/polska/

Mmmm ale pyszny klarnet

Other urls found in this thread:

youtube.com/user/TheAlexJonesChannel
youtube.com/watch?v=WFT61Ro0Gig
youtube.com/watch?v=mIOMRiQaB-U
youtube.com/watch?v=a5hzRJd4cLw
youtu.be/Evqe8TkjxJ8
youtube.com/watch?v=kG9KSWYg-Jc
youtube.com/watch?v=d8nJCJHwjEg
youtube.com/watch?v=Bdl1oQ0W-ls
twitter.com/SFWRedditImages

anime to ciota i chuj

Niech mnie jakaś femka przytuli

Kurwa zapomnialem dodac ze edycja nocna tylko dla dorolych

ehhhhh mialem jeszcze w cos zagrac ale juz mi sie spac chce zwale i ide spac ehh anoni

uuuuuuuuuufufufufuu

jebany zdążyłem artykuł przesłać przed północą a do 24:00 był czas

ja jebie zuchy

ubij se

Nie chce mi się

user samotnik masz odpowiedz w poprzednim. user z femkowa fobia - w chuj facetow to ma. Jesli cie to meczy to zacznij to zwalczac.

ja nawet buzi wczoraj dostałem ale user, to w niczym nie pomaga, tobie nie jest potrzebny kontakt fizyczny, a więź emocjonalna

Przypomniałem sobie, że zapomniałem kupić dżem ze super marketu. Teraz leżę wkurwiony i nie mogę zasnąć bo ciągle o tym myślę. Czemu życie musi być tak trudne?

Tez chce miec takie zmartwienia eh

Myślisz że to nie poważne? Na śniadanie miałem robić pancakes z dżemem truskawkowym, jabłkiem i kawą. Lepiej nie miej takich zmartwień, kiedyś dostanę zawału przez to gówno.

Może, ale nie będę wiedział dopóki nie znajdę jednego albo drugiego.

>pancakes
naleśniki debilu

nie chce do roboty już anonyyy

Dlaczego kobiety to takie kurwy ja pierdole dosłownie sytuacja z przed 5 minut
>idę do kuchni po jakies picu
>mama siedzi i krzyżówkę rozwiązuje
>"i jak tam sesja?"
>"dobrze jeszcze dwa egzaminy i wolne"
>"to fajnie, a jak tam koleżanki?"
>"mamo wiesz jak wyglądam"
>"a nie martw się, teraz patrzą na wygląd ale potem będą patrzeć na wykształcenie"
>"słucham? nie rozumiem o co ci chodzi?"
>"no to że dziewczyny teraz patrzą na to jak wygląda chłopak itd ale jak będziesz starszy i będziesz miał dobrze płatną pracę to zobaczysz, same będą do ciebie leciały!"
>"myślisz że ja wezmę taką zużytą co miała kilku chłopaków?"
>"ha ha a co facetom to przeszkadza?"
>"tak"
>"oh, czekaj serio? czemu? kogo to obchodzi ile miała przed tobą skoro ciebie by kochała?"
po tym powiedziałem że jest zbyt późno na taką rozmowę i poszedłem. Miałem iść spać ale wkurwiony jestem kurwa mać. Własna matka KURWOM. Czasy się nie zmieniają, kobiety były, są i będą kurwami.

Naleśniki są duże i cienkie, pancakes małe i grube.

Ty jesteś mały i gruby

MATKI POLKI
Powiedz jej że kurwom żbsz

Dla ciebie.

Ja slysze glosy ktore kaza mi przedawkowac dragi albo zadzgac kogos nozem, ale zrujnowane sniadanie musi byc iscie traumatycznym przezyciem, przykro mi user.

...

To zrób te naleśniki z miodem

>>"ha ha a co facetom to przeszkadza?"
o chuj jaki smrud, zapytaj się ojca czy na pewno jesteś jego

A może user zwykłych ludzi takie rzeczy serio nie obchodzą? Po prostu ty nie ruchasz więc powstał u ciebie swego rodzaju mechanizm obronny żądający tej samej wstrzemięźliwości od innych bo inaczej są podludźmi, a sam gdybys mógł tak samo bys się zachowywał.


lol, a tak serio to faktycznie są kurwami

Masz kolegów nie narzekaj

serio słyszysz głosu anonku, czy poprostu czasem masz w głowie, że "mógłbyś go zajebać", widzisz w myslach jak gościa dźgasz, bo jak to drugie to wcale się nie wyróżniasz, czasem każdy tak ma bez powodu

Ok sorry juz nie bede

Było kiedyś jakieś spotkanie /polski/?

