Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=FneyYL834ZU
youtube.com/watch?v=-drHDqDEQ6g
twitter.com/SFWRedditGifs

jelentsétek ezt a turáni nyomoroncot

A nap kérdése: Ánon milyen pozícióban szokott szarpostázni?

jó reggelt

>aéa anyám tegnap megérdezte, hogy van e barátnő akit lehoznék balatonra
>aéa azt álmodtam, hogy az egyik gimis zúzásom, egy buliban, felajánlja, hogy dugjunk, de valahogy elhúzódnak a dolgok és nem lesz belőle semm
Mikor kapom meg végre a piros bájonikült?

>Mikor kapom meg végre a piros bájonikült?
próbáld meg minél előbb, bétaként nem élet az élet hől

mit mondtál anyádnak?

>étaként nem élet az élet
De a bn ügyön kívül minden jó. Megy az etyetem, vannak haverok, jól érzem magam a bőrömben. Csak az éa nincs bn nyomja elviselhetetlen súllyal a vállaim.

Azt, higy nincs

anyád tudja már hogy meleg vagy?

Van egy puff, azt lerakom a matrac elé, arra ráteszem a laptopot, én meg törökülésben ülök előtte, az egér meg mellettem a matracon egy lapos párnán.

Ez az "életem értelme hogy legyen bn" egy kurvanagy mém, nehogy bedőlj neki. Én pont most szakítottam az enyémmel, mert kibaszott nagy nyűg volt a gyerekes nyavalygásait hallgatni úgy, hogy ráadásul nem jutottunk egyről a kettőre, mert őt nem érdekelte semmi, engem meg visszahúzott a saját dolgaimban. Ha társaságra vágysz, járj el a haverokkal minél gyakrabban, ha meg a szex hiányzik, arra vannak az egyéjszakás kalandok megy a rosszlányok. Ha meg csak szimplán egyedül érzed magad és "lelki támasz" kéne, akkor van egy rossz hírem: a legvégén mindig csak magadra számíthatsz.

ha olyan szar a bn akkor miért van minden norminak 1

húzz innen te büdös normi

dögölj meg hülye normi

miért nem tudnak a fehérek harcolni?
youtube.com/watch?v=FneyYL834ZU

miért nem akasztod már fel magadat?

Nem is

>roszlányok
Nem akarom egy kurvával leveszteni a szüzességem
>egyéjazakás
Nem olyan könnyű az, ha béta vagy
Nem is a szex hiányzik, hől, Hanem az intimitás

Fehér férfiak KIROBANTVA

>Nem is a szex hiányzik, hől, Hanem az intimitás
ezért nem fog egy nő se dugni veled, mert úgy viselkedsz mint egy neurotikus nő nem pedig egy alfa hím

Én néha amikor már eléggé berúgtunk hangulattól függően vagy összeborulunk sírni az életünkön meg a nőproblémáikon, vagy letolunk egy férfias szkandert, néha birkózást és ki is van elégítve az intimitás iránti igény

>férfiakkal birkózik
t. ferdehajlam

ez

>anyucival megy Balatonra
TOMIKATOMIKATOMIKA

Kérdem én, nem érdemli meg az ember a szemöldökének izzadságát? "Nem!" mondja az ember Washingtonban,"a szegényeké". "Nem!" mondja az ember a Vatikánban "Istené". "Nem!" mondja az ember Moszkvában, "mindenkié"
Visszautasítottam ezeket a válaszokat, helyette valami mást választottam. A lehetetlent. A megrészegülést.

Társadalmi státusz miatt, presztizskérdés. Ez lényegében burkolt faszméregetés, hogy ki a nagyobb Jani, de maga a csaj csak trófea az esetek 80%-ban, de ha még ki is fogod, mindnek van valami nyűgje

37-ben mikor a hősünk
Dani még a gimiben járt
Nem sejtette milyen gyorsan
Jön majd el a változás

maradj őrült békakirályfi

>>>/málenkij9robot/

nem tudom miért szaroztátok le a Darkest Dungeon-t
elég jó

én azt mondtam hogy nem rossz csak hamar ki lehet játszani

Ideje elmenni a géptől és családot alapítani!

...

>ez szól be

>Megint pattog a nyomoték

kéne tünde rabszolga

Bohócok vagytok, basszátok meg, Marutival jöttetek 270 darab viakolorér, ti lófaszjóskák? Mondjátok meg a Dénesnek, hogy kapja össze magát, de sürgősen. Na, Kisnovák, te a másik végét fogod, te cigány Tónió, előre bazmeg.

Múltkor a Horájba versenyből egy-a-egybe borítottuk a vodkahell-gömbkóla kombókat az arcba, ez a lófaszjóska Rudika már a harmadik szett után rókázott egyet, ecsém, el is neveztük Róka Rudinak. Többet nem lesz meghívva a cigolító teste, nem való a lófaszjóskába a drága nedű, kap a teszkós koccintósból egy kis szódával, azt sunnyoghat elfele a gecibe, kisbarátom.

