/polska/

edycja klubu penguin

Other urls found in this thread:

f.kafeteria.pl/temat/f4/i-niech-ktos-mi-teraz-powie-ze-polki-zagranica-to-nie-tanie-dziwki-p_3550850
youtube.com/watch?v=h0ffIJ7ZO4U
youtube.com/watch?v=GTjFPgyLxAc
twitter.com/SFWRedditVideos

/balt/

drugi za Ogólnopolski Marsz Przeciwko Polkom

takie pinkwiny to ja rozumie

nic mnie nie cyngluje w tej edycji jak to że jest w połowie po polsku a w połowie po angielsku
zdecyduj sie kurwa

>/polska/ Anonymous
no ja pierdole

Polki są najgorsze. Gdy raz zagustujesz w rasowych kobietach, np. Arabkach, to potem nawet nie spluniesz na widok Polki. Przyjąłem pod swój dach dwie Arabki, dla których jestem jak Allah, a wy co, dalej uganiacie się za roszczeniowymi Polkami? Dajcie sobie spokój. Smak arabskiej cipki w porównaniu do polskiej to jak porównywanie cappuccino do gówna. Dla Arabki największy zaszczyt to wziąć penisa do buzi, a po wszystkim jeszcze upiec bezę po mahometańsku. Polka? Szkoda strzępić języka na te barachło.

to

jeziuniu jaka ładna

Nieironicznie przeszedłbym na Islam gdyby mi tako dali
pozdrawiam

ej kurwa zapomniałem
włoski

>tug na wf byles wybierany zawsze jako 2

ja pierdole anoni ale gowno wysralem z dupy do kibla ide zaraz na wage sie zwazyc moze schudlem

No elo. Wyjaśnijcie mi proszę o co tu chodzi, bo moje zdolności pojmowania tutaj wysiadają. Dlaczego Polki na erasmusie muszą się tak okrutnie puszczać? Słyszałem wcześniej opinie, że erasmus w sumie tylko i wyłącznie do tego służy, ale dopiero kiedy poleciałem odwiedzić znajomego w pewnym bardzo ciepłym europejskim kraju, gdzie popularne imię to Juan, zobaczyłem to na własne oczy. Kurwa mać, żenadłem tak srogo, że rzal i bul. Byliśmy na jakiejś imprezie u randomowego Diego i loszki z Polski dostawały pierdolca jak tylko zjawiał się kolejny Santiago. Tarły kolanami, słały słodkie minki, a od natłoku nagle wypsikanych perfum chciało się rzygać. Najśmieszniejsze, że robią to głównie laski, za które ich chłopaki w Polsce daliby sobie rękę uciąć. Dziś jak słyszę od takiego ptysia, że „Ona taka nie jest” to śmieję mu się w ryj i trochę mi go żal (true story). Rozmawiałem kiedyś z moim znajomym Włochem o tej kwestii i stwierdził, że jako rasowy stulejarz nie ma powodzenia wśród dziewcząt, ale zawsze czeka na przyjazd erasmusek z Polski, bo wie, że wtedy srogo porucha i sam nie wie czemu tak jest, ale nie narzeka. Polskie laski same ciężko pracują na miano łatwych dup do ruchania gdziekolwiek hehe zagranico się nie znajdą. Dno.

Masz rację, znam takie przykłady. Koleżanka mojej dziewczyny zdradziła chłopaka pod jego nosem. On i kilku mężczyzn kończyli pracę, ją tym czasem ujeżdzał jeden z polaków. Jak sam byłem trzeci raz za granicą widziałem, że mężatka rok po ślubie spała kilka razy z kolesiem młodszym, którego znała 2 tygodnie. Jak mąż dzwonił to było kocham cię, tęsknię itd. Moja prawie sąsiadka przywiozła dziecko włocha, a matka najlepszego kumpla swego czasu też zrobiła sobie tam dziecko, a swoją rodzinę porzuciła. Pamiętam jak dziś że wręcz płakał jak mi o tym mówił… 2/3 moich dziewczyn też okazało się kurwami, więc obecnie bardzo trudno o jakąś choćby półnormalną, idź pan w chuj z współczesnymi kobietami:-)

ehh anoni ten uczuć kiedy to ty zdradziłes a nie locha

Z tego właśnie powodu nie chce dziewczyny z polszy. Co z tego że ładne jak w 95% to szlaufy. Większość mieszkańców krajów europejskich uważa nasze dziewczyny za kurwy. Wole mieć jakąś w miarę zadbaną i porządną Rosjankę lub Czeszkę niż takie kurewskie padło z naszego zaścianka. I to ładne i wierne. Nasze mogą się od nich uczyć, no ale jak wolą obciągać ciapatym (najgorsze rzeczy widziałem na wakacjach w Egipcie-masakra!) to ich problem.