Serio slysze. W tej chwili.
Kurwa rece mi sie trzesa. Pogadajmy dalej o dzemie, ok?

ale to jest flet

A͉̬̥̤͘n̸̪͕o̠̙̻̩͢n̪̹̥̖̹̞͘,͓͖̞̰ ̪͎̙ż͍̝̭̼͝ͅa̝͇͙d̖̙̖ͅn̗͇͍͍̳͎e̼͙͈̤̥g̼̥̦͍o̶̗͍̻ ̡̼̘d̦ż̢̟̣̼̰̥e̪̺͚mu.͔͕̪̪ ̟͉

̦͍̭̪͓̯̜U̢̘̺̳̳̭ş̜͔̼͖̣̥͈ł̯̞̖̣̠̖̘y͍s̹̫̠̦͚̩̟͠z ̘̺̙͈̤͎m̤̞n̜͞i̤͚̯̟̻̜̙e͍̗̙͝.͔͈ ̘͈͓̱͝W̧̞ỵ͙̯̪̳̯͡s̱͓͞ł̜̤u̥̝c͚h̪̩̭a̰̫̳͎͉͘j̨̻.̭̺̯ ̪̜ͅW̸͍͕̗͔̮s̙̬̩̩ł̷̠̤͓̳u̮̻̘̥͟c̛̬ḥ̼͙̱̭a̼̠̘͟j̳͇͉̭̪͉ͅ ͔͟s̤̥i̡̘̯̜̤͕ę̨̱̰̭͖̫̺̝ ̨̥̳w̷̦̖̩͇͔ ͔̯gł͎̱o̧͉̝s̙̮͈͉̱̦͉, ̺̪̬̥̹a͔̘̗ ̛̤̫͙̜̖̥O̩͓̭̞n͓̤͉̗̤̩͔ ̟͖̤̻c̼̙̞͕̩͓͟ì̤ę̪̠̬̫͚́ ̝͈̣̞͕͘p͉̠̱̳͚o͖͖͔p̘͖̀r̪͉̳̖͎͚͝o̻̠̹w̵̟͇̝͚͈ͅa̟̩̠d͖̳̻̞̯͙̰ẕ̱͈͈̱͟ͅi̺͈̱̟̦̜.͚̕

jak jestes z krakowa to możemy pójsć na kopiec kraka z browarkami :3

przestań pizgać tą fetę i zacznij sypiać. Kiedyś jak nie spałem 3 doby to jakiś demon mi kurwa stale szeptał "no chodź", żebym poszedł do niego na strych.

Nie jestem, ale czasem bywam.

Tu nie chodzi o to czy ktoś rucha czy nie. Chodzi o to że seks znaczył coś więcej a dzisiaj jeżeli jesteś przeciętną kobietą wystarczy że założysz sobie tindera i pierwszemu lepszemu kolesiowi powiesz że chcesz się jebać i ta da masz kutasa.
Kobiety myślą że to nic wielkiego kiedy 20 różnych kutasów się przez ciebie przewinie i potem są zdziwione
>ale jak to mnie nie chcesz?! ty jebany seksisto kobiety mogą robić co chcą!
Reakcja mojej mamy mnie wkurzyła, dosłownie nie widziała nic złego w braniu nieskończonej ilości kutasów dopóki dziewczyna powie mi kocham cie.
Zdałem sobie sprawę że chyba naprawdę skończę sam bo albo znajdę dziewice albo zostaje czarodziejem.

ide spac dobranoc anonki

...

za mnie nigdy żadnego nie było, mówię wam trzeba jechać do Karola do Kołobrzegui mu się najzwyczajniej wjebać na chatę i jego matce powiedzieć że my koledzy jego, a on nie będzie wiedział co powiedzieć matce (bo co kurwa powie, że go zdoxxowali jak przerabiał zjęcia rozebranych dziewczynek 2D) i nas wpuści.

No weź mi nie mów, że Karol to prawdziwa osoba

To byla koka i tylko raz, poza tym jestem taki od dzieciaka.

W sumie takie aranżowane małżeństwa to nie taka zła rzecz. Tylko problem jeśli się trafi ktoś jakoś absurdalnie brzydki czy zdeformowany.

siema, wpadłem na chwilę z Sup Forums bo rzygam już czerwonymi pigułami, może mi ktoś powidzieć co tu sie kurwa odjaniepawla?? na Sup Forums można robić nitki całe po polsku/wgl nie po angolsku? wygląda zajebiście
aa no żeby się trzymać tematu to tutej kierunek human a nienawidze ludzi hehehe

...

