/tr/

Ekşi edisyonu

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=vdX5wnKSzII
youtube.com/watch?v=JFdIjxiDA_M
youtu.be/8_8DKu3JEJ8
youtube.com/watch?v=QiFBgtgUtfw
youtube.com/watch?v=afP71xwLI8Y
youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs
youtube.com/watch?v=2YO7BGQ2h6A
youtube.com/watch?v=UjMZX6qKC4M
twitter.com/buyukveyorgun/status/881976481043361792
m.ensonhaber.com/haber.php?s=kandilde-4-terorist-olduruldu
twitter.com/AnonBabble

/kz/

youtube.com/watch?v=vdX5wnKSzII
GERİLLA sikmiş gene t*Rk PİÇlerini

armenians make me sick

me too

How many arm*nians are there in Lübnan?

way above toxicity levels

Post kazakh songs

random

youtube.com/watch?v=JFdIjxiDA_M

hahahahahaahahahahahaha

AHAHAAHAHAHAHA ÇOK KOMİKMİŞ QANQA DUR ŞUNU WATSAPTAN ELİFE ATAYIM BELKİ BENLEN SİKİŞİR LMAO XDXXDXDXDXD

T*rkler kadar gavat bir millet bulmanız için on saniyeniz var

Sizce de artık Hristiyan olup İsa Mesih'i Rabbimiz ve kurtarıcımız olarak kabul etmenin zamanı gelmedi mi? Kaç zamandır o kokuşmuş arap Muhammadın götünü yalamaktan bıkmadınız mı? Bence artık doğru yolu görmemizin vakti geldi dostlar. Hadi en yakın kiliseye koşun ve doğru yolu, İsa Mesihin yolunu tutun!

>Alevilik sadece islamın bir parçası değildir, islam aleviliğin bir parçasıdır.

...

youtu.be/8_8DKu3JEJ8

Yarrağım sadece ananın bir parçası değildir, Anan yarrağımın bir parçasıdır.

AMAN ALLAHIM NE KADAR DA KOMİK XDXDXDXD 10 NUMARA MİZAH LÜTFEN DAHA FAZLA AT XDXDXDXDXD YONCALIDA FACEBOOK MEMELERİ ATMAK TAM BİR MİZAH USTASI İŞİ XDXDXD TAM BİR MİZAH USTASISIN.KIZ OLSAYDIM KESİN SENİNLEN SEKS YAPARDIM XDXDXD

>abrah*mic religions

...

THIS IS A YURO-TURKISH-SLAVIC THREAD. GTFO REEEEEE

let me guess, you wuz phoenicians n shit right?

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA TEK KELİMEYLE EFSANE

...

...

somebody said Slavic thread???
youtube.com/watch?v=QiFBgtgUtfw
youtube.com/watch?v=afP71xwLI8Y
youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

...

çok güzel kıvırtıyordu dayanamadık :))

arkadaşımın sigarayı bırakmak istemesi ve sigarayı bırakma hattını aramasıyla olaylar gelişir:

arkadaş:merhaba ben sigarayı bırakmak istiyorum
adam:tamam ablacım
arkadaş: (ablacım mı?)
adam: günde kaç paket içiyorsun?
arkadaş: 3 günde 1 paket
adam: aman sen de, fazla bir şey içmiyormuşsun ki bırakmasan da olur
arkadaş: (nasıl ya?!) ama ben bırakmak istiyorum, kendi çabalarımla olmuyor
adam: e tamam ablacım, o zaman yapacağım şey günde 3 tane içmeye başla, sonra 2'ye düşür, sonra günde 1 tane iç, zaten kendiliğinden bırakırsın. hangi marka içiyorsun?
arkadaş: monte carlo
adam: eh be ablacım, sen de en kötü markayı içiyormuşsun
arkadaş: e peki hekim ile falan görüşmeyecek miyim?
adam: valla benim sana yapabileceğim bu kadar. istersen bir de 171 sigarayı bırakma hattını ara
arkadaş: ? ben nereyi aradım?
adam: orman yangınları 177

- haci senin kardesin nereyi kazanmisti?