chad wypierdalaj reeee

Polkom wmówiono, że mają być nowoczesne i otwarte na świat, więc otwierają – swoje krocza. A dlaczego tak chętnie obcym? Bo przekonano je, że to fajnie mieć „przygody” z obcokrajowcami i że co polskie, to chujowe, od ciuchów po facetów. I opinia o nich za granicą jest rzeczywiście denna. Pamiętam, jak na imprezach odczepiałem od porządnej (chyba, bo w pi***ie jej nie siedziałem) i ładnej kumpeli nachalnych zalanych Brytoli, bo jak tylko dowiadywali się, że jest Polką, to od razu dobierali się do niej na chama. Oni wiedzą, że z nimi przeważnie tak można i idą na całość. O Hiszpanach czy Włochach już nawet nie wspominam. Ja już nawet nie mówię, żeby Polki się na erasmusie nie puszczały, ale żeby zachowały chociaż odrobinę klasy. Niby postępowe dziewczyny ze Skandynawii, Holandii czy Niemiec nie robią takiego wstydu, jak opisał to autor chujni, serio serio. Panie, miejcie do siebie odrobinę szacunku.

masz siostre?

mam brata

zapodaj jego fejsbunia wyskocze z nim gdzies jak bede blisko

>przejrzyj internet
>ponoć pracodawcy ablublują, bo nie ma pracowników
>ale jedyny darmowy kurs(i to z Unii) jaki miałes to pic-na-wodę kurs na slusarza, gdzie tylko podrapałes trochę kawałek metalu pilnikiem, zero spawarstwa tak jak w poprawnej szkole.

>bądź wysłany na rozmowę
>zauważają, że masz dwa semestry (zawalone) politechniki
>pytają się, czy umiesz podstawy informatyki i elektroniki
>nie bardzo
>"jesli chodzi o te miejsce na montera to damy znać jak gosc przed tobą nie da rady"
>brak telefonu

Niby praca jest, ale musisz albo sam się szkolić, albo jebać jak głupi lub chcieć robić na czarno za minimalną.

Pracodawcy wielce potrzebują pracowników, ale żeby dobrze płacić czy ich szkolić to już ciężko.

a ja też moge na cos liczyć po waszym spotkaniu?

w 3 cos mozna ogarnac ale ja jestem top

>Image appears corrupt
czy tylko mnie się to pojawia?

Kumpel mi mówił, że jak wieziesz Polkę na zachód to możesz się już w samolocie z nią pożegnać. Ogólnie dają łatwo dupy murzynom i arabom. Nie dotyczy to wszystkich polek, ale kumple mówili, że często spotykali się z opinia arabów etc., że polki są łatwe, fest kurwy, robią wszystko etc. Z ciekawości pytam kumpla, który mieszka w DE, czy Niemki też lecą tak na arabów, powiedział, że nie, ewentualnie te zacytuję go "jebnięte". Z tego co mi wiadomo, tak samo jest w USA, tylko tzw. "white trash" z przyczep pierdolą się z murzynami, a laski przykładowo z średniej klasy nie.

dobrze się składa
bottom here

Polki=Gówno

Kumpel mi mówił, że jak wieziesz Polkę na zachód to możesz się już w samolocie z nią pożegnać. Ogólnie dają łatwo dupy murzynom i arabom. Nie dotyczy to wszystkich polek, ale kumple mówili, że często spotykali się z opinia arabów etc., że polki są łatwe, fest kurwy, robią wszystko etc. Z ciekawości pytam kumpla, który mieszka w DE, czy Niemki też lecą tak na arabów, powiedział, że nie, ewentualnie te zacytuję go "jebnięte". Z tego co mi wiadomo, tak samo jest w USA, tylko tzw. "white trash" z przyczep pierdolą się z murzynami, a laski przykładowo z średniej klasy nie.

