hogy jézus létezett
>azt hiszi hogy akármit is ér ezek után a szava

az sperma (:

Kína össze fog omlani az egy gyerek politika miatt. Most, hogy végre kivezették, még mindig kurva alacsony a születésszám, Kína egy az egyben oda tart, mint a nyugat. Nem is beszélve, hogy a maoizmussal jól megbaszták magukat. Nem csak a gazdaságukat és a kultúrájukat baszták tönkre és éheztették magukat halálra, de pont ugyanazt a kakukkmentalitást vették át, amit a zsidók itt terjesztettek, csak te erről legfeljebb nem tudsz. A "kisebbségek", a muzulmánok ott ugyanúgy kiváltságos helyzetben voltak, nem kellett betartaniuk az egy gyerek törvényt, és meg is lett az eredménye, a patkányok már komolyan nyomják az elszakadást és a terrorizmust.

A jó kis kínai fasizmust meg az (((amerikaiak))) erodálták szépen, úgyhogy most Tajvan még szarabb helyzetben van, mint Kína. Kilátáslanabb hely, mint Európa. India egy trágyatelep, de az egyetlen nem muzulmán ország, ami mutat valami fejlődést és öntudatot és van akkora, hogy számítson. Kár csak mocskos cigányok.

így is van

de az valami korcs szar amiben jézusnak valami kínai rokona volt

mind tudjuk hogy jézus magyar volt

youtube.com/watch?v=C_F0Mk05cwE

>Csak aztán nehogy azon kapd magad, hogy kifacsarodik és csak te tudod követni.
>Igen is figyelembe kell venni a társadalmat azért, hogy kompatibilis maradj vele.

Tudod nem mindenki fél embernek lenni, mint már mondtam, nem kell szent könyv ahhoz, hogy legyenek értékeid. Sőt az emberek nem könyvel a kezükben születnek.
>társadalmat
Melyiket? Az emberek általában egy, esetleg egy pár szubkultúrához tartoznak. Most a szubkultúra amibe születtél dönti el, hogy ki leszel vagy te akarod eldönteni, hogy milyen emberekhez akarsz tartozni a belső értékeid alapján? Az első egy birka, a második egy ember.

Ha mindig a kompatibilitásra törekednénk, akkor nem lenne fejlődés se, aki először megalapított egy X vallást, az kurvára nem volt kompatibilis senkivel körülötte, legalábbis egy bizonyos szempontból semmiképp.


Én igazándiból az első mondatodra gondoltam, annyi kiegészítéssel, hogy jó azt hinni, hogy van több is mint amit tudunk/gondolunk.

Ezt hogy érted? Mert, akkor ennyi erővel mindenki örült. Ezen emberek nagy részének köszönheted a jelenlegi dolgokat a világban, a számítógépedet is beleértve. Menj és ócsárold Turing-ot, mert buzi volt.

Gyenge csali.

Az ujgurok alig 10millióan vannak egy fél európa nagyságú tartományban
Szerintem nem lesz gond

kalap

>jó buta fasznak lenni
>érvelés/vélemény = fedora