Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

mek.niif.hu/06800/06897/html/0410.htm
twitter.com/SFWRedditGifs

A nap kérdése:
Ánon ki tudja verni az időjárásjelentő nőre mielőtt végetér az időjárásjelentés?

Nem, csak ha Reisz András van, ő olyan kis helyes :$

balt > kurva anyatok

Miért mindig az alma?

A magyarra biztos nem

It's tradition,now that you know, please fuck off

Pedig Laza Bori elég jó nő. Meg vannak még komoly testek becsomagolva a kisestélyikbe hől

rude

Nem, igazából egyikre se.

Fasz kivan ezzel a nyomorék jenkivel meg a szar fonalaival meg a szarpostáival

Ifjú koromban Gál Noémire többször vertem ki, mint amennyit be szeretnék vallani.

Kasza Tibi vagy Tibi atya? Melyik a bázisoltabb Tibor?

A nap üzenete

Butaság

t. Gyuri

A lakástűz.

nem nézek tévét

>>>/magyarcsíny/

hogy képes nagyobb buzerátornak kinézni, mint a gulyásmarci...?

ez a fejforma amúgy brutális

>kullancsot találtam reggel a herémen

tisztára női váll-fej arányai vannak, úgy néz ki azokkal a kígyóvállakkal, mint aki egy ötkilós súlyzót se bír el

Vona legalább emel

nem kellett volna láncfűrésszel maszturbálni

hol laksz, valami erdei barlangban?

sátrazok

élvezd a kullancsokat

remélem elkapsz valami kullancsok által terjesztett betegséget és le kell majd vágni a heréidet
de az lenne a legjobb, ha felfordulnál hől

Majd jól fejen basz a Dzsézön a macsétával. Aztán akkor megnézheted magad.

A lime lappangási ideje 2-3 hét. Figyeld a "kokárdát". Az agyhártyagyulladást meg úgyis észreveszed.

jöttök Halott Szigetezni?

...

Nem kell levágni a tonyásokat ne aggódj. Bár a másik két lehetőség sem olyan jó.

nyugi nem kell levágni, csak életed végéig katéterbe kell majd hugyoznod :)

tudom sajnos

hitler vagyok

goebbels vagyok

több mint 50 új animét raktak fel steam-re!

Ha levágnák a faszomat, legalább lenne kifogásom, hogy miért halok meg szüzen

ki az a nyomorult félember aki animét néz a steamen?

>Fizetni az animéért
Mi okból?

...

Te most komolyan használni fogod vagy mi?

>Ki az a nyomorult félember aki animét néz?
Kijavítottam neked család

Hát mióta nincs nyaa...

Ömm

Neked kellene meg ömm tennenmagad.

De van.
Van a nyaa.pantsu.cat
Meg a nyaa.si
Mindkettőnek megvan a régi adatbázis
Nehogy a steamen FIZESS érte.

már nem, kivéve ha böjtöt tartok

Ha gőzön kívánságliatán van játék, akkor kapok majd emailt, ha leárazzák a nyári vásáron, ugye?

az animé továbbra is ki van tiltva a fonálból

igen

csak vicceztem ám
pantsu-t ismerem, bár mondjuk most egy 20 perce még valamiért nem volt elérhető

az anime az élet értelme

nők puncijába élvezés az élet értelme

arról sajnos nem tudok nyilatkozni, de nem hiszem hogy jobb lenne az animénél

Ne szórakozz.
A végén valaki még tényleg fizet érte.
Az meg nem lenne jó.

ez

te ki vagy tiltva az életből

csak nézd meg a "új" berserk felhasználói értékeléseit :^)

Vannak még itt leányok, srácok?

soha nem voltak

>még
???

ne brekegj

kullancs-enchephalitist is elkaphatsz, az még jobb mert vírusos fertőzés és így antibiotikumok teljesen hatástalanok rá. Természetesen van rá nem kötelező védőoltás, de te Természetesen nem oltattad be magad preventíven mielőtt kimentél átölelni a természetet.

ne ugass, korcs

én igen :D

jó, elég lesz, már beletörődtem, hogy meg fogok halni

nagyon példaértékű, meg vagy dicsérve

mondjuk az még tavaly volt, nem tudom meddig jó, de idén amúgy se járok ki

nem félsz, hogy a gyerekeid autisták lesznek?

