/ex-yu/

pravi kmica sati edition

Other urls found in this thread:

politika.rs/sr/clanak/192289
youtube.com/watch?v=yIHVCBBdS_M
youtube.com/watch?v=rXbO5sqjP9A
youtube.com/watch?v=Aur0Z3UVguM
youtube.com/watch?v=M6uTxWjSskY
pixelcanvas.io/@4045,720
youtube.com/watch?v=3UPQgTHEo5o
vecernji.hr/vijesti/hrvatska-krece-u-nabavu-borbenih-zrakoplova-f-16-barak-ili-gripen-1178689
youtube.com/watch?v=N9lg-MP4OZM
youtube.com/watch?v=sD7UREH_rJI
twitter.com/AnonBabble

Zašto još nismo ih pobili?

prvi za srbi su ubjedljivo postali najgori eksju posteri u zadnjih godinu dana

>hercest

>Kelvin Clain bokserice i parfem

zato sto je drzava mirror image naroda

jebiga, ja iskreno mislim da se nalazimo u stanju hladne tranzicije, nemas pojma koliko para ovde dolazi od ne-vladinih organizacjia

ovo je za posteritet

>
ja studiram na filozofskom i to je istina bas vidim kada prof pokusavaju da izbace post moderno smece iz gradiva jer smo dosta konzervativna sredina
prije nisam vjerovao u te zidovske zavjere i sve to ali sad znam da je sve istina
ljudi doslovno uce marksizam kao da je to legitiman nacin promatranja stvari
na mene se jedan strani profesor naljutio kad sam ga pitao ako vec promatramo knjizevna djela kroz marksisticku prizmu zasto ne i nacisticku?
ne zato sto sam ja kao neki nacist vec zato ako cemo reci da je legitimno promatrati nesto kroz ideologiju koja je stvorila brda leseva onda zasto samo kroz jednu?

>ja iskreno mislim da se nalazimo u stanju hladne tranzicije, nemas pojma koliko para ovde dolazi od ne-vladinih organizacjia
gledao sam tezinu lanaca 2 i skontao da najvise priliva novca ovde je kod NVO organizacija
verovatno zele da nas modernizuju ali im to tesko ide s obzirom da se od kako smo se prodali zapadu jos od oktobarske revolucije, nista znacajno nije promenilo u nasem mentalitetu i pogledu na moderni svet

uh zajebah

i ovo je za moj karakter za koji samo ja mogu da odgovaram ali to nije tacno ovde tako da ako imate pitanja, shoot

pa u citavu istocnu evropu dolazi, svaka zemlja ima svoju "elitnu klasu" kao sto je tzv "druga Srbija" kod vas
a glupi zapadnjaci misle da je tu nekakva buducnost (a upravo njihove vlade i sluzbe to rade)

>verovatno zele da nas modernizuju
aha, sve iz najboljih namjera

vjerujem ti

covece nemas pojma

Volonterski centar Vojvodine treba nekom da odgovara, milion ostalih baterija koji kupe pare od vojvodine treba da odgovara, Canak, itd.

ja sam se iskreno, ne zaprepastio, nego sam osetio ogromnu odgovornost prema svemu tome samo zato sto sam se prikljucio

mene zanima jel se pederima gadi jebat zene ili se samo neloze na njih
tipa nelozim se na azijatkinje ali bi ih jebo

ako cemo da gledamo po tom separatisti canku koji je jedan od najnebitnijih likova na politickoj sceni, onda im ne ide uopste dobro cec

naposletku sam mislio "ok neko ce da skonta" ali niko ne konta nista i od mojih vladara niko nije ni kontao da neko konta

citava stvar je uzasavajuce korumpirana.
zato iskreno mogu da se oslonim na ove male organizacije koje su gej po prirodi"hiv protection aids etc" na koje mogu da se oslonim da probijem do dusa tih idiota

jeli istina da su lezbace totalno nepodnosljive kao osobe?
impliciram da ih poznajes par

o cemu tacno pricas, da nasi ljudi pljackaju te NVO organizacije sto vise mogu?

pa sam je reko da su mu zene nepodnosljive

>aha, sve iz najboljih namjera
znam, nisam ni ciljao na to da imaju najbolje namere, naprotiv

vecina ljudi sto su u nvo su drustveni paraziti iako neki misle da nisu mislim da je jako mal postotak onih koji ih "kradu" tj uzimaju pare od njih a da nepodupiru njihovu ideologiju

neravano da ih nisu pljackali to je nelegalno, ali ako imas tih 100 organizacija koje su spojene zajednicko kroz jedno 200 puteva to je sve kao jedna grupa pa ti gledaj.
iskreno ne podnosim lezbace zato sto su ne podnosljive i ... ne znam mrzim ih. Nek me citiraju jebe mi se

voleo bih da mogu da se ubacim u neku NVO organizaciju i da im potajno izmuzem pare. tu doslovno leze milioni