f.kafeteria.pl/temat/f4/i-niech-ktos-mi-teraz-powie-ze-polki-zagranica-to-nie-tanie-dziwki-p_3550850

W Europie zachodniej i USA tylko scierwo społeczne leci na nie białych a ponieważ każda polka to scierwo społeczne to nic dziwnego że polki jebią się z murzynami i arabami

O co chodziło w tym artykule na onecie bo link wygasł? Wiem że POLKI=KURWY ale chętnie chciałem przeczytać.

zawsze gnije jak szwab albo polak mówi o hehe czystosci rasy kiedy genetycznie rzecz biorąc oba te narody to kundle a to co czyni szwaba szwabem czy polaka smieciem to ich kultura.

I nie ma w tym niczego złego np USA czy Rosja to też kundle a zobaczcie na ich status po prostu sądze że ten autyzm typu muh blond włoski oznaczają że na pewno żaden z moich przodków w kraju który był ruchany przez wieki nie był z po za kraju!

I tu następny bekogenny moment - szwab myslący że nie jest gównem. Znaczy Niemcy są o wiele lepsi od p*laków jebanych ale w porównaniu do krajów zachodnich to nie bardzo bo też mają historie zgarniania wpierdolu i w sumie rzadko kiedy wypowiedzenie wojny niemcom to zły pomysł.

Nawet Francja im wjebała.

ale polacy są najbardziej czysci rasowo debilu

MY
BYLI

czemu musiałem się w polsce urodzić

no przecież pełno masz ofert za najniższą krajową trzeba po prostu chcieć pracować a nie tylko mówić że ablublu dajcie mi prace

>ablu ablu
zajebcie się

różnorodność genetyczna jest jak najbardziej pożądana i pozytywna, nie ma nic złego w tym że polki szukają zagranicznych partnerów

wielokulturowość łączy się z wysokim iq i postępem naukowym, przykładem takie usa, albo węgierscy fizycy z rejonu karpackiego który to był tyglem kultur, odpowiedzialni za projekt manhatan i boom technologiczny lat 50tych

Jebanie w gównie 12 godzin za 8zł/h z ukraińcami to zaszczyt i masz się starać niewdzięczny polski psie :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

iq to mem

>tug na wf nawet cię nie wybierali bo siadałeś na parapecie w pokera z 3 innymi napierdalać a wuefista miał to w dupie bo karty to też hehe sport
ehh techbaza to były czasy

jakbym sie urodzil 400km na wschod to bym byl dumnym czechem i mialbym zone czeszke

ale jestem jebanym polakiem opinie

>no przecież pełno masz ofert za najniższą krajową
Ta? Gdzie? Ja tylko widziałem jakies oferty na przedstawiciela handlowego czy innego programistę, jakos ciężko o legalną, uczciwą fizyczną robotę gdzie nie musisz jebać jak pojebany.

jakie miasto?

Nie zapominaj jeszcze o franczyzobiorcach

Polska jest zajebista

test failed

Francja to najwspanialszy naród Europy.
opinie?

>chciej tylko walić wóde przy animkach
>musisz pracował
buuuu

...

Wodzisław Zdrój lub Jastrzębie Zdrój, to większe miasta są blisko siebie, więc nie ma problemu.
>inb4 > Slunsk

...

UWAGA PODAJE TOP PAŃSTWA EUROPY
Norwegia
Francja
Włochy
Finlandia
Wielka Brytania

>pierdyliard ofert kierowca busa z kat. B
prawo jazdy chyba masz nie?

gówno
gówno
gówno
gówno
gówno

dziekuje za uwage

nawet jest oferta żeby pracować jako kierowca Ubera no kurwa ty po prostu nie chcesz pracować a nie pracy nie ma

dlaczego francja kurwą jest?