nem félek hogy gyerekeim lesznek

mindenki meg fog halni

mondta az örökszűz gnóm és kicsapta kínai népmesék rajzaira

A hosszantartó védettség biztosítása érdekében az alapimmunizálás után az első emlékeztető oltás beadására három év múlvavan szükség, ezt követően 49 éves korig ötévenkéntkell emlékeztető oltást adni, 49 éves kor felett az emlékeztető oltások beadása háromévenként esedékes.

sose oltattam be magam, egyfeszt "kullancsveszélyes" övezetben csámborogtam, egy se volt rajtam sose, csak a beteg embereket szeretik, mint a szúnyogok

hát akkor ráér

maradj mérges

persze, elég egy kullancs amit nem veszel észre és pont fertőzött. lehet játszani a tűzzel csak nem sokat nyersz vele, de te tudod

nem én kezdtem korcsozni kisfiú

undarázs vagy

Olyan mintha csak a "rajzolt" változatot próbálnák mrg emulálni 3D-ben.

Nincs is jobb annál, mint mikor a falhoz szorított helyeske könnyes szemekkel próbál rád nézni, de a nyaka alig fordul, mert úgy nekiszorítottad a testeddel a falnak, hogy nem tud moccanni sem. Ilyenkor igazán felemelő érzés elkezdeni dörzsölgetni a lábát, látni a szemén a kétségbeesettséget, majd egyre feljebb menni a melleihez. Azokat végigtapogatni, ahogyan az első hangokat kiadja és a könnyeket felváltja a zokogás. Ekkor egy hatalmas pofon csak úgy kikívánkozik az emberből, s látszik, ahogy szépen lassan törik meg a lelke, s kezdi elfogadni a sorsát. Már küzdeni sem küzd úgy, s a sírás is halkabb. Ilyenkor kell letolni a nadrágját, majd a bugyiját, és jó mélyen belehatolni. Ilyenkor visszatér belé a küzdőszellem, és folytatódik tovább a játék. De ilyenkor én csak még több erőre teszek szert, s még erőszakosabban mutatom ki felé a szeretetemet. A hangos sipákolása sem zavar már, s fülébe suttogom, hogy szeretem, amitől már nem is mer hozzám szólni. Magát kezdi el hibáztatni. Megtört. Feladta. S ilyenkor, a csúcson, elélvezek. Majd csókot adok a nyakára, s nézem kiüresedett tekintetét.

mek.niif.hu/06800/06897/html/0410.htm

D.L.D: Valóban. Ez szó szerint is elhangzott. Egy bizonyos koron túl az embereket már nem lehet megváltoztatni. Szilárd értékekkel rendelkeznek, amelyekhez ragaszkodnak. De a fiatalok még hajlíthatók, befolyásolhatók. A kívánt irányba lehet terelni őket. Ezért a fiatalokra összpontosítanak. Ami a homoszexualitást illeti, az elhangzottak szerint először azt népszerűsítik, ugyanakkor nyilvánvaló, hogy ez abnormális magatartás. De ez a dzsungel törvényének csak egy másik eleme, mert ha valaki olyan ostoba, hogy enged a homoszexualitásnak, akkor nem alkalmas arra, hogy benépesítse ezt a földgolyót.

Nem ő, de te be vagy oltva?

>csak a beteg embereket szeretik, mint a szúnyogok
>t. buta cigány
nem baj, dögölj is meg, pusztuljon ki az egész családod, csak jobb lesz a normális embereknek, hogy nem kell ilyen emberalatti korcsokkal megosztani a világot

ez

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

ez történik ha beengeded a redditet
magad válsz redditté

nem ő, de én memétlenül tűfóbiás vagyok
inkább nem járkálok az erdőben mint hogy ilyen szarokat kelljen beadatnom

>beteg embereket szeretik, mint a szúnyogok
Én is buta paraszt vagyok

>csak a beteg embereket szeretik
a mentális retardáció egy újabb esete

BÁZISOLT

lóól

makk egészségesek vagyunk, jó vérvonal, te kis ravaszolt varangy, majd küldök virágot a sírodra

>BÁZISOLT
Kek

ja minden jó csak az agy nem lol

t. vidéki szarvérű szúnyogmágnesek

>vidéki
>szúnyogmágnes
pont hogy a belpesti bölcsészek azok akik évente egyszer mennek ki a margitszigetre és egyből a vérük felét lecsapolják

nyomorult korcs cigányok vagytok, észre se vesztiket, ha megbetegedtek, mert nincs hová leépülni, és teljesen normálisnak veszitek, ha páran elpatkoltok "makk egészségesen". Nem is beszélve arról, hogy a magasfeszültségű kábel amúgy is megtizedel titeket.

Ön tudós és úriember