>iskreno ne podnosim lezbace zato sto su ne podnosljive i ... ne znam mrzim ih. Nek me citiraju jebe mi se
kod njih je sve nesto psiholoski koliko sam ja upratio
>prosli momak je bio kreten prema meni
>sad sam lezbaca
ma to je do zena opcenito
fucking women amiright?
ako cu bit potpuno iskren ja nepodnosim zene ali me seksualno privlace
jebena tragedija porodico

>ako cu bit potpuno iskren ja nepodnosim zene ali me seksualno privlace
lakse je biti peder realno, jebes zene

imao si prilike za vreme otpora moj brat "demokrata" se obogatio sad zivi u americi jebe mu se

ja sam doslovno naslednik jebene politicke promene i nista ne radim po tome zato sto je djindjicova smrt sjebala sve. (za mafiju ne racunam jel je prevelika promenljiva i ja nemam ni godina ni znanja da znam ista o tome konkretno)

>NVO organizaciju
ovo organizacija je suvisno, umoran sam i previse jebga idem uksoro

mislim da je taj gej odnos nekako drugaci da bi lagano mogli zamjenit zene

>imao si prilike za vreme otpora moj brat "demokrata" se obogatio sad zivi u americi jebe mu se
znam da su oni studenti koji su zvanicno stajali iza otpora doslovno dobili osrtvo na jebenim maldivina na poklon lmao

politika.rs/sr/clanak/192289

nema pojente boriti se oko toga, to je tvoja licna stvari jebe ti se sta neki tamo lik na kambodziskim lukvanjima pise

kad vec pricamo o gej stvarima koja je najgej stvar koju ste uradili u zivotu?
meni se svidaju muskaste zene
nemislim nabildane i to nego onako muskasto ponasanje taj tomboy izgled
nalozim se kad vidim da zena u faci izgleda skoro kao musko sa dugom kosom zato nevolim da nose sminku

ovaj lik desno mi je jako poznat lol

takvi slucajevi

meni je neki skroz daljnji rodak koji je unuce ovih sto su emigrirali u australiju otiso na neki jebeni otok pun tih domorodaca i zivio sa njima i imao zenu i pun kurac djece
to sa ostrvima me posjetilo na to
kako su moji saznali za to?
nekad u 80im gledali neku kasetu dokumentarac i sada scena na otoku svi crni samo on bjelac stoji tu kad mu ono prikazuju ime kad moje prezime suzze i kaze kameri kako je dosao tu da se odvoji od modernog svjeta tko zna sta se nakraju desilo sa tim likom

sta je tu gej?

sve su to drugosrbijanci koji su se obogatili na konto patnje ovog naroda

Voleo bih da sam strejt i da moje reci imaju neki gravitas ali nema nista od toga tako da se zajebavam okolo

takvi slucajevi

sad kad sam malo razmislio mislim da me je zidovksi mainstream zajebo
ako malo razmislis to je najmanje gej stvar koju mozes uradit
zar nije vise gej ako ti se kurac samo dize na ove sa 10 slojeva sminke koje vise i neizgledaju kao ljudska bica?
covjece koji sam ja heteroseksualac jos malo mi fali da mi se picke pocmu svidat

>docekas dizanje i zalazak sunca na eksju
pravi kmica sati
pravi kmica sati
pravi kmica sati
sve sto nepostaju ovdje od 2 do 6 treba zaklat

ali uostalom

mi smo samo jedna drzava na balkanu u jednom trenutku moras biti kcmodovan da priznas da t trebaju shekeli od stranih DRZAVA a ne investitora ne bi li nesto dobro osnovao

(ako islis da mozes da uradis bolje salji pisma, salji poruke idi do organizatora tih sluzbi radi sve sto treba da promenis status quo, iskreno)

Samo im reci istinu i dobar imaj imaj argument nema ko da te odbaci zato sto je sve napisano, minute se vode pare su tu. samo ti treba podrska

postaj noge

Da nema dijaspore jeli bi korijenje

bio sam budan tokom kmica sati ali sam osvajao bedzeve na songpopu

>budi se u pol 6 da bi prao tanjure za arape
poezija

Mozda sam ja neka druga sorta coveka, ali je meni odlazak u inostranstvo zarad bilo kog posla malo sramotna zivotna odluka.

mislim da su ljudi nekad u doba komunizma tad i ustajali,a u pola 10-10 navece isli leci sa samo jednim slobodnim danom sedmicno i 4 sedmice godisnjeg odmora
ali i tad ko je bio pametniji radio je u zapadnoj njemackoj pa se vracao sa dojcmarkama koje bi ovdasnjoj sirotinji bile kao so na ranu jer mislim da je tamo za 2-3 mjeseca bilo moguce zaraditi vise nego ovdje za citavu godinu

ajd ne seri, to mozes prodavat samo strancima na Sup Forumsu koji nikad nisu zivjeli u jugoslaviji

Dobro je da sam se probudio.
Uradite danas nesto produktivno sa vasim danom. Budite srecni i volite sebe.
Sto se tice mene; evo sad ustao pa idem malo da seckam lim i da se cvarim po suncu hehe.

a sta nije sramotna zivotna odluka u 2017oj
sve je sranje

>ook ne prezivas se Mema

Ajd ne seri, to možeš prodavat samo jugofilima koji nikad nisu vidjeli marke

Imam dejt veceras, drzite mi fige decki

tako mozes rec i da je u njemackoj uzasno jer ljudi imaju vise love u arapskim emiratima, nije neki argument

Neki od vas su uredu, ne idite sutra u Crikvenicu

ja sam...

