Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

budapestvideo.hu/video/latvanyossagok-a-margitszigeten
youtube.com/watch?v=M20ArXD18JA
youtube.com/watch?v=lJsk5Jg_FKA
youtube.com/watch?v=aM3ElTvF52I
twitter.com/AnonBabble

/balt/

hülye amerikaiak

de ez a kép kurvamenő a sztárvárszsztikert leszámítva

hogy lehet valaki ennyire ARANYOS?

Gyertek velem játszani. A valódi életben rendes vagyok.

Ez mi a fasz?
Auitista ez a lány?

nem, csak aranyos, meg szégyenlős

/sag/

Á! Pont téged kerestelek, ki hagyta nyitva az ajtót?

Kemeneskápolna

>kamerakurva
>szégyenlős
én is együgyű és naiv vagyok

Nekik van a LEGJOBB pékségük a megyében, menjünk oda!

Egy szót sem! Majd én csinálom!

I would do absolutely ANYTHING to become Hungarian

prokszi

De szép a bárányok bundája!

Sok jót hallottam a lányodról, szép karrierje lesz.

Tessék, hát nem hiszem el! Megint esik.

Egyértelműen neked van a legszebb szoknyád itt.

Felhoznád a seprűt, kérlek?

Nem, én oda nem megyek!

Találkoztunk már? Ne fogdosson!

Nem megyek ki sörért, menj te!

Persze, mindenkié.

Hiszel a szellemekben?

Boldog Karácsonyt!

Nekem a kedvenc madaram a rigó, neked?

Ez mi?

Ánon engedélyezné az orvosi célú marihuánafogyasztást?
És az általános marihuánafogyasztást?

ja leszarom mit szívnak a degeneráltak, legalább lenne belőle adóbevétel
aki meg akarja most is hozzájut

FÉRFISEGGEL BASZ MOCSKOS BUZI ZSIDÓ!!!

egy bot, (majdnem) minden külföldi zászlós postára reagál

néha beszoktam tépni, de nem legalizálnám hől

hát ezért megérte programozónak tanulni te gusztustalan autista

Igen mindkettőre hől.
Mindkettővel nagyon ritkán élek, de egyénileg meg társadalmilag sem árt annyit, mint az alkohol.

Üdvözlet!

Üldözlek :3

nem elég, hogy ugyanúgy károsítja a memóriádat, mellé még skizofréniához és tüdőrákhoz is vezethet, már miért ne ártana legalább annyit, mint az alkohol, ha ugyanolyan könnyű lenne hozzájutni?

mert az alkohol károsabb. Ha az alkoholt nem tiltod be, semmi értelme a füvet nem legalizálni. Így is fogyasztanak emberek, csak a pénz a bűnözőkhöz kerül. Szarrá kell inkább adóztatni, aki pedig adót akar csalni vele, az börtönbe küldeni és egy egész életre tönkretenni.
remélem börtönbe jutsz és tönkremegy az életed, rohadt törvényszegő edonista állat

kek kb 2-3 havonta szoktam te kretén pincelakó

budapestvideo.hu/video/latvanyossagok-a-margitszigeten

1:25-től

youtube.com/watch?v=M20ArXD18JA

boccs, de én inkább a metálzenét kedvelem
azonbelül is a halál metált

youtube.com/watch?v=lJsk5Jg_FKA

What is this austism?

*BBBBBBBBBRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAPPPPPPPPPPPPPPPPP*
*szagol* *szagol*...óh igen drágám....*szagol*...elég pikáns valóban....*szagol*...ez....jól érzem....tojás? *szagol* *szagol* hmmm...igen...jól érzem drágám *szagol* nagyon pikáns tojás aroma *szagol*...oh...igen...nyomokban sajtot érzek....elég nedves drágám...de óh igen.....ez így jó lesz....*szagol*...de kérlek drágám.....ha lehetne.....mégegyet....egy jó nagyot
*BBBBBBRRRRRRRAAAAAAAPPPPPPPFFFFFFFFLLLLLLLLLPPPPPPPPPFFFFFF*
Óhh igen...nagyon jó!...nagyon recsegős és nedves....hhhhmmm....a-az egy d-darabka amit ott látok???....hmmm...csak egy...csak egy kis kostolót....hhhmmmmm...ez egy nagyon finom darab "csokoládé" volt drágám hehe......hmmm...had találjam ki....marhapörkölt volt ebédre?....ugye eltaláltam?....gondoltam....eljött az idő egy újabb szippantásra*szagol*.....hmmmm....hmmmmm..látom...igen...igen...ez bizony marhapörkölt.......hmmm...ez az aroma összetéveszthetelen...igen....hagyma....pirospaprika...jól mondom??.....óóhh igen....
*BBBBBBRRRRRRRRPPPPPPFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFTTTTTTTTTTT*
Húha erre nem voltam felkészűlve...ez...ez egy hirtelen szélvihar volt hehe....elég váratlanul ért...igen...mégis nagyon gyengéd volt.....csak had...had szippantsam....szippantsam be egy kicsit*SZAAAAAAAAAAAAAAGGGGGGGGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL*....óh....nagyon erős....igen.....az aroma...*szagol* *szagol*..óhh igen...*szagol*...már majdnem a számban érzem.....*szagol*...csak még egy kis szippantá.....*szagol* *szagol* *szagol* ......nagyon kellemes.......teljesen magávalragadó....kijelenthetem....*szagol*....a legpikánsabb amit valaha.....*SZAAAAAAAAAAAAAAAAGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGOL*....IGEEEEEEN

hAVER A FŰ EGÉSZSÉGES LOOÓLLLLLL
4200000000 EMÁJRÁJT
ÁPVÓT XD DDDDD

Készülődök holnapra. Már vettem tűzijátékot. Alig várom, hogy ismételten megünnepelhessem a Hazám.