- izmir dokuz eylul

- hadi be, vay anasini satayim, artik 4 sene boyunca varya sikisten basini kaldiramaz.

- ..... ( kisa bir sessizlikten sonra)

- pardon senin kardesin kiz miydi, erkek miydi?

Xeşke Adnan hocanın müridi olabilsem.

HAHAHAHAHAHAHA 10 NUMARA MİZAH AMINA KOYYİM

zdravo

ebin

-çocuğu ateist diye mi terk ettin?
+hayır, nedeni allaha inanmaması değil, bana inanmaması. allah var diyorum inanmıyor. yalancı mıyım ben?
-fwjxvwjxhej?!?!

efsane

Tek daşşak Berqay paşa

birkaç ay önce evdekiler izlesin diye televizyona maymunlar cehennemini koydum. filmin ortaları falan o sıra amcamlarla babaannem geldi. babaannem namazını vs. aksatmayan bir kadındır. ama yerde bir arapça yazı görse günah diye kaldırır. tipik akp seçmeni yani. :)

neyse bunlar filme daldı. maymunlar falan dellendi, insanların anasını ağlatıyorlar. babaannem de meraklı gözlerle filmi izlerken babama doğru dönüp; ''biz bunlardan geliyormuşuz ali biliyor musun'' dedi. babam duyar duymaz rasim ozan edasında gülerek ''hoooayyydaaa'' diye hönkürdü. amcam da hatim indirircesine tövbe tövbe çekiyor. tabii ben de o sırada gülmekten yutkunamıyorum bile.

alayınız orospunun son çocuğusunuz piç kürtler siz anca siktir olun gidin Atatürke laf edin ben asker olsam Allah'ımın ben verdiği güçle 1000 tane pkk lının beynine kadar sikerim onlar kim olcak da alcaklar bu ülkeyi amk orospu çocukları siz kadınlarınızı çocuklarınızı siper olarak kullanırsınız bizim mehmetçiklerimiz ise kadınlarına ve çocuklarnına siper olur siz böyle kalleş orospu çocuğu bi millet iken bu ülkeyi yarrağıma alırsınız amk dökdüm içimi orospu çocuklarına o elindeki çekici de senin kötüne sokiyim ben emi orospunun son çocuğu seni !

Laz olmamak nasıl bir duygu?

çok aç bir anda sipariş vermek için telefona sarılan arkadaş;

-alo dominos pide mi !!?
(biz : puhahahahahahah)
+....
-pardon pizza

HAHAHAHAHAHAHA EFSANE AMINA KOYYİM GÜLMEKTEN KIRILDIM

epey bir zaman önce haznedar'dan bakırköy'e taksi ile gidiyorum. trafik sıkışık, hava sıcak ve maalesef bizim ufak tefek taksici geyiği harlandırıp, araba içinde sıcaklığı kaynama seviyesine çekme niyetinde. yolculuk bu minvalde gayet sıkıcı giderken, çalışlar caddesinde yan yoldan çıkan araç ile bizim taksi kafa kafaya geldi. iki sürücü arasında sen geçeceksin- ben geçeceğim gerginliği yaşanmaya başladı epey bir atışmadan sonra uzlaşma sağlandı ve hareket etmek üzereyken, bizim taksici camını kapatırken bana dönüp ''anasını siktiğimin çocuğuna baksana yol sanki onun '' dedi. dedi ama yine maalesef kendi camı daha tam kapanmadığı için tartıştığı arabadaki adam onu duydu.