JA JESAM!!!

bolje da se nisam ni probudio

možeš ladno da odjebeš pičko normanska

Reci joj ovu moju izreku:

"Zivot je smrtna bolest koja se prenosi polnim putem"

pa pricaj, kakva je, kako si je upoznao, i to

Gledam dokumentarnu emisiju o Bori Djordjevicu na RTS 3.

youtube.com/watch?v=yIHVCBBdS_M

NOVO NOVO NOVO

youtube.com/watch?v=rXbO5sqjP9A

youtube.com/watch?v=rXbO5sqjP9A

youtube.com/watch?v=rXbO5sqjP9A

MC STOJAN X KURTOAZIJA X VODKA I MARTINI

JOS JEDAN HIT MC STOJANA I KURTOAZIJE!

youtube.com/watch?v=Aur0Z3UVguM

youtube.com/watch?v=Aur0Z3UVguM

youtube.com/watch?v=Aur0Z3UVguM

NJAMI, NJAMI!!!

vrh pesme prave letnje za zurke i igranke

OD KOSOVA

youtube.com/watch?v=M6uTxWjSskY

DO KANADE

youtube.com/watch?v=M6uTxWjSskY

WOOP WOOP

pixelcanvas.io/@4045,720

ako ne odbranite srpsku zastavu your mother will die in her sleep tonight

pa jebemu mater cuvajte, grb treba da bude crn a ne plav

crven*

fali mi veliki brat

youtube.com/watch?v=3UPQgTHEo5o

očemol se brčkat u piranskom zaljevu susjedi? :)

...

ɣ moѣ Δoбɖ ɣʍϸнѣєχ.
ɴн cє бѣєχ oʍϸɖӡнʌ ӡʌɣ ɴн Δoбϸɣ.
кmo ʍє ӡɴɖшє □cɖк ʍє жɖʌѣɖшє.
Δoбɖϸ χomѣєχ ѣɣɴɖк бнmн,
ɖʌн ʍн cʍϸm пϸєкϸɖmн.
oΔoχ oΔ oчɖ - □єoʍɖ пєvɖoɴɖ.

01110111 01100101 00100000 01100001 01110010 01100101 00100000 01101110 01101111 01110100 00100000 01101000 01100101 01110010 01100101 01110100 01101001 01100011 01110011

dvaput sam popusio kurac

I bio jeban u sve rupe ?

nijednom zasad

ko je ovaj bugarin

>bosanske zastavice
uvjek sam znao da su muslimani potisnuti pederi

Tvrtko majku ti jebem, tvoj kralj, na njegovom jeziku i pismu.

ma ne taj vec ovaj drugi

>slovenska zastavica
e drugari.. .ajmo se naci.... na .. na SLOVENSKOME MORU HAHAHAHAHHA

svidja mi se ovaj, dao bi mu da mi popusi ako je qt

>hercegovno umire od bolova
poezija

ono kad ti amer kaze da si manlet mozemo li uzimati misljenja diaspore o balkanskim narodima kao cinjenice posto oni imaju neutralni pogled na nas

mi barem imamo dve regije u drzavi

>bosanćuga nastavlja sa guzobolom
al si me zatrpo sad jarane, svaka ti čast, valjda čete onu jednu izgubit sledeće godine?

ne obraćaj pozornost na ovog gore malo je tužan jer je bijedan i ružan

a di nam je lojzek ovih dana?

a di nam je lojzek ovih dana?

vecernji.hr/vijesti/hrvatska-krece-u-nabavu-borbenih-zrakoplova-f-16-barak-ili-gripen-1178689

RAT RAT RAT
UBIJ USTASHE
NA TVOJOJ SAM STRANI JANEZE

znam je sa faxa, nismo se videli godinu dana otprilike ali smo bili smo na rodjendanu pre nedelju dana kod zajednickog prijatelja pa smo se raspricali, uzeo sam joj broj i izlazimo danas, tjt stari

Asier Cia & Finn Olsen

youtube.com/watch?v=N9lg-MP4OZM

postaj sliku

youtube.com/watch?v=sD7UREH_rJI

prije interneta meme su bile puno bolje

...

de si lojzi, kucho stara, šta ima novo?

jedan tomahawk i pretvorit ćemo Sloveniju u jebeno staklo

ahahaha, nemoj tako buraz, ima dovoljno za sve.

postam ti mamu