>t. drogdíler
a fűárusítást szigurúan csak a traffikosok láthatják el + halálbüntetés minden illegális drogdílerre = tökéletes megoldás

>a hazám
Az a Fekete Ember hazája, mert ő építette fel és az Őslakos Nemzetek földje, mert tőlük loptátok el, fehér fiúcskák. Örüljetek, hogy megtűrnek ott, és nem akasztanak fel az első fára, mint ti tettétek.

Ez a föld mindenkié, aki Amerikát a hazájának tekinti. Nem számít, honnan jössz és ki vagy. Egyedül az számít, mit tehetsz az országért, az emberekért.

>az arcom amikor ezt unirónikusan írja

Ördög Törp Tök :D:D::DDDDDDD

>arcom, mikor monteNEGRO európaibb, mint csonkaország

:DDDDD

GECI HAVER A FŰ GYÓGYÍTTYA A RÁKOT!!!
CSAK A GECI ZSIDÓ GYÓGYZSERLOBBI KERESZTBETESZ!!!
SZMÓK VÍD ERRI DÉJJJ X DDDDD

szegény buta buzi, a lényeg, hogy 50 évesen már pelenkát fog hordani és talán écben megdögleni

ha nem fogadjuk el a tényeket, de támadni akarunk, elkezdünk személyeskedni.

mérgesek vagyunk.

>2017
>rasszistának lenni

>elkezdünk személyeskedni
és ki csinálja ezt mindig?
igen, eltaláltad az őrjöngő pedofil buzeráns
szar dolog ez a kognitív disszonancia hől

én is szoktam mérges lenni, de te is. szóval ugyanolyan rák vagy, mint én. ezért nincs jogod picsogni.

>ellopott ország
>rasszista népirtás, erőszakos kitelepítés
>100+ év rabszolgaság
>100+ év szegregáció
>mi mind egyenlőek vagyunk :^)
>hahahahaha buta európaiak, kárpótlást fizetnek a holokausztért, amerikában mindenki egyenlő
>ugye... egyenlőek vagyunk, u-u-ugye ... hehehe...

én nem vagyok rák, én ide értelmesen beszélgetni járok, de téged akárhányszor látlak csak ideges vagy és mérgelődsz
tényleg a szaráson meg a fingáson kívül tőled értelmes posztra nem emlékszem

>olyan példákat hozok fel, amik nem érvényesek a mai társadalomra
>mivel járok sulibuliba, mindenben okosabb vagyok

annyit még hozzáadnék, hogy az ország nem lopott, hanem a föld. az őslakosok nem az USA-ban éltek.
ugyanezt mondhatnám a te őseidről is, akik hasonló dolgokat tettek a kárpát medencében. de az biztos nem számít, amire hamarosan választ is kapok.

imádom amikor a bazsi azzal próbál cikizni valaki, hogy olvasott vagy művelt
igazi sötét paraszt szegény

Tisztán kivehető a sértődöttség, mikor peti egyetlen fegyvere a szimpla parasztozás.

mondja ezt az aki állandóan személyeskedik
istenem te kibaszott sötét vagy, már sajnállak is (nem)

mérges rám, mert beszóltam neki miután személyeskedett velem. aztán meg emiatt fáj a popsija.
na mik vannak.

Szegény csávót pont recskázás közben érte el a láva
Az örökkévalóságig mindenki látni fogja, hogy faszverés közben haltál meg

ne törődj vele

borzasztó dolog ez a kognitív disszonancia
rajtad már csak röhögni szoktak az emberek, kiteregetted a kártyáidat, semmi alapja nincs semmi állításodnak és úgy általában semmi értéke nincs a véleményednek
marad mérges, maradj ostoba
nagyon jól tudjuk, hogy azért vered itt a faszod majdnem minden nap mert belegázolt itt valaki a törékeny kis homár egódba

>nem lopott, hanem a föld. az őslakosok nem az USA-ban éltek
ezt ne nekem mondd, hanem egy őslakosnak, lefogadom, hogy irl nem ilyen nagy a pofád, kis rasszista fehér fiúcska

Mi nem zártunk senkit rezervátumba te őrjöngő buzi.

mindezen tényeken kívül, te akkor is egy senki vagy.
proli vagyok? talán. de veled ellentétben élhetek stabil életet.