adam el frenini çekip aşağı indi. ama lafı gelişi indi diye kısa kesiyorum. çünkü adamın arabadan çıkması 10 dakika sürdü. adam çık çık bitmiyor. her iki ayağını yere bastığında, kullandığı araç yerden en az bir metre havaya yükseldi. bizim taksiye doğru yürümeye başladığında, önce güneşle bağlantımız tamamen kesilip arabanın içi karardı. ardından gök gürültüsü gibi bir sesle; ''sen kimin anasına hrörrröörrrrrrrrr lan'' diye gürledi ki, caddedeki tüm ağaçların yaprakları döküldü. tüm gürültüler kesildi, kuşların kanat sesleri duyuldu. taksici önce cevap vermek için camı indirdi ama yaklaşan şeyi görünce umutsuzluk içinde camı kapatmaya çalıştı. abi geldi ve gayet sakin adamın kapatmaya çalıştığı camın arasına ellerini koydu (ki, 'el' kelimesinin çoğulu durumu tam anlatmaz, daha çok pençeleri demek uygun düşer) ve aşağı doğru bastırarak şahinin camını indirdi.

''grömff grömff'' sesleri ile camdan taksiciyi epey hırpaladıktan sonra, sinirini alamadı ve taksiciyi camdan dışarı çekmeye başladı. neşyınıl seyreden bir insan olarak ayı saldırısı karşısında ne yapılacağını bildiğimden, torpido ile

koltuk arasındaki muhteşem boşluğa çöktüm ve değişik sesler çıkartarak ( abi öyle demedi yağnış anladın, ananıza demedi. lütfen şiddet çözüm değil elbet. vb. gibi) dikkati başka yöne çekmeye çalışıyorum. fakat adam taksiciyi yarı beline kadar camdan çekti. taksicinin umutsuzca bana bir bakışı var ki, yarı beli camdan çıkarken kalp dayanmaz.

dedim ki kendi kendime ; ''oğlum assab, insan bir kere ölür böyle bir onursuzluğa dayanılmaz. zor durumdaki insanı kurtarmak senin insani görevin.'' her insanın yapacağı gibi yan kapıyı açtım ve ayıya beyzbol sopası ile dan diye.. yok be atıyorum. mal gibi bir şey yaptım. taksicinin ayaklarına sarılıp yarısı dışarıdaki taksiciyi içeri çekmeye çalıştım. niye bunu yaptığımı bilmiyorum ama taksici ikimizin arasında gidip geliyor ve hayatımda bir insanın yüzünde gördüğüm en tuhaf ifade ile dehşet dakikaları geçiriyordu. ayı en son ''vhööörrrrrrrrfff'' diye çekti aldı taksiciyi. taksiciden bana kalan şey ise, tek ayakkabısı oldu.
ön kapıdan inip olay yerine vardığımda, taksici kayıptı. yardıma gelen esnaf ve ben kahramanca mücadele edip adamın elinden/altından taksiciyi kurtardık. epey bir karışıklıktan sonra taksiciyi ve adamı arabasına bindirdik. taksici yediği dayağın etkisi ile önce bir geri vitese takıp arkadaki arabaya çarptı. sonra tekrar ön koltukta oturan benim yardımımla arabayı öne hareket ettirdik. taksici biraz gidince kendine geldi ve ''vay amına koyduğum ayısı '' dedi. cam açıktı ve panikle adamın arabası yakınlarda mı diye gözle sağa sola baktım. neyse adam gitmişti.
taksici tamamen susmuştu. diğer tarafını göremiyordum ama benim tarafımdaki yanağında ve elmacık kemiğinde kızarıklıklar vardı. bakmamaya çalışsam da, gözucu ile takip edebildiğim kadarı ile bu kızarıklıklar pinokyonun burnu gibi bakırköy'e yaklaştığımız her dakika büyüyor ve

şişiyordu. bakırköy'de parayı vermek için döndüğümde gerçek vahameti gördüm. adam çok fena hasarlıydı. 10 liranın üstünü almadım, trafikte kimseye dayılık yapmayacağıma kendi kendime yeminler ederek denize doğru, aşağıya sallandım..