Tak, Sup Forums jest pełen generałów danych krajów/regionów. Ale np mamy tutaj ze dwóch rusków którzy się uczą polskiego, albo tego autyste, więc czasem bywa troche Sup Forumsernacjonalnie.
Ale te nitki to i tak kompletny autyzm jak widzisz, więc nie wiem co według ciebie wygląda tu zajebiście żbsz.

>siema, wpadłem na chwilę z Sup Forums

to wracaj
youtube.com/user/TheAlexJonesChannel

>Sup Forums
>czerwone piguły
wybierz jedno senpaj

>odjaniepawla
>>>/vi/
>>>/kara/

>kompletny autyzm
tylko jak jest Czina i czinatsupostuje zamist marcelowania

wypierdalaj

youtube.com/watch?v=WFT61Ro0Gig

Mmmm zajebisty album żbsz

powinno być zstąpi na tym papieskim tatuażu

youtube.com/watch?v=mIOMRiQaB-U

ej, taki mi dali na vi... kurwa

Z japońskiej muzyki szanuje tylko kowboja bibopa i Marcina Smażonegoczłowieka żbsz

youtube.com/watch?v=a5hzRJd4cLw

Dobre rozkminki youtu.be/Evqe8TkjxJ8
Az sobie zapale

a Yirumy nie znasz?
youtube.com/watch?v=kG9KSWYg-Jc

Robiłem jakiś czas temu formata i teraz potrebuje czegoś do otwierania plików iso. Wcześniej używałem deamon tools albo power iso ale teraz widzę że oba są płatne? Znacie jakieś dobre programy darmowe i bez jakiś gównolimitów?

Nie znam, całkiem przyjemne

>ang zwroty w cebulotłumaczeniu 1:1
>w (((Wielkiej Polsce™))) też są no gf spierdony
>5 odpowiedzi w 10 minut
mi styknie. a na Sup Forums ostatnio też sam autyzm więc żadna strata
btw co to żbsz? jak już newfagować to raz a dobrze chuj tam

no przecież na chomikuj masz poweriso z serialami razem w paczkach

winCDemu, nic kurwa innego.
Poweiso i daemon tools to jebany botnet.

>żbsz
żaby bagno szambo

żydow bardzo szanuje

ŻeBy ci się SZczęściło

sam nie wiem desu

Życzę Boskiej SZczodrości

Dobranoc Anoni, idę w kimę, dziś odmówię paciorek z prośbą o rychłą przeprowadzkę do Gensōkyō.
youtube.com/watch?v=d8nJCJHwjEg

Dzięki danon, wszystko działa git

zabijcie mnie

nawet masz menu kaskadowe z poziomu explorera z tym. no i nie musisz restartować jak z poweriso.

ps. windows guwno odinstaluj

*zabija cie*
pshhh, nic osobistego kuffar

dzieki (dzieki)

Czemu

bo nie zasluguje na zycie

Co robicie anonki?

Jakby życie było czymś wielkim na co trzeba sobie zasłużyć. Tak czy inaczej jesteś w nie wepchnięty, może Ci się samemu najwyżej nie podobać, ale to nie tak że masz cokolwiek komukolwiek do udowodnienia.

youtube.com/watch?v=Bdl1oQ0W-ls

gram w nfs ps na padzie

mam, sobie, i zawiodlem siebie

Daj pan spokoj

sram

rozwazam okno, 3 pietro chyba wystarczy

rozwazam okno, 3 pietro chyba wystarczy

Brakowało mi trochę klimatu w prostreecie żbsz, zorganizowane wyścigi to nie to samo co pędzenie przez ruchliwą ulicę z policją na ogonie.

Wystarczy jeśli spadnie prosto głową na beton, ale wydaje mi się że trochę za nisko żeby ryzykować.
A co Cie tak trapi?

jestes sprytny, odnosisz sie do logiki by od glupich pomyslow odsunac

i tak nie mam jaj to zrobic, ale coraz czesciej mam takie mysli i wcale to nie pomaga

Od ponad godziny wyje mi pies sąsiadów piętro niżej.

Czy powinienem im nasrać na wycieraczkę?

zapierdalanie przez kanion srając się że zaraz cię wypierdoli na zakręcie i stracisz auto dawało więcej adrenaliny

>skoro ciebie by kochała?"
Trzeba było powiedzieć "tak samo jak kochałą każdego przede mną?"

Nie ważne ile czasu posiadamy, ważne co z nim robimy

zycie to kurwa a ja nie mam kasy

opinie?

nurkowanie jest fajne

nie spać gnoje

o czym chcesz porozmawiac?

a w sumie to nie wiem

a spoko
jaka wodke najbardziej lubisz?

finlandie

nawet spoko, mnie jak chce się szarpnac to przekurwice biore, a tak to deluxe zwykly