>nagyon jól tudjuk, hogy azért vered itt a faszod majdnem minden nap mert belegázolt itt valaki a törékeny kis homár egódba

húú biztos te voltál, aki olyan keményen beszólt nekem azon a napon! nagyon fájt, amit mondtál.
csiripeld el ezt a sikersztorid a lányoknak a pesti éjszakában. egyből benedvesednének tőle.

2017-ben a USA mindenkié, aki ideköltözik. Period.
>ócsárolom a világ egyik legjobb országát**
>elfelejtem, hogy a posztkommunista csonkában élek

**várom a kommenteket.

ja nem, te csak bezártad őket vonatokba és elküldted őket auschwitzba.
Ma pedig milyen jól jönne némi extra zsidó-magyar: az okoskák kimennek külföldre, a proli réteg meg öngyilkos lesz.
100 év múlva már a jelenlegi csonkaország sem marad meg.

köszönöm, hogy így aggódsz értem de stabil életem van normális munkával
>proli vagyok?
igen az vagy, ez nem is kérdés
>nagyon fájt, amit mondtál.
igen, tudjuk, azért vagy itt minden nap

na, most megmondtad a tutifruttit! nincs is tovább mit mondani.
Neked mindig igazad van. Én meg mindig tévedek.
Itt le is zárhatjuk a vitát.

>h-hagyjatok b-békén, n-ne válaszoljatok tovább

már MEGINT megsértődtem!!

halál a magyarokra. koszos mongoloid nép, aki még a határait sem tudta megvédeni. milyen nép az olyan?
nem hiába vagytok öngyi hajlamúak.

>t. republikánus civil nacionalista
>bevándorlással takaródzik, hogy ne kelljen felülvizsgálnia az érdemtelenül szerzett fehér előjogait
meg vannak számlálva a napjaid, te kis rasszista, el is hiszem, hogy boldogan lubickolsz a kis világodban, amit a feketék, mexikóiak, amerikai őslakosok és sok más elnyomott csoport kizsákmányolásából szereztél, de hamarosan megfizethetsz majd mindenért
Magyarország épp ezért fizet a túlélők családjainak. A rabszolgaság károsultjai mikor kapnak közetlen pénzbeli kárpótlást?

>n-ne válaszoljatok légyszíves

mémelsz. Nem veszlek komolyan.

SZŰRVE VAGY BAZSI XDDD SZŰŰŰRVEXDDDD

>jajj adok neked ingyen pénzt, amiért a nagyid nagyiját elküldtük vonatozni :DDD
>nem értem miért olyan szegény ez az ország

szószerint percenként fossa az üzeneteket
ebből látszik, hogy milyen ideges

végül csak őrjöngeni tudsz azon, hogy a drumpfot megválasztó világ szégyene rasszista országod indiánok szent temetkezési helyeit pusztítja el, hogy olajvezetéket építsen?
milyen érzés, hogy a buta fasiszta Orbán is csatlakozott a párizsi klímaegyezményhez, csak az ostoba, ignoráns USA nem? Csak Szíria, ahol egy népirtó diktátor van hatalmon és Nicaragua nem csatlakozott, de Nicaragua még szigorbb szerződést akart.
Pontosan, egy ilyen szegény, semmi kis ország is fizetett a többnyire német megszállás alatt egy bábkormány által elhurcoltaknak, mert elfogadjuk a történelmi felelősségünket.

Eközben az amerikaiak jelenleg is megszentségtelenítik az ősi temetkezési helyeket és még mindig nem fizetnek a rabszolgaságért kárpótlást.

A világ szégyene vagytok, élvezd a bőséget, amíg még tart a Fehér Uralom, a következő választásoktól fizetni fogtok.

youtube.com/watch?v=aM3ElTvF52I

kek, milyen kibaszott csicskák az isis katonák

ideges vagyok:DDD ez a SZARBÁN nem ad munkát!! na nem mintha dolgozni szeretnék de akkor is :DDD

te akkor is csak egy szar vagy a hazácskáddal együtt. sértegethetsz, de a tényeken nem változtatsz.

hitler vagyok

>NEM VAGYOK MÉRGES

>most mondok példákat a USA miért szar, így elfedem a koszos kis ország problémáit, amiben élek.
A probléma ott van, hogy bármit csinálunk, mondunk, az másnap ott van mindenhol a hírekben. Míg ti annyira jelentéktelenek vagytok, hogy a világ azt sem tudja hol vagytok.

már van benne nevető szmájli is
mindjárt robban a pedofil homár feje

trianon best day of my life

Dik

szeretem a perecet.

>Hey World, sorry about our Prime Minister

kek halottam egy jó viccet egy film elején
>Apuka dugja anyukát, egyszer csak benyit a kisfiuk, aztán sírva elrohan
>Apuka mondja anyunak, hogy "semmi gond majd elintézem"
>Apuka elindul a gyerek szobája fele, benyit az ajtón és látja, hogy a kisgyerek éppen a nagymamát kúrja
>Gyerek hátrafordul "Amikor a te anyáddal csinálják akkor már nem olyan vicces, mi?
X DDD

lólgecc

Ezeréves vicc

még sosem hallottam hől

Még a régi budis kis vicckönyvekben is benne volt, annyira régi.