şitpost için diskord çenılınız var mı?

hayır ama orospu anan için diskırd çenılımız var gel istersen :Ddddddd

Telegram var
Telegrama gel

roma'da geçen ay yaşadığım olay,o an yarmasa da aklıma geldikçe yarılmama sebep olmuştur.

erasmuslu birkaç türkle anlaştık,romayı gezeceğiz. termini metrosundayım ben tek başıma,arkadaşlarla buluşmak için metroyu kullanmam gerekti. derken metroda türkçe konuşmalar duymaya başladım,2 tane türk aralarında konuşuyorlar öyle. yanlarında da 35 yaşlarında bir adam var.

1.arkadaş:x
2.arkadaş:y
35 yaşlarındaki adam:35

x: oğlum sıkıldım amk,collesseum'u görüp otele dönelim.

y: lan ispanyol merdivenleri falan var,bir sürü yer var. güven oğlum sen bana araştırdım amk

x: sen biliyor musun bari gideceğimiz yerlerin hepsini ?aramakla zaman kaybetmeyelim bari,sikecem ya. hangi durakta inecez şimdi ?

y: emin değilim,senin ingilizce iyi şu yanındakine sorsana(35 lik abimiz kastediliyor)

x: oğlum italyanlar ingilizce bilmiyor amk,sordurtma ya

x: hi,we want to go xxxx do you know the name of station ?

35: yes,you need to stop on this station...

adama dikkat edip gerçekten içten gülümseyerek cevaplar veriyordu,bizim türk arkadaşlar da bundan cesaret almış olacak ki,adamla muhabbet etmeye başladılar.

x: thank you so much :) your english is really nice,are you italian ?

35: thank you too,yes i am italian. and where are you guys from ?

x: we are turkish eheheh (bu sırada diğer türk'de başını sallayarak onaylıyor,gururlanmış bir şekilde)

x: how can we say nice to meet you in italian ? :))

35: you can say ''piacere'' and how can i say it in turkish ?

y:you can say amına koyim ahehaheheahe

35:oh it sounds difficult.. amıhna koğyim...is that right ?

x ve y anıra anıra gülmeye başladı...

x: yes you pronounced it well...

durak geldi x ve y inmeye hazırlandılar,35 lik abiye nice to meet you,thank you so much falan dediler... tam inecekler adam ''amınıza koyim '' dedi.

bu ikisi bir yabancıya küfür öğrettiklerinden aldıkları hazla tekrar anıra anıra güldüler inerken.

...

Aminizi sikeyim.

deutsche raus

Lan piç sen Sup Forumsda da mı takılıon?

Ne alaka oç?

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA EFSOOOOOOOO :DDDDDDDDDDDDDDDD

ne bilom burda öyle diyo biri

AAAAAAAAAAAAHHHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH1

berber şarkıları atın

youtube.com/watch?v=2YO7BGQ2h6A

çoklu evrenler teorisi deneyseldir

youtube.com/watch?v=UjMZX6qKC4M

KÜRDçe müzik neden t*Rk müziklerine bin çekiyor????

Vay maaaaaaaal, alkol yahudisine para bayılmaya devam et sen lmao

>yanıyom

sake 50 dolar bu arada :DDDDDD

SEN PARFÜM BEN ESRAR KOKARIM

Resimleri niye sildin beta berqay

annem tam bir orospu da ondan

slm.amcuk.varm.burda

ATAM ATAM sen kalk ben yatam

piç resimleri atın

ATAM ATAM sen domal ben sokam

Xeşke Alman olsaydım. Xeşke "feysbukum yok" dediğimde suratıma aval aval bakan T*rkolarla yaşamasaydım.

...

So, did you caught the damn smuggler or what?

ikibey qnq'm nerdesin

ben bulgaranonu çok özledim

dolar şahlanıyor ELHAMDÜLİLLAH

Dün de 3.55'di bugün de, nesi şahlanıyo aqq?

Dün 3.52ydi

Ben lazları tanırım ibnedirler. Bende Laz ve ibneyim

HAPPENING

twitter.com/buyukveyorgun/status/881976481043361792

gerilla yine boş geçmedi

m.ensonhaber.com/haber.php?s=kandilde-4-terorist-olduruldu