Kösz, Zsírfeka.

ugyan olyan szánalmas béta vagy mint mindenki itt a fonálban te KÖCSÖG

ki a faszom az a háttérben

én

megint kezdődik

nem esik le még mindig?
hónapokig kussolt mert senki nem válaszolt neki, most megint kötözködtök vele és non-stop vinnyog
hagyjátok, had legyen nyomorék magában

geci egyszer megnyitottam az idelinkelt thomas a gőzmozdonyos kipát és azóta jönnek róla az emailek

VAN ÚJ RADICS PETI X DDDDD

youtube.com/watch?v=-drHDqDEQ6g

Szó szerint hogy lehetne kezelni az ilyet?

>LÖ NE VÁLASZOLJ NEKI XD

Kek, ez tényleg Hátizomtesi?

fogalmam sincs miről beszélsz

a magyar star trek

Csak ez szar és egy szoci trükk
>bentmielőtt de a Csillagszekér is szar

Az Arany Egyes aka Hátizomtesi

dehogy, valami ausztráliai fazon

HAHA most látom hogy valamelyik csicska csinált egy oszmán almás fonalat és jól beszopta

nem jött meg a helyeském, nincs család és nem is lesz Peti

hoppá

Miért kizárólag dagadt szőkék égetnek szenet?

ez most egy nigger kakukk aki felesége fiát fogja?

röhögtem

Mert az afrikai csődörök imádják a húsos termékeny nőket. Ez a fehér fiuk szerencséje hogy nem a vékony lányokra hajtanak.

a kövér ribancok nem kellenek senkinek még a bétáknak sem és bedőltek a nagy nigger fasz mémnek*

hogy vagytok tesik?

Gecire másnaposan
Tegnap olyan offosan táncoltam valami csajokkal, hogy volt, mikor szememet se tudtam nyitva tartani egy darabig :D

most már minden világos

>it's a woman's penis

milyen érzés, ha vannak barátaid? ;_;

Babfőzelékre meg csülökre kőbányai SÖRT ittam, ez mennyire proli 1-10-es skálán?

csak a kőbányai miatt, de amiatt nagyon

ez bárcsak én lettem volna

>""sört""

Emilyből színésznő lesz :3
bázisolt hől

biztos jól mutatott a producergeci az arcán :3333

goromba

Ezt mostantól kezdve mindig fel fogom hozni

Ti pesti patkányok mi a kurva anyátokért nem tudtok magyarul beszélni bazmeg?
Hát nem igaz hogy ezt az untermensch "A"-t kell hallgatnom minden tulajdon név előtt minden szájbabaszott nap a tetves kurva metrón
Kurva anyátokat, pest rák
t. debrecen

ez alfa nem proli

Fővárosban születtem, Fővárosban is fognak eltemetni.
Ugyanakkor évente többször járok vidékre rokonokhoz összejövetelekre, mindig elkapunk egy konnektororrút amit levágunk.
Gyakran járok vadászni, horgászni.
Bármilyen állatot megtudok nyúzni, belezni, főzni, sütni. Még téged is. Ismerem szinte az összes magyarországi gombafajtát, csak azokon hetekig eltudnék élni.
Fejből tudom az összes ehető vadnövényt.
Pár óra alatt a semmiből összetudok rakni egy sufnihorgászbotot. Íjat, amivel szinte mindegyik őshonos állatfajtát elejthetek.
Bármilyen állati bőrből tudok ruhát csinálni.


Tehát sajnálom, de ez nem talált. Város, tanya, falu, tökmindegy. A vadonban is tovább életben maradok, mint te.

>eltudnék élni

Ennyi.

Bravo Hungarians you are literally the most cost efficient workers in the EU. I'm amazed

Pic: Cost/Income per person EU

9/10

>dühös a máté

elég jó

Fehér fiucskák KAF

nem minden szinésznő kapja szopásért a szerepeit
Emily csak szimplán egy tehetséges szinésznő

t. bennfentes

fos/10

Remélem Mr. Goldberg rendez majd neki egy romantikus vígjátékot amiben beleszeret egy fekete raktáros fiúba

What does it mean?

Kéne szertornász bn

azt hogy mi dolgozzuk a legtöbbet a legkevesebbért

egy 0 vagyok

>>>/málenkij9robot/

már egy ideje onnan is kitúrtak a vinnyogó normik
nem maradt más helyem hől

>Vááááá, nem érvényesíteni a legalapvet kategóriák, amelyekbe a társadalom 99,9%-a besorolható csakis azért, mert van egy 0,01%-nyi kivétel, akiknek ez set a kis érzékeny lelkét!444

Ééés... ezért nem szabadna mobilról posztolni.

aszittem valami ilyesmi hogy mennyit költ rád az állam a bruttó fizudhoz képest

hát te gecybuta vagy

Hol van az a zsidó Elizaposzter?
Hol van Szent Bazsi?
MI TÖRTÉNT????

>zsidó
>elizaposzter
nem értem, az két külön személy

ebben a melegben senkinek sincsen kedve postázni

Eliza nem zsidó szerintem csak rondA

folytattam a black sails nézését, a fűzők még mindíg nagyon izgatóak hől

Igen! Azonnal romboljuk le a mozgáskorlátozottaknak való összes feljárót és liftet! A vakok mit képzelnek hogy nekik külön felirat és hangjelzés jár a világban?! Az embereknek 99%-nak erre nincs szüksége, nem kivételezünk!

Légyszíves mássz vissza abba a barlangba ahonnan előbújtál