JESZCZE JEDNO ZŁE SŁOWO NA FRANCJE

KURWA
FRANCJA

ehh anonki

w polsce żyje się dobrze jeżeli jesteś zaradny

Dobra, na kierowcę są oferty, ale ojciec ciągle narzeka, że kiepsko jeżdzę. Możliwe, że ciągle pierdoli jak potłuczony, ale cholera to wie.

To żbsz
W tym kraju masz kurwa zero konkurencji, banda jebanych Januszy do ruchania na pieniądze połknij trochę czerwonych pigułek co do kobiet, pracy, samorozwoju i jestes kurwa Slayerem

W jakim sensie zaradny?

kiedyś to były gierki

tak, tylko ze mimo wszystko zaradni na zachodzie maja jeszcze lepiej

na wszystkie gówno prace masz oferty i to nawet nie za najniższą krajową. trzeba po prostu chcieć pracować a nie tylko szukać. cv pewnie też nigdzie nie wysyłałeś

>Jedziesz do dziwnego, industrialnego miejsca gdzie cygany robią bazar
>przechodzisz obok miejsca gdzie podłożyli setki skrzynek i wsadzili tam uchodźców
>wszędzie ciapaki i mudżyni, niektóre ładne ciapatki
>nagle widzisz białą dziewczynę z tradycyjnie liberalnym stylem chodzącą z młodym ciapakiem, złapani za ręce
youtube.com/watch?v=h0ffIJ7ZO4U

dzisiaj odpalam pokemon sun na citrze na moim nowym kompie za 6k

zobaczymy czy działa

Parę razy się wysłało, nawet raz miałem rozmowę kwalifikacyjną z koleżanką kolegi brata, ale ponoć "nie potrafiłem się sprzedać".
Jeszcze trochę i chyba zacznę jebać innych byle tylko mieć trochę spokoju, ciąglę jestem zasypywany narzekaniami na moją osobę albo zakazami. Móc cos raz zrobić bez rodziców robiących dziwne miny...

>komputer za 6k do gierek
>gtx 1050
tak się dać ruchać wiadomo komu

...

jestem uzależniony od walenia konia, potrzebuję pomocy

zw ide na rowerek powiem jak było

jej

sasza uspokój autyzm

co to za stronka?

anime-planet

taki wasz odpowiednik animal-planet?
rozumiem rozumiem
jako główna atrakcja tam musisz robić jak ci odznake przyznali

nie mam monitora 4k więc niepotrzebny gtx 1080, który jest tylko 3 razy mocniejszy od 1050Ti

poza tym grafe zawsze można wymienić na nowszą a jak procka bym kupił słabego to już chuj

No nie daj boże słabszy procek jakby te Pokemony miały odpalić

było wziąc 1060ti albo 1070

muzyczka
youtube.com/watch?v=GTjFPgyLxAc

>Main Languages: ... Russian

bylo, nastepnym razem uzyj opcji szukam


_____________________
music-forum.pl - administrator
fan Gothic 2 Noc Kruka
Arka Gdynia Kurwa Świnia

ale zdech nic dziwnego że was 3 razy rozebrali

>1060ti
jest w ogóle coś takiego

działa

DZIAŁA KURWA

stałe 30 FPS

>pc majster rasa cieszy sie z 30 fps w pierdolonych pokemonach w kompie za 6k
o jak kisne XDD

>pc majster rasa cieszy sie z 30 fps w pierdolonych pokemonach w kompie za 6k
o jak kisne XDD

XD

>pc majster rasa cieszy sie z 30 fps w pierdolonych pokemonach w kompie za 6k
o jak kisne xDD

Te uczucie kiedy masz PC xbox i PS4

>tug jeszcze 50 lat i zginę
czuje dobrze żaba

to uczucie kiedy po 2011 nie wyszła ani jedna dobra gra

>tug nadal grasz na xbox360 bo bieda

sugestie jakie party se zrobić w Icewind Dale poproszę. oslo czy Stardew Valley fajnom gierom jest?

dawaj party polakuw
same złodzieje zerowy intelidżens i karizma

jest dosłownie zero powodu żabyście nie pre-downloadowali F/GO w tym momencie

42 kwarce jak zalogujecie się po premierze jutro rano i darmowe 4* losowanie

t. codzienny shill [spoiler]o jak kisne XD[/spoiler]